Lithuania 1997/98
LFF LYGA


1997
Round I

9 Aug Sat

15.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Lokomotyvas-Vilbana Vilnius 2:0 (2:0). A.Rezepovas (Vilnius). Vilnius. Vingis. 50.
Gelezinis Vilkas: T.Labulis, M.Kriukovskis, R.Dziaukstas, A.Silale, A.Tolis, M.Zurza, A.Veikutis, D.Kruminas, A.Joksas, R.Karcemarskas, D.Artiomovas.
Lokomotyvas-Vilbana: V.Bajus, A.Cicenas, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, A.Danisas (33 R.Repsys), A.Belostenas, V.Buzmakovas, R.Alisauskas, M.Avizenis, A.Gutauskas, A.Maksimovicius (46 G.Sturekas).
Goals: D.Kruminas (30 p.k.), D.Artiomovas (43).
Booket and Sent Off 37 A.Silale. Booket: V.Bajus, Z.Grudzinskas.

18.00  Inkaras Kaunas - Interas-AE Visaginas 3:0 (1:0). V.Zilinskas (Marijampole). Kaunas Inkaras. 300.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, A.Sirka, R.Bakus, I.Zelmikas, S.Butkus, A.Markevicius, K.Rudzionis, E.Sakys, N.Kuzmickas (34 N.Dunauskas, 72 A.Jablonskis), A.Puotkalis.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, I.Truskinas, C.Cimuskevicius, J.Sapovalas, V.Ipatovas, A.Daraskevicius, R.Nikandrinas, G.Sukstulis, I.Verbovikas (21 D.Lavrinovicius), R.Banys.
Goals: M.Poskus (13 p.k.), A.Puotkalis (62), N.Dunauskas (66).

18.30  Ekranas Panevezys - Banga Gargzdai 2:1 (2:1). A.Dubinskas (Vilnius). Panevezys Aukstaitija. 700.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, M.Skinderis, D.Gleveckas, A.Staliunas, M.Delkus (46 L.Niurka), R.Vileniskis, Z.Cenys, K.Zeniauskas (61 R.Petrukaitis), P.Luksys, E.Varnas.
Banga: L.Valius, R.Rudys, P.Rauktys, E.Poska, S.Jokumaitis, V.Ambrizas (26 K.Nazarovas), R.Petkevicius, S.Drasutis, D.Leipus, G.Samsonikas (89 D.Lapys), A.Mickevicius.
Goals: P.Luksys (17), E.Varnas (20), S.Drasutis (28).
Booket: R.Petkevicius.

18.30  Panerys Vilnius - Mastis Telsiai 7:1 (3:0). V.Kazlauskas (Kaunas). Vilnius Panerys. 80.
Panerys: A.Dilys (68 P.Leusas), Tad.Graziunas, G.Gelgota, A.Semorovas (24 A.Balaika), V.Sarkis, P.Malzinskas, Tom.Graziunas, A.Mazaliauskas, G.Sirmelis, E.Juska (68 V.Anusauskas), E.Pelcis.
Mastis: E.Regelskis, A.Einikis, A.Regelskis, A.Budginas, A.Kveinys, V.Semeta, V.Vasiliauskas, N.Barasa, S.Jucinskas (71 A.Vasilevskas), A.Baguzis (63 M.Garbaliauskas), V.Norvaisas.
Goals: Tad.Graziunas (3), E.Pelcis (34, 62, 64, 82), E.Juska (38), V.Norvaisas (77), V.Anusauskas (90).
Booket: E.Juska, A.Budginas.

18.30  Atlantas Klaipeda - Ranga-Politechnika Kaunas 3:1 (1:1). J.Miliauskas (Alytus). Klaipeda Zalgiris. 500.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, D.Zernys, R.Maciulevicius, G.Juodeikis, E.Gaigalas, V.Petrenka, A.Gedgaudas (46 R.Butkevicius), M.Zvilauskas, Rol.Bubliauskas (80 M.Kairys).
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, L.Majauskas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, A.Januskevicius, D.Luksys, E.Karciauskas, R.Fiodorovas (81 E.Janutis), T.Sendzikas (50 R.Ruzgas), D.Petrutis (66 S.Cesna), S.Cerniauskas.
Goals: M.Zvilauskas (35), A.Korsakovas (41 p.k.), V.Petrenka (46 p.k.), G.Juodeikis (87).
Booket: R.Steckis, S.Cerniauskas, R.Maciulevicius.

18.30  Kareda Siauliai -Vienybe Ukmerge 8:1 (1:0). A.Rubys (Telsiai). Siauliai Savivaldybe. 450.
Kareda: V.Zutautas, T.Kancelskis, E.Zukauskas, Z.Zudys, S.Mikalajunas (51 A.Balsevicius), V.Dancenka (69 R.Vaineikis), I.Stukalinas, A.Zuta (69 J.Roliukonis), D.Bicka, S.Baranauskas, R.Pocius.
Vienybe: D.Petroska (78 P.Lekacinskas), R.Tamasauskas (72 T.Striukys), J.Latanauskas, A.Zelvys, V.Skirmantas, L.Usonis (78 S.Aliubavicius), R.Blazaitis, S.Urbutis, S.Gaidys, V.Nutautas, R.Bankaukas.
Goals: S.Baranauskas (15), R.Pocius (49, 73), A.Zuta (67), V.Dancenka (68), I.Stukalinas (77), A.Balsevicius (81, 90), S.Gaidys (83).

10 Aug Sun

18.00  Zalgiris Vilnius - Nevezis-Lifosa Kedainiai 1:0 (1:0). S.Stankunas (Marijampole). Vilnius Zalgiris. 300.
Zalgiris: A.Briaunys, V.Sukristovas, A.Skerla, N.Radzius, S.Novikovas, D.Semberas, I.Stesko (61 A.Stesko), A.Pukelevicius (80 N.Vasiliauskas), D.Suliauskas, I.Morinas, T.Ramelis (58 D.Saulenas).
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas (53 A.Blazys), J.Puronas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, R.Tutorius (70 K.Sruogis), E.Babenskas (46 R.Zagurskas), E.Sakalys.
Goal: I.Morinas (41).
Booket: A.Stesko.

18.00  FBK Kaunas - Tauras Taurage 5:0 (1:0). A.Celitanas (Vilnius). Kaunas Kariuomene. 200.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius (77 L.Stankevicius), I.Dedura, D.Regelskis, M.Cikas (70 R.Gierkis), M.Samusiovas, A.Laurisas (70 A.Velicka), M.Bezikornovas, D.Kunevicius, A.Ksanavicius, V.Trakys.
Tauras: L.Toliusis (85 E.Tarosa), Rem.Bubliauskas, O.Serstniovas, V.Laurinaitis, V.Smirnovas (46 L.Jakovlevas), V.Dapkus, A.Bendikas, A.Koroliovas, R.Navikas, A.Safonovas (52 T.Karinauskas), V.Rasovas.
Goals: A.Ksanavicius (44), M.Cikas (47), V.Rukavicius (51), V.Trakys (82), M.Bezikornovas (90 p.k.).
Booket: A.Koroliovas.


Round II

16 Aug Sat

17.30  Ranga-Politechnika Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius 3:0 (1:0). A.Makstutis (Alytus). Kaunas KTU. 450.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, L.Majauskas, T.Sendzikas, D.Luksys (83 R.Mazeika), D.Petrutis, E.Karciauskas (88 E.Janutis), S.Cerniauskas (87 S.Cesna), A.Januskevicius, R.Fiodorovas.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, A.Veikutis, R.Dziaukstas, M.Zurza (77 A.Sivinskis), R.Zukauskas, M.Krukovskis, V.Cepauskas (61 D.Kruminas), A.Joksas, V.Lemezis, D.Artiomovas (54 A.Brazauskas).
Goals: D.Luksys (36), R.Fiodorovas (80), S.Cerniauskas (87).

18.30  Vienybe Ukmerge - Lokomotyvas-Vilbana Vilnius 0:2 (0:1). S.Slyva (Kaunas). Ukmerge Central. 400.
Vienybe: D.Petraska, S.Urbutis, T.Strukys, R.Blazaitis, S.Aliubavicius (46 L.Usonis), A.Zelvys, V.Skirmantas, J.Latanauskas, V.Nutautas, R.Bankauskas, S.Gaidys.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, A.Cicenas, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, R.Repsys, R.Alisauskas (80 A.Maksimovicius), V.Buzmakovas, R.Zalys, G.Stupakas, M.Avizienis, A.Gutauskas.
Goals: A.Gutauskas (29), V.Buzmakovas (70).
Booket: J.Latanauskas, V.Buzmakovas.

18.30  Mastis Telsiai - Atlantas Klaipeda 1:1 (1:1). K.Repsys (Gargzdai). Telsiai Central. 300.
Mastis: E.Regelskis, A.Budginas, A.Regelskis, V.Semeta, S.Jucinskis, A.Baguzis, V.Vasiliauskas, N.Barasa (87 S.Samoska), A.Vasilevskas, M.Silgalis (86 M.Garbaliauskas), V.Norvaisas.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Maciulevicius, R.Steckis, M.Kairys, R.Volungevicius, E.Gaigalas, R.Butkevicius (65 I.Gurjanovas), D.Zernys, G.Juodeikis, A.Gedgaudas (46 Rol.Bubliauskas), M.Zvilauskas.
Goals: G.Juodeikis (26), V.Norvaisas (40).
Booket: E.Regelskis, A.Budginas, D.Zernys, A.Vasilevskas, R.Volungevicius.

18.30  Banga Gargzdai - Panerys Vilnius 1:1 (0:1). A.Fokinas (Klaipeda). Gargzdai. 400.
Banga: L.Valius, R.Rudys, E.Poska, S.Jokumaitis, G.Samsonikas, R.Petkevicius, D.Leipus, K.Nazarovas (57 V.Ambrizas), A.Mickevicius, P.Rauktys, S.Drasutis.
Panerys: A.Dilys, A.Balaika, G.Gelgota, Tad.Graziunas, V.Sarkis, P.Malzinskas (63 V.Anusauskas), Tom.Graziunas, V.Miknevicius (70 G.Sirmelis), A.Mazaliauskas, E.Juska, E.Pelcis.
Goals: G.Gelgota (17), P.Rauktys (62).
Booket: S.Drasutis.

18.30  Tauras Taurage - Ekranas Panevezys 2:5 (1:2). A.Kontvainas (Kaunas). Taurage. 100.
Tauras: L.Toliusis, V.Laurinaitis, G.Krencius, O.Serstniovas, D.Simkus, Rem.Bubliauskas, V.Dapkus, V.Rasovas, R.Navikas (60 A.Bendikas), A.Safonovas (70 V.Smirnovas), A.Koroliovas (63 L.Jakovlevas).
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, M.Skinderis, R.Petrukaitis, A.Staliunas, R.Vileniskis, Z.Cenys (72 M.Gardzijauskas), K.Zeniauskas (60 M.Delkus), P.Luksys, E.Varnas (35 A.Banevicius).
Goals: V.Dapkus (15), E.Varnas (21), P.Luksys (24, 58, 68, 90), R.Petrukaitis (61 o.g.).
Booket: A.Safonovas.

18.30  FBK Kaunas - Interas-AE Visaginas 7:0 (2:0). V.Zilinskas (Marijampole). Kaunas Kariuomene. 200.
Kaunas: A.Ramoska, R.Zalys, I.Dedura, D.Regelskis, V.Rukavicius, D.Kunevicius, M.Cikas (70 R.Gierkis), M.Bezikornovas, A.Laurisas (64 A.Velicka), A.Ksanavicius (70 L.Stankevicius), V.Trakys.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, R.Vilunas (72 A.Margavicius), I.Truskinas, C.Cimuskevicius, J.Sapovalovas, V.Ipatovas, A.Daraskevicius (28 S.Obozinas), R.Nikandrinas, D.Lavrinovicius, R.Banys.
Goals: V.Rukavicius (25), V.Trakys (39, 89), A.Ksanavicius (47), A.Velicka (70), M.Bezikornovas (78 p.k., 85).
Sent Off: 83 C.Cimuskevicius. Booket: J.Volodzka, R.Vilunas.

18.30  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Inkaras Kaunas 1:0 (0:0). G.Dilda (Siauliai). Kedainiai. 900.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, J.Puronas (65 E.Babenskas), M.Juknevicius, L.Jonavicius, R.Tutorius (80 K.Sruogis), R.Zagurskas (58 A.Blazys), E.Sakalys.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, A.Sirka, D.Sanajevas, R.Bakus (30 S.Butkus), I.Zelmikas, A.Markevicius, K.Rudzionis, N.Kuzmickas (71 E.Sakys), A.Slekys, E.Poderis (60 A.Puotkalis).
Goal: K.Sruogis (90).
Booket: R.Tutorius, A.Markevicius.

17 Aug Sun

18.30  Kareda Siauliai - Zalgiris Vilnius 1:1 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Siauliai Savivaldybe. 1400.
Kareda: V.Zutautas, T.Kancelskis, E.Zukauskas, Z.Zudys, S.Mikalajunas, I.Stukalinas, V.Dancenka, R.Zuta (46 R.Vaineikis), D.Bicka, R.Pocius, S.Baranauskas (46 A.Balsevicius).
Zalgiris: A.Briaunys, V.Sukristovas, D.Zutautas, A.Skerla, N.Radzius, A.Pukelevicius, D.Semberas, I.Stesko (66 A.Stesko), D.Suliauskas, I.Morinas, T.Ramelis (75 A.Juodeikis).
Goals: T.Ramelis (51), I.Stukalinas (70).


Round III

23 Aug Sat

15.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Mastis Telsiai 0:1 (0:1). G.Zakas (Kaunas). Vilnius Vingis. 70.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, R.Dziaukstas, A.Veikutis, M.Zurza (65 D.Kruminas), R.Zukauskas, M.Kriukovskis (46 D.Artiomovas), V.Cepauskas, A.Joksas, V.Lemezis, A.Brazauskas.
Mastis: E.Regelskis, A.Einikis, A.Regelskis, A.Kveinys, V.Semeta (83 A.Baguzis), A.Vasilevskas, V.Vasiliauskas, S.Jucinskis, N.Barasa, M.Silgalis (75 G.Bulasas; 90 M.Garbaliauskas), V.Norvaisas.
Goal: V.Norvaisas (42).
Booket: A.Vasilevskas.

17.30  Inkaras Kaunas - Kareda Siauliai 3:1 (2:0). A.Dubinskas (Vilnius). Kaunas Inkaras. 1500.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika (73 A.Puotkalis), A.Sirka, R.Bakus, I.Zelmekas, D.Sanajevas, A.Markevicius, S.Butkus, K.Rudzionis (80 N.Kuzmickas), A.Slekys (55 V.Vaskunas), E.Poderis.
Kareda: V.Zutautas, E.Zukauskas, Z.Zudys, S.Atmanavicius, S.Mikalajunas, D.Bicka, V.Dancenka (84 J.Raliukonis), R.Vaineikis (46 A.Fomenka), A.Zuta (65 A.Balsevicius), R.Pocius, S.Baranauskas.
Goals: K.Rudzionis (26), S.Butkus (29), E.Poderis (58); V.Dancenka (76 p.k.).
Booket: S.Atmanavicius (87).

18.00  Ekranas Panevezys - Interas-AE Visaginas 3:0 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Panevezys Aukstaitija. 2200.
Ekranas: E.Liubauskas (66 S.Skinderis), D.Butkus, M.Skinderis (73 E.Varnas), R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, R.Vileniskis, Z.Cenys, K.Zeniauskas (46 M.Gardzijauskas), P.Luksys, A.Banevicius.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, R.Vilunas, N.Mascenka (65 A.Volkovas), J.Sapovalovas, A.Daraskiavicius, R.Nikandrinas, S.Obozinas, A.Marojavicius, D.Lavrinovicius, R.Banys (60 V.Ipatovas).
Goals: A.Banevicius (54, 59, 78).
Booket: R.Vilunas.

18.00  Atlantas Klaipeda - Banga Gargzdai 2:0 (1:0). A.Rubys (Telsiai). Klaipeda Zalgiris. 600.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Maciulevicius (76 A.Veseljevas), R.Steckis, D.Zernys, R.Volungevicius, E.Gaigalas, R.Butkevicius (83 M.Kairys), V.Petrenka, G.Juodeikis, I.Gurjanovas (61 A.Gedgaudas), M.Zvilauskas.
Banga: L.Valius, R.Rudys (79 A.Mikalauskas), S.Jokumaitis, E.Poska, V.Ambrizas, R.Petkevicius, D.Leipus, A.Mickevicius, K.Nazarovas, S.Drasutis, P.Rauktys (83 D.Lapys).
Goals: M.Zvilauskas (35), G.Juodeikis (55).

24 Aug Sun

16.00  Lokomotyvas-Vilbana Vilnius - Ranga-Politechnika Kaunas 2:3 (0:1). A.Stankunas (Marijampole). Vilnius Lokomotyvas. 200.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, A.Cicenas, R.Alisauskas, M.Avizienis, V.Buzmakovas, R.Repsys, G.Stupakas (46 A.Maksimovicius), R.Zalys, A.Gutauskas.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, S.Cesna, L.Majauskas, T.Sendzikas, D.Luksys (87 Z.Merkelis), E.Karciauskas (61 D.Petrutis), S.Cerniauskas (73 R.Mazeika), A.Januskevicius, R.Fiodorovas.
Goals: A.Januskevicius (40), R.Fiodorovas (60), S.Cerniauskas (66), V.Buzmakovas (70), M.Avizienis (80).
Booket: V.Buzmakovas

18.00  FBK Kaunas - Nevezis-Lifosa Kedainiai 1:0 (1:0). A.Rezepovas (Vilnius). Kaunas Kariuomene. 500.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius, M.Samusiovas, D.Regelskis, I.Dedura, M.Cikas, R.Zalys, A.Ksanavicius, M.Bezikornovas, A.Laurisas, V.Trakys
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, A.Sakalys, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, J.Puronas, R.Tutorius, A.Blazys.
Goal: M.Cikas (21).
Booket: M.Cikas, M.Samusiovas, E.Kiulkis, V,Strumeckas

18.30  Zalgiris Vilnius - Vienybe Ukmerge 7:0 (3:0). R.Cekauskas (Kaunas). Vilnius Zalgiris. 250.
Zalgiris: A.Briaunys, S.Novikovas (46 D.Zutautas), V.Sukristovas, A.Skerla, N.Radzius, A.Pukelevicius (46 Stesko), D.Semberas, I.Stesko, D.Suliauskas, I.Morinas (46 D.Saulenas), T.Ramelis.
Vienybe: D.Petraska, S.Aliubavicius (R.Tamasauskas), S.Urbutis, R.Blazaitis, V.Nutautas, J.Latanauskas, V.Skirmantas, A.Zelvys, L.Usonis, R.Bankauskas, S.Gaidys.
Goals: T.Ramelis (19), I.Morinas (29), D.Semberas (32), D.Saulenas (50, 72), V.Sukristovas (79), A.Stesko (85).
Booket: A.Zelvys


Round VII

27 Aug Wed (from 23-24 Sep)

18.00  FBK Kaunas - Vienybe Ukmerge 8:0 (3:0). A.Celitanas (Vilnius). Kaunas Kariuomene. 300.
Kaunas: A.Skrupskis, D.Gvildys, V.Rukavicius, M.Cikas, M.Bezikornovas, R.Zalys, A.Laurisas (64 V.Trakys), A.Ksanavicius, (55 T.Miklinevicius), A.Velicka, D.Kunevicius (40 D.Regelskis), I.Dedura.
Vienybe: D.Petraska, R.Tamasauskas (53 T.Striukys), R.Bankauskas, V.Nutautas, J.Latanauskas, V.Skirmantas, A.Zelvys, L.Usonis (63 A.Adamonis), R.Blazaitis (79 R.Pukys), S.Urbutis, S.Gaidys.
Goals: I.Dedura (2), A.Laurisas (14, 47), M.Bezikornovas (32), A.Ksanavicius (49), V.Trakys (76, 83, 87).

18.30  Ranga-Politechnika Kaunas - Tauras Taurage 2:0 (0:0). V.Zilinskas (Marijampole). Kaunas KTU. 300.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, L.Majauskas, T.Sendzikas, D.Luksys (73 S.Cesna), R.Fiodorovas, S.Cerniauskas (88 R.Mazeika), A.Januskevicius, A.Korsakovas, E.Karciauskas, D.Petrutis (88 E.Janutis).
Tauras: L.Toliusis, G.Krencius, O.Serstniovas, D.Simkus, V.Dapkus, D.Stazys (42 T.Karinauskas), V.Rasovas (82 K.Paulikas), R.Navikas, A.Bendikas, A.Safonovas, A.Koroliovas.
Goals: A.Korsakovas (72 p.k.), T.Sendzikas (86).
Booket: G.Krencius, A.Korsakovas.

18.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Nevezis-Lifosa Kedainiai 0:1 (0:1). G.Ratkevicius (Kaunas). Vilnius Vingis. 100.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, R.Dziaukstas, A.Veikutis, M.Zurza (65 N.Marciulevicius), R.Zukauskas, M.Kriukovskis, V.Cepauskas, A.Joksas, V.Lemezis (53 D.Kruminas), D.Artiomovas (55 A.Tautvydas).
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, M.Juknevicius (78 K.Sruogis), L.Jonavicius, A.Sakalys, J.Puronas (77 E.Babenskas), R.Tutorius, A.Blazys (87 L.Gricius).
Goals: M.Juknevicius (4).
Booket: R.Zukauskas, A.Blazys.

18.30   Lokomotyvas-Vilbana Vilnius - Interas-AE Visaginas 2:0 (2:0). J.Braga (Kaunas). Vilnius Lokomotyvas. 200.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, A.Cicenas, R.Alisauskas, M.Avizienis, R.Repsys (87 G.Jatkevicius), G.Stupakas, A.Maksimovicius, R.Zalys, A.Gutauskas.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, C.Cimuskievicius, J.Sapovalovas, V.Ipatovas, A.Daraskiavicius (71 I.Truskinas), R.Nikandrinas, G.Sukstulis, S.Obozinas, D.Lavrinovicius, R.Banys.
Goals: A.Gutauskas (16, 43).
Booket: J.Sapovalovas.

18.30  Ekranas Panevezys - Inkaras Kaunas 2:1 (1:0). G.Dilda (Siauliai). Panevezys Aukstaitija. 3500.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, M.Delkus, R.Vileniskis, Z.Cenys (75 V.Danilicevas), M.Gardzijauskas (52 K.Zeniauskas), E.Varnas (86 P.Luksys), A.Banevicius.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, R.Bakus, S.Butkus, D.Sanajevas, A.Markevicius (55 V.Vaskunas, 81 N.Kuzmickas), I.Zelmikas (46 A.Puotkalis), K.Rudzionis, A.Sirka, A.Slekys, E.Poderis.
Goals: A.Banevicius (7, 59), K.Rudzionis (56).
Booket: Z.Cenys, A.Sirka, A.Slekys.

18.30   Atlantas Klaipeda Kareda Siauliai 1:2 (0:1). A.Rubys (Telsiai). Klaipeda Zalgiris. 500.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Steckis, D.Zernys, R.Volungevicius, E.Gaigalas, M.Kairys, M.Zvilauskas, R.Butkevicius (88 R.Maciulevicius), V.Petrenka, G.Juodeikis, A.Gedgaudas.
Kareda: V.Zutautas, E.Zukauskas, Z.Zudys, S.Atmanavicius, T.Kancelskis, J.Roliukonis, D.Bicka, V.Dancenka, A.Zuta, R.Pocius, A.Fomenka.
Goals: A.Zuta (14), A.Gedgaudas (59), V.Dancenka (89 p.k.).
Booket: D.Zernys, E.Gaigalas, T.Kancelskis

18.30  Mastis Telsiai - Banga Gargzdai 2:0 (0:0). A.Rezepovas (Vilnius). Telsiai. 500.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Budginas (87 S.Samoska), V.Vasiliauskas, A.Einikis, A.Regelskis, N.Barasa, V.Norvaisas, S.Jucinskas, G.Bulasas (65 M.Garbaliauskas), M.Silgalis.
Banga: L.Valius, R.Rudys, P.Rauktys, S.Jokumaitis, E.Poska (75 A.Mikalauskas), V.Ambrizas, R.Petkevicius, G.Drasutis, A.Mickevicius, K.Nazarovas, G.Samsonikas.
Goals: M.Silgalis (83), S.Jucinskis (85).


Round IV

30 Aug Sat

14.00  Mastis Telsiai - Lokomotyvas-Vilbana Vilnius 1:0 (1:0). G.Dilda (Siauliai). Telsiai Central. 400.
Mastis: E.Regelskis, A.Einikis, A.Regelskis, A.Kveinys, N.Barasa, V.Vasiliauskas, V.Semeta, A.Budginas, S.Jucinskas (75 A.Vasilevskas), G.Bulasas (29 M.Silgalis), V.Norvaisas.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, R.Repsys, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, A.Cicenas, G.Stupakas (46 A.Maksimovicius), V.Buzmakovas, R.Zalys, R.Alisauskas, M.Avizienis, A.Gutauskas.
Goal: N.Barasa (4).
Booket: N.Barasa, V.Buzmakovas, R.Tautkus.

