LITHUANIA
1990


Round I

04.07
GRANITAS KLAIPEDA - SIRIJIETIS KLAIPEDA 1:0. A.Lungys (Klaipeda). g. 88 R.Nauseda
NEVEZIS KEDAINIAI - ATLETAS KAUNAS 2:0. A.Dubinskas (Vilnius). g. 61 R.Tutorius, 88 L.Jonavicius
KELININKAS KAUNAS - VILTIS VILNIUS 2:2. G.Girdauskas (Vilkaviskis). g. 19 A.Soraka, 39 R.Zvingilas; 40 G.Anilionis, 90 D.Maciulevicius
SVEIKATA KYBARTAI - GELEZINIS VILKAS VILNIUS VILNIUS 0:1. G.Zakas (Kaunas). g. 75 Gordejevas (pk). Sent Off R.Grazulis (Sveikata)
VIENYBE UKMERGE - SIRVINTA VILKAVISKIS 1:0. A.Jugas (Vilnius). g. 32 A.Benza
DAINAVA ALYTUS - ELEKTRONAS TAURAGE 0:2. A.Ziborovas (Vilnius). g. 58 R.Mizgiris, 63 A.Zubenka
TAURAS SIAULIAI - MASTIS TELSIAI 5:1. M.Terentjevas (Gargzdai). g. 18 V.Konikas, 23 S.Skodminas, 35 M.Butkevicius, 50 D.Bajorunas, 70 M.Butkevicius; 52 V.Norvaisa
PANERYS VILNIUS - POLITECHNIKA KAUNAS 2:0. A.Sakavicius (Jonava). g. 6 G.Buzas, 48 A.Jakubenas

Round II

04.14
VILTIS VILNIUS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 0:0. A.Rezepovas (Vilnius)
GRANITAS KLAIPEDA - ATLETAS KAUNAS 1:1. O.Borisovskis (Vilnius). g. 80 K.Klimasuaskas; 89 A.Fokinas (pk)
MASTIS TELSIAI - PANERYS VILNIUS 1:1. V.Zitkus (Kaunas). g. 28 A.Bgdonas; 68 A.Jakubenas
SIRVINTA VILKAVISKIS - DAINAVA ALYTUS 1:2. R.Tamulynas (Marijampole). 35 V.Brokas; 15 A.Labukas, 65 A.Labukas (pk)
ELEKTRONAS TAURAGE - TAURAS SIAULIAI 3:0. G.Ratkevicius (Kaunas). g. 10 Rem.Bubliauskas (pk), 42 A.Zubenka, 63 V.Rasovas
SVEIKATA KYBARTAI - VIENYBE UKMERGENYBE UKMERGE 0:1. J.Miliauskas (Alytus). g. 84 G.Belickas
NEVEZIS KEDAINIAI - KELININKAS KAUNAS 2:1. S.Trainavicius (Vilnius). g. 66 A.Blazys, 81 A.Blazys; 26 E.Meidus
POLITECHNIKA KAUNAS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 0:0.

Round III

04.21
ATLETAS KAUNAS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 0:0. S.Trainavicius (Vilnius).
KELININKAS KAUNAS - GRANITAS KLAIPEDA 0:1. M.Fedcenka (Vilnius). g. 88 A.Kancleris. Missed pk 44 E.Meidus (Kelininkas).
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - NEVEZIS KEDAINIAI 1:2. S.Slyva (Kaunas). g. 15 V.Filipovicius; 25 R.Juknevicius (pk), 70 R.Tutorius.
VIENYBE UKMERGE - VILTIS VILNIUS 1:1. R.Cekauskas (Kaunas). g. 61 Rol.Cirba; 51 R.Zvingilas.
DAINAVA ALYTUS - SVEIKATA KYBARTAI 4:0. A.Gorinas (Birstonas). g. 15 V.Cibulskas, 35 A.Labukas (pk), 51 A.Kalimavicius, 83 E.Ausvicas.
PANERYS VILNIUS - ELEKTRONAS TAURAGE 2:0. S.Stankunas (Marijampole). g. 60 K.Verbickas, 80 A.Jakubenas.
MASTIS TELSIAI - POLITECHNIKA KAUNAS 0:2. M.Terentjevas (Gargzdai). g. 25 G.Malskis, 80 J.Urbonas.

Riund IV

04.28
KELININKAS KAUNAS - ATLETAS KAUNAS 0:2. R.Bertasiunas (Kaunas). g. 19 A.Staliunas, 43 P.Malzinskas
MASTIS TELSIAI - SIRIJIETIS KLAIPEDA 0:0. V.Bepirstis (Kaunas).
SIRVINTA VILKAVISKIS - PANERYS VILNIUS 1:2. K.Birieta (Kaunas). g. 10 R.Rudzinskas; 15 G.Buzas, 87 T.Butrimovicius.
VILTIS VILNIUS - DAINAVA ALYTUS 1:1. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 20 R.Zvingilas; 87 V.Cibulskas.
NEVEZIS KEDAINIAI - VIENYBE UKMERGE 1:0. S.Stankunas (Marijampole). g. 70 R.Puntuzas

Round V

04.30
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - ATLETAS KAUNAS 2:2. G.Girdauskas (Vilkaviskis). g. 15 A.Aleksandravicius, 87 V.Paramonovas; 48 L.Bickauskas, 60 L.Bickauskas.
DAINAVA ALYTUS - NEVEZIS KEDAINIAI 3:2. A.Dubinskas (Vilnius). g. 40 A.Labukas (pk), 65 A.Pukelevicius, 67 A.Labukas; 20 R.Juknevicius (pk), 35 R.Juknevicius (pk).
TAURAS SIAULIAI - VILTIS VILNIUS 1:7 J.Kuzminas (Siauliai). g. 1 D.Bajoriunas; 15 E.Poderis, 18 A.Januskevicius, 38 G.Kavaliauskas (pk), 55 V.Karvelis, 63 D.Vencevicius, 78 A.Pukelevicius, 83 D.Maciulevicius.
PANERYS VILNIUS - SVEIKATA KYBARTAI 3:0. J.Miliauskas (Alytus). g. 55 A.Jakubenas, 60 E.Lagunavicius, 74 R.Papartis.
POLITECHNIKA KAUNAS - SIRVINTA VILKAVISKIS 1:0. A.Jugas (Vilnius). g. 43 A.Krakauskas.
MASTIS TELSIAI - ELEKTRONAS TAURAGE 0:0. M.Cizauskas (Panevezys).

