Lithuania 2003
LFF 1 LYGA


Round 1

[Apr 5]
13.00  Kvintencija Kaunas - Nevezis Kedainiai  3:2 (1:1). V.Zilinskas (Marijampole). 200.
Goals: 5 E.Sakys, 49 M.Tamulis, 69 G.Gurjevas; 4 A.Popovas, 88 A.Popovas.
Booket: 33 R.Cepovas, 36 D.Aleknavicius (Kvi); 21 A.Kolevatovas (Nev).
16.00  Kareda Kaunas - Lietava Jonava  4:1 (2:1). P.Malzinskas (Vilnius). 100.
Goals: 3 T.Kijanskas, 8 E.Morozas, 65 L.Pilibaitis, 80 L.Pilibaitis; 20 S.Gaisys.
Booket: 9 M.Regelskis, 48 R.Buivydas, 52 R.Zelezniakas (Lie).
16.00  Tauras Taurage - Utenis Utena  0:2 (0:1). N.Giedraitis (Silute). 150.
Goals: 13 S.Gaidys, 72 S.Gaidys.
Booket: 49  K.Baranauskas, 73  G.Sakalauskas, 88  M.Lukocius (Tau).
[Apr 6]
13.00  Kauno Jegeriai - Vetra-2 Rudiskes  0:0. G.Zimaila (Marijampole). 100.
Booket: 60 D.Kunevicius (KJ).
15.00  Zalgiris-2 Vilnius - Dainava Alytus  0:3. w/o game. V.Chileckis (Kaunas). 50.
15.00  FK Silute - Babrungas Plunge  0:3 (0:2). V.Vasiliauskas (Telsiai). 70.
Goals: 17 N.Kumza, 21 D.Leipus, 58 G.Juska.
15.00  Ekranas-2 Panevezys - Polonija Vilnius  0:2 (0:1). D.Bisigirskas (Jonava). 70.
Goals: 31 D.Saulenas, 73 D.Grazulis.
Booket: 70 M.Jakstas (Ekr); 47 A.Kilikevicius (Pol).
Sent Off: 85 A.Kilikevicius (Pol).
16.00  Banga Gargzdai - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:1). A.Seskus (Palanga). 200.
Goals: 5 V.Miknevicius, 71 R.Pranckevicius.
Booket: 34 M.Vijeikis (Ban); 18 P.Garkauskas, 43 R.Padegimas, 70 A.Tautvydas (GV).
16.00  LKKA Atletas Kaunas - Rodovitas Klaipeda  0:0. V.Kundrotas (Vilnius). 125.

Round 2

[Apr 11]
16.30  LKKA Atletas Kaunas - Lietava Jonava  2:3 (0:1). S.Vilniskis (Panevezys). 105.
Goals: 76 K.Vasilkovas, 89 A.Staponka; 44 R.Zelezniakas, 55 M.Regelskis, 78 R.Buivydas.
Booket: 7 M.Petrusevicius (Atl); 34 S.Gaisys, 57 S.Cesna, 82 P.Kvedaravicius (Lie).
[Apr 12]
15.00  Tauras Taurage - Babrungas Plunge  1:4 (0:2). V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Goals: 48 M.Kursevicius; 4 R.Safonovas, 17 G.Juska, 56 D.Leipus, 85 G.Juska.
Booket: 20 V.Rasovas, 30 S.Taroza (Tau).
16.00  Banga Gargzdai - Rodovitas Klaipeda 0:0. V.Vasiliauskas (Telsiai). 100.
Booket: 38 S.Atmanavicius (Rod).
[Apr 13]
13.00  Kvintencija Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius  2:1 (0:0). A.Sakavicius (Jonava). 235.
Goals: 50 R.Cepovas, 78 R.Ruibys; 81 V.Rabikauskas.
Booket: 81 G.Gurjevas (Kvi); 40 P.Garkauskas (GV).
15.00  Nevezis Kedainiai - Ekranas-2 Panevezys  0:2 (0:0). G.Mirauskas (Siauliai). 200.
Goals: 52 D.Petrauskas, 86 M.Juozaponis,
Booket: 64 N.Kestenis, 81 A.Stancius (Nev); 51 V.Dragunevicius (Ekr).
15.00  Polonija Vilnius - Vetra-2 Rudiskes  2:0 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 100.
Goals: 7 A.Miliskevicius, 60 K.Jasaitis.
Booket: 61 K.Jasaitis (Pol); 43 R.Blinovas, 76 D.Diksaitis (Vet).
15.00  FK Silute - Zalgiris-2 Vilnius  2:0 (2:0). A.Kancleris (Klaipeda). 500.
Goals: 10 R.Smitas, 44 S.Cesnulis.
15.00  Dainava Alytus - Kareda Kaunas  1:1 (0:0). G.Zimaila (Marijampole). 300.
Goals: 50 A.Miniauskas; 53 K.Leikus.
Booket: 29 A.Miniauskas, 78 K.Miglinas (Dai); 30 L.Pilibaitis (Kar).
16.00  Kauno Jegeriai - Utenis Utena  3:0 (3:0). M.Jazbutis (Silute). 80.
Goals: 14 V.Stankevicius, 20 V.Stankevicius, 22 V.Stankevicius.
Booket: 34 M.Pacevicius (KJ).