18.00  Vienybe Ukmerges - Ranga-Politechnika Kaunas 0:4 (0:1). O.Borisovskis (Vilnius). Ukmerge. 400.
Vienybe: D.Petraska, R.Bankauskas, V.Nutautas, J.Latanauskas, V.Skirmantas, A.Zelvys, L.Usonis (80 P.Lukosius), R.Blazaitis, S.Urbutis, S.Gaidys, R.Rimsa (46 R.Tamasauskas).
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas (70 Z.Merkelis), L.Majauskas, T.Sendzikas, D.Petrutis (35 R.Mazeika), R.Fiodorovas, D.Luksys, S.Cerniauskas (75 S.Cesna), A.Januskevicius, E.Karciauskas, A.Korsakovas.
Goals: R.Fiodorovas (39), E.Karciauskas (63), S.Cerniauskas (65), A.Korsakovas (84).
Booket: A.Januskevicius, L.Usonis, A.Zelvys.

18.00  Banga Gargzdai - Gelezinis Vilkas Vilnius 0:3 (0:2). V.Grigaravicius (Klaipeda). Gargzdai. 500.
Banga: L.Valius, R.Rudys, S.Jokumaitis, E.Poska, R.Petkevicius, A.Mickevicius, M.Vijeikis (62 R.Sileika), K.Nazarovas (46 A.Mikalauskas), G.Samsonikas (80 D.Lapys), P.Rauktys, S.Drasutis.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, A.Veikutis, A.Silale, R.Dziaukstas, R.Zukauskas, M.Krukovskis (64 M.Zurza), V.Cepauskas (72 V.Lemezis), A.Joksas, D.Kruminas, D.Artiomovas (77 D.Daulius).
Goals: D.Kruminas (35), A.Joksas (38), D.Artiomovas (60).
Booket: E.Poska, A.Silale, D.Artiomovas.

18.00  Tauras Taurage - Atlantas Klaipeda 1:2 (1:1). J.Braga (Kaunas). Taurage. 100.
Tauras: L.Toliusis, V.Laurinaitis, O.Serstniovas, D.Simkus, V.Dapkus, V.Rasovas, R.Navikas (65 L.Jakovlevas), A.Bendikas, A.Safonovas, A.Koroliovas (65 T.Karinauskas), G.Krencius (66 V.Jonca).
Atlanta: S.Adomauskas, R.Maciulevicius, R.Steckis, M.Kairys (75 Rol.Bubliauskas), R.Volungevicius, E.Gaigalas, R.Butkevicius, V.Petrenka, G.Juodeikis (84 A.Veseljevas), A.Gedgaudas (56 I.Gurjanovas), M.Zvilauskas.
Goals: V.Laurinaitis (3), V.Petrenka (10 p.k.), I.Gurjanovas (62).
Booket: A.Gedgaudas, A.Veseljevas, V.Jonca.

18.00  Interas-AE Visaginas - Panerys Vilnius 0:1 (0:1). A.Kontvainas (Kaunas). Visaginas. 300.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, R.Vilunas, C.Simuskevicius, J.Sapovalas, V.Ipatovas, R.Nikandrinas, G.Sukstulis, I.Truskinas, D.Lavrinovicius (70 S.Obozinas), R.Banys.
Panerys: A.Dilys, Tad.Graziunas, G.Gelgota, V.Sarkis, P.Malzinskas, Tom.Graziunas, A.Mazaliauskas (46 V.Anusauskas; 80 A.Balaika), A.Borisenka, V.Miknevicius (70 G.Sirmelis), E.Juska, E.Pelcis.
Goal: P.Malzinskas (29 p.k.).

18.00  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Ekranas Panevezys 0:3 (0:1). S.Slyva (Kaunas). Kedainiai. 1000.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis (75 A.Kananavicius), N.Krasauskas, E.Sakalys, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius (46 E.Babenskas), R.Totorius, J.Puronas (74 K.Sruogis), A.Blazys.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, M.Delkus, R.Vileniskis, Z.Cenys (66 V.Danilicevas), M.Gardzijauskas (54 K.Zeniauskas), E.Varnas (46 P.Luksys), A.Banevicius.
Goals: A.Staliunas (23), D.Gleveckas (63 p.k.), K.Zeniauskas (87).

31 Aug Sun

18.00  Kareda Siauliai - FBK Kaunas 3:1 (2:0). S.Stankunas (Marijampole). Siauliai Savivaldybe. 1500.
Kareda: V.Zutautas, E.Zukauskas, Z.Zudys, S.Atmanavicius, J.Raliukonis, V.Dancenka, I.Stukalinas, A.Zuta (56 R.Vaineikis), D.Bicka, A.Fomenka, R.Pocius (78 A.Balsevicius).
Kaunas: A.Skrupskis, R.Zalys, I.Dedura, D.Regelskis, M.Samusiovas, V.Rukavicius, M.Cikas (58 D.Gvildys), M.Bezikornovas, A.Laurisas (75 A.Velicka), A.Ksanavicius, V.Trakys.
Goals: I.Stukalinas (16), A.Fomenka (38), R.Pocius (77), M.Bezikornovas (89 p.k.).
Booket: V.Dancenka, V.Rukavicius.

2 Sep

18.00  Zalgiris Vilnius - Inkaras Kaunas 1:0 (1:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Zalgiris. 700.
Zalgiris: A.Briaunys, A.Skerla, V.Sukristovas, D.Zutautas, S.Novikovas, D.Suliauskas (85 N.Radzius), D.Semberas, I.Stesko (46 A.Stesko), A.Pukelevicius (90 N.Vasiliauskas), T.Ramelis, I.Morinas.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, D.Sanajevas, A.Sirka, R.Bakus, V.Vaskunas (60 A.Puotkalis), A.Markevicius, S.Butkus (75 N.Kuzmickas), K.Rudzionis, A.Slekys, E.Poderis.
Goal: S.Novikovas (29).
Booket: T.Ramelis, A.Slekys, A.Mika, E.Poderis, D.Sanajevas.


from Round III

3 Sep Wed

18.00  Panerys Vilnius - Tauras Taurage 4:1 (2:0). V.Kazlauskas (Kaunas). Vilnius Panerys. 150.
Panerys: A.Dilys, G.Gelgota, Tad.Graziunas, V.Sarkis, P.Malzinskas (64 D.Juodis), Tom.Graziunas, A.Borisenka, A.Mazaliauskas (83 A.Balaika), V.Miknevicius (80 G.Sirmelis), E.Juska, E.Pelcis.
Tauras: E.Taroza (18 L.Toliusis), V.Laurinaitis, D.Simkus, A.Bendikas, A.Koroliovas (46 L.Jakovlevas), V.Rasovas, A.Safonovas, O.Serstniovas, D.Stazys, V.Jonca, T.Karinauskas.
Goals: E.Pelcis (8), E.Juska (25, 81), V.Rasovas (61), G.Gelgota (71).
Booket: D.Stazys, V.Jonca, A.Safonovas.


Round V

13 Sep Sat

14.00  Ranga-Politechnika Kaunas - Kaunas Mastis Telsiai 0:0. A.Dubinskas (Vilnius). Kaunas KTU. 500.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, L.Majauskas, Z.Merkelis, T.Sendzikas, E.Karciauskas, D.Luksys, A.Januskevicius, R.Fiodorovas, S.Cerniauskas (64 S.Cesna).
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Einikis, A.Regelskis, N.Barasa, S.Jucinskas, V.Semeta, V.Vasiliauskas, A.Vasilevskas, M.Silgalis (82 A.Budginas) V.Norvaisas.
Booket: G.Padimanskas.

14.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Tauras Taurage 0:1 (0:0). G.Zakas (Kaunas). Vilnius Zalgiris. 50.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, R.Zukauskas, R.Dziaukstas, A.Silale, A.Tolis, M.Kriukovskis (79 A.Brazauskas), A.Veikutis, V.Cepauskas (72 V.Lemezis), D.Kruminas, A.Joksas, R.Karcemarskas (52 T.Balciunas).
Tauras: L.Toliusis, G.Krencius, R.Bubliauskas, H.Daublys, V.Laurinaitis (19 T.Karinauskas), A.Bendikas, R.Navikas, O.Serstniovas, V.Rasovas, L.Jakovlevas, V.Dapkus.
Goal: V.Dapkus (52).
Booket: A.Silale, G.Krencius.

16.30  Inkaras Kaunas - Vienybe Ukmerge 2:0 (0:0). G.Zimaila (Marijampole). Kaunas Inkaras. 400.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika (51 A.Markevicius), R.Bakus, I.Zelmikas, D.Sanajevas, S.Butkus, A.Sirka, V.Vaskunas (80 N.Dunauskas), K.Rudzionis, E.Sakys (46 N.Kuzmickas), A.Puotkalis.
Vienybe: D.Petraska, T.Nemanis (73 T.Striukys), R.Platonovas, R.Bankauskas, V.Nutautas, J.Latanauskas, V.Skirmantas, L.Usonis, R.Blazaitis, S.Urbutis, S.Gaidys.
Goals: M.Poskus (47 p.k, 71 p.k.).

17.00  Ekranas Panevezys - Kareda Siauliai 1:1 (0:1). A.Rezepovas (Vilnius). Panevezys Aukstaitija. 2700.
Ekranas: E.Liubauskas, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, M.Skinderis, A.Staliunas, M.Delkus, V.Danilicevas (32 K.Zeniauskas), Z.Cenys, R.Vileniskis (87 D.Butkus), E.Varnas (46 P.Luksys), A.Banevicius.
Kareda: V.Zutautas, Z.Zudys, E.Zukauskas, T.Kancelskis, S.Atmanavicius, D.Bicka, V.Dancenka (86 R.Vaineikis), I.Stukalinas, S.Mikalajunas, A.Fomenka (75 A.Zuta), R.Pocius.
Goals: V.Dancenka (32), D.Gleveckas (61).

17.00  Panerys Vilnius - Nevezis-Lifosa Kedainiai 3:0 (1:0). G.Dilda (Siauliai). Vilnius Panerys. 100.
Panerys: A.Dilys, Tad.Graziunas, G.Gelgota, Tom.Graziunas, V.Sarkis, E.Juska, A.Borisenka, V.Miknevicius (70 A.Semorovas), A.Mazaliauskas (54 P.Malzinskas), V.Anusauskas, E.Pelcis.
Nevezis-Lifosa: A.Kananavicius, V.Jurevicius, V.Strumeckas, N.Krasauskas, E.Sakalys (76 L.Gricius), M.Juknevicius, R.Tutorius, L.Jonavicius, R.Silajevas, J.Puronas (72 E.Babenskas), A.Blazys (66 K.Sruogis).
Goals: E.Juska (26), Tad.Graziunas (72), Tom.Graziunas (86).
Booket: R.Tutorius, V.Miknevicius.

14 Sep Sun

16.00  FBK Kaunas - Zalgiris Vilnius 2:2 (0:1). A.Rubys (Telsiai). Kaunas Kariuomene. 350.
Kaunas: A.Ramoska, D.Gvildys, V.Rukavicius, M.Cikas (76 D.Regelskis), A.Jakeliunas, R.Zalys (46 M.Bezikornovas), V.Trakys, A.Laurisas, A.Ksanavicius, M.Samusiovas, I.Dedura.
Zalgiris: A.Briaunys, S.Novikovas, V.Sukristovas, N.Radzius, A.Skerla, D.Semberas, I.Morinas (87 D.Saulenas), D.Suliauskas, I.Stesko, T.Ramelis (62 A.Stesko), A.Pukelevicius.
Goals: S.Novikovas (41), A.Ksanavicius (62), A.Stesko (67), A.Laurisas (89).

17.00  Atlantas Klaipeda - Interas-AE Visaginas 1:0 (1:0). K.Repsys (Gargzdai). Klaipeda Zalgiris. 400.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, D.Zernys, E.Gaigalas, R.Butkevicius, M.Kairys, G.Juodeikis, M.Zvilauskas (70 E.Lukosevicius), R.Bubliauskas, I.Gurjanovas.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, R.Vilunas (53 S.Obozinas), I.Samoilovas, C.Cimuskevicius, J.Sapovalas, V.Ipatovas, R.Nikandrinas, I.Verbovikas (68 A.Daraskevicius), R.Banys, A.Lagutkovas.
Goal: R.Bubliauskas (35).
Booket: I.Samoilovas, N.Vascilka.

17.00  Lokomotyvas-Vilbana Vilnius - Banga Gargzdai 2:1 (1:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Lokomotyvas. 150.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, A.Cicenas, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, R.Repsys, G.Stupakas, V.Buzmakovas, R.Alisauskas, M.Avizenis, R.Zalys, A.Gutauskas.
Banga: L.Valius, E.Poska, S.Jokumaitis, A.Mikalauskas, R.Rudys, D.Leipus (70 M.Vijeikis), P.Rauktys, R.Petkevicius, S.Drasutis, G.Samsonikas, A.Mickevicius (46 K.Nazarovas; 82 R.Sileika).
Goals: R.Tautkus (14), P.Rauktys (56), Z.Grudzinskas (62).
Booket: S.Drasutis, S.Jokumaitis.


Round VI

20 Sep Sat

16.00  Inkaras Kaunas - FBK Kaunas 1:0 (0:0). A.Dubinskas (Vilnius). Kaunas Inkaras. 500.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, A.Sirka (76 I.Zelmikas), R.Bakus, D.Sanajevas, A.Markevicius, V.Vaskunas, K.Rudzionis, S.Butkus (64 N.Kuzmickas), A.Slekys, E.Poderis (85 A.Puotkalis).
Kaunas: A.Skrupskis, D.Gvildys, V.Rukavicius, A.Jakeliunas, M.Samusiovas, I.Dedura, M.Cikas, M.Bezikornovas, A.Ksanavicius, V.Trakys, A.Laurisas (75 R.Zalys).
Goal: E.Poderis (60).
Booket: A.Skrupskis, I.Dedura, E.Poderis.

17.00  Vienybe Ukmerge - Mastis Telsiai 0:0. R.Cizas (Panevezys). Ukmerge. 250.
Vienybe: D.Petraska, T.Nemanis, L.Usonis, S.Urbutis, A.Zelvys, R.Blazaitis, R.Platonovas, V.Skirmantas, R.Rimsa (46 V.Nutautas), R.Bankauskas, S.Gaidys (79 J.Latanauskas).
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Einikis, A.Regelskis, N.Barasa, S.Jucinskas, V.Vasiliauskas, V.Semeta, A.Budginas (35 A.Vasilevskas), M.Silgalis, V.Norvaisas.
Booket: A.Budginas, M.Silgalis.

17.00  Banga Gargzdai - Ranga-Politechnika Kaunas 0:1 (0:1). V.Zilinskas (Marijampole). Gargzdu. 200.
Banga: L.Valius, S.Jokumaitis, E.Poska, A.Mikalauskas, R.Rudys, R.Petkevicius, K.Nazarovas, D.Leipus, G.Samsonikas, P.Rauktys, D.Lapys (80 R.Sileika).
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, L.Majauskas, A.Januskevicius, D.Luksys (88 D.Petrutis), T.Sendzikas, E.Karciauskas, S.Cesna, R.Fiodorovas (84 E.Janutis), S.Cerniauskas.
Goal: S.Cerniauskas (8).
Booket: D.Leipus, R.Fiodorovas.

17.00  Tauras Taurage - Lokomotyvas-Vilbana Vilnius 0:1 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Taurage. 100.
Tauras: L.Toliusis, R.Navikas, R.Bubliauskas, H.Daublys, A.Safonovas (60 A.Bendikas), T.Karinauskas, O.Serstniovas, A.Koroliovas (46 V.Laurinaitis), V.Rasovas, L.Jakovlevas, V.Dapkus.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, A.Cicenas, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, R.Repsys, R.Zalys, V.Buzmakovas, R.Alisauskas, M.Avizenis, A.Maksimovicius (80 G.Stupakas), A.Gutauskas.
Goal: R.Zalys (70).
Booket: A.Bendikas, R.Zalys.

17.00  Interas-AE Visaginas - Gelezinis Vilkas Vilnius 2:1 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). Visaginas. 200.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, I.Truskinas, C.Cimuskevicius, J.Sapovalas, R.Nikandrinas, I.Samoilovas, G.Sukstulis (75 S.Obozinas), V.Ipatovas, A.Lagutkovas (80 D.Lavrinovicius), R.Banys (75 I.Verbovikas).
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, R.Dziaukstas, A.Tolis, M.Kriukovskis, A.Veikutis, R.Zukauskas, V.Cepauskas (46 D.Artiomovas), V.Lemezis, A.Joksas (46 R.Karcemarskas), M.Zurza, A.Brazauskas.
Goals: I.Samoilovas (37, 70), M.Zurza (60).
Booket: G.Sukstulis, A.Joksas.

17.00  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Atlantas Klaipeda 0:1 (0:1). S.Slyva (Kaunas). Kedainiai. 500.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, E.Babenskas, J.Puronas (65 K.Sruogis), A.Blazys.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, D.Zernys, E.Gaigalas, R.Butkevicius, M.Kairys, A.Gedgaudas (89 V.Alunderis), G.Juodeikis, M.Zvilauskas (88 I.Gurjanovas), R.Bubliauskas.
Goal: R.Bubliauskas (2).
Booket: L.Jonavicius.

17.00  Zalgiris Vilnius - Ekranas Panevezys 0:0. G.Dilda (Siauliai). Vilnius Zalgiris. 300.
Zalgiris: A.Briaunys, A.Skerla, V.Sukristovas, N.Radzius, S.Novikovas, D.Suliauskas, D.Semberas, I.Stesko, A.Pukelevicius (66 A.Stesko), T.Ramelis, I.Morinas.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, M.Delkus, M.Skinderis, Z.Cenys (57 V.Danilicevas), A.Staliunas, P.Luksys (51 A.Banevicius), E.Varnas (70 R.Vileniskis).
Booket: N.Radzius.

17.00  Kareda Siauliai - Panerys Vilnius 3:0 (1:0). J.Miliauskas (Alytus). Siauliai Savivaldybe. 1200.
Kareda: V.Zutautas, Z.Zudys, E.Zukauskas, T.Kancelskis, D.Bicka, I.Stukalinas (80 J.Raliukonis), V.Dancenka, A.Zuta (46 R.Vaineikis), S.Mikalajunas, A.Fomenka (65 S.Atmanavicius), R.Pocius.
Panerys: A.Dilys, V.Sarkis, G.Gelgota, Tad. Graziunas (82 G.Sirmelis), A.Balaika, Tom. Graziunas, A.Borisenka, V.Miknevicius (83 D.Juodis), A.Mazaliauskas (65 A.Semorovas), E.Juska, E.Pelcis.
Goals: R.Pocius (38), D.Bicka (51), R.Vaineikis (78).
Booket: V.Dancenka, T.Kancelskis, D.Bicka, V.Sarkis.


Round VIII

27 Sep Sat

14.00  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Lokomotyvas-Vilbana Vilnius 0:3 (0:1). G.Zakas (Kaunas). Kedainiai. 300.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, J.Puronas (63 E.Babenskas), R.Zagurskas (68 K.Sruogis), A.Blazys.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Septyla, A.Cicenas, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, R.Zalys, V.Buzmakovas, R.Alisauskas, M.Avizenis, A.Maksimovicius (75 A.Danisas), A.Gutauskas, G.Stupakas (85 R.Repsys).
Goals: A.Gutauskas (35, 70), M.Avizenis (66).
Booket: V.Strumeckas.

15.00  Inkaras Kaunas - Panerys Vilnius 0:0. S.Stankunas (Marijampole). Kaunas Inkaras. 500.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, A.Sirka, D.Sanajevas, R.Bakus (80 I.Zelmikas), A.Markevicius (68 E.Sakys), S.Butkus, V.Vaskunas, K.Rudzionis, A.Slekys, A.Puotkalis (46 N.Kuzmickas).
Panerys: A.Dilys, Tom.Graziunas, V.Sarkis, G.Gelgota, S.Baranauskas, P.Malzinskas, V.Miknevicius (64 A.Mazaliauskas), A.Borisenka, A.Balaika (73 Tad.Graziunas), E.Juska, E.Pelcis (61 V.Anusauskas).
Booket: A.Sirka, A.Markevicius, P.Malzinskas, A.Balaika.

16.00  Vienybe Ukmerge - Banga Gargzdai 1:0 (0:0). A.Rezepovas (Vilnius). Ukmerge. 400.
Vienybe: D.Petraska, L.Usonis, S.Urbutis, R.Blazaitis, R.Platonovas, V.Skirmantas (70 J.Latanauskas), R.Rimsa (46 R.Bankauskas), A.Zelvys, V.Nutautas, T.Nemanis, S.Gaidys.
Banga: L.Valius, S.Jokumaitis, A.Mikalauskas (70 G.Samsonikas), E.Poska, R.Rudys, R.Petkevicius, D.Leipus, A.Mickevicius, K.Nazarovas, P.Rauktys, S.Drasutis.
Goal: S.Gaidys (82).

16.00  Tauras Taurage - Mastis Telsiai 0:3 (0:1). K.Repsys (Gargzdai). Taurage. 200.
Tauras: L.Toliusis (46 E.Taroza), D.Simkus, H.Daublys, V.Jonca (46 L.Jakovlevas), G.Krencius, V.Laurinaitis (60 A.Bendikas), R.Bubliauskas, O.Serstniovas, A.Zemaitaitis, V.Rasovas, V.Dapkus.
Mastis: E.Regelskis, A.Einikis, A.Regelskis, A.Budginas (82 A.Vasilevskas), N.Barasa, A.Kveinys (70 M.Silgalis), V.Semeta, V.Vasiliauskas, S.Jucinskas, A.Baguzis (80 M.Garbaliauskas), V.Norvaisas.
Goals: A.Baguzis (30, 75), V.Norvaisas (65).
Booket: A.Budginas, A.Einikis.

16.00  Interas-AE Visaginas - Ranga-Politechnika Kaunas 0:1 (0:1). O.Borisovskis (Vilnius). Visaginas. 300.
Interas-AE: N.Vascilka, C.Cimuskevicius, J.Volodzka, I.Truskinas, J.Sapovalas, G.Sukstulis, I.Samoilovas, V.Ipatovas (80 S.Obozinas), R.Banys, A.Lagutkovas, I.Verbovikas (75 D.Lavrinovicius).
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, L.Majauskas, A.Januskevicius, T.Sendzikas, D.Petrutis (65 S.Cesna), E.Karciauskas (86 Z.Merkelis), S.Cerniauskas (84 Z.Cepulis), R.Fiodorovas, E.Janutis.
Goal: T.Sendzikas (41).
Booket: A.Lagutkovas, C.Cimuskevicius.

16.00  Kareda Siauliai - Gelezinis Vilkas Vilnius 6:0 (3:0). S.Slyva (Kaunas). Siauliai Savivaldybe. 700.
Kareda: V.Zutautas (55 E.Kurskis), E.Zukauskas, T.Kancelskis (46 S.Atmanavicius), Z.Zudys, D.Bicka, I.Stukalinas, A.Zuta (46 D.Lunskis), R.Vaineikis, S.Mikalajunas, R.Pocius, A.Fomenka.
Gelezinis Vilkas: T.Labulis, A.Tolis, A.Veikutis, A.Silale, R.Dziaukstas, R.Zukauskas (70 M.Zurza), M.Kriukovskis, V.Cepauskas, D.Kruminas (55 R.Karcemarskas), V.Lemezis, A.Brazauskas (46 N.Marciulevicius).
Goals: A.Zuta (1, 16), R.Pocius (14, 62, 88), I.Stukalinas (30).

16.00  Zalgiris Vilnius - Atlantas Klaipeda 3:0 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Zalgiris. 250.
Zalgiris: A.Briaunys, A.Skerla, V.Sukristovas, N.Radzius, S.Novikovas, D.Suliauskas (42 A.Stesko), D.Semberas, I.Stesko, A.Pukelevicius (65 D.Zutautas), T.Ramelis (79 N.Vasiliauskas), I.Morinas.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, E.Gaigalas, D.Zernys, G.Kontautas, G.Juodeikis (80 A.Gedgaudas), R.Butkevicius, V.Petrenka (46 M.Kairys), M.Zvilauskas, R.Bubliauskas (71 I.Gurjanovas).
Goals: A.Stesko (54), T.Ramelis (75, 76).
Booket: D.Suliauskas, D.Semberas, G.Kontautas, S.Novikovas, M.Kairys.

19.30  FBK Kaunas - Ekranas Panevezys 2:1 (0:1). A.Dubinskas (Vilnius). Kaunas S.Dariaus ir S.Gireno SC. 1000.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius, A.Jakeliunas (71 V.Trakys), I.Dedura, D.Regelskis, M.Samusiovas, M.Cikas, M.Bezikornovas, R.Zalys (89 L.Stankevicius), A.Laurisas (87 A.Kunevicius), A.Ksanavicius.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, M.Delkus (67 R.Vileniskis), M.Skinderis, Z.Cenys (72 V.Danilicevas), M.Gardzijauskas (61 P.Luksys), E.Varnas, A.Banevicius.
Goals: E.Varnas (19), M.Samusiovas (60), V.Trakys (85).
Booket: M.Skinderis, E.Liubauskas.