Round VI

05.05
SIRIJIETIS KLAIPEDA - ELEKTRONAS TAURAGE 3:2. A.Galminas (Radviliskis). g. 20 A.Koroliovas, 56 K.Andriunaitis, 78 V.Linksovas; 80 Rem.Bubliauskas, 90 A.Zubenka.
SIRVINTA VILKAVISKIS - MASTIS TELSIAI 0:0. J.Miliauskas (Alytus).
SVEIKATA KYBARTAI - POLITECHNIKA KAUNAS 0:2. S.Trainavicius (Vilnius). g. 60 N.Miknevicius, 76 N.Miknevicius.
VILTIS VILNIUS - PANERYS VILNIUS 1:0. J.Miniauskas (Vilnius). g. 52 D.Vencevicius.
NEVEZIS KEDAINIAI - TAURAS SIAULIAI 2:1. E.Survila (Kaunas). g. 61 R.Juknevicius, 72 R.Zagurskas; 20 V.Konikas.
GRANITAS KLAIPEDA - DAINAVA ALYTUS 3:1. G.Ratkevicius (Kaunas). g. 15 R.Daugela, 65 R.Daugela (pk), 71 R.Volungevicius; 43 V.Stankevicius.
ATLETAS KAUNAS - VIENYBE UKMERGE 1:0. A.Rezepovas (Vilnius). g. 35 P.Malzinskas.
KELININKAS KAUNAS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 3:4. A.Lungys (Klaipeda). g. 16 G.Anilionis, 63 G.Anilionis, 89 G.Anilionis; 9 A.Aleksandravicius, 32 V.Paramonovas, 57 A.Aleksandravicius, 60 A.Aleksandravicius.

from Round XI

05.06
SIRIJIETIS KLAIPEDA - DAINAVA ALYTUS 2:0. A.Galminas (Radviliskis). g. 56 K.Andriunaitis, 69 G.Gockis.

Round VII

05.12
DAINAVA ALYTUS - ATLETAS KAUNAS 0:0. G.Jurgelevicius (Silute). Missed pk 50 S.Cesnulis (Atletas).
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 1:2. G.Ratkevicius (Kaunas). g. R.Kuncevicius; 22 R.Gilys, 67 K.Sirvys (og).
VIENYBE UKMERGE - KELININKAS KAUNAS 4:4. J.Miniauskas (Vilnius). g. 5 K.Kundrotas, 26 A.Benza, 55 K.Kundrotas, 77 Rol.Cirba; 13 R.Cepkauskas, 49 G.Anilionis, 58 L.Ramanauskas (pk), 75 E.Meidus.
TAURAS SIAULIAI - GRANITAS KLAIPEDA 0:0. M.Cizauskas (Panevezys).
PANERYS VILNIUS - NEVEZIS KEDAINIAI 1:0. K.Birieta (Kaunas). g. 42 T.Butrimovicius.
POLITECHNIKA KAUNAS - VILTIS VILNIUS 1:4. A.Gabrys (Jonava). g. 71 V.Vaiciunas (pk); 8 E.Poderis, 31 E.Poderis, 57 V.Karvelis, 80 G.Kavaliauskas.
ELEKTRONAS TAURAGE - SIRVINTA VILKAVISKIS +:-.

Round VIII

05.15
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - VIENYBE UKMERGE 1:2. A.Sakavicius (Jonava). g. 38 V.Paramonovas; 81 G.Belickas, 87 G.Belickas.
GRANITAS KLAIPEDA - PANERYS VILNIUS 0:0. V.Bepirstis (Kaunas).
VILTIS VILNIUS - MASTIS TELSIAI 0:0. J.Braga (Kaunas).
SVEIKATA KYBARTAI - ELEKTRONAS TAURAGE 1:0. R.Tamulynas (Marijampole). g. 15 E.Sakalauskas.
KELININKAS KAUNAS - DAINAVA ALYTUS 0:0. V.Sarycevas (Vilnius).
NEVEZIS KEDAINIAI - POLITECHNIKA KAUNAS 1:2. M.Fedcenka (Vilnius). g. 80 R.Jankauskas (pk); 9 A.Mockus, 51 N.Miknevicius.

Round IX

05.19
VIENYBE UKMERGE - SIRIJIETIS KLAIPEDA 1:1. R.Bartasiunas (Kaunas). g. 7 R.Tamulis; 23 A.Koroliovas.
PANERYS VILNIUS - ATLETAS KAUNAS 1:0. C.Sabaliauskas (Jonava). g. 52 T.Butrimovicius.
POLITECHNIKA KAUNAS - GRANITAS KLAIPEDA 0:2. J.Miliauskas (Alytus). g. 45 A.Toliusis, 51 R.Nauseda.
MASTIS TELSIAI - NEVEZIS KEDAINIAI 3:2. G.Jurgelevicius (Silute). g. 30 A.Baguzis, 55 A.Budginas, 70 A.Budginas; 38 R.Tutorius, 87 L.Jonavicius (pk).
SIRVINTA VILKAVISKIS - SVEIKATA KYBARTAI 3:0. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 60 L.Kuliesius, 71 R.Rudzinskas, 76 R.Rudzinskas.
DAINAVA ALYTUS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 3:1. A.Gorinas (Birstonas). g. 3 G.Cesna, 50 A.Labukas (pk), 69 A.Labukas (pk); 45 V.Paramonovas.

Round X

05.26
ATLETAS KAUNAS - POLITECHNIKA KAUNAS 0:1. G.Zakas (Kaunas). g. 81 A.Virbalas.
GRANITAS KLAIPEDA - MASTIS TELSIAI 5:0. M.Fedcenka (Vilnius). g. 26 A.Fokinas, 52 R.Daugela (pk), 54 R.Nauseda, 60 R.Daugela, 68 R.Nauseda.
KELININKAS KAUNAS - PANERYS VILNIUS 0:1. R.Tamulynas (Marijampole). g. 54 V.Suziedelis.
NEVEZIS KEDAINIAI - ELEKTRONAS TAURAGE 0:1. S.Slyva (Kaunas). g. 29 A.Lebrikas.

Round XI

05.29
POLITECHNIKA KAUNAS - KELININKAS KAUNAS 1:4. S.Slyva (Kaunas). g. 51 D.Pozela; 9 D.Armalis, 54 A.Soraka, 71 A.Soraka, 74 D.Armalis.
MASTIS TELSIAI - ATLETAS KAUNAS 0:1. A.Lungys (Klaipeda). g. 58 I.Kirilovas.
ELEKTRONAS TAURAGE - GRANITAS KLAIPEDA 0:6. R.Cekauskas (Kaunas). g. 42 R.Pocius, 58 R.Pocius, 65 R.Daugela (pk), 69 R.Daugela, 74 V.Mineikis, 81 A.Toliusis.