Round 3

[Apr 16]
16.30  Lietava Jonava - Rodovitas laipeda 1:2 (1:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 300.
Goals: 15 R.Buivydas; 25 G.Petkus, 85 (pk) S.Atmanavicius.
Booket: 29 V.Cesnovicius, 31 S.Gaisys (Lie).
Sent Off: 45 V.Cesnovicius (Lie).
16.30  Kareda Kaunas - FK Silute  1:0 (0:0). K.Jugas (Vilnius). 85.
Goal: 80 G.Vicius (Kareda).
Booket: 54 K.Leikus, 85 L.Pilibaitis (Kar); 37 M.Zigutis (Sil).
16.30  Dainava Alytus - LKKA Atletas Kaunas  1:5 (0:1). D.Miezelis (Vilnius). 200.
Goals: 85 (pk) R.Krisiulevicius; 40 K.Vasilkovas, 51 T.Straleckas, 56 T.Straleckas, 75 M.Zagreckas, 78 T.Straleckas.
Booket: 75 A.Miknevicius, 80 R.Krisulevicius, 85 A.Miniauskas (Dai); 60 M.Petrusevicius (Atl).
Sent Off: 70 H.Grigas (Atl).
16.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Ekranas-2 Panevezys  3:1 (2:0). S.Dirda (Kaunas). Panevezys. Pajuostis. 120.
Goals: 20 R.Pranckevicius, 23 V.Vaiciukevicius, 64 (pk) A.Tautvydas; 72 D.Petrauskas.
Booket: 67 A.Tumenas, 80 D.Padaigis (Ekr).
16.30  Babrungas Plunge - Kauno Jegeriai   2:2 (0:2). D.Kancelskis (Siauliai). 400.
Goals: 66 M.Grigutis, 90 A.Biecius; 21 V.Stankevicius, 30 D.Kunevicius.
Booket: 75 D.Petrutis, 81 M.Grigutis (Bab); 59 D.Kunevicius (KJ).
16.30  Utenis Utena - Polonija Vilnius  0:4 (0:1). S.Vilniskis (Panevezys). 200.
Goals: 8 D.Grazulis, 55 E.Pelcis, 70 E.Pelcis, 77 S.Griciukas.
Booket: 39 T.Vaisnoraitis (Ute).
16.30  Nevezis Kedainiai - Vetra-2 Rudiskes  0:5 (0:3). A.Makarevicius (Kaunas). 120.
Goals: 9 I.Douglas, 26 A.Bogdanas, 42 R.Stonkus, 51 D.Vasilkovas, 82 D.Kruminas.
Booket: 8 A.Stancius (Nev); 75 N.Sasnauskas (Vet).
Sent Off: 24 J.Stancius (Vet).
[Apr 17]
16.30  Zalgiris-2 Vilnius - Tauras Taurage  2:1 (1:1). R.Cizas (Panevezys). 150.
Goals: 7 (pk) N.Marciulevicius, 86 J.Dovksa; 3 D.Simkus.
Booket: 37 A.Silale, 52 V.Melnikovas, 69 K.Freizdorfas (Zal); 7 E.Setkus, 43 R.Grikstas (Tau).
16.30  Kvintencija Kaunas - Banga Gargzdai  5:0 (1:0). E.Vencius (Vilnius). 100.
Goals: 10 G.Gurjevas, 46 M.Tamulis, 63 E.Sakys, 87 R.Cepovas, 89 M.Tamulis.
Booket: 50 R.Cepovas, 61 G.Gurjevas (Kvi); 27 E.Grudys, 82 S.Jokumaitis (Ban).