Round IX

4 Oct Sat

15.30  Lokomotyvas-Vilbana Vilnius - Kareda Siauliai 0:2 (0:1). A.Rubys (Telsiai). Vilnius Lokomotyvas. 100.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, A.Cicenas, G.Stupakas, V.Buzmakovas, R.Alisauskas, R.Zalys, A.Maksimovicius, M.Avizenis, A.Gutauskas.
Kareda: V.Zutautas, Z.Zudys, T.Kancelskis, E.Zukauskas, D.Bicka, V.Dancenka (79 J.Raliukonis), R.Vaineikis, I.Stukalinas, S.Mikalajunas (90 D.Lunskis), A.Zuta (86 S.Atmanavicius), R.Pocius.
Goals: V.Dancenka (22, 66).
Booket: T.Kancelskis.

5 Oct Sat

13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Zalgiris Vilnius 1:3 (1:2). O.Borisovskis (Vilnius). Vilnius Zalgiris. 300.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, M.Kriukovskis (54 A.Joksas), R.Dziaukstas, A.Silale, A.Tolis, M.Zurza, A.Veikutis, V.Cepauskas, G.Butrimavicius (59 D.Kruminas), R.Karcemarskas (61 A.Sivinskis), A.Brazauskas.
Zalgiris: A.Briaunys, A.Skerla, V.Sukristovas, N.Radzius, S.Novikovas (46 D.Zutautas), D.Suliauskas, D.Semberas (70 N.Vasiliauskas), I.Stesko, A.Stesko, T.Ramelis (46 D.Saulenas), I.Morinas.
Goals: A.Silale (14), S.Novikovas (24), T.Ramelis (33), D.Suliauskas (56).

14.00 Ranga-Politechnika Kaunas - Nevezis-Lifosa Kedainiai 4:0 (2:0). A.Rezepovas (Vilnius). Kaunas KTU. 700.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, A.Januskevicius, D.Luksys, E.Karciauskas, D.Petrutis, T.Sendzikas (79 R.Mazeika), R.Fiodorovas (60 E.Janutis), S.Cerniauskas (76 S.Cesna).
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, V.Jurevicius, E.Sakalys, N.Krasauskas, L.Gricius, M.Juknevicius, L.Jonavicius (76 A.Koliavatovas), R.Silajevas, J.Puronas (73 E.Babenskas), K.Sruogis, R.Zagurskas.
Goals: R.Fiodorovas (6), S.Cerniauskas (10, 75), D.Petrutis (54).
Booket: V.Jurevicius.

15.00  Ekranas Panevezys - Vienybe Ukmerge 2:1 (1:1). V.Kazlauskas (Kaunas). Panevezys Aukstaitija. 1700.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, M.Delkus (46 V.Danilicevas), Z.Cenys (70 K.Zeniauskas), R.Vileniskis, A.Staliunas, E.Varnas (20 P.Luksys), A.Banevicius.
Vienybe: D.Petraska, T.Nemanis, S.Urbutis, R.Blazaitis, R.Vilunas, L.Usonis (60 J.Latanauskas), R.Platonovas, A.Zelvys, V.Nutautas, S.Gaidys (70 R.Rimsa), R.Bankauskas (78 V.Skirmantas).
Goals: A.Banevicius (5), V.Nutautas (26), R.Vileniskis (86).
Booket: T.Nemanis.

15.00  Atlantas Klaipeda - Inkaras Kaunas 0:1 (0:1). G.Dilda (Siauliai). Klaipeda Zalgiris. 300.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, D.Zernys, G.Kontautas, A.Gedgaudas (69 E.Gaigalas), G.Juodeikis, V.Petrenka, R.Butkevicius, M.Zvilauskas, R.Bubliauskas (46 I.Gurjanovas).
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, D.Sanajevas, I.Zelmikas, R.Bakus, V.Vaskunas, S.Butkus, K.Rudzionis, N.Dunauskas (72 A.Puotkalis), A.Slekys, N.Kuzmickas (66 E.Poderis).
Goal: N.Kuzmickas (29).
Booket: M.Poskus, A.Slekys, A.Gedgaudas, S.Butkus, V.Vaskunas, D.Zernys.

15.00  Mastis Telsiai - Interas-AE Visaginas 2:1 (1:1). A.Fokinas (Klaipeda). Telsiai. 300.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Einikis, A.Regelskis, N.Barasa, S.Jucinskas, V.Semeta, V.Vasiliauskas, A.Vasilevskas (46 M.Silgalis), A.Baguzis (88 S.Samoska), G.Bulasas (70 M.Garbaliauskas).
 Interas-AE: N.Vascilka, C.Cimuskevicius, J.Volodzka, I.Truskinas, J.Sapovalas, D.Lavrinovicius (55 I.Verbovikas), I.Samoilovas, G.Sukstulis, V.Ipatovas (74 S.Obozinas), R.Banys, A.Lagutkovas.
Goals: R.Banys (37), A.Regelskis (43), A.Baguzis (50).
Booket: A.Regelskis, G.Bulasas, A.Lagutkovas.

15.00  Banga Gargzdai - Tauras Taurage 2:0 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Gargzdai. 300.
Banga: L.Valius, E.Poska, S.Jokumaitis, A.Mikalauskas, V.Ambrizas, R.Rudys, D.Leipus, R.Petkevicius, S.Drasutis, G.Samsonikas, A.Mickevicius.
Tauras: A.Lungys, V.Laurinaitis (46 T.Karinauskas), D.Simkus, H.Daublys, G.Krencius, V.Jonca (46 A.Bendikas), R.Navikas, R.Bubliauskas, V.Rasovas, L.Jakovlevas, V.Dapkus.
Goals: S.Drasutis (79, 82).
Booket: G.Krencius.

15.30  Panerys Vilnius - FBK Kaunas 1:0 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Panerys. 200.
Panerys: A.Dilys, V.Sarkis, G.Gelgota, Tad.Graziunas, Tom.Graziunas, P.Malzinskas, S.Baranauskas, A.Borisenka (47 V.Miknevicius), A.Mazaliauskas (87 A.Semorovas), E.Juska, E.Pelcis (58 V.Anusauskas).
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius, M.Cikas (60 D.Gvildys), I.Dedura, D.Regelskis, A.Jakeliunas, M.Samusiovas, M.Bezikornovas, A.Ksanavicius, R.Zalys (63 A.Laurisas), V.Trakys (90 A.Ramoska).
Goal: P.Malzinskas (53).
Sent Off: 86 Tad.Graziunas, 90 A.Skrupskis.
Booket: M.Cikas, Tad.Graziunas, A.Jakeliunas, E.Juska, V.Sarkis.


Round X

11 Oct Tue

15.30  FBK Kaunas - Atlantas Klaipeda 1:0 (0:0). S.Stankunas (Marijampole). Kaunas S.Dariaus ir S.Gireno SC. 200.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius (88 D.Kunevicius), M.Cikas (27 N.Miknevicius, 75 R.Zalys), A.Jakeliunas, M.Bezikornovas, V.Trakys, A.Laurisas, D.Regelskis, A.Ksanavicius, M.Samusiovas, I.Dedura.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Maciulevicius, R.Steckis, R.Volungevicius, G.Kontautas, M.Zvilauskas (51 I.Gurjanovas), R.Butkevicius, G.Juodeikis, V.Petrenka, R.Bubliauskas, A.Gedgaudas.
Goal: V.Trakys (88).

15 Oct Wed

15.30  Vienybe Ukmerge - Tauras Taurage 5:1 (2:0). O.Borisovskis (Vilnius). Ukmerge. 300.
Vienybe: D.Petraska, T.Nemanis, S.Urbutis, R.Blazaitis, R.Vilunas, R.Rimsa (46 V.Skirmantas), R.Platonovas, A.Zelvys, V.Nutautas (65 J.Latanauskas), S.Gaidys, R.Bankauskas.
Tauras: A.Lungys, A.Bendikas, R.Bubliauskas, D.Simkus, H.Daublys, A.Zemaitaitis, D.Stazys (52 L.Stumbras), O.Serstniovas, V.Rasovas, T.Karinauskas, V.Dapkus.
Goals: T.Nemanis (10, 77), V.Nutautas (19, 63), J.Latanauskas (85), V.Dapkus (90).
Booket: D.Stazys.

15.30  Interas-AE Visaginas - Banga Gargzdai 0:0. R.Cizas (Panevezys). Visaginas. 200.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, C.Cimuskevicius, I.Truskinas (75 S.Obozinas), J.Sapovalas, I.Samoilovas, V.Ipatovas, G.Sukstulis, E.Skuratovicius, R.Banys, I.Verbovikas (85 D.Lavrinovicius).
Banga: L.Valius, E.Poska, R.Rudys, A.Mikalauskas, S.Jokumaitis, V.Ambrizas (7 P.Rauktys), R.Petkevicius, S.Drasutis, D.Leipus, G.Samsonikas, A.Mickevicius.
Booket: S.Drasutis.

15.30  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Mastis Telsiai 2:1 (0:0). A.Kontvainas (Kaunas). Kedainiai. 250.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys, V.Strumeckas, V.Jurevicius (46 L.Gricius), R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, J.Puronas (89 A.Kolevatovas), K.Sruogis, E.Babenskas (63 A.Blazys).
Mastis: R.Kenstavicius, A.Einikis, A.Regelskis, A.Vasilevskas (75 G.Bulasas), A.Kveinys, V.Semeta (62 M.Silgalis), V.Vasiliauskas (80 M.Garbaliauskas), N.Barasa, S.Jucinskas, A.Baguzis, V.Norvaisas.
Goals: J.Puronas (52 ir 54), N.Barasa (70).
Booket: R.Silajevas, V.Semeta. Sent Off: 77 R.Silajevas.

15.30  Kareda Siauliai - Ranga-Politechnika Kaunas 3:1 (1:0). A.Dubinskas (Vilnius). Siauliai Savivaldybe. 1200.
Kareda: V.Zutautas, E.Zukauskas, S.Atmanavicius, Z.Zudys, D.Bicka, V.Dancenka, I.Stukalinas, R.Vaineikis (90 D.Lunskis), S.Mikalajunas (66 J.Raliukonis), A.Zuta, R.Pocius.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas (69 D.Luksys), A.Korsakovas, Z.Merkelis, L.Majauskas, A.Januskevicius, T.Sendzikas, S.Cesna, E.Karciauskas, R.Fiodorovas, S.Cerniauskas (69 D.Petrutis).
Goals: R.Vaineikis (39), V.Dancenka (62, 85 p.k.), E.Karciauskas (72).
Booket: R.Fiodorovas.

15.30  Zalgiris Vilnius - Lokomotyvas-Vilbana Vilnius 3:0 (1:0). A.Rezepovas (Vilnius). Vilnius Zalgiris. 200.
Zalgiris: A.Briaunys (73 P.Leusas), A.Skerla, V.Sukristovas, D.Zutautas, D.Suliauskas, D.Semberas, I.Stesko, N.Vasiliauskas, N.Radzius, A.Lepichovas (71 T.Ramelis), I.Morinas.
Lokomotyvas-Vilbana: D.Spetyla, R.Zalys, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, A.Cicenas, G.Stupakas, V.Buzmakovas, R.Alisauskas (81 R.Repsys), M.Avizenis, A.Maksimovicius, A.Gutauskas.
Goals: N.Radzius (42), A.Lepichovas (52), I.Morinas (89).
Booket: D.Suliauskas, V.Buzmakovas.

15.30  Ekranas Panevezys - Panerys Vilnius 3:2 (2:0). S.Slyva (Kaunas). Panevezys Aukstaitija. 2300.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, M.Skinderis, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, M.Delkus, R.Vileniskis (79 M.Gardzijauskas), K.Zeniauskas, E.Varnas (72 Z.Cenys), A.Banevicius (89 V.Danilicevas).
Panerys: A.Dilys, Tom.Graziunas, V.Sarkis, G.Gelgota, Tad.Graziunas, V.Miknevicius, A.Borisenka (56 A.Mazaliauskas), A.Semorovas (46 V.Anusauskas), S.Baranauskas, E.Juska, E.Pelcis.
Goals: A.Staliunas (25), R.Vileniskis (44), K.Zeniauskas (52), G.Gelgota (55), V.Sarkis (64).
Booket: V.Sarkis, G.Gelgota, E.Varnas.


Round XI

18 Oct Sat

14.00  Ranga-Politechnika Kaunas - Zalgiris Vilnius 1:1 (1:0). G.Dilda (Siauliai). Kaunas KTU. 1200.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, L.Majauskas, T.Sendzikas, D.Luksys, D.Petrutis, A.Januskevicius, E.Karciauskas, S.Cerniauskas (87 E.Janutis).
Zalgiris: A.Briaunys (58 P.Leusas), A.Skerla (58 N.Vasiliauskas), V.Sukristovas, D.Zutautas, N.Radzius, D.Semberas, I.Stesko, A.Stesko, S.Novikovas, A.Lepichovas, I.Morinas.
Goals: Z.Merkelis (28), D.Semberas (68).
Booket:: S.Cerniauskas, A.Korsakovas, N.Radzius, T.Sendzikas.

15.00  Atlantas Klaipeda - Ekranas Panevezys 2:0 (2:0). A.Rubys (Telsiai). Klaipeda Zalgiris. 300.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius (89 I.Gurjanovas), R.Steckis, D.Zernys, G.Kontautas, E.Gaigalas, G.Juodeikis, V.Petrenka, A.Gedgaudas, M.Zvilauskas (89 K.Deveika), R.Bubliauskas (85 M.Kairys).
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus (29 Z.Cenys), D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, K.Zeniauskas (55 M.Gardzijauskas), M.Delkus, R.Vileniskis (70 V.Danilicevas), A.Staliunas, A.Banevicius, E.Varnas.
Goals: G.Juodeikis (5, 30).

15.00  Mastis Telsiai - Kareda Siauliai 0:5 (0:2). S.Slyva (Kaunas). Telsiai Central. 400.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Regelskis, A.Einikis, A.Budginas, V.Semeta, V.Vasiliauskas, N.Barasa, S.Jucinskas (75 A.Baguzis), M.Silgalis (46 A.Vasilevskas), V.Norvaisas.
Kareda: V.Zutautas, E.Zukauskas, T.Kancelskis, S.Atmanavicius, Z.Zudys, D.Bicka (50 M.Cepas), I.Stukalinas, V.Dancenka (77 A.Balsevicius), S.Mikalajunas, A.Zuta (65 J.Raliukonis), R.Pocius.
Goals: V.Dancenka (31), A.Zuta (35), D.Bicka (48), A.Balsevicius (81), M.Cepas (86).
37 V.Dancenka missed p.k..

15.00  Banga Gargzdai - Nevezis-Lifosa Kedainiai 0:0. R.Cekauskas (Kaunas). Gargzdai. 200.
Banga: L.Valius, S.Jokumaitis, R.Rudys, E.Poska, A.Mikalauskas, R.Petkevicius, S.Drasutis, A.Mickevicius, D.Leipus, G.Samsonikas, P.Rauktys.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, L.Gricius, V.Strumeckas, V.Jurevicius, E.Sakalys, M.Juknevicius (70 A.Kolevatovas), L.Jonavicius, K.Sruogis, E.Babenskas (81 A.Blazys), J.Puronas.
Booket: E.Poska, L.Gricius.

15.00  Tauras Taurage - Interas-AE Visaginas 5:1 (4:1). R.Bartasiunas (Kaunas). Taurage. 150.
Tauras: A.Lungys, V.Jonca, D.Simkus, H.Daublys, A.Bendikas, V.Laurinaitis (50 O.Serstniovas), T.Karinauskas, R.Bubliauskas, V.Rasovas, R.Navikas (80 A.Zemaitaitis), V.Dapkus.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, C.Cimuskevicius, I.Truskinas, J.Sapovalas, J.Samoilovas, V.Ipatovas, G.Sukstulis, S.Obozinas (46 R.Banys), I.Verbovikas, J.Lagutkovas (75 D.Lavrinovicius).
Goals: R.Bubliauskas (5), G.Sukstulis (10), V.Dapkus (21, 30), T.Karinauskas (35), A.Bendikas (87).
57 V.Ipatovas missed p.k..
Booket: V.Rasovas, D.Simkus, T.Karinauskas.

15.30  Lokomotyvas Vilnius - Inkaras Kaunas 0:1 (0:1). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Lokomotyvas. 150.
Lokomotyvas: D.Spetyla, A.Cicenas, Z.Grudzinskas, R.Tautkus, R.Zalys, R.Repsys, G.Stupakas, R.Alisauskas, A.Gutauskas, M.Avizenis, J.Kleimionovas.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, A.Sirka, R.Bakus, V.Vaskunas, A.Markevicius, S.Butkus (17 N.Dunauskas), K.Rudzionis, A.Slekys (89 E.Sakys), A.Puotkalis, N.Kuzmickas (66 I.Zelmikas).
Goal: A.Slekys (43 p.k.).
Booket: A.Markevicius, A.Cicenas, N.Dunauskas, A.Gutauskas.

19 Oct Sun

15.00  Panerys Vilnius - Vienybe Ukmerge 2:0 (1:0). R.Cizas (Panevezys). Vilnius Panerys. 200.
Panerys: I.Satas, G.Gelgota, Tom.Graziunas, V.Sarkis, A.Semorovas, P.Malzinskas, A.Borisenka, S.Baranauskas, V.Anusauskas, E.Juska, E.Pelcis.
Vienybe: D.Petraska, R.Vilunas, T.Nemanis, S.Urbutis, R.Blazaitis, R.Platonovas, V.Skirmantas (64 L.Usonis), V.Nutautas, A.Zelvys, R.Bankauskas (46 J.Latanauskas), S.Gaidys.
Goals: V.Anusauskas (1), P.Malzinskas (69 p.k.).
Booket: A.Semorovas, E.Juska, R.Vilunas, Tom.Graziunas.


from Round X

22 Oct Wed

15.00  Inkaras Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius 2:1 (2:1). V.Zilinskas (Marijampole). Kaunas Inkaras. 200.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, R.Bakus, A.Sirka (59 I.Zelmikas), D.Sanajevas, N.Dunauskas, A.Markevicius, V.Vaskunas, K.Rudzionis (68 N.Kuzmickas), A.Puotkalis (78 E.Poderis), A.Slekys.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, A.Veikutis, M.Zurza, R.Dziaukstas, A.Silale, M.Krukovskis (24 R.Zukauskas), V.Cepauskas (66 G.Butrimavicius), A.Joksas, D.Kruminas, A.Brazauskas (53 V.Lemezis).
Goals: A.Joksas (13), A.Puotkalis (23), K.Rudzionis (26).
Booket: A.Veikutis, M.Zurza.


Round XII

25 Oct Sat

14.00  FBK Kaunas - Lokomotyvas Vilnius 1:0 (1:0). A.Rubys (Telsiai). Kaunas Kariuomene. 400.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius, D.Gvildys, N.Miknevicius, A.Jakeliunas, M.Bezikornovas (87 D.Kunevicius), V.Trakys, A.Laurisas (83 R.Zalys), D.Regelskis, A.Ksanavicius, I.Dedura.
Lokomotyvas: D.Spetyla, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, V.Buzmakovas, R.Alisauskas, M.Avizenis, R.Repsys, G.Stupakas, R.Zalys, J.Kleimionovas (46 A.Jakovenka, 80 A.Margavicius), A.Maksimovicius.
Goal: A.Laurisas (45).

14.30  Vienybe Ukmerge - Interas-AE Visaginas 3:4 (0:1). V.Chileckis (Kaunas). Ukmerge. 400.
Vienybe: D.Petraska, R.Vilunas, T.Nemanis, S.Urbutis, R.Blazaitis, R.Platonovas, L.Usonis (30 V.Skirmantas; 70 J.Latanauskas), V.Nutautas, A.Zelvys, R.Bankauskas (80 R.Rimsa), S.Gaidys.
Interas-AE: N.Vascilka, J.Volodzka, C.Cimuskevicius, M.Matlasaitis, J.Sapovalas, J.Samoilovas, V.Ipatovas, G.Sukstulis (75 D.Lavrinovicius), J.Lagutkovas (65 E.Skuratovicius), R.Banys, I.Verbovikas.
Goals: R.Banys (6, 47), S.Gaidys (50), T.Nemanis (60), I.Samoilovas (78), I.Verbovikas (87), A.Zelvys (90 p.k.).
Booket: N.Vascilka, J.Volodzka, C.Cimuskevicius.

14.30  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Tauras Taurage 2:2 (1:1). - A.Sakavicius (Jonava). Kedainiai. 200.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys (65 A.Blazys), L.Gricius, V.Strumeckas, V.Jurevicius, R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, K.Sruogis (80 E.Babenskas), J.Puronas (72 R.Tutorius).
Tauras: E.Taroza, V.Jonca, D.Simkus, H.Daublys, G.Krencius, V.Laurinaitis (84 A.Zemaitaitis), T.Karinauskas, R.Bubliauskas, V.Rasovas, R.Navikas, V.Dapkus.
Goals: R.Navikas (14), J.Puronas (29), V.Dapkus (62), M.Juknevicius (90).

14.30  Kareda Siauliai - Banga Gargzdai 4:0 (2:0). O.Borisovskis. Siauliai Savivaldybe. 600.
Kareda: V.Zutautas (88 E.Kurskis), E.Zukauskas, Z.Zudys, J.Raliukonis, S.Mikalajunas, I.Stukalinas, V.Dancenka, D.Bicka, M.Cepas (64 A.Fomenka), R.Pocius (85 A.Balsevicius).
Banga: L.Valius, S.Jokumaitis, R.Rudys, A.Mikalauskas, R.Mikalauskas, R.Petkevicius, S.Drasutis, A.Mickevicius (88 D.Lapys), D.Leipus (46 M.Vijeikis), G.Samsonikas, P.Rauktys.
Goals: R.Pocius (2), V.Dancenka (16, 80, 84).

14.30  Ekranas Panevezys - Gelezinis Vilkas Vilnius 2:1 (0:0). J.Braga (Kaunas). Panevezys Aukstaitija. 1800.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis (46 D.Butkus), D.Gleveckas, R.Petrukaitis, K.Zeniauskas, M.Delkus, Z.Cenys (46 M.Gardzijauskas), R.Vileniskis, A.Staliunas, P.Luksys, A.Banevicius (75 E.Varnas).
Gelezinis Vilkas: G.Ramonas, R.Zukauskas (57 A.Sivinskis), R.Dziaukstas, A.Tolis, A.Silale, M.Kriukovskis, M.Zurza (60 A.Brazauskas), V.Cepauskas (60 G.Butrimavicius), D.Kruminas, V.Lemezis, A.Joksas.
Goals: P.Luksys (49, 52), V.Lemezis (55).

14.30  Panerys Vilnius - Atlantas Klaipeda 1:0 (1:0). G.Dilda (Siauliai). Vilnius Panerys. 150.
Panerys: A.Dilys, V.Sarkis, G.Gelgota, Tad.Graziunas, P.Malzinskas (88 A.Mazaliauskas), Tom.Graziunas, S.Baranauskas, A.Borisenka, V.Anusauskas (84 A.Semorovas), E.Juska, E.Pelcis.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, E.Gaigalas, G.Kontautas, G.Juodeikis, V.Petrenka, D.Zernys (22 V.Alunderis), A.Gedgaudas (67 I.Gurjanovas), M.Zvilauskas, R.Bubliauskas (77 R.Maciulevicius).
Goal: G.Gelgota (24).
Booket: E.Pelcis.

26 Oct Sun

13.30  Inkaras Kaunas - Ranga-Politechnika Kaunas 1:0 (0:0). G.Zakas (Kaunas). Kaunas Inkaras. 500.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, R.Bakus (76 N.Dunauskas), I.Zelmikas, D.Sanajevas, E.Poderis, A.Markevicius (56 N.Kuzmickas), V.Vaskunas, K.Rudzionis, A.Slekys, A.Puotkalis.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, L.Majauskas, T.Sendzikas (65 S.Cesna), D.Luksys, R.Fiodorovas (72 E.Petrutis), S.Cerniauskas, A.Januskevicius, Z.Merkelis, E.Karciauskas (86 E.Janutis), A.Korsakovas.
Goal: N.Dunauskas (88).
17 A.Slekys missed p.k..
Booket:: Z.Merkelis, V.Vaskunas.

14.30  Zalgiris Vilnius - Mastis Telsiai 4:1 (2:0). S.Stankunas (Marijampole). Vilnius Zalgiris. 200.
Zalgiris: P.Leusas, S.Novikovas, V.Sukristovas, D.Zutautas (46 N.Radzius), N.Vasiliauskas (46 A.Pukelevicius), D.Semberas, I.Stesko, A.Stesko, D.Suliauskas, I.Morinas (71 A.Lepichovas), D.Saulenas.
Mastis: E.Regelskis, A.Budginas (46 M.Silgalis), A.Einikis, A.Regelskis, A.Kveinys, N.Barasa, V.Vasiliauskas, S.Jucinskas, V.Semeta, G.Bulasas (46 M.Garbaliauskas), A.Baguzis (78 S.Samoska).
Goals: D.Saulenas (16, 33, 85), D.Suliauskas (48), A.Baguzis (50).