Round XII

06.03
SIRIJIETIS KLAIPEDA - VILTIS VILNIUS 2:1. S.Slyva (Kaunas). g. 53 G.Gockis, 61 K.Andriunaitis; 35 E.Poderis.
ATLETAS KAUNAS - ELEKTRONAS TAURAGE 3:0. J.Miliauskas (Alytus). g. 8 V.Vaskunas, 71 K.Klisauskas, 73 L.Bickauskas.
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - POLITECHNIKA KAUNAS 3:1. A.Dubinskas (Vilnius). g. 38 V.Rudzianecas, 59 A.Aleksandravicius, 71 J.Gordejevas (pk); 52 A.Krakauskas.
VIENYBE UKMERGE - PANERYS VILNIUS 3:2. J.Braga (Kaunas). g. 46 G.Belickas, 52 G.Belickas, 88 R.Stanulis; 60 T.Butrimovicius, 63 S.Danisevicius.
DAINAVA ALYTUS - TAURAS SIAULIAI 3:0. O.Borisovskis (Vilnius). g. 20 A.Labukas, 74 V.Stankevicius, 75 A.Labukas.
SIRVINTA VILKAVISKIS - GRANITAS KLAIPEDA 0:4. A.Jurgutavicius (Alytus). g. 2 A.Toliusis, 24 R.Pocius, 57 R.Pocius, 43 R.Daugela.

from Round VIII

06.05
SIRVINTA VILKAVISKIS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 0:3. J.Rudzianskas (Marijampole). g. 7 A.Mika, 29 K.Andriunaitis (pk), 75 K.Andriunaitis.

from Round X

06.06
SVEIKATA KYBARTAI - SIRIJIETIS KLAIPEDA 0:1. R.Tamulynas (Marijampole). g. 63 K.Andriunaitis (pk).

from Round XIII

06.07
SVEIKATA KYBARTAI - GRANITAS KLAIPEDA 1:2. G.Girdauskas (Vilkaviskis). g. 73 A.Levendrauskas; 61 A.Kancleris, 65 A.Fokinas (pk).

Round XIII

06.09
TAURAS SIAULIAI - SIRIJIETIS KLAIPEDA 2:1. G.Ratkevicius (Kaunas). g. 26 D.Bajorunas, 68 D.Bajorunas; 55 V.Kutyrinas.
PANERYS VILNIUS - DAINAVA ALYTUS 2:1. E.Survila (Kaunas). g. 70 G.Buzas, 78 T.Butrimovicius; 45 G.Cesna.
POLITECHNIKA KAUNAS - VIENYBE UKMERGE 0:0. S.Trainavicius (Vilnius).
ELEKTRONAS TAURAGE - VILIJA KAUNAS 1:0. A.Galminas (R). g. 15 S.Vikertas.
SIRVINTA VILKAVISKIS - ATLETAS KAUNAS 2:4. V.Ivanikovas (Vilnius). g. 12 R.Rudzinskas, 66 D.Gvildys; 6 I.Kirilovas, 34 A.Staliunas, 71 S.Cesnulis, 75 A.Staliunas.
VILTIS VILNIUS - NEVEZIS KEDAINIAI 3:0. S.Stankunas (Marijampole). g. 32 R.Zvingilas, 41 R.Zvingilas, 78 E.Poderis.

Round XIV

06.13
VILIJA KAUNAS - SIRVINTA VILKAVISKIS 9:1. G.Dilda (Siauliai). g. 11 R.Mazeika, 13 E.Meidus, 32 R.Pagrandis, 35 E.Meidus, 41 A.Soraka, 57 E.Meidus, 62 G.Anilionis, 65 G.Anilionis, 88 A.Soraka; 58 E.Vencius.
ELEKTRONAS TAURAGE - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 1:0. V.Kazlauskas (Vilnius). g. 55 A.Lebrikas.
NEVEZIS KEDAINIAI - SIRIJIETIS KLAIPEDA 1:0. A.Rezepovas (Vilnius). g. 70 R.Juknevicius.
VILTIS VILNIUS - GRANITAS KLAIPEDA 3:1. G.Ratkevicius (Kaunas). g. 55 A.Pukelevicius, 67 E.Poderis, 76 R.Zvingilas; 83 V.Petrauskas.
ATLETAS KAUNAS - SVEIKATA KYBARTAI 1:1. A.Dubinskas (Vilnius). g. 23 L.Bickauskas; 52 A.Burbulis.
TAURAS SIAULIAI - PANERYS VILNIUS 0:2. V.Bepirstis (Kaunas). g. 25 G.Buzas, 74 E.Lagunavicius.

Round XV

06.19
SIRIJIETIS KLAIPEDA - PANERYS VILNIUS 0:1. V.Kazlauskas (Kaunas). g. 60 T.Butrimovicius.
POLITECHNIKA KAUNAS - TAURAS SIAULIAI 2:0. V.Ivanikovas (Vilnius). g. 55 A.Virbalas, 70 A.Virbalas.
MASTIS TELSIAI - DAINAVA ALYTUS 2:3. M.Cizauskas (Panevezys). g. 20 S.Jocas, 56 V.Norvaisa; 10 V.Cibulskas, 35 A.Balevicius, 65 V.Cibulskas.
SVEIKATA KYBARTAI - VILIJA KAUNAS 3:2. A.Jurgutavicius (Alytus). g. 15 L.Snabaitis, 60 R.Grazulis, 65 A.Levendrauskas; 79 R.Pagrandis, 82 E.Meidus.
NEVEZIS KEDAINIAI - GRANITAS KLAIPEDA 0:0. R.Cekauskas (Kaunas).

from Round VIII

06.20
ATLETAS KAUNAS - TAURAS SIAULIAI 0:2. S.Stankunas (Marijampole). g. 25 D.Bajorunas (pk), 60 D.Bajorunas.

from Round X

06.23
VIENYBE UKMERGE - DAINAVA ALYTUS 2:1 (2:0). A.Dubinskas (Vilnius). g. 32 R.Stamulis, 37 R.Verbickas; 78 A.Labukas (pk). Missed pk 80 A.Stamulis.

from Round XV

07.21
ELEKTRONAS TAURAGE - VIENYBE UKMERGE 2:0. G.Dilda (Siauliai). g. 60 A.Lebrikas, 87 Rem.Bubliauskas.

from Round XIV

07.24
VIENYBE UKMERGE - MASTIS TELSIAI 8:2. A.Rezepovas (Vilnius). g. 28 A.Benza, 37 K.Kundrotas, 40 A.Zelvys, 50 Rol.Cirba, 65 Rol.Cirba, 70 K.Kundrotas, 82 V.Strumeckas, 86 Rol.Cirba; 54 V.Norvaisa, 88 A.Einikis.

from Round VI

07.28
MASTIS TELSIAI - SVEIKATA KYBARTAI 1:1. G.Dilda (Siauliai). g. 30 A.Bagdonas (pk); 68 A.Zilinskas.

from Round V

07.28
VILIJA KAUNAS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 1:1. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 20 A.Soraka; 81 A.Suika
VIENYBE UKMERGE - GRANITAS KLAIPEDA 1:2. A.Rezepovas (Vilnius). g. 28 A.Zelvys; 61 V.Mineikis, 73 R.Nauseda.

from Round XVII

07.28
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - VILTIS VILNIUS 3:2. A.Dubinskas (Vilnius). g. 40 V.Bendikas, 75 V.Bendikas, 89 K.Valantiejus; 12 E.Poderis, 37 D.Sulcius.

from Round XII

07.31
VILIJA KAUNAS - MASTIS TELSIAI 3:2. G.Girdauskas (Vilkaviskis). g. 21 L.Ramanauskas (pk), 31 G.Anilionis, 88 A.Soraka; 48 A.Bagdonas, 79 A.Kveinys.