Round XIII

30 Oct Thu

13.00  Ranga-Politechnika Kaunas - FBK Kaunas 2:1 (0:1). J.Braga (Kaunas). Kaunas KTU. 500.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas (20 D.Petrutis), S.Cesna, D.Luksys, R.Fiodorovas (80 E.Janutis), S.Cerniauskas, A.Januskevicius, Z.Merkelis, E.Karciauskas, A.Korsakovas.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius, D.Gvildys, N.Miknevicius (77 A.Jakeliunas), M.Bezikornovas, R.Zalys, V.Trakys, D.Regelskis, A.Ksanavicius, M.Samusiovas, I.Dedura.
Goals: D.Gvildys (43), E.Karciauskas (77), A.Korsakovas (89 p.k.).
Booket: D.Regelskis, A.Januskevicius, A.Ksanavicius, V.Rukavicius, A.Korsakovas, A.Skrupskis.

14.00  Atlantas Klaipeda - Vienybe Ukmerge 6:1 (4:0). K.Repsys (Gargzdai). Klaipeda Zalgiris. 150.
Atlantas: R.Venckus, R.Volungevicius, R.Steckis, E.Gaigalas, G.Kontautas (66 M.Kairys), G.Juodeikis, R.Butkevicius (53 V.Alunderis), V.Petrenka, A.Gedgaudas, M.Zvilauskas (78 I.Gurjanovas), R.Bubliauskas.
Vienybe: P.Lekacinskas (46 D.Petraska), T.Nemanis, S.Urbutis, R.Blazaitis, R.Vilunas, L.Usonis, R.Platonovas, , R.Rimsa, V.Nutautas, S.Gaidys, R.Bankauskas.
Goals: R.Bubliauskas (3, 10, 13, 42), V.Petrenka (49), R.Rimsa (75 p.k.), G.Juodeikis (82).
21 T.Nemanis missed p.k..

14.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Panerys Vilnius 1:1 (0:0). K.Jugas (Vilnius). Vilnius Zalgiris. 100.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, R.Dziaukstas, A.Silale, A.Veikutis, M.Kriukovskis, M.Zurza (59 D.Artiomovas), V.Cepauskas (64 G.Butrimavicius), D.Kruminas, V.Lemezis, A.Joksas.
Panerys: A.Dilys, Tad.Graziunas, G.Gelgota, Tom.Graziunas, V.Sarkis, P.Malzinskas (61 A.Semorovas), A.Borisenka (57 V.Miknevicius), E.Pelcis, E.Juska, V.Anusauskas, S.Baranauskas.
Goals: M.Zurza (58), Tom.Graziunas (86).

14.00  Mastis Telsiai - Inkaras Kaunas 1:3 (0:1). A.Rezepovas (Vilnius). Telsiai. 400.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Einikis, A.Regelskis, N.Barasa, S.Jucinskas (52 A.Budginas), V.Semeta (52 M.Silgalis), V.Vasiliauskas, A.Vasilevskas (85 G.Bulasas), A.Baguzis, V.Norvaisas.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, D.Sanajevas, I.Zelmikas, R.Bakus, A.Markevicius (78 N.Sasnauskas), N.Dunauskas, K.Rudzionis, A.Slekys, E.Poderis (52 N.Kuzmickas), A.Puotkalis (85 R.Cepovas).
Goals: A.Puotkalis (40, 71), A.Slekys (47), M.Silgalis (53).
Booket: N.Dunauskas, D.Sanajevas.

14.00  Banga Gargzdai - Zalgiris Vilnius 0:1 (0:1). G.Ratkevicius (Kaunas). Gargzdai. 300.
Banga: L.Valius, R.Mikalauskas (46 P.Rauktys), S.Jokumaitis, A.Mikalauskas, R.Rudys (70 M.Vijeikis), E.Poska, R.Petkevicius, S.Drasutis, G.Samsonikas, D.Leipus, A.Mickevicius.
Zalgiris: P.Leusas, A.Skerla (46 N.Radzius), V.Sukristovas, S.Novikovas, D.Suliauskas, D.Semberas, I.Stesko, A.Stesko, I.Morinas (77 A.Pukelevicius), T.Ramelis, D.Saulenas.
Goal: D.Saulenas (29).
Booket: G.Samsonikas.

14.00  Tauras Taurage - Kareda Siauliai 0:10 (0:5). R.Cekauskas (Kaunas). Taurage. 100.
Tauras: E.Taroza, V.Laurinaitis (62 A.Zemaitaitis), H.Daublys, G.Krencius (38 A.Bendikas), O.Serstniovas, R.Bubliauskas, V.Jonca (46 M.Galinis), V.Rasovas, R.Navikas, T.Karinauskas, V.Dapkus.
Kareda: V.Zutautas, E.Zukauskas, Z.Zudys (46 N.Astrauskas), S.Atmanavicius (61 J.Raliukonis), D.Bicka, D.Simkus, V.Dancenka (46 D.Lunskis), I.Stukalinas, S.Mikalajunas, A.Zuta, R.Pocius.
Goals: D.Simkus (4, 17, 67), R.Pocius (7, 58, 68), V.Dancenka (16), S.Mikalajunas (36), D.Bicka (66), D.Lunskis (75).
Booket: G.Krencius, V.Rasovas, N.Astrauskas.

14.00  Interas-AE Visaginas - Nevezis-Lifosa Kedainiai 1:1 (0:0). S.Sliva (Kaunas). Visaginas. 100.
Interas-AE: D.Sarapajevas, J.Samoilovas, M.Matlasaitis, A.Daraskevicius, V.Ipatovas, G.Sukstulis (55 D.Lavrinovicius), V.Selginskichas, A.Lagutkovas, S.Obozinas, R.Banys (72 A.Pajasas), I.Verbovikas.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys, L.Gricius, V.Strumeckas, R.Silajevas (90 A.Kolevatovas), L.Jonavicius, M.Juknevicius, K.Sruogis (60 A.Blazys), R.Tutorius, J.Puronas (70 E.Babenskas).
Goals: M.Juknevicius (77), I.Verbovikas (87 p.k.).
Booket: V.Selginskichas, E.Babenskas.

31 Oct Fri

14.00 Lokomotyvas Vilnius - Ekranas Panevezys 0:1 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Lokomotyvas. 100.
Lokomotyvas: D.Spetyla, V.Buzmakovas, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, R.Zalys, R.Alisauskas, M.Avizienis, A.Maksimovicius, G.Stupakas, A.Danisas, A.Gutauskas.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, D.Gleveckas, M.Skinderis (46 V.Danilicevas), R.Petrukaitis, K.Zeniauskas (39 M.Gardzijauskas), M.Delkus, R.Vileniskis, A.Staliunas, P.Luksys, A.Banevicius (65 E.Varnas).
Goal: V.Danilicevas (78).
Booket: D.Spetyla, M.Delkus, V.Buzmakovas, V.Danilicevas.


Round XIV

8 Nov Sat

13.00  FBK Kaunas - Mastis Telsiai 4:1 (0:0). A.Rezepovas (Vilnius). Kaunas Kariuomene. 300.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius (78 L.Stankevicius), D.Gvildys, I.Dedura, D.Regelskis, M.Samusiovas, A.Jakeliunas, D.Kunevicius, A.Laurisas, R.Zalys, V.Trakys.
Mastis: E.Regelskis, A.Budginas, V.Semeta, V.Vasiliauskas (78 S.Samoska), A.Einikis, N.Barasa, A.Regelskis, V.Norvaisas, S.Jucinskis, M.Silgalis (46 A.Baguzis), M.Garbaliauskas.
Goals: R.Zalys (52, 61), V.Trakys (53), A.Baguzis (72), M.Samusiovas (77).

13.30  Vienybe Ukmerge - Nevezis-Lifosa Kedainiai 0:1 (0:1). V.Kundrotas (Vilnius). Ukmerge. 150.
Vienybe: D.Petraska, T.Nemanis, S.Urbutis (68 L.Usonis), R.Blazaitis, R.Vilunas, A.Zelvys, R.Platonovas, V.Skirmantas (60 J.Latanauskas), R.Rimsa (46 R.Bankauskas), V.Nutautas, S.Gaidys.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, E.Sakalys, L.Gricius, V.Strumeckas, R.Silajevas, L.Jonavicius, V.Jurevicius, M.Juknevicius, J.Puronas, R.Tutorius (75 E.Babenskas), K.Sruogis (87 V.Adomaitis)
Goal: M.Juknevicius (44).
Booket: S.Gaidys, R.Silajevas.

13.30  Kareda Siauliai - Interas-AE Visaginas 4:1 (0:0). R.Cizas (Panevezys). Siauliai Savivaldybe. 500.
Kareda: V.Zutautas, Z.Zudys, S.Atmanavicius (46 A.Fomenka), E.Zukauskas D.Bicka, J.Roliukonis, V.Dancenka, I.Stukalinas, S.Mikalajunas, A.Zuta (80 D.Lunskis), R.Pocius (82 M.Cepas).
Interas-AE: D.Sarapajevas, C.Cimuskevicius, J.Volodzka, I.Samoilovas, A.Daraskevicius (70 J.Sapovalas), V.Ipatovas, V.Selginskichas, S.Obozinas (83 A.Pajasas), I.Verbovikas, R.Banys, A.Lagutkovas.
Goals: R.Pocius (48), I.Stukalinas (50), V.Dancenka (67), I.Verbovikas (74), R.Pocius (78).
Booket: A.Daraskevicius.

13.30  Zalgiris Vilnius - Tauras Taurage 7:0 (5:0). V.Chileckis (Kaunas). Vilnius Zalgiris. 250.
Zalgiris: P.Leusas, N.Radzius, S.Novikovas, D.Zutautas, N.Vasiliauskas, V.Sukristovas (68 T.Ramelis), A.Pukelevicius, I.Stesko (46 D.Suliauskas), I.Morinas, A.Lepichovas, D.Saulenas.
Tauras: A.Lungys, L.Turskis, N.Astrauskas, H.Daublys, R.Gerkis, V.Konikas (63 A.Bendikas), R.Navikas, R.Bubliauskas, V.Jonca (31 O.Serstniovas), T.Karinauskas, V.Dapkus.
Goals: D.Saulenas (2, 58), I.Stesko (6), A.Lepichovas (24, 33, 38), D.Suliauskas (85).
62 V.Dapkus missed p.k..

13.30  Ekranas Panevezys - Ranga-Politechnika Kaunas 1:0 (0:0). A.Rubys (Telsiai). Panevezys Aukstaitija. 1800.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, R.Vileniskis (46 Z.Cenys), V.Danilicevas (70 M.Skinderis), M.Delkus, A.Staliunas, E.Varnas, A.Banevicius (55 P.Luksys).
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, A.Januskevicius, E.Janutis (75 T.Sendzikas), E.Karciauskas, L.Majauskas, S.Cerniauskas (65 D.Petrutis), S.Cesna (84 Z.Cepulis), R.Fiodorovas.
Goal: P.Luksys (61).
Booket: E.Karciauskas, Z.Merkelis.

13.30  Atlantas Klaipeda - Gelezinis Vilkas Vilnius 2:1 (2:1). J.Miliauskas (Alytus). Klaipeda Zalgiris. 200.
Atlantas: S.Adomauskas, R.Volungevicius, R.Steckis, E.Gaigalas, G.Kontautas, G.Juodeikis, R.Butkevicius (46 M.Kairys), V.Petrenka (89 V.Alunderis), A.Gedgaudas (77 I.Gurjanovas), M.Zvilauskas, R.Bubliauskas.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, R.Dziaukstas, A.Silale, M.Kriukovskis, M.Zurza, A.Veikutis, V.Cepauskas (64 G.Butrimavicius), D.Kruminas, V.Lemezis, A.Joksas.
Goals: D.Kruminas (3), R.Bubliauskas (8, 15).
Booket: I.Gurjanovas, V.Lemezis.

9 Nov Sun

13.00  Inkaras Kaunas - Banga Gargzdai 4:0 (2:0). V.Zilinskas (Marijampole). Kaunas Inkaras. 500.
Inkaras: M.Poskus, A.Mika, R.Bakus, I.Zelmikas, D.Sanajevas, E.Poderis, A.Markevicius (68 N.Sasnauskas), V.Vaskunas, K.Rudzionis (69 R.Cepovas), A.Puotkalis, A.Slekys (68 N.Kuzmickas).
Banga: L.Valius, R.Rudys, P.Rauktys (85 V.Marcinkevicius), A.Mikalauskas, S.Jokumaitis, V.Ambrizas, R.Petkevicius (80 R.Mikalauskas), S.Drasutis, D.Leipus, G.Samsonikas, A.Mickevicius (46 E.Poska).
Goals: A.Slekys (9), E.Poderis (32, 60), M.Poskus (89 p.k.).

13.30  Panerys Vilnius - Lokomotyvas Vilnius 0:1 (0:0). A.Dubinskas (Vilnius). Vilnius Panerys. 200.
Panerys: I.Satas, V.Sarkis, G.Gelgota, Tad.Graziunas (54 V.Anusauskas), A.Semorovas, Tom.Graziunas, S.Baranauskas, A.Borisenka (67 A.Mazaliauskas), P.Malzinskas (70 V.Miknevicius), E.Juska, E.Pelcis.
Lokomotyvas: D.Spetyla, A.Cicenas, R.Tautkus, Z.Grudzinskas, R.Zalys, M.Avizienis, R.Alisauskas, A.Danisas, G.Stupakas, A.Gutauskas, A.Maksimovicius.
Goal: Z.Grudzinskas (50).


from Round XI

11 Nov Tue

15.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - FBK Kaunas 1:0 (0:0). G.Dilda (Siauliai). Vilnius Zalgiris. 100.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, R.Dziaukstas, A.Silale, A.Veikutis, M.Krukovskis, V.Cepauskas (82 G.Butrimavicius), A.Joksas (85 D.Artiomovas), D.Kruminas, M.Zurza, A.Brazauskas (60 A.Sivinskis).
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius, I.Dedura, A.Jakeliunas, D.Regelskis, M.Samusiovas, N.Miknevicius, A.Laurisas, R.Zalys, A.Ksanavicius, V.Trakys.
Goal: D.Kruminas (88 p.k.).
Booket: A.Ksanavicius.


from Round VII

12 Nov Wed

16.30  Panerys Vilnius - Zalgiris Vilnius 0:2 (0:1). A.Rezepovas (Vilnius). Vilnius Panerys. 300.
Panerys: A.Dilys, V.Sarkis (16 V.Anusauskas), G.Gelgota, Tad.Graziunas (46 A.Mazaliauskas), A.Semorovas, P.Malzinskas (68 D.Juodis), Tom.Graziunas, S.Baranauskas, A.Borisenka, E.Juska, E.Pelcis.
Zalgiris: P.Leusas, S.Novikovas, A.Skerla, N.Radzius, D.Suliauskas, V.Sukristovas (78 A.Stesko), D.Semberas (83 N.Vasiliauskas), A.Pukelevicius, I.Morinas, D.Saulenas, T.Ramelis (66 A.Lepichovas).
Goals: A.Pukelevicius (8 p.k.), V.Sukristovas (49).
Booket: Tad.Graziunas, P.Malzinskas.


Round XV

12 Nov Wed

13.00  Nevezis-Lifosa Kedainiai - Kareda Siauliai 0:6 (0:5). S.Sliva (Kaunas). Kedainiai. 300.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis (46 A.Kananavicius), E.Sakalys (74 R.Skrebutenas), L.Gricius, V.Strumeckas, R.Silajevas, L.Jonavicius (81 V.Adomaitis), V.Jurevicius, M.Juknevicius, J.Puronas, E.Babenskas, K.Sruogis.
Kareda: V.Zutautas, Z.Zudys, E.Zukauskas, T.Kancelskis, D.Bicka, D.Simkus, I.Stukalinas, V.Dancenka (74 D.Lunskis), S.Mikalajunas (56 M.Cepas), A.Zuta (66 A.Fomenka), R.Pocius.
Goals: A.Zuta (18, 37), R.Pocius (25, 76), V.Dancenka (27, 35).

15 Nov Sat

13.00  Lokomotyvas Vilnius - Atlantas Klaipeda 2:0 (1:0). R.Cekauskas (Kaunas). Vilnius Lokomotyvas. 100.
Lokomotyvas: D.Spetyla, A.Cicenas, R.Tautkus, V.Buzmakovas, A.Danisas, R.Zalys, Z.Grudzinskas, R.Alisauskas, M.Avizenis, A.Gutauskas, A.Maksimovicius.
Atlantas: S.Adomauskas (72 M.Maksvytis), R.Volungevicius, R.Steckis, D.Zernys (74 V.Alunderis), G.Kontautas, M.Zvilauskas, R.Butkevicius (83 A.Gedgaudas), V.Petrenka, G.Juodeikis, E.Gaigalas, R.Bubliauskas.
Goals: A.Maksimovicius (22, 67).
Booket: Z.Grudzinskas, M.Avizenis, A.Danisas, G.Juodeikis, V.Petrenka, G.Kontautas.

13.00  Ranga-Politechnika Kaunas - Panerys Vilnius 1:1 (1:1). J.Miliauskas (Alytus). Kaunas KTU. 300.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, A.Januskevicius, L.Majauskas, E.Karciauskas, S.Cerniauskas, T.Sendzikas, D.Luksys, E.Janutis (74 S.Cesna), R.Fiodorovas.
Panerys: A.Dilys (28 I.Satas), V.Sarkis, G.Gelgota, Tad.Graziunas, A.Semorovas, P.Malzinskas (58 V.Anusauskas), A.Borisenka, S.Baranauskas, E.Juska, A.Mazaliauskas (65 V.Miknevicius), E.Pelcis.
Goals: A.Mazaliauskas (32), D.Luksys (34).
49 A.Korsakovas missed p.k..
Booket: A.Korsakovas, L.Majauskas, A.Semorovas.

13.00  Mastis Telsiai - Ekranas Panevezys 1:2 (1:1). V.Chileckis (Kaunas). Telsiai. 300.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Budginas, V.Semeta, V.Vasiliauskas, A.Einikis, N.Barasa, A.Regelskis, V.Norvaisas, S.Jucinskas, A.Baguzis (54 M.Silgalis).
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, M.Delkus, K.Zeniauskas (65 M.Skinderis), V.Danilicevas, M.Gardzijauskas (38 R.Vileniskis), E.Varnas, A.Banevicius (46 P.Luksys).
Goals: V.Vasiliauskas (10), E.Varnas (37), D.Gleveckas (75 p.k.).
Booket: E.Regelskis, A.Budginas, V.Semeta, D.Gleveckas.

13.00  Banga Gargzdai - FBK Kaunas 0:3 (0:0). A.Rubys (Telsiai). Gargzdai. 300.
Banga: L.Valius, E.Poska, S.Jokumaitis, A.Mikalauskas (46 A.Mickevicius), V.Ambrizas, R.Rudys, D.Leipus, P.Rauktys, R.Petkevicius, S.Drasutis, G.Samsonikas.
Kaunas: A.Ramoska, D.Regelskis, M.Samusiovas, I.Dedura, V.Rukavicius, R.Zalys (46 D.Gvildys), A.Jakeliunas, N.Miknevicius (88 D.Kunevicius), A.Ksanavicius (88 L.Stankevicius), A.Laurisas, V.Trakys.
Goals: V.Rukavicius (71), A.Laurisas (86), V.Trakys (87).
Booket: D.Regelskis.

13.00  Tauras Taurage - Inkaras Kaunas 0:3 (0:0). K.Repsys (Gargzdai). Taurage. 50.
Tauras: L.Toliusis, A.Bendikas (79 A.Zemaitaitis), N.Astrauskas, H.Daublys, V.Jonca, R.Navikas, R.Bubliauskas (85 M.Galinis), T.Karinauskas, V.Rasovas, L.Jakovlevas (46 O.Serstniovas), V.Dapkus.
Inkaras: M.Poskus, I.Zelmikas, A.Mika, R.Bakus (75 N.Sasnauskas), V.Vaskunas, N.Dunauskas, K.Rudzionis, A.Markevicius (69 R.Cepovas), A.Slekys, A.Puotkalis (55 N.Kuzmickas), E.Poderis.
Goals: A.Slekys (62), K.Rudzionis (67), M.Poskus (79 p.k.).
Booket: A.Bendikas, I.Zelmikas, N.Sasnauskas, A.Zemaitaitis.

16 Nov Sun

13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Vienybe Ukmerge 3:1 (1:0). R.Cizas (Panevezys). Vilnius Zalgiris. 50.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, A.Veikutis, R.Dziaukstas, A.Silale, M.Kriukovskis, V.Cepauskas, D.Kruminas, V.Lemezis, A.Joksas, M.Zurza.
Vienybe: D.Petraska, T.Nemanis, A.Zelvys, R.Blazaitis, R.Vilunas, L.Usonis, R.Rimsa, V.Skirmantas (81 J.Latanauskas), R.Platonovas, V.Nutautas, R.Bankauskas.
Goals: V.Lemezis (31, 73), R.Platonovas (87), M.Zurza (90).
Booket: A.Joksas, D.Kruminas, V.Cepauskas, A.Tolis, A.Zelvys, V.Nutautas.

22 Nov Sat

13.00 Interas-AE Visaginas - Zalgiris Vilnius 0:4 (0:2). V.Kazlauskas (Kaunas). Visaginas. 100.
Interas-AE: D.Sarapajevas, J.Volodzka, M.Matlasaitis, C.Cimuskevicius, J.Sapovalas, J.Samoilovas, V.Ipatovas (57 S.Obozinas), G.Sukstulis, V.Selginskichas, R.Banys (52 A.Daraskevicius), I.Verbovikas.
Zalgiris: P.Leusas, S.Novikovas, V.Sukristovas, A.Skerla, N.Radzius (52 D.Zutautas), D.Suliauskas, D.Semberas, A.Stesko, A.Pukelevicius (52 N.Vasiliauskas), T.Ramelis, D.Saulenas.
Goals: D.Saulenas (17), A.Stesko (41), S.Novikovas (47), A.Pukelevicius (51).
Sent Off: 15 M.Matlasaitis.


Standings after 1st half:      G   W  T   L  GF:GA  Pts 
 1. Kareda Siauliai           15  12  2   1  59:10  38 
 2. Zalgiris Vilnius          15  11  4   0  40: 6  37 
 3. Ekranas Panevezys         15  11  2   2  28:14  35 
 4. Inkaras Kaunas            15  11  1   3  25: 7  34 
 5. FBK Kaunas                15   9  1   5  36:12  28 
 6. Ranga-Politechnika Kaunas 15   8  3   4  24:13  27 
 7. Panerys Vilnius           15   7  4   4  24:14  25 
 8. Atlantas Klaipeda         15   8  1   6  21:15  25 
 9. Lokomotyvas Vilnius       15   7  0   8  15:15  21 
10. Mastis Telsiai            15   5  3   7  16:29  18 
11. Nevezis-Lifosa Kedainiai  15   4  3   8   8:26  15 
12. Gelezinis Vilkas Vinius   15   4  1  10  15:25  13 
13. Interas-AE Visaginas      15   2  2  11  10:38   8 
14. Vienybe Ukmerge           15   2  1  12  13:50   7 
15. Tauras Taurage            15   2  1  12  13:52   7 
16. Banga Gargzdai            15   1  3  11   5:26   6 

Best Scorers:
V.Dancenka (Kareda) - 16; R.Pocius (Kareda) - 14; V.Trakys (Kaunas) - 10; D.Saulenas (Zalgiris) - 9; R.Bubliauskas (Atlantas) - 8 ; P.Luksys (Ekranas) - 8


1998
from Round XVII

08 Mar Sun

13.00 Interas-AE Visaginas - Kareda Siauliai 0:5 (0:0). A.Pipiras (Vilnius). Palanga. 40.
Interas-AE: D.Sarapajevas, J.Volodzka, I.Samoilovas, C.Simuskevicius, J.Sapovalas, V.Ipatovas, A.Daraskevicius, G.Sukstulis (66 R.Banys), A.Pajacas, S.Obozinas, A.Margevicius (46 V.Semionovas).
Kareda: E.Kurskis, G.Gelgota, Tad.Graziunas, Z.Zudys, N.Barasa, I.Stukalinas, D.Bicka, S.Mikalajunas, M.Cepas, V.Dancenka, A.Fomenka (78 R.Pocius).
Goals: D.Bicka (56, 75), M.Cepas (65), V.Dancenka (79), I.Stukalinas (81 p.k.).

13.00  Tauras Taurage - Zalgiris Vilnius 0:4 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Taurage Old. 400.
Tauras: L.Toliusis, V.Laurinaitis (70 O.Serstniovas), D.Simkus, E.Poska, N.Astrauskas, M.Matula, H.Daublys, Rem.Bubliauskas (80 D.Stazys), D.Leipus (55 V.Jonca), T.Karinauskas, L.Jakovlevas.
Zalgiris: A.Dilys, S.Novikovas, D.Zutautas, A.Joksas, A.Semorovas (54 D.Suliauskas), Tom.Graziunas, A.Bogaiciukas (70 E.Karciauskas), I.Stesko, A.Stesko, E.Pelcis (46 V.Kauspadas), D.Saulenas.
Goals: I.Stesko (57, 68 p.k.), V.Kauspadas (65), D.Saulenas (72).
Booket: D.Suliauskas.

13.00  Ranga-Politechnika Kaunas - Ekranas Panevezys 1:3 (1:2). G.Dilda (Siauliai). Kaunas Panemune. 200.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, S.Cesna, D.Luksys, R.Fiodorovas, D.Petrutis, S.Cerniauskas, A.Zelvys, Z.Merkelis, A.Markevicius, A.Korsakovas.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, A.Staliunas, R.Vileniskis, Z.Cenys, V.Danilicevas, P.Luksys, M.Gardzijauskas, A.Banevicius.
Goals: P.Luksys (16), A.Korsakovas (25 p.k.), A.Staliunas (30), A.Banevicius (86).
Booket: M.Gardzijauskas, R.Ruzgas.

14.00  Lokomotyvas-Legela Vilnius - Panerys Vilnius 0:0. A.Dubinskas (Vilnius). Vilnius Lokomotyvas. 200.
Lokomotyvas-Legela: D.Spetyla, R.Tautkus, V.Buzmakovas, Z.Grudzinskas, A.Bilostenis, M.Avizienis, R.Alisauskas, A.Danisas, G.Stupakas (85 R.Repsys), A.Maksimovicius, V.Karvelis.
Panerys: I.Satas, S.Baranauskas, A.Balaika, V.Sarkis, D.Juodis (46 G.Barevicius), V.Miknevicius, T.Nemanis, A.Mazaliauskas, G.Daraskevicius, P.Malzinskas, V.Anusauskas (75 N.Ciulada).
Booket: Z.Grudzinskas, A.Balaika, V.Buzmakovas.


Round XVI

14 Mar Sat

14.00  Panerys Vilnius - Ranga-Politechnika Kaunas 1:1 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Zalgiris st 2nd ground. 250.
Panerys: I.Satas, G.Stagnevicius, S.Baranauskas, V.Sarkis, P.Malzinskas (65 D.Juodis), T.Nemanis (46 G.Barevicius), V.Miknevicius, A.Mazaliauskas, G.Daraskevicius, N.Ciulada, V.Anusauskas.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, A.Markevicius, D.Luksys, S.Cesna, E.Janutis, A.Zelvys, R.Fiodorovas, S.Cerniauskas.
Goals: D.Luksys (56), A.Mazaliauskas (86).

14.00 FBK Kaunas - Banga Gargzdai 5:0 (2:0). A.Sakavicius (Jonava). Kaunas Panemune. 250.
Kaunas: A.Skrupskis, A.Januskevicius (79 L.Majauskas), M.Samusiovas, A.Jakeliunas, D.Regelskis, N.Miknevicius, M.Cikas (46 A.Laurisas), I.Kirilovas, T.Sendzikas, Rob.Zalys (73 M.Bezykornovas), A.Ksanavicius.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, P.Rauktys (66 A.Mikalauskas), R.Maciulevicius, S.Jokumaitis, E.Grudys (74 M.Vijeikis), R.Petkevicius, I.Gurjanovas, E.Dorofejevas, G.Samsonikas, K.Nazarovas.
Goals: S.Jokumaitis (31 o.g.), R.Zalys (33, 73), I.Kirilovas (62), M.Bezykornovas (81).

15 Mar Sun

14.00 Vienybe Ukmerge - Gelezinis Vilkas Vilnius 0:6 (0:2). R.Statkevicius (Kaunas). Ukmerge. 100.
Vienybe: D.Petraska, T.Striukys, J.Pukys, V.Kavoliunas, D.Ziupka (75 E.Dakarevicius), A.Rabasauskas (60 D.Karaliunas), L.Usonis (67 V.Grigorjevas), M.Morkunas, J.Latanauskas, R.Tamasauskas, P.Lukosius.
Gelezinis Vilkas: Z.Merkelis, A.Tolis, A.Veikutis, R.Dziaukstas, A.Silale (67 M.Zurza), D.Kruminas (67 V.Lemezis), V.Cepauskas, G.Sirmelis, M.Kriukovskis (46 A.Sivinskis), E.Trinkunas, A.Brazauskas.
Goals: E.Trinkunas (28, 57), A.Brazauskas (36, 81), D.Kruminas (55), G.Sirmelis (64).
Booket: T.Striukys.

14.00  Atlantas Klaipeda - Lokomotyvas-Legela Vilnius 1:1 (1:0). A.Rubys (Telsiai). Klaipeda Zalgiris. 400.
Atlantas: S.Adomauskas (74 L.Valius), R.Volungevicius, R.Steckis, D.Zernys, E.Gaigalas, G.Juodeikis, M.Kairys (46 A.Veseljevas), S.Drasutis (70 Rol.Bubliauskas), V.Petrenka, M.Zvilauskas, A.Gedgaudas.
Lokomotyvas-Legela: D.Spetyla, A.Danisas, R.Tautkus, A.Kvasniovas, A.Bilastenas, G.Stupakas, Z.Grudzinskas, R.Alisauskas, M.Avizenis, A.Maksimovicius, V.Karvelis.
Goals: S.Drasutis (7), Z.Grudzinskas (69).
Booket: A.Kvasniovas.

14.00 Ekranas Panevezys - Mastis Telsiai 3:1 (1:0). R.Cekauskas (Kaunas). Panevezys FM. 2000.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis (75 D.Butkus), R.Petrukaitis, A.Staliunas, R.Vileniskis (66 K.Zeniauskas), Z.Cenys, V.Danilicevas, P.Luksys (69 E.Varnas), M.Gardzijauskas, A.Banevicius.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Budginas, A.Vasiliauskas, A.Einikis, A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, Rim.Zalys, D.Petrutis.
Goals: D.Gleveckas (42), A.Staliunas (60), R.Vileniskis (63), D.Petrutis (68).
Booket: D.Gleveckas.

14.00  Inkaras Kaunas - Tauras Taurage 3:0 (2:0). V.Zilinskas (Marijampole). Kaunas Kelininkas. 500.
Inkaras: M.Poskus, A.Ruzevskis (46 N.Kuzmickas), R.Bakus, G.Grigas, I.Zelmikas, S.Butkus, N.Dunauskas (80 R.Cepovas), V.Vaskunas (65 A.Norvaisas), K.Rudzionis, A.Puotkalis, A.Sirka.
Tauras: L.Toliusis, V.Laurinaitis (46 A.Bendikas), D.Simkus, Rem.Bubliauskas, E.Poska, M.Matula, D.Leipus (80 D.Stazys), L.Jakovlevas (72 K.Paulikas), T.Karinauskas, H.Daublys, N.Astrauskas.
Goals: G.Grigas (40), N.Dunauskas (43), K.Rudzionis (85).
Booket and Sent Off 26 D.Simkus.

14.00 Zalgiris Vilnius - Interas-AE Visaginas 2:0 (1:0). V.Kazlauskas (Kaunas). Vilnius Zalgiris st 2nd ground. 250.
Zalgiris: A.Dilys, Tom.Graziunas, D.Zutautas, A.Joksas, A.Semorovas, V.Kauspadas, A.Stesko, I.Stesko, A.Bogaiciukas (63 E.Karciauskas), I.Morinas (68 E.Pelcis), D.Saulenas (74 N.Vasiliauskas).
Interas-AE: D.Sarapajevas, J.Volodzka, A.Miacis, I.Samoilovas, C.Cimuskevicius, M.Matlasaitis, J.Sapovalas, V.Semionovas, S.Obozinas (33 G.Sukstulis), V.Ipatovas, V.Selginskichas (69 A.Pajasas).
Goals: I.Morinas (8), D.Saulenas (65).
Booket: J.Sapovalas, J.Volodzka.

14.00 Kareda Siauliai - Nevezis-Lifosa Kedainiai 3:1 (1:0). G.Zakas (Kaunas). Siauliai Savivaldybe. 500.
Kareda: E.Kurskis, Z.Zudys, G.Gelgota, Tad.Graziunas, N.Barasa, D.Bicka, V.Dancenka, I.Stukalinas, E.Juska, M.Cepas, A.Fomenka (87 R.Pocius).
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, V.Jurevicius, V.Strumeckas, N.Krasauskas, L.Gricius, M.Juknevicius, R.Tutorius (51 E.Sakalys), L.Jonavicius, R.Silajevas, V.Adomaitis (73 E.Babenskas), K.Sruogis (63 I.Pleskys).
Goals: I.Stukalinas (23 p.k.), N.Krasauskas (51), A.Fomenka (62), D.Bicka (78).


Round XVII

18 Mar Wed

14.00 Mastis Telsiai - FBK Kaunas 1:0 (0:0). A.Fokinas (Klaipeda). Telsiai. 350.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Budginas, V.Vasiliauskas (70 M.Semeta), A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, Rim.Zalys, Z.Savickis, D.Petrutis.
Kaunas: A.Skrupskis, N.Miknevicius, M.Cikas, T.Sendzikas, A.Januskevicius (57 A.Laurisas), Rob.Zalys (75 M.Bezykornovas), M.Samusiovas (46 A.Majauskas), A.Jakeliunas, D.Regelskis, A.Ksanavicius, I.Kirilovas.
Goal: D.Petrutis (76).
Booket: V.Norvaisas, D.Regelskis.

21 Mar Sat

14.00 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Vienybe Ukmerge 5:0 (2:0). A.Kontvainas (Kaunas). Kedainiai. 400.
Goals: L.Gricius (11 p.k.), M.Juknevicius (26), R.Tutorius (70 p.k.), V.Strumeckas (80 p.k.), N.Krasauskas (88).
Booket: R.Tutorius (Nevezis-Lifosa).

14.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Atlantas Klaipeda 0:2 (0:1). G.Zakas (Kaunas). Vilnius Panerys st 2nd ground. 150.
Goals: A.Veseljevas (28), R.Ringys (71).
Booket: A.Gedgaudas (Atlantas).

14.00 Banga Gargzdai - Inkaras Kaunas 0:4 (0:2). A.Rubys (Telsiai). Gargzdai Silikatas. 300.
Goals: N.Dunauskas (22), G.Grigas (35), D.Maciulevicius (58), K.Rudzionis (70).
Booket: A.Norvaisa (Banga), I.Zelmikas (Inkaras).


Round XVIII

27 Mar Fri

14.00 Inkaras Kaunas - Mastis Telsiai 4:1 (2:0). A.Rezepovas (Vilnius). Kaunas Kelininkas. 100.
Goals: A.Puotkalis (26, 52), R.Bakus (42, 50) / D.Petrutis (65).

28 Mar Sat

14.00  Panerys Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius 1:1 (1:0). A.Dubinskas (Vilnius). Vilnius Panerys st 2nd ground. 100.
Goals: P.Malzinskas (27) / R.Dziaukstas (48).
Booket: A.Balaika, S.Kutka (Panerys), A.Silale (Gelezinis Vilkas).

29 Mar Sun

14.00 FBK Kaunas - Ranga-Politechnika Kaunas 0:0. R.Cekauskas (Kaunas). Kaunas Panemune. 400.
Kaunas: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, A.Januskevicius M.Samusiovas, L.Majauskas, V.Rukavicius (78 M.Cikas), T.Sendzikas, I.Kirilovas, A.Laurisas (68 M.Bezykornovas), A.Ksanavicius, Rob.Zalys (80 A.Velicaka).
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, R.Ruzgas, S.Cesna, A.Marcinkevicius, A.Zelvys, D.Luksys, V.Nutautas, R.Fiodorovas, S.Cerniauskas.
Booket: A.Januskevicius, R.Fiodorovas, A.Zelvys, R.Ruzgas.

15.00  Vienybe Ukmerge - Atlantas Klaipeda 0:5 (0:4). D.Miezelis (Vilnius). Ukmerge. 150.
Goals: R.Ringys (3), A.Veseljevas (35, 44), Rol.Bubliauskas (41), D.Zernys (62).

15.00 Zalgiris Vilnius - Banga Gargzdai 6:0 (3:0). A.Makstutis (Alytus). Vilnius Zalgiris st 2nd ground. 150.
Zalgiris: A.Dilys (46 P.Leusas), A.Semorovas, D.Suliauskas, N.Vasiliauskas (69 E.Pelcis), D.Zutautas, A.Joksas, I.Stesko, V.Kauspadas (46 E.Karciauskas), A.Bogaiciukas, A.Stesko, D.Saulenas.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, A.Mikalauskas, R.Maciulevicius (78 R.Mikalauskas), S.Jokumaitis, E.Grudys, R.Petkevicius, I.Gurjanovas (89 S.Vysniauskas), E.Dorofejevas, M.Jonelys, G.Kniuksta.
Goals: A.Stesko (21, 33), D.Saulenas (35, 80), E.Pelcis (75), A.Semorovas (76).
Sent Off: 64 A.Stesko. Booket: R.Marcinkevicius, A.Bogaiciukas.

15.00 Kareda Siauliai - Tauras Taurage 5:1 (2:0). A.Rubys (Telsiai). Daugeliai. 400.
Goals: V.Dancenka (27), D.Bicka (34), A.Fomenka (48), I.Stukalinas (82 p.k.), N.Barasa (89) / D.Leipus (77).
Booket: L.Jakovlevas (Tauras).

15.00 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Interas-AE Visaginas 1:0 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). Kedainiai. 350.
Goal: J.Puronas (44).
Booket: L.Jonavicius (Nevezis-Lifosa), V.Ipatovas, C.Cimuskevicius (Interas-AE).

15.00 Ekranas Panevezys - Lokomotyvas-Legela Vilnius 2:0 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Panevezys FM. 2000.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, D.Butkus, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (46 K.Zeniauskas), Z.Cenys, V.Danilicevas, P.Luksys (70 E.Varnas), A.Banevicius.
Lokomotyvas-Legela: D.Spetyla, R.Tautkus, V.Buzmakovas, Z.Grudzinskas, M.Avizienis (55 R.Repsys), R.Alisauskas, A.Danisas, G.Stupakas (68 A.Gutauskas), A.Bilostenis, A.Maksimovicius, V.Karvelis.
Goals: K.Zeniauskas (50), A.Staliunas (53).


Round XIX

04 Apr Sat

13.00 Ranga-Politechnika Kaunas - Inkaras Kaunas 1:3 (0:1). G.Ratkevicius (Kaunas). Kaunas Inkaras. 100.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, A.Korsakovas, Z.Merkelis, A.Markevicius, S.Cesna, A.Marcinkevicius, A.Zelvys, D.Luksys, V.Nutautas, R.Fiodorovas (75 A.Kriauciunas), S.Cerniauskas.
Inkaras: M.Poskus, G.Grigas, I.Zelmikas, A.Ruzevskis, A.Sirka, R.Bakus, N.Dunauskas (61 D.Maciulevicius), V.Vaskunas (75 S.Butkus), K.Rudzionis, A.Puotkalis (65 N.Kuzmickas).
Goals: K.Rudzionis (38), N.Kuzmickas (85, 88), D.Luksys (89).
Booket: R.Fiodorovas, E.Poderis.

13.00 Lokomotyvas-Legela Vilnius - FBK Kaunas 0:3 (0:1). A.Rubys (Telsiai). Vilnius Lokomotyvas. 40.
Goals: N.Miknevicius (3), R.Zalys (53), A.Ksanavicius (55).

15.00  Interas-AE Visaginas - Vienybe Ukmerge 6:0 (1:0). R.Cizas (Panevezys). Visaginas. 50.
Goals: V.Semionovas (17), A.Daraskevicius (57 p.k.), R.Banys (63), E.Sakys (69, 78, 80).
Booket and Sent Off: 55 V.Kavoliunas (Vienybe).

15.00  Tauras Taurage - Nevezis-Lifosa Kedainiai 2:0 (1:0). A.Dubinskas (Vilnius). Taurage. 100.
Goals: T.Karinauskas (14), N.Astrauskas (55).
Booket: V.Jurevicius (Nevezis-Lifosa).

15.00 Banga Gargzdai - Kareda Siauliai 0:3 (0:1). A.Fokinas (Klaipeda). Gargzdai st 2nd ground. 10.
Goals: V.Dancenka (17), A.Fomenka (48), E.Juska (80).
Booket: I.Stukalinas (Kareda).

15.00 Atlantas Klaipeda - Panerys Vilnius 0:0. V.Zilinskas (Marijampole). Klaipeda Zalgiris. 200.
70 D.Zernys (Atlantas) missed p.k.

15.30 Gelezinis Vilkas Vilnius - Ekranas Panevezys - 0:1 (0:0). V.Kazlauskas (Kaunas). Vilnius Zalgiris st 2nd ground. 50.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, A.Veikutis, G.Sirmelis, R.Dziaukstas, M Zurza (86 R.Karcemarskas), M.Kriukovskis, V.Cepauskas, V.Lemezis (85 A.Sivinskis), D.Kruminas, A.Brazauskas.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, D.Butkus (80 E.Varnas), R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (65 K.Zeniauskas), Z.Cenys (87 M.Delkus), V.Danilicevas, P.Luksys, A.Banevicius.
Goal: M.Skinderis (90 p.k.).
Booket: D.Kruminas.

16.00 Mastis Telsiai - Zalgiris Vilnius 0:2 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Telsiai Old. 200.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Budginas, V.Vasiliauskas, A.Einikis, A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, Rim.Zalys, D.Petrutis.
Zalgiris: A.Dilys (46 P.Leusas), T.Graziunas, A.Bogaiciukas, I.Morinas, D.Suliauskas, I.Stesko, E.Pelcis (72 N.Vasiliauskas), D.Zutautas, A.Joksas, V.Kauspadas D.Saulenas.
Goals: E.Pelcis (70), I.Stesko (79 p.k.).
85 D.Saulenas missed p.k..
Booket: A.Bogaiciukas, A.Budginas, E.Regelskis.


Round XX

11 Apr Sat

13.00 Inkaras Kaunas - Lokomotyvas-Legela Vilnius 0:1 (0:0). J.Miliauskas (Alytus). Kaunas Inkaras. 500.
Goal: V.Karvelis (84).
Booket: Z.Grudzinskas (Lokomotyvas-Legela), I.Zelmikas, M.Poskus (both - Inkaras).

15.00 Zalgiris Vilnius - Ranga-Politechnika Kaunas 3:1 (2:1). V.Zilinskas (Marijampole). Vilnius Zalgiris. 300.
Goals: D.Suliauskas (18), D.Saulenas (33), I.Stesko (83) / S.Cerniauskas (7).
Booket: A.Markevicius (Ranga-Politechnika).

15.00  Ekranas Panevezys - Atlantas Klaipeda 1:0 (0:0). A.Rezepovas (Vilnius). Panevezys Aukstaitija st, 2400.
Ekranas: E.Liubauskas, R.Petrukaitis, M.Skinderis, D.Butkus, M.Gardzijauskas, Z.Cenys (82 M.Delkus), I.Stumbrys, A.Staliunas, V.Danilicevas (73 K.Zeniauskas), P.Luksys (58 R.Vileniskis), A.Banevicius.
Atlantas: L.Valius, K.Deveika, R.Steckis, R.Volungevicius, E.Gaigalas, S.Drasutis (64 A.Veseljevas), G.Juodeikis, V.Petrenka (79 R.Ringys), D.Zernys, A.Gedgaudas, G.Kontautas.
Goal: A.Banevicius (60).
Booket: E.Gaigalas, D.Zernys.

15.00 Kareda Siauliai - Mastis Telsiai 7:0 (1:0). A.Dubinskas (Vilnius). Siauliai Savivaldybe. 500.
Goals: G.Gelgota (30), N.Barasa (49, 62), A.Fomenka (59), V.Dancenka (65, 79 p.k.), E.Juska (74)

15.00 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Banga Gargzdai 1:0 (0:0). R.Statkevicius (Kaunas). Kedainiai. 250.
Goal: R.Silajevas (58).
Booket: V.Strumeckas (Nevezis-Lifosa), G.Kniuksta (Banga).

15.00 Interas-AE Visaginas - Tauras Taurage 0:0. D.Miezelis (Vilnius). Visaginas. 200.
Booket: A.Jakovenka (Interas-AE), H.Daublys (Tauras).

15.00 Vienybe Ukmerge - Panerys Vilnius 0:4 (0:1). G.Zakas (Kaunas). Ukmerge. 200.
Goals: D.Juodis (2), G.Daraskevicius (52), A.Balaika (77), R.Radzevicius (85).
Booket: T.Striukys (Vienybe), A.Zmitravicius (Panerys).

16.00 FBK Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius 2:0 (1:0). R.Celiauskas (Silute). Kaunas Kariuomene. 300.
Goals: A.Velicka (14), M.Bezykornovas (85).


Round XXI

17 Apr Fri

17.00 Lokomotyvas-Legela Vilnius - Zalgiris Vilnius 0:1 (0:0). A.Rezepovas (Vilnius). Vilnius Lokomotyvas. 400.
Goals: D.Saulenas (88).
Booket: A.Bilastenis (Lokomotyvas).

18 Apr Sat

14.00 Gelezinis Vilkas Vilnius - Inkaras Kaunas 2:2 (1:1). A.Makstutis (Alytus). Vilnius Zalgiris. 400.
Gelezinis Vilkas: A.Ramonas, A.Tolis, A.Veikutis, G.Sirmelis, R.Dziaukstas, A.Silale, A.Sivinskis (61), V.Cepauskas (46 V.Alunderis), V.Lemezis,  R.Karcemarskas (60 M.Zurza), A.Brazauskas (G.Butrimavicius).,
Inkaras: A.Krasinskas, A.Ruzevskis (46 D.Maciulevicius), R.Bakus (61), G.Grigas, I.Zelmikas, S.Butkus, N.Dunauskas (43), N.Kuzmickas (46 K.Rudzionis),  V.Vaskunas (65 A.Norvaisas), A.Puotkalis, A.Sirka.
Goals: G.Grigas (34), A.Sivinskis (39), V.Lemezis (47), D.Maciulevicius (73).
Sent Off: N.Dunauskas (43), R.Bakus (61). Booket & Sent Off: A.Sivinskis (61) (Gelezinis Vilkas).
Booket: R.Karcemarskas, N.Kuzmickas.

16.00 Atlantas Klaipeda - FBK Kaunas 0:0. V.Kundrotas (Vilnius). Klaipeda Zalgiris. 400.
Atlantas: L.Valius, K.Deveika, R.Steckis, R.Volungevicius, E.Gaigalas, G.Kontautas, A.Gedgaudas, G.Juodeikis, R.Ringys (76 S.Drasutis), V.Petrenka (89 M.Kairys), R.Bubliauskas (76 A.Veseljevas).
Kaunas: A.Skrupskis, I.Dedura (34 L.Majauskas), D.Regelskis, A.Januskevicius M.Samusiovas, T.Sendzikas, N.Miknevicius, I.Kirilovas, M.Bezykornovas, A.Ksanavicius, V.Trakys (60 A.Velicka).
Booket: R.Volungevicius.

16.00 Tauras Taurage - Vienybe Ukmerge 5:0 (1:0). K.Repsys (Gargzdai). Taurage. 400.
Goals:  L.Jakovlevas (40, 49, 52), Rem.Bubliauskas (56), T.Karinauskas (65).

16.00 Banga Gargzdai - Interas-AE Visaginas 7:0 (6:0). K.Repsys (Gargzdai). Gargzdai Mida. 350.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, P.Rauktys, R.Maciulevicius, S.Jokumaitis, E.Lukosevicius, R.Petkevicius, I.Gurjanovas, M.Zvilauskas (10 E.Dorofejevas), G.Kniuksta, M.Vijeikis.
Interas-AE: K.Kumza (9 D.Sardojevas), J.Volodzka, I.Samoilovas, A.Jakovenka (60 J.Sapovalas), C.Cimuskevicius, V.Ipatovas, M.Matlasaitis, V.Semionovas, G.Sukstulis, V.Selginskichas (45 E.Sakys), R.Banys.
Goals: M.Zvilauskas (1, 3, 5), G.Kniuksta (8, 20), E.Lukosevicius (32), I.Gurjanovas (61).
Booket: M.Vijeikis (Banga).

16.00 Mastis Telsiai - Nevezis-Lifosa Kedainiai 1:2 (0:0). S.Slyva (Kaunas). Telsiai. 400.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, V.Semeta, V.Vasiliauskas (69 A.Budginas), A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, Rim.Zalys (75 A.Baguzis), Z.Savickis (25 A.Einikis), D.Petrutis.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys, V.Jurevicius, V.Strumeckas, R.Silajevas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, Z.Cepulis, E.Babenskas (65 A.Blazys), J.Puronas (60 K.Sruogis).
Goals:Z.Cepulis (78), A.Blazys (79),  A.Budginas (89).

16.30 Ranga-Politechnika Kaunas - Kareda Siauliai 0:3 (0:0). A.Pipiras (Vilnius). Kaunas Kariuomene (Panemune). 200.
Goals: A.Zuta (51), V.Dancenka (73, 81).
Booket: V.Zutautas (Kareda).