Round XVI

08.04
SIRIJIETIS KLAIPEDA - GRANITAS KLAIPEDA 0:3. A.Lungys (Klaipeda). g. 35 R.Daugela, 75 R.pocius, 78 R.Nauseda.
ATLETAS KAUNAS - NEVEZIS KEDAINIAI 3:1. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 12 S.Cekanavicius, 40 S.Cekanavicius, 60 R.Statkevicius; 88 R.Tutorius.
VILTIS VILNIUS - VILIJA KAUNAS 1:3. R.Tamulynas (Marijampole). g. 86 S.Drasutis; 30 R.Mazeika, 51 E.Meidus, 57 E.Meidus.
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - SVEIKATA KYBARTAI 5:0. P.Tamoliunas (Kaunas). g. 22 V.Paramonovas, 44 J.Gordejevas (pk), 62 K.Valantiejus, 65 J.Gordejevas, 87 R.Kuncevicius.
SIRVINTA VILKAVISKIS - VIENYBE UKMERGE 1:7. A.Jurgutavicius (Alytus). g. 14 D.Dzinkevicius; 24 V.Strumeckas (pk), 54 V.Vaiciunas, 65 V.Strumeckas (pk), 72 V.Skirmantas, 74 Rol.Cirba, 76 Rol.Cirba, 87 V.Skirmantas.
ELEKTRONAS TAURAGE - DAINAVA ALYTUS 0:1. G.Jurgelevicius (Silute). g. 48 A.Labukas.
MASTIS TELSIAI - TAURAS SIAULIAI 0:0. M.Terentjevas (Gargzdai).

from Round IV

08.07
SVEIKATA KYBARTAI - TAURAS SIAULIAI 0:3. G.Jurgelevicius (Silute). g. 6 V.Kavolis, 41 V.Konikas, 43 D.Bajorunas.
GRANITAS KLAIPEDA - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 0:0. V.Kazlauskas (Kaunas).

from Round X

08.07
VILTIS VILNIUS - SIRVINTA VILKAVISKIS 0:0. J.Kraipavicius (Marijampole).

Round XVII

08.10
TAURAS SIAULIAI - ELEKTRONAS TAURAGE 1:2. R.Bartasiunas (Kaunas). g. 24 D.Bajorunas; 54 G.Svarcas, 82 G.Svarcas.
VILIJA KAUNAS - NEVEZIS KEDAINIAI 1:1. J.Miliauskas (Alytus). g. 16 E.Meidus; 73 R.Cinikas. Missed pk 85 R.Juknevicius (Nevezis).
08.11
SIRIJIETIS KLAIPEDA - POLITECHNIKA KAUNAS 1:0. A.Ziborovas (Vilnius). g. 85 A.Bajarinovas.
PANERYS VILNIUS - MASTIS TELSIAI 1:1. K.Birieta (Kaunas). g. 73 V.Pavlovas; 83 Z.Savickas.
VIENYBE UKMERGE - SVEIKATA KYBARTAI 4:0. A.Rezepovas. g. 3 V.Strumeckas (pk), 65 A.Benza, 69 V.Skirmantas, 71 V.Vaiciunas. Missed pk 61 V.Strumeckas.
ATLETAS KAUNAS - GRANITAS KLAIPEDA 0:2. A.Rubys (Telsiai). g. 35 R.Daugela, 78 A.Slkauskas.
08.12
DAINAVA ALYTUS - SIRVINTA VILKAVISKIS 1:0. J.Rudzianskas (Marijampole). g. 28 A.Labukas.

from Round III

08.14
TAURAS SIAULIAI - SIRVINTA VILKAVISKIS 3:0. M.Cizauskas (Panevezys). g. 32 S.Skodminas, 45 S.Skodminas, 46 D.Bajorunas.

from Round IX

08.14
ELEKTRONAS TAURAGE - VILTIS VILNIUS 3:2. S.Slyva (Kaunas). g. 28 Rem.Bubliauskas, 32 Rem.Bubliauskas, 70 G.Svarcas; 5 A.Januskevicius, 51 A.Januskevicius.

from Round XIII

08.14
MASTIS TELSIAI - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 1:4. A.Lungys (Klaipeda). g. 63 A.Baguzis; 10 V.Paramonovas, 49 S.Gorlinas, 54 J.Gordejevas, 74 V.Paramonovas.

from Round XII

08.14
NEVEZIS KEDAINIAI - SVEIKATA KYBARTAI 1:1. P.Tamoliunas (Kaunas). g. 76 R.Tutorius; 6 L.Snabaitis.

from Round XX

08.17
SIRIJIETIS KLAIPEDA - VILIJA KAUNAS 2:1. A.Rubys (Telsiai). g. 67 A.Safonovas, 70 A.Suika; 22 E.Meidus.

Round XVIII

08.19
SIRIJIETIS KLAIPEDA - ATLETAS KAUNAS 2:0. J.Miniauskas (Vilnius). g. 4 A.Bajarinovas, 65 A.Bajarinovas (pk).
GRANITAS KLAIPEDA - VILIJA KAUNAS 0:1. S.Trainavicius (Vilnius). g. 12 S.Sileika.
NEVEZIS KEDAINIAI - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 0:0. G.Ratkevicius (Kaunas).
VILTIS VILNIUS - VIENYBE UKMERGE 0:2. R.Bartasiunas (Kaunas). g. 30 V.Skirmantas, 46 V.Vaiciunas.
SVEIKATA KYBARTAI - DAINAVA ALYTUS 3:1. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 45 L.Silovas, 55 A.Zilinskas, 63 A.Levendrauskas; 75 S.Platochinas.
SIRVINTA VILKAVISKIS - TAURAS SIAULIAI 1:2. J.Miliauskas (Alytus). g. 28 K.Brokas; 18 V.Konikas; 22 V.Konikas.
ELEKTRONAS TAURAGE - PANERYS VILNIUS 0:2. G.Dilda (Siauliai). g. 67 A.Jakubenas, 69 S.Danisevicius (pk).
POLITECHNIKA KAUNAS - MASTIS TELSIAI 2:0. C.Sabaliauskas (Jonava). g. 30 J.Urbonas, 75 A.Krakauskas.

Round XIX

08.22
ATLETAS KAUNAS - VILIJA KAUNAS 0:1. R.Cekauskas (Kaunas). g. 90 E.Meidus.
SIRIJIETIS KLAIPEDA - MASTIS TELSIAI 3:1. J.Braga (Kaunas). g. 14 A.Suika, 61 A.Suika, 78 A.Suika (pk); 4 A.Baguzis.
POLITECHNIKA KAUNAS - ELEKTRONAS TAURAGE 0:0. M.Fedcenka (Vilnius).
PANERYS VILNIUS - SIRVINTA VILKAVISKIS 4:0. S.Slyva (Kaunas). g. 15 A.Jakubenas, 26 A.Jakubenas, 31 A.Jakubenas, 76 V.Levendrauskas.
TAURAS SIAULIAI - SVEIKATA KYBARTAI 6:0. S.Stankunas (Marijampole). g. 17 M.Butkevicius, 29 V.Konikas, 30 D.Bajorunas, 52 V.Konikas, 62 V.Budrys, 79 D.Bajorunas (pk).
DAINAVA ALYTUS - VILTIS VILNIUS 0:0. J.Kraipavicius (Marijampole).
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - GRANITAS KLAIPEDA 1:3. J.Miliauskas (Alytus). g. 12 V.Bendikas; 36 R.Pocius, 58 K.Peciulis, 75 R.Daugela (pk).
VIENYBE UKMERGE - NEVEZIS KEDAINIAI 1:1. N.Puzyrejus (Vilnius). g. 80 R.Verbickas; 24 A.Blazys.

Round XX

08.25
ATLETAS KAUNAS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 3:0. R.Tamulynas (Marijampole). g. 40 L.Jackevicius, 63 S.Cekanavicius, 76 L.Jackevicius.
GRANITAS KLAIPEDA - VIENYBE UKMERGE 2:0. S.Slyva (Kaunas). g. 48 R.Nauseda, 76 V.Mineikis.
NEVEZIS KEDAINIAI - DAINAVA ALYTUS 3:0. K.Birieta (Kaunas). g. 25 R.Zakas, 26 T.Tutorius, 79 R.Jankauskas.
VILTIS VILNIUS - TAURAS SIAULIAI 0:1. R.Daunoravicius (Ukmerge). g. 71 G.Morozas.
SVEIKATA KYBARTAI - PANERYS VILNIUS 0:2. A.Jurgutavicius (Alytus). g. 30 V.Levendrauskas, 87 V.Levendrauskas.
SIRVINTA VILKAVISKIS - POLITECHNIKA KAUNAS 3:2. A.Sakavicius (Jonava). g. 27 R.Gendrikas, 52 K.Brokas, 70 K.Dzinkevicius; 17 N.Miknevicius, 85 D.Pozera.
ELEKTRONAS TAURAGE - MASTIS TELSIAI 3:0. E.Mieliulis (Silute). g. 67 V.Rasovas, 69 V.Jonca, 75 V.Laurinaitis.

Round XXI

08.28
ELEKTRONAS TAURAGE - SIRIJIETIS KLAIPEDA 0:0. P.Tamoliunas (Kaunas).
MASTIS TELSIAI - SIRVINTA VILKAVISKIS 4:0. A.Lungys (Klaipeda). g. 10 A.Kveinys, 35 A.Kveinys, 65 S.Jocas, 81 V.Dancenka.
POLITECHNIKA KAUNAS - SVEIKATA KYBARTAI 3:2. A.Ziborovas (Vilnius). g. 8 J.Urbonas, 10 N.Miknevicius, 80 V.Vaiciunas; 50 E.Sakalauskas, 58 V.Levendrauskas.
TAURAS SIAULIAI - NEVEZIS KEDAINIAI 0:0. V.Bepirstis (Kaunas).
DAINAVA ALYTUS - GRANITAS KLAIPEDA 0:3. J.Braga (Kaunas). g. 37 R.Pocius, 57 R.Nauseda, 89 R.Daugela.
VIENYBE UKMERGE - ATLETAS KAUNAS 1:0. C.Sabaliauskas (Jonava). g. 86 Rol.Cirba.
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - VILIJA KAUNAS 0:2. A.Jurgutavicius (Alytus). g. 15 V.Caplevas (og), 49 G.Anilionis.
PANERYS VILNIUS - VILTIS VILNIUS +:-.

Round XXII

09.01
SIRIJIETIS KLAIPEDA - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 0:0. M.Terentjevas (Gargzdai).
VILIJA KAUNAS - VIENYBE UKMERGE 1:1. G.Girdauskas (Vilkaviskis). g. 80 S.Sileika; 1 V.Skirmantas.
GRANITAS KLAIPEDA - TAURAS SIAULIAI 3:1. V.Chileckis (Kaunas). g. 8 R.Pocius, 11 R.Pocius, 39 A.Toliusis; 23 D.Bajorunas.
NEVEZIS KEDAINIAI - PANERYS VILNIUS 1:4. K.Birieta (Kaunas). g. 18 R.Juknevicius; 10 V.Levendrauskas, 14 A.Jakubenas, 27 G.Buzas, 65 T.Butrimovicius.
VILTIS VILNIUS - POLITECHNIKA KAUNAS 4:1. K.Kraipavicius (Marijampole). g. 4 V.Zuromskas, 24 V.Zuromskas (pk), 88 V.Karvelis, 90 V.Zuromskas; 22 N.Miknevicius. Missed pk 46 V.Zuromskas.
SVEIKATA KYBARTAI - MASTIS TELSIAI 0:0. S.Slyva (Kaunas).
SIRVINTA VILKAVISKIS - ELEKTRONAS TAURAGE 0:2. S.Stankunas (Marijampole). g. 9 Rem.Bubliauskas (pk), 75 Rem.Bubliauskas.

from Round XXII

09.04
ATLETAS KAUNAS - DAINAVA ALYTUS 2:0. M.Fedcenka (Vilnius). g. 20 P.Malzinskas, 65 S.Cekanavicius.

from Round IV

09.05
ELEKTRONAS TAURAGE - POLITECHNIKA KAUNAS 0:0. A.Galminas (R).

from Round X

09.05
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - TAURAS SIAULIAI 0:0. P.Tamoliunas (Kaunas).

from Round XXIII

09.05
SIRIJIETIS KLAIPEDA - SIRVINTA VILKAVISKIS 3:0. M.Terentjevas (Gargzdai). g. 14 A.Bajarinovas, 22 O.Bobrickis, 63 A.Bajarinovas (pk). Missed pk 52 A.Safonovas (Sirvinta).
DAINAVA ALYTUS - VILIJA KAUNAS 1:8. J.Miniauskas (Vilnius). g. 15 A.Labukas (pk); 18 A.Krunglevicius, 27 D.Armalis, 37 E.Meidus, 40 R.Mazeika, 50 A.Soraka, 59 E.Meidus, 69 R.Mazeika, 82 D.Armalis.

from Round XXVII

09.05
GRANITAS KLAIPEDA - SIRVINTA VILKAVISKIS 2:0. A.Dubinskas (Vilnius). g. 65 R.Daugela, 71 R.Nauseda.

Round XXIII

09.08
ELEKTRONAS TAURAGE - SVEIKATA KYBARTAI 3:1. R.Cekauskas (Kaunas). g. 58 Rem.Bubliauskas (pk), 65 V.Rasovas, 70 G.Svarcas; 47 A.Gudelis.
MASTIS TELSIAI - VILTIS VILNIUS 3:4. G.Dilda (Siauliai). g. 27 V.Norvaisa, 46 V.Dancenka, 48 A.Budginas; 4 S.Drasutis, 15 D.Vencevicius, 33 V.Karvelis, 80 D.Vencevicius (pk).
POLITECHNIKA KAUNAS - NEVEZIS KEDAINIAI 0:7. A.Jugas (Vilnius). g. 1 A.Sakalys, 4 A.Blazys, 14 R.Tutorius, 43 R.Zakas, 46 S.Tiskus, 74 R.Jankauskas, 90 R.Sipavicius.
PANERYS VILNIUS - GRANITAS KLAIPEDA 2:1. V.Kazlauskas (Kaunas). g. 26 G.Buzas, 29 V.Pavlovas; 23 R.Daugela (pk).
TAURAS SIAULIAI - ATLETAS KAUNAS 0:0. G.Jurgelevicius (Silute).
VIENYBE UKMERGE - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 0:1. S.Slyva (Kaunas). g. 4 V.Bendikas.