17.00 Panerys Vilnius - Ekranas Panevezys 0:1 (0:1). A.Sakavicius (Jonava). Vilnius Panerys, 300.
Panerys: I.Satas, V.Sarkis, A.Balaika (42 D.Juodis), S.Baranauskas, G.Staknevcius, A.Zmitravicius (85 A.Demidovicius), G.Daraskevicius, A.Mazaliauskas, V.Anusauskas, P.Malzinskas.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, Z.Cenys, I.Stumbrys, V.Danilicevas (33 R.Vileniskis), P.Luksys (58 M.Delkus), M.Gardzijauskas, A.Banevicius (89 E.Varnas).
Goal: D.Gleveckas (19).
Sent Off: D.Butkus (22).
Booket: D.Juodis, G.Daraskevicius, Z.Cenys.


Round XXII

25 Apr Sat

14.30 Inkaras Kaunas - Atlantas Klaipeda 0:0. A.Dubinskas (Vilnius). Kaunas Inkaras, 400.
Inkaras: M.Poskus, A.Sirka, G.Grigas, A.Ruzevskis, I.Zelmikas, A.Norvaisas (46 E.Poderis), V.Vaskunas, K.Rudzionis, S.Butkus, N.Kuzmickas (74 A.Puotkalis), N.Sasnauskas (46 D.Maciulevicius).
Atlantas: L.Valius, R.Steckis, E.Gaigalas, K.Deveika, D.Zernys, R.Ringys, G.Juodeikis   (86 A.Veseljevas), V.Petrenka (89 M.Matula), R.Bubliauskas (76 S.Drasutis), G.Kontautas, A.Gedgaudas.
Booket: A.Norvaisas (Inkaras), G.Kontautas ir R.Steckis (Atlantas).

16.00 Kareda Siauliai - Lokomotyvas-Legela Vilnius 1:0 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Siauliai Savivaldybe, 1500.
Goal: A.Fomenka (89).
Booket: V.Karvelis (Lokomotyvas-Legela).

16.00 Zalgiris Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius 3:0 (1:0). D.Miezelis (Vilnius). Vilnius Zalgiris, 250.
Goals: N.Vasiliauskas (3), D.Saulenas (55), E.Pelcis (78).
Booket: A.Tereskinas, A.Joksas (both - zalgiris).

16.00 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Ranga-Politechnika Kaunas 1:1 (0:0). G.Dilda (Siauliai). Kedainiai, 500.
Goals: J.Puronas (62) / A.Korsakovas (56 p.k).
Booket: R.Kiulkis (Nevezis-Lifosa).

16.00 Vienybe Ukmerge - Ekranas Panevezys 0:4 (0:4). A.Rezepovas (Vilnius). Ukmerge, 150.
Vienybe: D.Petraska (46 P.Lekacinskas), V.Kavoliunas (67 E.Takerevicius), T.Striukys, J.Pukys, R.Krukauskas, A.Rabasauskas, L.Usonis, J.Latanauskas, P.Lukosius, R.Tamasauskas (32 D.Karaliunas), D.Ziupka.
Ekranas: E.Liubauskas (50 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, A.Staliunas, R.Vileniskis (78 D.Cesnauskis), I.Stumbrys, M.Gardzijauskas, E.Varnas, P.Luksys (46 K.Zeniauskas), A.Banevicius.
Goals: A.Banevicius (1), A.Banevicius (19), A.Banevicius (26), P.Luksys (28).
Booket: R.Tamasauskas.

16.00 Interas-AE Visaginas - Mastis Telsiai 4:1 (2:0). G.Zakas (Kaunas). Visaginas, 200.,
Goals: D.Lavrinovicius (22), R.Banys (31, 64), V.Semionovas (52) / D.Petrutis (59).

16.00 Tauras Taurage - Banga Gargzdai 0:3 (0:3). R.Celiauskas (Silute). Taurage, 300.
Goals: M.Zvilauskas (28), I.Gurjanovas (43), G.Kniuksta (45).
Booket: E.Poska, A.Bendikas (both - Tauras), G.Kniuksta (Banga).

17.00 FBK Kaunas - Panerys Vilnius 5:0 (3:0). J.Miliauskas (Alytus). Kaunas Zalgiris, 700.
Goals: A.Ksanavicius (9, 70), I.Kirilovas (22), N.Miknevicius (27), I.Dedura (55).
A.Mazaliauskas (Panerys) 78 missed p.k.
Booket: N.Miknevicius, V.Trakys (Kaunas), G.Staknevicius (Panerys).


Round XXIII

02 May Sat

15.00 Gelezinis Vilkas Vilnius - Kareda Siauliai 0:0. S.Sliva (Kaunas). Vilnius Zalgiris, 300.
Booket: A.Silale (Gelezinis Vilkas).

16.00 Ranga-Politechnika Kaunas - Interas-AE Visaginas 2:1 (1:0). G.Zimaila (Marijampole). Kaunas KTU, 200.
Goals: S.Cerniauskas (28), Z.Merkelis (89) / S.Obozinas (63).

17.00 Banga Gargzdai - Vienybe Ukmerge 9:0 (4:0). A.Fokinas (Klaipeda). Gargzdai, 300.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, P.Rauktys, R.Maciulevicius, S.Jokumaitis, R.Petkevicius (77 E.Grudys), I.Gurjanovas, K.Nazarovas, M.Zvilauskas (70 A.Mikalauskas), E.Lukosevicius, M.Vijeikis (28 G.Samsonikas).
Vienybe: P.Lekacinskas, V.Kavoliunas, T.Striukys, J.Plekys, R.Krukauskas, A.Rabasauskas (77 V.Grigorjevas), L.Usonis, J.Latanauskas, M.Morkunas (34 D.Petraska), P.Lukosius (75 R.Tamasauskas), D.Ziupka.
Goals: I.Gurjanovas (18, 50, 81), M.Zvilauskas (21), R.Venckus (33, 36 - both p.k.), G.Samsonikas (75), E.Lukosevicius (85), P.Rauktys (87).
Sent Off: 34 P.Lekacinskas (Vienybe).
Booket: M.Zvilauskas (Banga), T.Striukys, V.Kavoliunas (Vienybe).

17.00 Mastis Telsiai - TaurasTtaurage 3:0 (1:0). V.Kundrotas (Vilnius). Telsiai, 500.
Goals: A.Baguzis (37), A.Regelskis (77), D.Petrutis (87).
Booket: A.Kveinys (Mastis).

18.00 Panerys Vilnius - Inkaras Kaunas 0:1 (0:0). A.Rubys (Telsiai). Vilnius Panerys, 150.
Goal: K.Rudzionis (88).

03 May Sun

15.00 Lokomotyvas-Legela Vilnius - Nevezis-Lifosa Kedainiai 1:0 (0:0). J.Braga (Kaunas). Vilnius Lokomotyvas, 200.
Goal: Z.Grudzinskas (60).
Booket: L.Jonavicius, V.Jurevicius (both - Nevezis-Lifosa).

17.00 Atlantas Klaipeda - Zalgiris Vilnius 0:0.  G.Ratkevicius (Kaunas). Klaipeda Zalgiris, 800.
Booket: E.Gaigalas, G.Kontautas (both - Atlantas), I.Stesko (Zalgiris).

17.00 Ekranas Panevezys - FBK Kaunas 1:0 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). Panevezys Aukstaitija, 2200.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, R.Vileniskis (56 V.Danilicevas), Z.Cenys, I.Stumbrys, M.Gardzijauskas, E.Varnas (46 P.Luksys), A.Banevicius.
Kaunas: A.Skrupskis, V.Rukavicius (72 M.Cikas), T.Sendzikas (46 I.Kirilovas), A.Januskevicius, A.Jakeliunas, M.Bezykornovas, R.Zalys (54 A.Laurisas), D.Regelskis, M.Samusiovas, A.Ksanavicius, L.Majauskas).
Goal: A.Banevicius (31).
Booket: M.Samusiovas.


Round XXIV

09 May Sat

17.00 Inkaras Kaunas - Ekranas Panevezys 2:0 (2:0). A.Dubinskas (Vilnius). Kaunas Inkaras, 600.
Inkaras: M.Poskus, A.Sirka, R.Bakus, G.Grigas, N.Dunauskas (61 A.Norvaisas), A.Zelmikas, D.Maciulevicius (79 S.Butkus), V.Vaskunas (63 E.Kuzmickas), K.Rudzionis, E.Poderis, A.Ruzevskis.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, R.Petrukaitis (38 D.Butkus), D.Gleveckas, A.Staliunas, R.Vileniskis, Z.Cenys (10 V.Danilicevas), I.Stumbrys, K.Zeniauskas (61 D.Cesnauskis), M.Gardzijauskas, A.Banevicius.
Goals: D.Maciulevicius (2), M.Poskus (38 p.k.).

18.00 Tauras Taurage - Ranga-Politechnika Kaunas 2:2 (2:0). J.Miliauskas (Alytus). Taurage. 200.
Goals: D.Leipus (55), N.Astrauskas (85)/A.Korsakovas (40, 44 is 11 m).
Sent Off: 73 R.Fiodorovas (Ranga-Politechnika).

18.00 Interas-AE Visaginas - Lokomotyvas-Legela 1:1 Vilnius (0:0). A.Sakavicius (Jonava). Utena. 100
Goals: I.Samoilovas (52) / Z.Grudzinskas (75).
Booket: I.Samoilovas (Interas-AE).

18.00 Vienybe Ukmerge - FBK Kaunas 0:3 (0:2). O.Borisovskis Vilnius). Ukmerge. 250.
Goals: V.Trakys (14), M.Samusiovas (20), A.Laurisas (63).

18.00 Zalgiris Vilnius - Panerys Vilnius 7:0 (4:0). A.Rezepovas(Vilnius). Vilnius Zalgiris. 250.
Zalgiris: A.Dilys, V.Sukristovas, D.Zutautas, V.Baltusnikas, A.Joksas, A.Tereskinas (46 N.Radzius), A.Stesko, I.Morinas (60 A.Bagaiciukas), D.Suliauskas, N.Vasiliauskas, D.Saulenas (46 E.Pelcis).
Panerys: I.Satas, V.Sarkis, S.Baranauskas, A.Zmitravicius, V.Miknevicius (76 S.Kutka), S.Barevicius (63 T.Laurynas), A.Mazaliauskas (46 R.Radzevicius), G.Barevicius, D.Juodis, G.Daraskevicius, V.Anusauskas.
Goals: A.Stesko (5, 40 pk, 68), I.Morinas (27, 42), N.Vasiliauskas (54), A.Bogaiciukas (59). .

18.00 Kareda Siauliai - Atlantas Klaipeda 3:0 (1:0). G.Zakas (Kaunas). Siauliai Savivaldybe. 1000.
Kareda: V.Zutautas, G.Gelgota, Z.Zudys, N.Barasa, D.Lunskis, D.Bicka (9 E.Juska, 46 A.Zuta), M.Cepas, I.Stukalinas, V.Dancenka, A.Fomenka, R.Pocius (88 A.Kasanosovas).
Atlantas: L.Valius, K.Deveika, R.Steckis, M.Kairys (60 A.Veseljevas), R.Volungevicius, R.Ringys (70 D.Budajevas), S.Drasutis (35 Rol.Bubliauskas), V.Petrenka, G.Juodeikis, D.Zernys, A.Gedgaudas.
Goals: A.Fomenka (4, 88), A.Zuta (50).
Booket: Z.Zudys, M.Cepas (Kareda).

18.00 Banga Gargzdai - Mastis Telsiai 3:0 (0:0). J.Braga (Kaunas). Gargzdai. 1000.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, P.Rauktys, R.Maciulevicius, S.Jokumaitis, M.Vijeikis, R.Petkevicius (E.Dorofejevas), I.Gurjanovas,  E.Lukosevicius, M.Zvilauskas (K.Nazarovas), G.Kniuksta.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, V.Semeta, V.Vasiliauskas, A.Einikis, A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, R.Zalys, A.Baguzis (A.Vasilevskis).
Goals: P.Rauktys (53), M.Zvilauskas (70), R.Rudys (76).
Booket: A.Einikis (Mastis).

10 May Sun

15.00 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Gelezinis Vilkas Vilnius 3:0 (0:0). R.Statkevicius (Kaunas). Kedainiai. 500.
Goals: Z.Cepulis (68), R.Silajevas (80), L.Jonavicius (89).


Round XXV

13 May Wed

15.00 Ranga-Politechnika Kaunas - Gargzd Banga 2:0 (0:0). A.Rubys (Telsiai). Kaunas KTU. 300.
Goals: V.Nutautas (55, 89).
Booket: A.Marcinkevicius (Ranga-Politechnika).

15.00 Lokomotyvas-Legela Vilnius - Tauras Taurage 2:0 (1:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Lokomotyvas. 200.
Goals: A.Maksimovicius (10), P.Malzinskas (80).
Booket: V.Buzmakovas (Lokomotyvas-Legela), A.Bendikas (Tauras).
Sent Off: 57 V.Karvelis (Lokomotyvas-Legela).

18.00 FBK Kaunas - Inkaras Kaunas 1:0 (0:0). V.Kazlauskas (Kaunas). Kaunas S.Dariaus & S.Gireno SC. 400.
Kaunas: A.Ramoska, D.Gvildys, I.Dedura, D.Regelskis, T.Sendzikas, N.Miknevicius (65 L.Majauskas), I.Kirilovas (22 M.Cikas), V.Rukavicius, M.Bezykornovas (88 T.Papeckys), A.Laurisas, V.Trakys.
Inkaras: M.Poskus (18 A.Krasinskas), A.Sirka, I.Zelmikas, A.Ruzevskis, N.Dunauskas (46 A.Norvaisas), R.Bakus, G.Grigas, V.Vaskunas (80 N.Kuzmickas), K.Rudzionis, D.Maciulevicius, E.Poderis.
Goal: M.Bezykornovas (80).
Booket: V.Rukavicius, D.Regelskis, A.Norvaisas.

18.30 Mastis Telsiai - Vienybe Ukmerge 4:0 (2:0). K.Repsys (Gargzdai). Telsiai. 400.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, V.Semeta, V.Vasiliauskas, A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, R.Zalys, A.Baguzis, A.Vasilevskis (80 D.Norkevicius).
Vienybe: P.Lekacinskas, V.Kavoliunas, J.Plekys, A.Krukauskas, A.Rabasauskas, L.Usonis, J.Latanauskas, M.Morkunas (86 D.Karaliunas), P.Lukosius, M.Mikoliunas (42 V.Grigorjevas), D.Ziupka.
Goals: V.Kavoliunas (3 og), K.Kvedaras (8, 77), V.Vasiliauskas (89).

18.30 Atlantas Klaipeda - Nevezis-Lifosa Kedainiai 2:0 (2:0). O.Borisovskis (Vilnius). Klaipeda Zalgiris. 700.
Atlantas: L.Valius, R.Steckis, D.Zernys, R.Volungevicius, E.Gaigalas, G.Kontautas, R.Ringys, R.Bubliauskas (60 A.Veseljevas), V.Petrenka (82 K.Deveika), G.Juodeikis, A.Gedgaudas.
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, V.Jurevicius, V.Strumeckas, N.Krasauskas, E.Sakalys, K.Sruogis, L.Jonavicius, R.Silajevas, E.Babenskas (70 R.Tutorius), J.Puronas (62 A.Blazys), Z.Cepulis..
Goals: G.Juodeikis (34, 42).
Booket: R.Silajevas (Nevezis-Lifosa).

18.30 Panerys Vilnius - Kareda Siauliai 0:2 (0:1). G.Ratkevicius (Kaunas). Vilnius Panerys. 250.
Goals: I.Stukalinas (17), V.Dancenka (52).
Booket: N.Barasas (Kareda).

18.30 Ekranas Panevezys - Zalgiris Vilnius 0:2 (0:1). S.Sliva (Kaunas). Panevezys Aukstaitija, 3200.
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus, M.Skinderis, R.Petrukaitis (46 K.Zeniauskas, 79 D.Cesnauskis), D.Gleveckas, A.Staliunas, R.Vileniskis, V.Danilicevas (64 M.Delkus), I.Stumbrys, M.Gardzijauskas, A.Banevicius.
Zalgiris: A.Dilys, V.Sukristovas (90 N.Radzius), I.Morinas, D.Suliauskas, I.Stesko, D.Saulenas, A.Stesko, D.Zutautas, A.Joksas (46 N.Vasiliauskas), A.Tereskinas, V.Baltusnikas.
Goals: I.Morinas (24, 55).
Booket: M.Skinderis, D.Gleveckas, A.Joksas, A.Stesko.

15 May Fri

18.00 Gelezinis Vilkas Vilnius - Inter-AE Visaginas 2:1 (1:1). G.Zimaila (Marijampole). Vilnius Zalgiris, 50.
Goals: A.Sivinskas (14 p.k.), R.Karcemarskas (65) / G.Sukstulis (43).
Booket: N.Marciulevicius (Gelezinis Vilkas), C.Cimuskevicius (Interas-AE).


Round XXVII

27 May Wed

18.30 Ekranas Panevezys - Nevezis-Lifosa Kedainiai 2:1 (0:1). Rf.: G.Dilda (Siauliai). Panevezys Aukstaitija, 1500.
Ekranas: E.Liubauskas (35 S.Skinderis), D.Butkus, A.Staliunas, M.Delkus, R.Vileniskis, K.Zeniauskas (64 E.Varnas), V.Danilicevas, R.Petrukaitis, P.Luksys, M.Gardzijauskas, A.Banevicius (78 D.Cesnauskis).
Nevezis-Lifosa: R.Kiulkis, N.Krasauskas, E.Sakalys, V.Strumeckas, V.Jurevicius, E.Babenskas, M.Juknevicius, L.Jonavicius, K.Sruogis (73 L.Gricius), J.Puronas (67 R.Tutorius), Z.Cepulis (63 I.Pleskys).
Goals: M.Juknevicius (32), M.Delkus (49), E.Varnas (65).

18.30 FBK Kaunas - Kareda Siauliai 0:0. J.Miliauskas (Alytus). Kaunas Zalgiris. 1300.
Kaunas: A.Ramoska, D.Gvildys (42 M.Cikas), M.Samusiovas, L.Majauskas, N.Miknevicius (82 T.Papeckys), T.Sendzikas, A.Januskevicius, A.Upstas, I.Kirilovas, A.Laurisas, V.Trakys (65 A.Ksanavicius)..
Kareda: V.Zutautas, G.Gelgota, Tad.Graziunas, Z.Zudys, T.Kancelskis, I.Stukalinas, S.Mikalajunas, D.Bicka, V.Dancenka, R.Pocius, A.Fomenka (54 M.Cepas).

30 May Sat

15.00 Gelezinis Vilkas Vilnius - Banga Gargzdai 4:1 (0:1). V.Zilinskas (Marijampole). Vilnius Vingis. 150.
Goals: A.Brazauskas (73), R.Karcemarskas (77), V.Lemezis (84, 88) / P.Rauktys (32).
Booket V.Alunderis, A.Sivinskis (both Gelezinis vilkas), S.Jokumaitis (Banga).

15.30 Ranga-Politechnika Kaunas - Vienybe Ukmerge 3:1 (0:0). R.Statkevicius (Kaunas). Kaunas KTU. 300.
Goals: V.Nutautas (58, 62), A.Kriauciunas (88) / J.Latanauskas (90).
Booket V.Kavoliunas (Vienybe).

18.30 Atlantas Klaipeda - Tauras Taurage 9:0 (5:0). R.Celiauskas (Silute). Klaipeda Zalgiris. 200.
Atlantas: L.Valius, R.Steckis, D.Zernys, R.Volungevicius, E.Gaigalas (46 K.Deveika), G.Kontautas, R.Ringys, Rol.Bubliauskas (57 A.Veseljevas), V.Petrenka, G.Juodeikis (75 M.Matula), A.Gedgaudas.
Tauras: E.Zaburas, Rem.Bubliauskas (42 D.Stazys), E.Poska, A.Bendikas (42 L.Stumbras), V.Laurinaitis (46 L.Jakovlevas), N.Astrauskas, H.Daublys, D.Leipus, T.Karinauskas, V.Kiseliovas, V.Rasovas.
Goals: V.Petrenka (25 p.k., 41, 68), R.Steckis (29), A.Gedgaudas (33), R.Bubliauskas (42), A.Veseljevas (73, 83), G.Kontautas (75).
Booket E.Gaigalas (Atlantas).

18.30 Panerys Vilnius - Interas-AE Visaginas 1:2 (1:1). R.Cizas (Panevezys). Vilnius Panerys. 100.
Goals: G.Daraskevicius (19) / I.Samoilovas (25), V.Semionovas (52).
Booket V.Sarkis, S.Baranauskas (both Panerys), G.Sukstulis (Interas-AE).

31 May Sun

18.30 Inkaras Kaunas - Zalgiris Vilnius 0:1 (0:1). A.Rubys (Telsiai). Kaunas Inkaras. 400.
Inkaras: M.Poskus, A.Sirka, I.Zelmikas (69 A.Puotkalis), A.Ruzevskis, N.Dunauskas, R.Bakus (46 R.Valiukevicius), G.Grigas, V.Vaskunas, K.Rudzionis (73 R.Cepovas), D.Maciulevicius, E.Poderis.
Zalgiris: A.Dilys, V.Sukristovas, A.Tereskinas, D.Zutautas, V.Baltusnikas, A.Bagaiciukas (67 V.Kauspadas), N.Vasiliauskas, I.Morinas, D.Suliauskas, I.Stesko, T.Ramelis (82 E.Pelcis).
Goals: T.Ramelis (44).
Booket D.Suliauskas.

18.30 Lokomotyvas-Legela Vilnius - Mastis Telsiai 4:1 (2:0). V.Kazlauskas (Kaunas). Vilnius Lokomotyvas. 150.
Goals: P.Malzinskas (27), A.Maksimovicius (34), M.Avizienis (46), Z.Grudzinskas (89) / V.Vasiliauskas (82).


Round XXVIII

03 Jun Wed

18.00 Ranga-Politechnika Kaunas - Lokomotyvas-Legela Vilnius 3:5 (2:2). A.Sakavicius (Jonava). Kaunas KTU. 200.
Goals: A.Mackevicius (8), D.Luksys (35), R.Ruzgas (80); V.Karvelis (40, 71, 90), R.Alisauskas (45, 61).
Booket: Z.Grudzinskas (Lokomotyvas-Legela).

18.30 Mastis Telsiai - Gelezinis Vilkas Vilnius 0:0. A.Fokinas (Klaipeda). Telsiai Central. 300.
Booket A.Regelskis (Mastis), M.Zurza (Gelezinis Vilkas).

18.30 Kareda Siauliai - Inkaras Kaunas 3:1 (1:0). A.Rubys (Telsiai). Siauliai Savivaldybe. 1000.
Goals: T.Kancelskis (1), A.Fomenka (54), R.Pocius (78); E.Poderis (59).
Booket G.Grigas (Inkaras).

18.30 Interas-AE Visaginas - Ekranas Panevezys 0:2 (0:1). D.Miezelis (Vilnius). Panevezys Aukstaitija. 1800. .
Ekranas: E.Liubauskas, D.Butkus (30 M.Delkus), M.Skinderis, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, R.Vileniskis, V.Danilicevas (59 K.Zeniauskas), P.Luksys, M.Gardzijauskas (17 I.Stumbrys), A.Banevicius.
Interas-AE: K.Kumza, V.Selginskichas, A.Jakovenka, J.Sapovalas, J.Turockinas, S.Obozinas, I.Samoilovas, A.Semionovas, V.Semionovas, R.Banys, D.Lavrinovicius.
Goals: A.Banevicius (43), R.Vileniskis (85).

18.30 TaurasTaurage - Panerys Vilnius 2:2 (1:1). A.Makstutis (Alytus). Taurage. 100.
Goals: V.Rasovas (8), R.Bubliauskas (48); S.Baranauskas (35), V.Sarkis (78).
Booket L.Stumbra, N.Astrauskas (both - Tauras), V.Miknevicius (Panerys).

18.30 Banga Gargzdai - Atlantas Klaipeda 1:3 (0:2). S.Sliva (Kaunas). Gargzdai. 700.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, P.Rauktys, R.Maciulevicius, M.Vijeikis (46 A.Mikalauskas), E.Lukosevicius, R.Petkevicius, I.Gurjanovas, G.Kniuksta (19 G.Samsonikas), M.Zvilauskas (43 E.Dorofejevas), K.Nazarovas.
Atlantas: L.Valius, R.Steckis, D.Zernys, R.Volungevicius, K.Deveika, G.Kontautas, R.Ringys, Rol.Bubliauskas (56 A.Veseljevas), V.Petrenka, G.Juodeikis, A.Gedgaudas.
Goals: I.Gurjanovas (62); G.Kontautas (11), A.Gedgaudas (15, 88).
Booket R.Rudys, K.Nazarovas (both - Bangos), A.Gedgaudas (Atlantas).

18.30 Nevezis-Lifosa Kedainiai - FBK Kaunas 0:2 (0:1). O.Borisovskis (Vilnius). Kedainiai. 500.
Goals: A.Upstas (42), N.Miknevicius (89).

18.30 Vienybe Ukmerge - Zalgiris Vilnius 0:3 (0:3). R.Cizas (Panevezys). Ukmerge. 250.
Goals: I.Morinas (3, 20), V.Sukristovas (4).
Booket D.Karaliunas (Vienybe).

Round XXIX

08 Jun Mon

16.00 Panerys Vilnius - Banga Gargzdai 1:3 (0:2). R.Cekauskas (Kaunas). Vilnius Pamerys. 100.
Goals: S.Baranauskas (13); I.Gurjanovas (18, 44); P.Rauktys (53 pk).

09 Jun Tue

16.00 Gelezinis Vilkas Vilnius - Ranga-Poli Kaunas 0:1 (0:0). R.Cizas (Panevezys). Vilnius Vingis. 100.
Goal: S.Cerniauskas (61).
Booket V.Alunderis, R.Karcemarskas (both - Gelezinis Vilkas), A.Zelvys, Z.Merkelis (both - Ranga-Politechnika).
Sent Off: 76 S.Cesna (Ranga-Politechnika)

18.30 Lokomotyvas Vilnius - Vienybe Ukmerge 3:0 (2:0). R.Statkevicius (Kaunas). Vilnius Lokomotyvas. 100.
Goals: V.Karvelis (12, 20), P.Malzinskas (67).
Booket L.Stumbra, N.Astrauskas (both - Tauras), V.Miknevicius (Panerys).

18.30 Inkaras Kaunas - Nevezis-Lifosa Kedainiai 5:2 (1:1). A.Pipiras (Vilnius). Kaunas Inkaras. 300.
Goals: D.Maciulevicius (41), M.Poskus (66 pk), A.Puotkalis (78), K.Rudzionis (83, 89); K.Sruogis (15), J.Puronas (47).
Booket G.Grigas (Inkaras).

18.30 Atlantas Klaipeda - Mastis Telsiai 3:0 (1:0). V.Zilinskas (Marijampole). Klaipeda Zalgiris. 3 00.
Atlantas: L.Valius, E.Gaigalas, D.Zernys, R.Volungevicius, K.Deveika, G.Kontautas, R.Ringys (63 M.Matula), Rol.Bubliauskas (76 M.Kairys), A.Veseljevas (61 D.Budajevas), V.Petrenka, S.Drasutis.
Mastis: E.Regelskis, A.Kveinys, A.Budginas, V.Semeta, V.Vasiliauskas, A.Regelskis, V.Norvaisas, K.Kvedaras, S.Jucinskas, R.Zalys, D.Petrutis.
Goals: R.Bubliauskas (37), S.Drasutis (51, 54).
Booket M.Kairys (Atlantas), D.Petrutis (Mastis).

18.30 Ekranas Panevezys - Tauras Taurage 5:0 (2:0). A.Rubys (Telsiai). Panevezys Aukstaitija. 1700.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas, Z.Cenys (46 M.Delkus), I.Stumbrys, K.Zeniauskas (46 M.Vileniskis), V.Danilicevas, P.Luksys (55 E.Varnas), A.Banevicius.
Tauras: E.Zaburas (85 E.Taroza), Rem.Bubliauskas, L.Stumbras, L.Jakovlevas, D.Leipus, V.Dapkus, T.Karinauskas (87 N.Astrauskas), K.Paulikas, D.Stazys (46 V.Kiseliovas), E.Poska, A.Bendikas.
Goals: P.Luksys (32), V.Danilicevas (38), A.Banevicius (48, 80), E.Varnas (83).
Booket V.Danilicevas, T.Karinauskas.

18.30 Interas-AE Visaginas - FBK Kaunas 1:3 (0:2). O.Borisovskis (Vilnius). Utena. 100.
Goals: V.Semionovas (81); V.Trakys (2), N.Miknevicius (23), R.Zalys (78).
Booket A.Upstas, T.Sendzikas (both - Kaunas).

11 Jun Thu

18.00 Zalgiris Vilnius - Kareda Siauliai 1:2 (1:1). S.Sliva (Kaunas). Vilnius Zalgiris. 1200.
Zalgiris: A.Dilys, D.Suliauskas, V.Sukristovas, D.Zutautas, A.Tereskinas, A.Joksas, V.Baltusnikas (57 N.Radzius), A.Stesko (45 A.Kauspadas), T.Ramelis, I.Morinas, D.Saulenas (73 N.Vasiliauskas).
Kareda: V.Zutautas, Tad.Graziunas, T.Kancelskis, G.Gelgota, Z.Zudys, D.Bicka (90 E.Juska), V.Dancenka (81 M.Cepas), I.Stukalinas, S.Mikalajunas (73 A.Zuta), A.Fomenka, R.Pocius.
Goals: T.Kancelskis (12 o.g.), I.Stukalinas (19), A.Zuta (79).
Booket A.Tereskinas, A.Joksas, Z.Zudys, G.Gelgota, T.Kancelskis, V.Kauspadas, A.Zuta.


Round XIV

13 Jun Sat

18.00 Lokomotyvas-Legela Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius 0:0. O.Borisovskis (Vilnius). Vilnius Lokomotyvas. 100.
Sent Off: 31 G.Stupakas (Lokomotyvas-Legela), G.Sirmelis (Gelezinis Vilkas).
Booket V.Karvelis, A.Belostenas (both - Lokomotyvas-Legela), R.Dziaukstas (Gelezinis Vilkas).

18.00 Interas-AE Visaginas - Inkaras Kauns 2:2 (1:1). A.Sakavicius (Jonava). Utena. 100.
Goals: R.Banys (32), A.Margevicius (90)/K.Rudzionis (40), N.Kuzmickas (70).
Booket I.Samoilovas, S.Obozinas (both - Interas-AE), S.Butkus (Inkaras).

18.00 Banga Gargzdai - Ekranas Panevezys 1:0 (0:0). G.Ratkevicius (Kaunas). Gargzdai. 500.
Ekranas: E.Liubauskas, M.Skinderis, R.Petrukaitis (58 D.Butkus), D.Gleveckas, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, M.Delkus (45 Z.Cenys), I.Stumbrys, M.Vileniskis, P.Luksys (30 E.Varnas), A.Banevicius.
Goal: K.Nazarovas (72).

18.00 Mastis Telsiai - Panerys Vilnius 0:1 (0:0). A.Ksivickas (Siauliai). Telsiai Central. 150.
Goal: A.Mazaliauskas (87).
Booket S.Jucinskas (Mastis).

18.00 Ranga-Politechnika Kaunas - Atlantas Klaipeda 0:0. R.Elsneris (Alytus). Kaunas KTU. 100.
Ranga-Politechnika: G.Padimanskas, R.Ruzgas, D.Luksys, R.Fiodorovas, E.Janutis, S.Cerniauskas, D.Grazys, A.Balsevicius, V.Nutautas, A.Markevicius, A.Korsakovas.
Atlantas: L.Valius, E.Gaigalas, R.Steckis, R.Volungevicius, K.Deveika, D.Zernys, G.Kontautas (15 M.Kairys), R.Ringys, A.Gedgaudas, Rol.Bubliauskas, V.Petrenka.
Booket R.Fiodorovas (Ranga-Politechnika), R.Bubliauskas, V.Petrenka, R.Ringys (all - Atlantas).

18.00 Vienybe Ukmerge - Kareda Siauliai 0:7 (0:3). V.Kundrotas (Vilnius). Ukmerge. 100.
Goals: A.Fomenka (7, 51), S.Mikalajunas (30), V.Dancenka (31, 87), Tad.Graziunas (56), R.Pocius (60).

18.00 Tauras Taurage - FBK Kaunas 1:2 (0:1). A.Fokinas (Klaipeda). Taurage. 200.
Golas: D.Simkus (87)/D.Kunevicius (22), A.Velicka (77).
Booket K.Paulikas (Tauras).

14 Jun Sun

18.30 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Zalgiris Vilnius 0:6 (0:2). J.Miliauskas (Alytus). Kedainiai. 300.
Goals: I.Morinas (18), T.Ramelis (21, 60), N.Vasiliauskas (51, 57), V.Baltusnikas (64).
Booket E.Sakalys (Nevezis-Lifosa).


Round XXVI

17 Jun Wed (from 27 May)

18.30 Interas-AE Visaginas - Atlantas Klaipeda 0:1 (0:0). R.Statkevicius (Kaunas). Utena. 50.
Atlantas: S.Adomauskas, M.Kairys, R.Steckis, R.Volungevicius, K.Deveika, E.Gaigalas, S.Drasutis (46 A.Veseljevas), D.Zernys, A.Gedgaudas, Rol.Bubliauskas, D.Budajevas.
Goal: M.Kairys (71).
Booket R.Bubliauskas (Atlantas).

18.30 Banga Gargzdai - Lokomotyvas-Legela Vilnius 1:2 (0:1). V.Zilinskas (Marijampole). Gargzdai. 400.
Banga: R.Venckus, R.Rudys, P.Rauktys, R.Maciulevicius, S.Jokumaitis, E.Lukosevicius, R.Petkevicius (A.Mikalauskas), I.Gurjanovas, E.Dorofejevas (G.Samsonikas), G.Kniuksta, K.Nazarovas.
Lokomotyvas-Legela: V.Bajus, D.Gudaitis, Z.Grudzinskas, V.Buzmakovas, A.Kvasniovas, R.Alisauskas, M.Avizenis, A.Gutauskas, P.Malzinskas (V.Frizelis), A.Maksimovicius, A.Danisas.
Goals: E.Lukosevicius (84 p.k.); R.Alisauskas (37), A.Gutauskas (82).
Booket E.Lukosevicius, G.Samsonikas (both - Banga), A.Kvasniovas (Lokomotyvas-Legela).

18.30 Mastis Telsiai - Ranga-Politechnika Kaunas +:-.

18.30 Vienybe Ukmerge - Inkaras Kaunas 1:8 (0:2). A.Dubinskas (Vilnius). Ukmerge. 150.
Goals:  R.Krukauskas (86) /  K.Rudzionis (14, 77, 80, 87), G.Grigas (28), D.Maciulevicius (74, 88), A.Puotkalis (88).
Booket T.Striukys (Vienybe).

18.30 Kareda Siauliai - Ekranas Panevezys 3:0 (3:0).  A.Rezepovas (Vilnius). Siauliai Savivaldybe, 2500.
Kareda: V.Zutautas, T.Graziunas, Z.Zudys, G.Gelgota, N.Barasa, I.Stukalinas, S.Mikalajunas (70 E.Juska), D.Bicka, V.Dancenka (82 M.Cepas), A.Fomenka, R.Pocius (70 A.Zuta).
Ekranas: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, M.Delkus (46 K.Zeniauskas), V.Danilicevas, Z.Cenys (18 P.Luksys), I.Stumbrys, R.Vileniskis, A.Banevicius (78 E.Varnas).
Goals: A.Fomenka (14, 41), I.Stukalinas (28).
Booket: R.Pocius, M.Skinderis, Z.Zudys

18.30 Nevezis-Lifosa Kedainiai - Panerys Vilnius 0:1 (0:1). G.Zakas (Kaunas). Kedainiai. 200.
Goal: J.Kleimionovas (30).
Booket V.Strumeckas, R.Skrebutenas (both - Nevezis-Lifosa), T.Laurynas, G.Barevicius, V.Sarkis, I.Satas (all - Panerys).

18.30 Zalgiris Vilnius - FBK Kaunas 3:1 (2:0). J.Miliauskas (Alytus). Vilnius Zalgiris. 300.
Goals: N.Vasiliauskas (8), D.Saulenas (17), A.Tereskinas (77)/V.Trakys (90).
Booket N.Vasiliauskas (Zalgiris), A.Laurisas (Kaunas).

18.30 Tauras Taurage - Gelezinis Vilkas Vilnius 2:1 (0:1). A.Rubys (Telsiai). Taurage. 200.
Goals: V.Dapkus (56), L.Jakovlevas (78) / D.Kruminas (15).
Booket A.Juodeikis (Gelezinis Vilkas).


Final Standings

  1  Kareda Siauliai            30 25  4  1 106- 14   92  79  Champion
  2  Zalgiris Vilnius           30 24  5  1  84- 10   74  77  UEFA Cup
  3  Ekranas Panevezys          30 22  2  6  53- 25   28  68  Cup Winner
  4  FK Inkaras Kaunas          30 19  4  7  60- 22   38  61  UIC
  5  FBK Kaunas                 30 18  4  8  63- 19   44  58
  6  Atlantas Klaipeda          30 15  7  8  47- 21   26  52
  7  Lokomotyvas-Legela Vilnius 30 14  4 12  35- 29    6  46
  8  Ranga-Politechnika Kaunas  30 12  8 10  42- 36    6  44
  9  FK Panerys Vilnius         30 10  9 11  36- 39   -3  39
 10  Nevezis-Lifosa Kedainiai   30  9  4 17  25- 52  -27  31
 11  Mastis Telsiai             30  9  4 17  29- 62  -33  31
 12  Gelezinis Vilkas Vilnius   30  7  6 17  31- 44  -13  27
_13  Banga Gargzdai             30  7  3 20  34- 57  -23  24
 14  Inter-AE Visaginas         30  5  5 20  28- 68  -40  20  Relegated
 15  Tauras Taurage             30  5  4 21  28- 93  -65  19  Relegated
 16  Vienybe Ukmerge            30  2  1 27  15-125 -110   7  Relegated

BestScorers:
V.Dancenka (Kareda)       26
D.Saulenas (Zalgiris)     17
R.Pocius (Kareda)         17
A.Banevicius (Ekranas)    15
K.Rudzionis (Inkaras)     15
V.Trakys (Kaunas)         13
A.Fomenka (Kareda)        13

Stats after 1st half:

 312 players, 120 games, 352 goals - average 2,93 g/g.

Kareda Siauliai. 38 points, goals - 59:10.
15 games - D.Bicka (3 goals), R.Pocius (14), Z.Zudys, E.Zukauskas, A.Zuta (7), V.Zutautas (vartininkas, -10), 14 - V.Dancenka (16), 13 - S.Mikalajunas (1), I.Stukalinas (5), 11 - S.Atmanavicius, J.Raliukonis, 9 - A.Fomenka (1), T.Kancelskis, R.Vaineikis (2), 6 - A.Balsevicius (3), D.Lunskis (1), 4 - M.Cepas (1), 3 - S.Baranauskas (1; veliau - "Paneryje"), 2 - E.Kurskis (-0), D.Simkus (3; at first in Tauras), 1 - N.Astrauskas (at close in Tauras). O.g. J.Volodzka (Interas-AE Visaginas).

Zalgiris Vilnius. 37, 40:6.
15 - N.Radzius (1), V.Sukristovas (2), 14 - I.Morinas (3), D.Semberas (2), D.Suliauskas (3), 13 - S.Novikovas (4), T.Ramelis (5), A.Skerla, A.Stesko (4), I.Stesko (1), 12 - A.Pukelevicius (2), 10 - A.Briaunys (-5), N.Vasiliauskas, D.Zutautas, 9 - D.Saulenas (9), 7 - P.Leusas (-1), 6 - A.Lepichovas (4), 1 - A.Juodeikis, V.Lenkutis (-0).

Ekranas Panevezys. 35, 28:14.
15 - D.Gleveckas (3), E.Liubauskas (-14), R.Petrukaitis, A.Staliunas (2), R.Vileniskis (2), 14 - A.Banevicius (6), D.Butkus, M.Delkus, E.Varnas (4), 13 - Z.Cenys, M.Gardzijauskas, P.Luksys (8), M.Skinderis, 12 - K.Zeniauskas (2), 11 - V.Danilicevas (1), 1 - L.Niurka, S.Skinderis (-0).

Inkaras Kaunas. 34, 25:7.
15 - R.Bakus, N.Kuzmickas (1), A.Mika, M.Poskus (5; -7), A.Puotkalis (4), K.Rudzionis (4), 14 - A.Markevicius, I.Zelmikas, 13 - A.Slekys (4), 12 - D.Sanajevas, V.Vaskunas, 11 - E.Poderis (4), 10 - S.Butkus (1), A.Sirka, 8 - N.Dunauskas (2), 5 - E.Sakys, 3 - R.Cepovas, N.Sasnauskas, 1 - S.Jablonskis.

FBK Kaunas. 28, 36:12.
15 - I.Dedura (1), V.Rukavicius (3), V.Trakys (10), 14 - A.Ksanavicius (4), A.Laurisas (5), D.Regelskis, R.Zalys (2), 12 - M.Bezikornovas (5), M.Samusiovas (2), A.Skrupskis (-10), 10 - M.Cikas (2), A.Jakeliunas, 9 - D.Gvildys (1), 8 - D.Kunevicius, 5 - N.Miknevicius, L.Stankevicius, 4 - A.Ramoska (-2), A.Velicka (1), 2 - R.Gerkis (at close in Tauras), 1 - T.Miklinevicius.

Ranga-Politechnika Kaunas . 27, 24:13.
15 - S.Cerniauskas (6), A.Januskevicius (1), E.Karciauskas (3), A.Korsakovas (4), G.Padimanskas (-13), R.Ruzgas, 14 - S.Cesna, R.Fiodorovas (4), L.Majauskas, T.Sendzikas (2), 13 - D.Luksys (2), 12 - D.Petrutis (1), 11 - E.Janutis, Z.Merkelis (1), 5 - R.Mazeika, 2 - Z.Cepulis, 1 - L.Jackevicius.

 Panerys Vilnius. 25, 24:14.
15 - G.Gelgota (4), V.Sarkis (1), 14 - V.Anusauskas (2), Tad.Graziunas (2), E.Juska (4), E.Pelcis (5), 13 - A.Borisenka, A.Dilys (-11), Tom.Graziunas (2), P.Malzinskas (3), A.Mazaliauskas (1), 12 - A.Semorovas, 11 - V.Miknevicius, 9 - S.Baranauskas (at first in Kareda), 6 - A.Balaika, 5 - G.Sirmelis, 3 - D.Juodis, I.Satas (-2), 1 - P.Leusas (-1; from half in Zalgiris).

Atlantas Klaipeda. 25, 21:15.
15 - G.Juodeikis (6), R.Steckis, R.Volungevicius, M.Zvilauskas (2), 14 - S.Adomauskas (-14), E.Gaigalas, A.Gedgaudas (1), 13 - R.Bubliauskas (8), R.Butkevicius, 12 - I.Gurjanovas (1), V.Petrenka (3), 11 - M.Kairys, D.Zernys, 8 - G.Kontautas, 7 - R.Maciulevicius, 5 - V.Alunderis, 2 - A.Veseljevas, 1 - K.Deveika, E.Lukosevicius, M.Maksvytis (-0), R.Venckus (-1).

Lokomotyvas Vilnius. 21, 15:15.
15 - R.Alisauskas, M.Avizenis (2), Z.Grudzinskas (2), R.Tautkus (1), 14 - A.Gutauskas (5), D.Spetyla (-13), G.Stupakas, R.Zalys (1), 13 - A.Cicenas, A.Maksimovicius (2), 12 - V.Buzmakovas (2), 11 - R.Repsys, 5 - A.Danisas, 2 - J.Kleimionovas, 1 - V.Bajus (-2), A.Bilastenas, A.Jakovenka, G.Jatkevicius, A.Margavicius (at first in Interas-AE).

Mastis Telsiai. 18, 16:29.
15 - N.Barasa (2), S.Jucinskas (1), A.Regelskis (1), V.Vasiliauskas (1), 14 - A.Einikis, A.Kveinys, E.Regelskis (-27), V.Semeta, M.Silgalis (2), 13 - V.Norvaisas (4), 11 - A.Baguzis (5), A.Budginas, A.Vasilevskas, 9 - M.Garbaliauskas, 8 - G.Bulasas, 5 - S.Samoska, 1 - R.Kenstavicius (-2).

Nevezis-Lifosa Kedainiai. 15, 8:26.
15 - L.Jonavicius, M.Juknevicius (4), J.Puronas (3), E.Sakalys, 14 - E.Babenskas, V.Jurevicius, R.Kiulkis (-21), R.Silajevas, K.Sruogis (1), V.Strumeckas, 13 - N.Krasauskas, 12 - A.Blazys, 9 - L.Gricius, R.Tutorius, 4 - A.Kolevatovas, R.Zagurskas, 3 - A.Kananavicius (-5), 2 - V.Adomaitis, 1 - R.Skrebutenas.

Gelezinis Vilkas Vilnius. 13, 15:25.
15 - R.Dziaukstas, M.Kriukovskis, A.Tolis, 14 - V.Cepauskas, A.Joksas (2), D.Kruminas (4), A.Veikutis, M.Zurza (3), 13 - A.Ramonas (-19), 12 - V.Lemezis (3), 11 - A.Silale (1), 9 - A.Brazauskas, R.Zukauskas, 8 - D.Artiomovas (2), 6 - G.Butrimavicius, 5 - R.Karcemarskas, 4 - A.Sivinskis, 2 - T.Labulis (-6), N.Marciulevicius, 1 - T.Balciunas, D.Daulius, A.Tautvydas.

Interas-AE Visaginas. 8, 10:38.
15 - R.Banys (3), V.Ipatovas, 14 - J.Sapovalas, J.Volodzka, 13 - C.Cimuskevicius, S.Obozinas, 12 - D.Lavrinovicius, N.Vascilka (-29), 11 - G.Sukstulis (1), I.Verbovikas (3), 10 - I.Samoilovas (3), 9 - I.Truskinas, 8 - A.Daraskevicius, A.Lagutkovas, 7 - R.Nikandrinas, 4 - R.Vilunas (at close in Vienybe), 3 - M.Matlasaitis, D.Sarapajevas (-9), V.Selginskychas, 2 - A.Margavicius (at close in Lokomotyvas), A.Pajasas, E.Skuratovicius, 1 - N.Mascenka, A.Volkovas.

Vienybe Ukmerge. 7, 13:50.
15 - R.Bankauskas, R.Blazaitis, V.Nutautas (3), D.Petraska (-44), 14 - S.Gaidys (3), J.Latanauskas (1), V.Skirmantas, S.Urbutis, L.Usonis, 13 - A.Zelvys (1), 10 - T.Nemanis (3), R.Platonovas (1), 9 - R.Rimsa (1), 7 - R.Vilunas (at first in Interas-AE), 4 - T.Striukys, R.Tamasauskas, 3 - S.Aliubavicius, 2 - P.Lekacinskas (-6), 1 - D.Adamonis, P.Lukosius, J.Pukys.

Tauras Taurage. 7, 13:52.
14 - A.Bendikas (1), V.Dapkus (6), V.Rasovas (1), 13 - T.Karinauskas (1), O.Serstniovas, 12 - R.Bubliauskas (1), R.Navikas (1), 11 - V.Laurinaitis (1), 10 - H.Daublys, 9 - L.Jakovlevas, V.Jonca, D.Simkus (at close in Kareda), L.Toliusis (-23), 8 - G.Krencius, 6 - A.Koroliovas, A.Safonovas, A.Zemaitaitis, 5 - E.Taroza (-14), 4 - A.Lungys (-15), 3 - D.Stazys, 2 - N.Astrauskas (at first in Kareda), M.Galinis, V.Smirnovas, 1 - R.Gerkis (at first in Kaunas), V.Konikas, K.Paulikas, L.Stumbras, L.Turskis. o.g. R.Petrukaitis (Ekranas).

Banga Gargzdai. 6, 5:26.
15 - S.Jokumaitis, R.Petkevicius, R.Rudys, L.Valius (-26), 14 - S.Drasutis (3), A.Mickevicius, E.Poska, P.Rauktys (2), G.Samsonikas, 13 - D.Leipus, A.Mikalauskas, 8 - V.Ambrizas, K.Nazarovas, 5 - D.Lapys, 4 - M.Vijeikis, 3 - R.Mikalauskas, R.Sileika, 1 - V.Marcinkevicius.  


Stats at finish:

Goals: 240 (239) games, 716 goals - average 3.00 g/g. 4 o.g., 49 p.k.