from Round XI

09.12
TAURAS SIAULIAI - VIENYBE UKMERGE 2:0. G.Jurgelevicius (Silute). g. 29 V.Raciunas, 70 D.Bajorunas (pk).
PANERYS VILNIUS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 2:0. A.Dubinskas (Vilnius). g. 16 G.Buzas, 62 G.Buzas.
SIRVINTA VILKAVISKIS - NEVEZIS KEDAINIAI 2:2. G.Zakas (Kaunas). g. 20 V.Matusevicius, 80 K.Brokas; 50 R.Jankauskas, 65 R.Zakas.

from Round XV

09.12
VILTIS VILNIUS - ATLETAS KAUNAS 1:1. g. 80 T.Graziunas; 48 P.Malzinskas.

Round XXIV

09.15
SIRIJIETIS KLAIPEDA - VIENYBE UKMERGE 2:2. S.Trainavicius (Vilnius). g. 19 V.Kutyrinas, 50 R.Gilys; 55 V.Vaiciunas, 70 V.Vaiciunas. Missed pk 17 R.Kiulkis (Vie).
VILIJA KAUNAS - TAURAS SIAULIAI 3:1. A.Galminas (R). g. 22 D.Armalis, 67 G.Anilionis, 69 E.Meidus; 38 D.Bajorunas.
ATLETAS KAUNAS - PANERYS VILNIUS 0:0. C.Sabaliauskas (Jonava).
GRANITAS KLAIPEDA - POLITECHNIKA KAUNAS 2:0. A.Dubinskas (Vilnius). g. 48 R.Daugela (pk), 65 R.Pocius.
NEVEZIS KEDAINIAI - MASTIS TELSIAI 0:1. O.Borisovskis (Vilnius). g. 16 A.Baguzis.
VILTIS VILNIUS - ELEKTRONAS TAURAGE 1:0. R.Bartasiunas (Kaunas). g. 18 D.Maciulevicius.
SVEIKATA KYBARTAI - SIRVINTA VILKAVISKIS 3:0. A.Makarevicius (Kaunas). g. 3 A.Levendrauskas, 18 V.Gurinskas, 57 A.Levendrauskas (pk).
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - DAINAVA ALYTUS 0:1. G.Ratkevicius (Kaunas). g. 65 S.Platochinas.

from Round IX

09.18
TAURAS SIAULIAI - VILIJA KAUNAS 3:0. M.Terentjevas (Gargzdai). g. 53 V.Konikas, 75 M.Butkevicius, 78 A.Mazurevicius.

from Round XI

09.18
SVEIKATA KYBARTAI - VILTIS VILNIUS 0:0. A.Tamulynas (Marijampole).

from Round XV

09.18

SIRVINTA VILKAVISKIS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 2:3. E.Survila (Kaunas). g. 62 D.Dzinkevicius (pk), 67 E.Vencius; 5 V.Bendikas, 55 V.Bendikas, 77 A.Aleksandravicius.

Round XXV

09.22
POLITECHNIKA KAUNAS - ATLETAS KAUNAS 1:1. P.Tamoliunas (Kaunas). g. 17 A.Virbalas; 51 S.Cekanavicius.
SIRVINTA VILKAVISKIS - VILTIS VILNIUS 1:6. G.AZakas (Kaunas). g. 55 D.Gvildys; 10 T.Graziunas, 18 V.Zuromskas, 35 R.Zvingilas, 50 V.Zuromskas, 70 E.Poderis, 80 D.Bytautas.
ELEKTRONAS TAURAGE - NEVEZIS KEDAINIAI 3:2. A.Dubinskas (Vilnius). g. 82 Rem.Bubliauskas, 86 V.Trakselis, 88 G.Svarcas; 60 R.Juknevicius, 72 A.Blazys.
MASTIS TELSIAI - GRANITAS KLAIPEDA 2:0. A.Rubys (Telsiai). g. 15 V.Dancenka, 70 S.Jocas.
PANERYS VILNIUS - VILIJA KAUNAS 1:1. A.Gorinas (Birstonas). g. 75 E.Trinkunas; 60 A.Soraka.
TAURAS SIAULIAI - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 3:2. A.Lungys (Klaipeda). g. 34 V.Konikas, 68 R.Narkevicius, 80 G.Morozas; 65 V.Rudzianecas, 67 R.Kuncevicius.
DAINAVA ALYTUS - VIENYBE UKMERGE 1:2. G.Girdauskas (Vilkaviskis). g. 4 A.Vilkinis; 61 A.Benza, 88 A.Zelvys.

Round XXVI

09.25
ATLETAS KAUNAS - MASTIS TELSIAI 1:0. M.Fedcenka (Vilnius). g. 43 S.Cerniauskas.
GRANITAS KLAIPEDA - ELEKTRONAS TAURAGE 1:1. A.Galminas (R). g. 66 A.Salkauskas; 73 Rem.Bubliauskas.
DAINAVA ALYTUS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 2:1. K.Birieta (Kaunas). g. 55 A.Labukas, 75 A.Labukas; 90 R.Skackauskas (pk).
VIENYBE UKMERGE - TAURAS SIAULIAI 0:0. R.Bartasiunas (Kaunas).
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - PANERYS VILNIUS 2:1. S.Trainavicius (Vilnius), g. 65 R.Kuncevicius, 83 R.Kuncevicius (pk); 15 V.Levendrauskas.
VILIJA KAUNAS - POLITECHNIKA KAUNAS 4:1. V.Kazlauskas (Kaunas). g. 2 S.Sileika, 25 R.Ozakauskas, 60 A.Soraka, 62 R.Mazeika; 75 E.Jucas.
NEVEZIS KEDAINIAI - SIRVINTA VILKAVISKIS 3:1. A.Sakavicius (Jonava). g. 20 R.Juknevicius, 29 R.Cinikas, 60 R.Kisonas; 76 R.Rudzinskas.
VILTIS VILNIUS - SVEIKATA KYBARTAI 5:0. M.Terentjevas (Gargzdai). g. 10 V.Zuromskas, 40 R.Zvingilas, 61 V.Zuromskas, 80 L.Bytautas, 85 L.Bytautas.