4 g - K.Rudzionis [Inkaras], P.Luksys [Ekranas], Rol.Bubliauskas [Atlantas], E.Pelcis [Panerys]
3 g - R.Pocius (2) [Kareda], V.Dancenka [Kareda], D.Simkus [Kareda], D.Saulenas [Zalgiris], A.Stesko [Zalgiris], A.Lepichovas [Zalgiris], A.Banevicius (2) [Ekranas], V.Trakys [Kaunas], V.Petrenka [Atlantas], V.Karvelis [Lokomotyvas], M.Zvilauskas [Banga], I.Gurjanovas [Banga], E.Sakys [Inter], L.Jakovlevas [Tauras]

KAREDA SIAULIAI. 106
Vidas Dancenka 26, Remigijus Pocius 17, Arturas Fomenka 13, Igoris Stukalinas 11, Audrius Zuta 10, Deimantas Bicka 7, Arnas Balsevicius 3, Dainius Simkus 3, Nerijus Barasa 3, Saulius Mikalajunas 2, Rolandas Vaineikis 2, Mindaugas Cepas 2, Egidijus Juska 2, Tomas Kancelskis 1, D.Lunskis 1, Stasys Baranauskas 1, Gytis Gelgota 1, Tadas Graziunas 1

ZALGIRIS VILNIUS. 84
Dainius Saulenas 17, Igoris Morinas 11, Arturas Stesko 9, Tomas Ramelis 8, Igoris Stesko 5, Nerijus Vasiliauskas 5, Sergejus Novikovas 4, Dainius Suliauskas 4, Aleksandras Lepichovas 4, Viaceslavas Sukristovas 3, Erikas Pelcis 3, Deividas Semberas 2, Arunas Pukelevicius 2, Nerijus Radzius 1, Virginijus Baltusnikas 1, Andrejus Semorovas 1, Aleksandr Bogaishchuk 1, Vidas Kauspadas 1, Andrius Tereskinas 1, T.Kancelskis [Kareda]

EKRANAS PANEVEZYS. 53
Audrius Banevicius 15, Povilas Luksys 11, Egidijus Varnas 6, Andrius Staliunas 5, Dainius Gleveckas 5, Raimondas Vileniskis 4, Kestutis Zeniauskas 3, Vitalijus Danilicevas 2, Marius Skinderis 1, Mindaugas Delkus 1

INKARAS KAUNAS. 60
Kestutis Rudzionis 15, Audrius Puotkalis 8, Marius Poskus 7, Donatas Maciulevicius 6, Eimantas Poderis 5, Nerijus Dunauskas 4, Audrius Slekys 4, Nerijus Kuzmickas 4, Gvidas Grigas 4, Rimvydas Bakus 2, Saulius Butkus 1

FBK KAUNAS. 63
V.Trakys 13, M.Bezykornovas 8, A.Ksanavicius 7, A.Laurisas 6, R.Zalys 6, N.Miknevicius 4, V.Rukavicius 3, A.Velicka 3, M.Samusiovas 3, M.Cikas 2, I.Dedura 2, I.Kirilovas 2, D.Gvildys 1, A.Upstas 1, D.Kunevicius 1, S.Jokumaitis [Banga]

ATLANTAS KLAIPEDA. 47
Rol.Bubliauskas 11, G.Juodeikis 8, V.Petrenka 6, A.Veseljevas 5, A.Gedgaudas 4, S.Drasutis 3, M.Zvilauskas 2, R.Ringys 2, G.Kontautas 2, I.Gurjanovas 1, D.Zernys 1, R.Steckis 1, M.Kairys 1

PANERYS VILNIUS. 36
E.Pelcis 5, E.Juska 4, G.Gelgota 4, P.Malzinskas 4, A.Mazaliauskas 3, Tad.Graziunas 2, Tom.Graziunas 2, V.Anusauskas 2, V.Sarkis 2, G.Daraskevicius 2, S.Baranauskas 2, A.Balaika 2, R.Radzevicius 1, J.Kleimionovas 1, D.Juodis 1

LOKOMOTYVAS-LEGELA VILNIUS. 35
A.Gutauskas 6, Z.Grudzinskas 6, V.Karvelis 6, A.Maksimovicius 4, M.Avizenis 3, P.Malzinskas 3, R.Alisauskas 3, V.Buzmakovas 2, R.Tautkus 1, R.Zalys 1

RANGA-POLITECHNIKA KAUNAS . 42
S.Cerniauskas 9, A.Korsakovas 8, D.Luksys 5, R.Fiodorovas 4, V.Nutautas 4, E.Karciauskas 3, Z.Merkelis 2, T.Sendzikas 2, A.Januskevicius 1, D.Petrutis 1, A.Kriauciunas 1, A.Markevicius 1, R.Ruzgas 1

NEVEZIS-LIFOSA KEDAINIAI. 25
J.Puronas 6, M.Juknevicius 6, K.Sruogis 2, N.Krasauskas 2, R.Silajevas 2, Z.Cepulis 2, L.Gricius 1, R.Tutorius 1, V.Strumeckas 1, L.Jonavicius 1, A.Blazys 1

MASTIS TELSIAI. 29
A.Baguzis 6, D.Petrutis 5, V.Norvaisas 4, V.Vasiliauskas 3, M.Silgalis 2, N.Barasa 2, A.Regelskis 2, K.Kvedaras 2, S.Jucinskas 1, A.Budginas 1, V.Kavoliunas [Vienybe]

GELEZINIS VILKAS VILNIUS. 31
D.Kruminas 6, V.Lemezis 6, A.Brazauskas 3, M.Zurza 3, D.Artiomovas 2, A.Joksas 2, E.Trinkunas 2, A.Sivinskis 2, R.Karcemarskas 2, A.Silale 1, G.Sirmelis 1, R.Dziaukstas 1

BANGA GARGZDAI. 34
I.Gurjanovas 8, P.Rauktys 6, M.Zvilauskas 6, S.Drasutis 3, G.Kniuksta 3, E.Lukosevicius 3, R.Venskus 2, G.Samsonikas 1, R.Rudys 1, K.Nazarovas 1

TAURAS TAURAGE. 28
V.Dapkus 7, L.Jakovlevas 4, Rem.Bubliauskas 3, T.Karinauskas 3, V.Rasovas 2, D.Leipus 2, N.Astrauskas 2, V.Laurinaitis 1, A.Bendikas 1, R.Navikas 1, D.Simkus 1, R.Petrukaitis [Ekranas] 1

INTERAS-AE VISAGINAS. 28
R.Banys 7, I.Samoilovas 5, V.Semionovas 4, I.Verbovikas 3, E.Sakys 3, G.Sukstulis 2, A.Daraskevicius 1, D.Lavrinovicius 1, D.Lavrinovicius 1, S.Obozinas 1, A.Margevicius 1

VIENYBE UKMERGE. 15
S.Gaidys 3, V.Nutautas 3, T.Nemanis 3, J.Latanauskas 2, A.Zelvys 1, R.Rimsa 1, R.Platonovas 1, R.Krukauskas 1

Booket: 240 (239) games, 389 booket, 271 players, 19 sent off

KAREDA SIAULIAI 19 (13), 3 - T.Kancelskis, Z.Zudys
ZALGIRIS VILNIUS 22 (13), 4 - D.Suliauskas, Sent off A.Stesko
EKRANAS PANEVEZYS 14 (8), 3 - D.Gleveckas, M.Skinderis, Sent off D.Butkus
INKARAS KAUNAS 31 (16), 3 - A.Slekys, A.Markevicius, I.Zelmikas, Sent off N.Dunauskas, R.Bakus
FBK KAUNAS 25 (14), 4 - V.Rukavicius, D.Regelskis, Sent off A.Skrupskis
ATLANTAS KLAIPEDA 31 (14), 4 - A.Gedgaudas, G.Kontautas, D.Zernys, E.Gaigalas
PANERYS VILNIUS 29 (18), 5 - V.Sarkis, Sent off Tad.Graziunas
LOKOMOTYVAS-LEGELA VILNIUS 27 (14), 7 - V.Buzmakovas, 5 - Z.Grudzinskas, Sent off V.Karvelis, G.Stuparas
RANGA POLITECHNIKA KAUNAS 28 (13), 6 - R.Fiodorovas, 4 - A.Korsakovas, Sent off R.Fiodorovas, S.Cesna
NEVEZIS-LIFOSA KEDAINIAI 24 (11), 4 - S.Strumeckas, 3 - R.Silajevas, R.Tutorius, L.Jonavicius, R.Silajevas, Sent off R.Silajevas
MASTIS TELSIAI 24 (13), 6 - A.Budginas, 4 - E.Regelskis
GELEZINIS VILKAS VILNIUS 25 (16), 4 - A.Silale, Sent off A.Silale, A.Sivinskis, G.Sirmelis
BANGA GARGZDAI 19 (13), 3 - S.Drasutis
TAURAS TAURAGE 28 (17), 4 - G.Krencius, Sent off D.Simkus
INTERAS-AE VISAGINAS 25 (13), 4 - C.Cimuskievicius, 3 - J.Samoilovas, J.Volodcka
VIENYBE UKMERGE 18 (11), 4 - T.Striukys, 3 - A.Zelvys, V.Kavoliunas, Sent off V. Kavoliunas, P.Lekacinskas


Teams (at Begin)

KAREDA SIAULIAI
1 - Vaidotas Zutautas (18.7.71), 12 - Eduardas Kurskis (17.10.76), Kastytis Maciulis (21.1.75), 2 - Egidijus Zukauskas (20.3.72), 3 - Zilvinas Zudys (1.10.75), 4 - Saulius Atmanavicius (8.2.70), 7 - Julius Raliukonis (2.11.76), 5 - Tomas Kancelskis (19.8.75), Stasys Baranauskas (7.5.62), 14 - Deimantas Bicka (13.2.72), 15 - Audrius Zuta (10.6.69), 18 - Vidas Dancenka (22.8.73), 9 - Igoris Stukalinas (19.6.72), 8 - Saulius Mikalajunas (6.9.72), 16 - Rolandas Vaineikis (25.10.68), Dainius Simkus (13.8.74), 11 - Remigijus Pocius (21.3.68), 10 - Arturas Fomenka (14.2.77), 17 - Arnas Balsevicius (17.4.75), 19 - Mindaugas Cepas (16.8.78). Coach: Algimantas Liubinskas (fired after 3rd round), Senderas Girsovicius.

ZALGIRIS VILNIUS
1 - Algimantas Briaunys (3.11.64), 12 - Vytautas Lenkutis (10.10.78), 3 - Viaceslavas Sukristovas (1.1.60), 4 - Nerijus Radzius (27.8.75), 5 - Andrius Skerla (29.4.77), 2 - Sergejus Novikovas (5.5.72), 16 - Darius Zutautas (30.9.78), 18 - Andrejus Sorokinas (10.8.70), Andrius Tereskinas (10.7.70), 6 - Deividas Semberas (2.8.78), 8 - Dainius Suliauskas (27.8.73), 9 - Igoris Stesko (25.3.76), 11 - Arunas Pukelevicius (9.5.73), 15 - Arturas Stesko (25.3.76), 14 - Nerijus Vasiliauskas (20.6.77), 17 - Andrius Juodeikis (26.1.79), Egidijus Karciauskas (11.8.71), 7 - Igoris Morinas (21.2.75), 10 - Tomas Ramelis (28.5.71), 13 - Dainius Saulenas (13.3.79), Aleksandras Lepichovas (10.10.70). Coach: Eugenijus Riabovas

INKARAS KAUNAS
1 - Marius Poskus (7.8.70), 12 - Raimundas Markauskas (27.2.74), 2 - Arunas Mika (11.11.70), 3 - Rimvydas Bakus (4.6.76), Darius Sanajevas (14.2.77), 5 - Irmantas Zelmikas, 15 - Arturas Sirka (12.7.76), 4 - Gvidas Grigas, 9 - Kestutis Rudzionis (6.12.75), 7 - Audrius Markevicius (5.10.71), 8 - Vytautas Vaskunas (14.1.71), 14 - Saulius Butkus (20.9.72), 17 - Nerijus Dunauskas (78), 10 - Egidijus Sakys (1.3.75), 11 - N.Sasnauskas, 11 - Audrius Slekys (2.4.75), 9 - Audrius Puotkalis, 6 - Eimantas Poderis (13.9.73), 16 - Nerijus Kuzmickas (28.5.76), 18 - A.Ruzevskis, 13 - A.Norvaisas. Coach: Stasys Stankus

FBK KAUNAS
1 - Arvydas Skrupskis (7.8.72), 12 - Arturas Ramoska (9.8.63), 20 - Ignas Dedura (1.6.78), 2 - Vilmantas Rukavicius (26.5.75), 14 - Darius Regelskis (18.4.76), Arturas Jakeliunas (12.3.71), 3 - Darius Gvildys (26.12.70), 4 - Naglis Miknevicius (22.12.67), 19 - Dainius Kunevicius (30.7.78), 19 - Andrius Upstas (17.9.68), Aivaras Laurisas (5.4.77), 18 - Mantas Samusiovas (8.9.78), 9 - Marius Bezykornovas (22.8.76), 10 - Robertas Zalys (25.9.65), 5 - Martynas Cikas (15.11.77), 24 - Andrius Velicka, 13 - Valdas Trakys (20.3.79), 16 - Audrius Ksanavicius (28.1.77). Coach: Kazimieras Brickus

EKRANAS PENEVEZYS
1 - Egidijus Liubauskas (20.7.67), 12 - Simas Skinderis (17.2.81), 14 - Raimondas Petrukaitis (14.4.72), 5 - Dainius Gleveckas (5.3.77), 17 - Mindaugas Gardzijauskas (28.9.78), 13 - Marius Skinderis (13.10.74), 2 - Darius Butkus (11.11.72), 6 - Andrius Staliunas (1.9.72), 8 - Raimondas Vileniskis (10.6.76), 9 - Zilvinas Cenys (22.6.76), 7 - Mindaugas Delkus (23.8.74), 11 - Vitalijus Danilicevas (31.10.70), 10 - Kestutis Zeniauskas (25.3.76), 4 - Deividas Cesnauskis (30.6.81), 18 - Linas Niurka (22.4.65), 16 - Kestutis Mordasas (10.2.78), 20 - Audrius Banevicius (4.11.72), 15 - Povilas Luksys (7.7.79), 19 - Egidijus Varnas (31.7.75). Coach: Virginijus Liubsys

PANERYS VILNIUS
1 - Audrius Dilys (20.3.74), 12 - Irmantas Satas (12.5.75), 16 - Pavelas Leusas (15.9.78), 5 - Gytis Gelgota (4.7.76), 2 - Tomas Graziunas (25.10.72), 3 - Vaidotas Sarkis (14.4.72), 6 - Tadas Graziunas (18.4.78), 15 - Andrejus Semorovas (18.9.78), 10 - Jonas Jakimavicius (25.9.74), 4 - Paulius Malzinskas (21.6.70), 8 - Audrius Mazaliauskas (24.2.77), 9 - Virgilijus Anusauskas (25.4.77), 13 - Virginijus Miknevicius (11.12.74), Stasys Baranauskas (7.5.62), Audrius Balaika (78), Dainius Juodis (78), 17 - Giedrius Barevicius (9.8.76), 7 - Egidijus Juska (12.3.75), 11 - Erikas Pelcis (LVA) (25.6.78), Gintas Sirmelis (78), Rimas Radzevicius (57). Coachs: Saulius Sirmelis (to 13 round), Algimantas Liubinskas.

ATLANTAS KLAIPEDA
1 - Saulius Adomauskas (5.3.69), 12 - Raimondas Venckus (19.11.69), 2 - Kestutis Deveika (80), 3 - Romas Steckis (5.12.72), 5 - Romas Volungevicius (13.4.64), 17 - Dainius Zernys (27.7.76), 4 - Mindaugas Kairys (12.2.76), 2 - Romualdas Maciulevicius (7.7.71), 9 - Gintaras Juodeikis (13.1.73), 6 - Edmundas Gaigalas (7.9.72), 19 - Andrius Gedgaudas (18.9.78), 8 - Robertas Butkevicius (25.1.61), 10 - Vadimas Petrenka (26.5.74), 20 - Gediminas Kontautas (29.6.72), 14 - Vidas Alunderis (27.3.79), 23 - Edvinas Lukosevicius (25.5.78), 7 - Robertas Ringys (79), 15 - Mindaugas Matula (79), 7 - Modestas Zvilauskas (18.10.77), 11 - Rolandas Bubliauskas (7.2.66), 15 - Igoris Gurjanovas (3.1.77), 14 - Aleksandras Veseljevas (77), 18 - Denisas Budajevas (79). Coach: Fiodoras Finkelis

GELEZINIS VILKAS VILNIUS
1 - Audrius Ramonas (25.12.70), 12 - Vladimiras Jagela (16.7.79), 5 - Rolandas Dziaukstas (1.4.78), 2 - Andrius Tolis (2.7.77), 3 - Audrius Veikutis (23.7.79 ), 8 - Vitoldas Cepauskas (17.3.79), 4 - Arunas Silale (5.5.79), 15 - Marijusas Krukovskis (7.2.78), 9 - Andrius Joksas (12.1.79), 13 - Dainius Kruminas (16.1.77), 10 - Skirmantas Lemezis (7.6.80), 6 - Remigijus Zukauskas (13.3.79), 16 - Gediminas Butrimavicius (26.1.80), Andrius Juodeikis
(26.1.79), 17 - Darius Daulius (8.1.80), 7 - Nerijus Ciulada (16.9.77), 20 - Andrius Brazauskas (22.1.79), 19 - Darius Artiomovas (15.1.79), 14 - Rolandas Karcemarskas (7.9.80), 11 - Antanas Tautvydas (11.2.82), Edvinas Trinkunas (25.8.74). Coach: Gintautas Kaledinskas

LOKOMOTYVAS-LEGELA VILNIUS
1 - Vitalijus Bajus (21.2.75), Darius Spetyla (14.10.69), 3 - Zydrunas Grudzinskas (8.7.75), 2 - Robertas Tautkus (27.1.63), 5 - Arturas Cicenas (28.10.73), 4 - Vladimiras Buzmakovas (18.10.63), 7 - Miroslavas Avizenis (19.4.73), 6 - Ricardas Alisauskas (3.7.74), 9 - Gzegozas Stupakas (2.6.76), 15 - Andzejus Maksimovicius (3.7.79), 8 - Robertas Repsys (7.10.78), 16 - Audrius Danisas (25.12.70), 17 - Genadijus Jatkevicius (30.11.80), 10 - Algirdas Gutauskas (5.5.76), 11 - Rimvaldas Zalys (4.5.74), 14 - Aleksandras Bilastenis (17.5.71), 13 - Valerijus Sumilovas (7.3.63), 20 - Ivanas Svabovicius (19.9.69). Coach: Kestutis Latoza.

RANGA-POLITECHNIKA KAUNAS
1 - Gytis Padimanskas (1.8.72), 12 - Darius Brazauskas (14.1.73), 20 - Arvydas Korsakovas (3.8.63), 2 - Rimvydas Ruzgas (18.6.63), 4 - Linas Majauskas (9.9.73), 3 - Saulius Cesna (3.11.74), 6 - Dainius Luksys (13.4.72), 13 - Arturas Januskevicius (12.2.72), Egidijus Karciauskas (11.8.71), 10 - Svajunas Cerniauskas (15.8.70), 5 - Tomas Sendzikas (11.8.73), 9 - Dainius Petrutis (10.2.73), 14 - Ricardas Mazeika (12.3.64), 18 - Zygimantas Cepulis (2.1.76), 7 - Ruslanas Fiodorovas (5.7.76), 15 - Zydrunas Merkelis (10.6.72), 8 - Egidijus Janutis (12.4.73), 4 - Arnas Balsevicius (17.4.75), 17 - Linas Jackevicius (14.1.69), 19 - Arunas Kriauciunas (11.10.64), 11 - Juozas Rubinskas (3.8.70). Coach: Mindaugas Neoras.

MASTIS TELSIAI
1 - Ernestas Regelskis (13.9.70), 12 - Raimondas Kenstavicius (18.1.72), 8 - Algis Einikis (3.3.64), 3 - Algis Kveinys (22.6.64), 6 - Vaidas Semeta (4.2.77), 5 - Arturas Budginas (10.6.68), 19 - Mindaugas Silgalis (15.2.77), 15 - Audrius Baguzis (10.5.66), 10 - Audrius Regelskis (23.8.74), 7 - Vijunas Vasiliauskas (19.5.70), 13 - Simas Jucinskas (2.3.76), 18 - Anatolijus Vasilevskis (28.12.72), 14 - Giedrius Bulasas (13.7.69), 9 - Nerijus Barasa (6.1.78), 11 - Vidas Norvaisas (19.3.65), 2 - Zilvinas Savickis (26.12.70), 16 - Kastytis Kvedaras (4.3.74), 17 - Ramunas Bertavicius (31.12.78). Coach: Vygantas Garbaliauskas

BANGA GARGZDAI
1 - Liudvikas Valius (15.8.78), 12 - Marius Kvietkauskas (3.7.79), 5 - Saulius Jokumaitis (15.2.74), 2 - Rimas Rudys (26.12.74), Eugenijus Poska (25.3.76), 3 - Petras Rauktys (26.12.71), 6 - Vytas Ambrizas (23.5.78), 7 - Romas Petkevicius (26.2.70), Saulius Drasutis (12.9.73), 13 - Alvydas Mickevicius (13.1.72), 9 - Dainius Leipus (17.6.76), 16 - Audrius Mikalauskas (24.3.78), 19 - Mindaugas Vijeikis (80), Darius Lapys (18.4.79), 20 - Romas Sileika (19.2.66), 10 - Genadijus Samsonikas (20.3.74), 11 - Kestutis Nazarovas (18.1.77), 16 - Gintaras Kniuksta (28.1.70), 18 - Rimvydas Martinaitis (2.1.67), 17 - Tomas Kelpsas (19.12.78) Coachs: Vaidotas Liutikas & Rimvydas Martinaitis.

TAURAS TAURAGE
1 - Laimonas Toliusis (9.5.74), 21 - Egidijus Taroza (20.3.79), 4 - Olegas Serstniovas (6.11.75), 19 - Tadas Karinauskas (13.7.78), 20 - Henrikas Daublys (15.3.78), 5 - Dainius Simkus (13.8.74), 2 - Vidas Laurinaitis (8.1.62), 3 - Gedas Krencius (24.5.72), 6 - Vladimiras Smirnovas (1.7.70), 8 - Virginijus Dapkus (29.6.72), 7 - Remigijus Bubliauskas (8.6.64), 13 - Rolandas Navikas (17.3.66), 14 - Audrius Bendikas (4.1.79), 9 - Vytas Jonca (3.8.61), 16 - Aleksandras Koroliovas (11.1.65), Aivaras Zemaitaitis (25.1.78), Darius Stazys (26.4.76), 11 - Virginijus Rasovas (10.3.71), 17 - Linas Jakovlevas (6.3.76), 15 - Arunas Safonovas (5.9.71). Coach: Jonas Stazys.

INTERAS-AE VISAGINAS
12 - Nikolajus Vascilka (28.1.70), 1 - Kestutis Kumza (30.9.67), 2 - Janas Volodzka (22.11.60), 6 - Ceslavas Cimuskevicius (4.7.69), 7 - Jurijus Sapovalas (14.4.63), 5 - Igoris Truskinas (1.6.61), Andrejus Volkovas (20.10.64), 8 - Viaceslavas Ipatovas (18.2.64), 20 - Rolandas Banys (17.4.73), 13 - Gunaras Sukstulis (23.8.74), 10 - Richardas Nikandrinas (12.3.72), 17 - Sergejus Obozinas (3.1.70), 16 - Raimondas Vilunas (18.11.77), Vsevolod Semionov (UKR) (1.3.75), 11 - Igoris Verbovikas (9.12.67), 19 - Dmitrijus Lavrinovicius (26.9.75), 9 - Arvydas Daraskevicius (14.9.70), 3 - Eduardas Skuratovicius (28.2.69), 15 - Saulius Kijanskas (11.9.75), 14 - Donatas Matusevicius (8.11.77). Coach: A.Jakovenko; Vladimir Bereznoj (at 6 round).

NEVEZIS-LIFOSA KEDAINIAi
1 - Romas Kiulkis (4.3.58), 12 - Audrius Kanavicius (21.4.69), 18 - Edvinas Sakalys (28.1.68), 4 - Vaidas Strumeckas (22.10.69), 5 - Vitalijus Jurevicius (7.1.63), 2 - Nerijus Krasauskas (21.11.76), 3 - Laimontas Gricius (8.6.70), 7 - Martynas Juknevicius (14.1.77), 8 - Laisvunas Jonavicius (29.6.65), 14 - Juozas Puronas (30.3.72), 9 - Kestas Sruogis (11.1.73), 17 - Rolandas Tutorius (23.5.65), 15 - Ramunas Zagurskas (12.4.66), 6 - Robertas Silajevas (18.4.75), 11 - Aidas Blazys (27.9.70), 10 - Evaldas Babenskas (11.9.75), 13 - Robertas Ciurka (13.11.69). Coach: Romas Juknevicius

VIENYBE UKMERGE
1 - Darius Petraska (13.4.78), 12 - Paulius Lekacinskas (10.10.79), 13 - Raimondas Blazaitis (25.2.68), 14 - Sarunas Urbutis (14.8.68), 11 - Laimutis Usonis (30.11.78), 5 - Robertas Tamasauskas (20.11.78), 16 - Tomas Striukys (27.2.75), 2 - Sigitas Aliubavicius (8.1.62), 20 - Justinas Pukys (11.7.79), 3 - Vitalijus Kavaliunas (12.5.80), 4 - Vitalijus Grigorjevas (1.11.80), 7 - Virginijus Nutautas (9.11.68), 10 - Arunas Zelvys (15.1.67), 9 - Vytautas Skirmantas (10.3.65), Tomas Nemanis (21.12.78), 8 - Juozas Latanauskas (2.9.73), Raimondas Vilunas (18.11.77), 19 - Raimondas Rimsa (3.1.73), 18 - Dainius Adamonis (17.11.79), 15 - Petras Lukosius (4.5.81), 17 - Saulius Gaidys (6.1.75), 6 - Rolandas Bankauskas (10.5.70), Coach: Vytautas Starkus.


Created 20.04.1998. Corrected 06.04.1999
Created by Almantas 'Almis' Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 1998/99 Almis. All rights reserved.