Round XXVII

09.29
SVEIKATA KYBARTAI - NEVEZIS KEDAINIAI 2:0. A.Mackevicius (Vilnius). g. 10 V.Gurinskas, 65 L.Silovas.
ELEKTRONAS TAURAGE - ATLETAS KAUNAS 1:1. J.Miniauskas (Vilnius). g. 38 Rem.Bubliauskas; 48 L.Bickauskas (pk).
MASTIS TELSIAI - VILIJA KAUNAS 0:2. A.Galminas (R). g. 8 R.Norvilas, 87 E.Meidus.
PANERYS VILNIUS - VIENYBE UKMERGE 0:2. E.Survila (Kaunas). g. 60 V.Vaiciunas, 87 A.Benza.
TAURAS SIAULIAI - DAINAVA ALYTUS 5:0. A.Dubinskas (Vilnius). g. 8 D.Bajorunas, 20 D.Bajorunas, 35 V.Raciunas, 55 D.Bajorunas (pk), 88 D.Bajorunas.
POLITECHNIKA KAUNAS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS 2:4. J.Miliauskas (Alytus). g. 17 J.Urbonas, 57 N.Miknevicius; 15 K.Valantiejus, 36 V.Bendikas, 75 J.Gordejevas, 83 V.Rudzianecas.

from Round XXV

10.01
SIRIJIETIS KLAIPEDA - SVEIKATA KYBARTAI 2:0. A.Dubinskas (Vilnius). g. 20 E.Gaigalas, 75 A.Bajarinovas.

Round XXVIII

10.03
SIRIJIETIS KLAIPEDA - TAURAS SIAULIAI 3:2. A.Dubinskas (Vilnius). g. 15 D.Jankauskas, 30 V.Kutyrinas, 83 A.Gylys; 20 R.Leckauskas, 60 V.Konikas.
DAINAVA ALYTUS - PANERYS VILNIUS 0:0. J.Braga (Kaunas).
VIENYBE UKMERGE - POLITECHNIKA KAUNAS 2:0. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 46 Rol.Cirba, 61 V.Skirmantas.
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - MASTIS TELSIAI 0:1. R.Bartasiunas (Kaunas). g. 72 A.Bagdonas.
ATLETAS KAUNAS - SIRVINTA VILKAVISKIS 2:0. A.Rezepovas (Vilnius). g. 38 E.Marozas, 90 P.Malzinskas (pk).
GRANITAS KLAIPEDA - SVEIKATA KYBARTAI 2:0. A.Ziborovas (Vilnius). g. 25 R.Nauseda, 29 R.Pocius.
NEVEZIS KEDAINIAI - VILTIS VILNIUS 2:0. J.Sakavicius (Jonava). g. 25 R.Zakas, 88 R.Puntuzas. Missed pk 78 V.Zuromskas (Viltis).
VILIJA KAUNAS - ELEKTRONAS TAURAGE 2:1. A.Gorinas (Birstonas). g. 50 E.Meidus, 78 R.Ozakauskas (pk); 16 V.Laurinaitis.

Round XXIX

10.06
SIRIJIETIS KLAIPEDA - NEVEZIS KEDAINIAI 1:0. E.Survila (Kaunas). g. 85 N.Zabita.
GRANITAS KLAIPEDA - VILTIS VILNIUS 1:0. S.Slyva (Kaunas). g. 35 R.Pocius.
MASTIS TELSIAI - VIENYBE UKMERGE 1:3. M.Terentjevas (Gargzdai). g. 63 A.Baguzis; 6 S.Aliubavicius; 29 V.Vaiciunas, 86 A.Benza.
POLITECHNIKA KAUNAS - DAINAVA ALYTUS 0:0. O.Borisovskis (Vilnius).
PANERYS VILNIUS - TAURAS SIAULIAI 4:2. A.Jurgutavicius (Alytus). g. 15 G.Buzas, 20 T.Butrimovicius, 35 E.Trinkunas, 65 A.Jakubenas; 23 D.Bajorunas, 39 D.Bajorunas (pk). Missed pk 80 A.Jakubenas.
SVEIKATA KYBARTAI - ATLETAS KAUNAS 0:0. J.Rudzianskas (Marijampole).
SIRVINTA VILKAVISKIS - VILIJA KAUNAS 0:2. S.Trainavicius (Vilnius). g. 25 E.Meidus, 35 R.Norvilas.
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - ELEKTRONAS TAURAGE 0:2. R.Cekauskas (Kaunas). g. 30 Rem.Bubliauskas, 73 Rem.Bubliauskas.

Round XXX

10.09
PANERYS VILNIUS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 4:1. A.Gorinas (Birstonas). g. 20 J.Jakimavicius, 31 V.Levendrauskas, 40 R.Valentinavicius, 50 S.Stasevicius; 85 O.Bobrickis.
TAURAS SIAULIAI - POLITECHNIKA KAUNAS 7:2. S.Trainavicius (Vilnius). g. 10 M.Butkevicius, 35 V.Konikas, 50 V.Konikas, 55 V.Kavolis, 70 D.Bajorunas, 75 D.Bajorunas, 89 V.Konikas; 30 N.Miknevicius, 43 K.Kvedaravicius.
DAINAVA ALYTUS - MASTIS TELSIAI 1:1. G.Zakas (Kaunas). g. 20 A.Puklevicius; 70 V.Dancenka.
VIENYBE UKMERGE - ELEKTRONAS TAURAGE 0:2. S.Slyva (Kaunas). g. 62 R.Mizgiris, 70 V.Rasovas.
GELEZINIS VILKAS VILNIUS - SIRVINTA VILKAVISKIS 0:0. J.Kraipavicius (Marijampole).
VILIJA KAUNAS - SVEIKATA KYBARTAI 3:1. C.Sabaliauskas (Jonava). g. 14 E.Meidus (pk), 57 E.Meidus, 77 E.Meidus; 82 E.Sakalauskas (pk).
ATLETAS KAUNAS - VILTIS VILNIUS 1:0. S.Stankunas (Marijampole). g. 50 V.Vaskunas.
GRANITAS KLAIPEDA - NEVEZIS KEDAINIAI 4:1. J.Miliauskas (Alytus). g. 25 R.Pocius, 34 R.Nauseda, 50 R.Nauseda, 70 R.Pocius; 85 D.Zmuida.

from Round XVI

10.11
POLITECHNIKA KAUNAS - PANERYS VILNIUS 0:1. M.Cizauskas (Panevezys). g. 23 A.Jakubenas.

from Round XIV

10.13
DAINAVA ALYTUS - POLITECHNIKA KAUNAS 2:0. J.Kraipavicius (Marijampole). g. 35 A.Labukas (pk), 65 A.Labukas.

from Round XXVII

10.13
VILTIS VILNIUS - SIRIJIETIS KLAIPEDA 1:1. V.Zitkus (Kaunas). g. 20 E.Poderis (pk); 72 E.Gaigalas.


Standings 

 1 PANERYS VILNIUS           30 20  6  4  48- 18  30  46
 2 GRANITAS KLAIPEDA         30 20  6  4  57- 16  41  46
 3 SIRIJIETIS KLAIPEDA       30 14  9  7  38- 27  11  37
 4 ELEKTRONAS TAURAGE        30 15  6  9  35- 29   6  36
 5 VIENYBE UKMERGE           30 14  8  8  51- 32  19  36
 6 VILIJA KAUNAS             30 14  7  9  64- 39  25  35  (formely KELININKAS KAUNAS)
 7 ATLETAS KAUNAS            30 11 11  8  30- 22   8  33
 8 TAURAS SIAULIAI           30 13  6 11  53- 41  12  32
 9 VILTIS VILNIUS            30 10 10 10  50- 32  18  30
10 DAINAVA ALYTUS            30 11  7 12  33- 46 -13  29
11 NEVEZIS KEDAINIAI         30 10  7 13  40- 40   0  27
12 GELEZINIS VILKAS VILNIUS  30 10  7 13  39- 41  -2  27
13 POLITECHNIKA KAUNAS       30  8  6 16  27- 56 -29  22
14 MASTIS TELSIAI            30  5 10 15  28- 55 -27  20
15 SVEIKATA KYBARTAI         30  5  6 19  20- 61 -41  16
16 SIRVINTA VILKAVISKIS      30  2  4 24  19- 77 -58   8

Stats

Scorers

PANERYS VILNIUS - 48: A.Jakubenas - 11, G.Buzas - 9, T.Butrimovicius - 8, V.Levendrauskas - 6, S.Danisevicius, E.Lagunavicius, V.Pavlovas, E.Trinkunas - 2, J.Jakimavicius, R.Papartis, I Stasavicius, V.Suziedelis, R.Valentinavicius, K.Verbickas - 1.

GRANITAS KLAIPEDA - 57: R.Daugela, R.Pocius - 14, R.Nauseda - 12, A.Toliusis - 4, A.Fokinas, V.Mineikis - 3, A.Kancleris, A.Salkauskas - 2, V.Petrauskas, R.Volungevicius - 1.

SIRIJIETIS KLAIPEDA - 38: A.Bajarinovas - 7, K.Andriunaitis - 6, A.Suika - 5, R.Gilys, V.Kutyrinas - 3, O.Bobrickis, E.Gaigalas, G.Gockis, A.Koroliovas - 2, D.Jankauskas, V.Likasovas, A.Mika, R.Skackauskas, N.Zabita - 1, K.Sirvys (Gelezinis Vilkas Vilnius) - og.

ELEKTRONAS TAURAGE - 35: Rem.Bubliauskas - 13, G.Svarcas - 5, V.Rasovas - 4, A.Lebrikas, A.Zubenka - 3, V.Laurinaitis, R.Mizgiris - 2, V.Jonca, V.Trakselis, S.Vikertas - 1.

VIENYBE UKMERGE - 51: Rol.Cirba - 9, A.Benza, V.Vaiciunas - 7, V.Skirmantas - 6, G.Belickas - 5, K.Kundrotas, V.Strumeckas - 4, R.Stamulis, A.Zelvys - 3, R.Verbickas - 2, S.Aliubavicius - 1.

VILIJA KAUNAS - 64: E.Meidus - 20, G.Anilionis, A.Soraka - 10, D.Armalis, R.Mazeika - 5, S.Sileika - 3, R.Norvilas, R.Ozakauskas, R.Pagrandis, L.Ramanauskas - 2, R.Cepkauskas, A.Krunglevicius - 1, V.Cepeliovas (Gelezinis Vilkas Vilnius) - og.

ATLETAS KAUNAS - 30: L.Bickauskas, S.Cekanavicius, P.Malzinskas - 5, A.Staliunas - 3, L.Jackevicius, I.Kirilovas, K.Klisauskas, V.Vaskunas - 2, S.Cesnulis, S.Cerniauskas, E.Marozas, R.Statkevicius - 1.

TAURAS SIAULIAI - 53: D.Bajorunas - 22, V.Konikas - 13, M.Butkevicius - 5, S.Skodminas - 3, V.Kavolis, G.Marozas, V.Raciunas - 2, V.Budrys, R.Leckauskas, A.Mazurevicius, R.Narkevicius - 1.

VILTIS VILNIUS - 50: E.Poderis - 9, R.Zvingilas - 8, V.Zuromskas - 7, V.Karvelis, D.Vencevicius - 4, L.Bytautas, A.Januskevicius, D.Maciulevicius - 3, S.Drasutis, T.Graziunas, G.Kavaliauskas, A.Pukelevicius - 2, D.Sulcius - 1.

DAINAVA ALYTUS - 33: A.Labukas - 17, V.Cibulskas - 4, G.Cesna, S.Platochinas, A.Pukelevicius, V.Stankevicius - 2, E.Ausvicas, A.Balevicius, A.Vilkinis - 1.

NEVEZIS KEDAINIAI - 40: R.Juknevicius - 8, R.Tutorius - 7, A.Blazys - 5, R.Jankauskas, R.Zakas - 4, R.Cinikas, L.Janavicius, R.Puntuzas - 2, R.Kisonas, A.Sakalys, R.Sipavicius, S.Tiskus, R.Zagurskas, D.Zmuida - 1

GELEZINIS VILKAS VILNIUS - 39: V.Bendikas, V.Paramonovas - 7, A.Aleksandravicius, J.Gordejevas - 6, R.Kuncevicius - 5, V.Rudzianecas, K.Valantiejus - 3, V.Filipovicius, S.Gorlinas - 1.

POLITECHNIKA KAUNAS - 27: N.Miknevicius - 8, J.Urbonas, A.Virbalas - 4, A.Krakauskas - 3, D.Pozela, V.Vaiciunas - 2, E.Jucas, K.Kvedaravicius, G.Malskis, A.Mockus - 1.

MASTIS TELSIAI - 28: A.Baguzis - 5, A.Bagdonas, V.Dancenka, V.Norvaisa - 4, A.Budginas, S.Jocas, A.Kveinys - 3, A.Einikis, Z.Savickas - 1.

SVEIKATA KYBARTAI - 20: A.Levendrauskas - 6, E.Sakalauskas - 3, V.Gurinskas, L.Snabaitis, L.Silovas, A.Zilinskas - 2, A.Burbulis, R.Grazulis, A.Gudelis - 1.

SIRVINTA VILKAVISKIS - 19: R.Rudzinskas - 5, K.Brokas, D.Dzinkevicius - 3, D.Gvildys, E.Vencius - 2, V.Brokas, R.Gendrikas, L.Kuliesius, V.Matusevicius - 1.

Goals

240 (238) games, 632 goals, 180 scorers: 22 goals - 1 player, 20-1, 17-1, 14-2, 13-2, 12-1, 11-1, 10-2, 9-3, 8-4, 7-7, 6-6, 5-13, 4-14, 3-23, 2-43, 1-56.

4 goals in game - D.Bajorunas (Tauras), Hat-Tricks - 9.

Penalized (sent off, booket)

Granitas (0,6), Atletas (0,10), Sirijietis (0,12), Elektronas (0,12), Vienybe (1,8), Panerys (1,10), Politechnika (1,10), Tauras (1,11), Dainava (1,13), Nevezis (1,14), Sirvinta (2,11), Vilija (2,17), Viltis (2,19), Mastis (2,19), Sveikata (4,19), Gelezinis Vilkas (4,25).

D.Vencevicius (Viltis, 0,6), R.Vaiginas (Gelezinis Vilkas, 0,5).


Created 22-09-1998. Corrected 22-09-1998.
Created by Almantas 'Almis' Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 1998 Almis. All rights reserved.