Round 4

[Apr 21]
13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Vetra-2 Rudiskes  1:2 (1:2). K.Jugas (Vilnius). Panevezys. Pajuostis. 100.
Goals: 39 S.Laibinis; 15 D.Kruminas, 20 D.Vasilkovas.
Booket: 78 S.Laibinis (GV).
15.00  Utenis Utena - Nevezis Kedainiai  1:3 (0:2). P.Malzinskas (Vilnius). 130.
Goals: 60 D.Budrys; 20 D.Adomaitis, 28 A.Popovas, 64 D.Adomaitis.
Booket: 48 A.Meidus (Ute); 22 A.Popovas (Nev).
15.00  Babrungas Plunge - Polonija Vilnius  0:2 (0:0). A.Seskus (Palanga). 450.
Goals: 56 D.Grazulis, 90 D.Grazulis.
Booket: 41 V.Zaboras, 90 K.Jasaitis (Pol).
15.00  Lietava Jonava - Dainava Alytus  1:1 (1:0). R.Bartasiunas. 350.
Goals: 15 A.Strebeika; 54 (pk) R.Krisiulevicius.
Booket: 54 P.Kvedaravicius, 54 A.Korsakovas (Lie); 60 D.Keblikas, 67 A.Miniauskas (Dai).
Sent Off: 54 A.Korsakovas (Lie).
16.00  Rodovitas Klaipeda - Kvintencija Kaunas  1:1 (1:0). V.Macevicius (Telsiai). 150.
Goals: 10 M.Alilujevas (Rod); 49 R.Cepovas (Kvi).
16.00  Zalgiris-2 Vilnius - Kauno Jegeriai 0:3 (0:0). G.Mirauskas (Siauliai). 100.
Goals: 60 V.Stankevicius, 86 V.Stankevicius, 88 V.Stankevicius.
Booket: 41 V.Melnikovas (Zal); 38 V.Stankevicius (KJ).
16.00  LKKA Atletas Kaunas - FK Silute 2:1 (1:0). A.Kancleris (Klaipeda). 50.
Goals: 21 M.Judickas, 53 T.Straleckas; 71 R.Smitas.
Booket: 88 V.Cikanas (Sil).
[Apr 22]
16.00  Banga Gargzdai - Ekranas-2 Panevezys  0:3 (0:1). N.Giedraitis (Silute). 150.
Goals: 21 L.Rimavicius, 61 D.Venckus, 73 R.Brusokas.
EKR: P.Davidovs, L.Januskevicius, E.Rukstele, G.Aleksa, A.Tumenas, L.Rimavicius (83 M.Juozaponis), D.Petrauskas (74 Z.Banys), V.Dragunevicius (61 J.Gulbinas), M.Litvinas, D.Venckus (83 D.Padaigis), M.Jakstas (71 R.Brusokas).
Booket: 27 M.Vijeikis, 44 E.Grudys, 55 R.Rudys, 75 K.Nazarovas, 76 G.Samsonikas (Ban).
[Apr 24]
17.00  Tauras Taurage - Kareda Kaunas  0:0.

Round 5

[Apr 26]
13.00  Polonija Vilnius - Zalgiris-2 Vilnius  5:2 (1:2). A.Jakubovskis (Vilnius). 70.
Goals: 26 A.Kopylcenko, 65 A.Kilikevicius, 80 A.Miliskevicius, 85 V.Zaboras, 88 A.Kopylcenko; 31 K.Frezdorfas, 43 K.Freizdorfas.
Booket: 44 V.Melnikovas (Zal).
15.00  Nevezis Kedainiai - Babrungas Plunge  0:0 (0:0). A.Kontvainas (Kaunas). 120.
Booket: 67 A.Radavicius (Nev); 17 G.Juska, 65 E.Biecius (Bab)
15.00  Ekranas-2 Panevezys - Kvintencija Kaunas  0:3 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 50.
Goals: 59 M.Tamulis, 84 M.Tamulis, 90 min M.Tamulis.
Booket: 59 E.Rukstele, 90 M.Jakstas (Ekr).
16.00  Rodovitas Klaipeda - Dainava Alytus  4:0 (2:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 100.
Goals: 34 M.Alilujevas, 37 T.Karinauskas, 48 M.Alilujevas, 88 A.Bojarinovas.
Booket: 31 K.Miglinas (Dai).
16.00  FK Silute - Lietava Jonava  2:0 (1:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 300.
Goals: 7 M.Zigutis, 70 R.Smitas.
Booket: 81 S.Cesnulis (Sil); 6 M.Regelskis, 33 A.Strebeika, 51 P.Kunevicius (Lie).
Sent Off: 85 V.Cikanas (S)
16.00  Banga Gargzdai - Vetra-2 Rudiskes  0:3 (0:1). M.Jazbutis (Silute). 150.
Goals: 18 G.Siciunas, 75 D.Sernas, 89 M.Grazys.
Booket: 5 N.Sasnauskas, 56 A.Voilenko (Vet).
16.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Utenis Utena  2:1 (1:1). S.Vilniskis (Panevezys). Panevezys. Pajuostis. 50.
Goals: 34 S.Laibinis, 70 S.Laibinis; 36 R.Bernotas.
Missed pk 88 V.Savickas (Ute).
Booket: 61 P.Garkauskas (GV); 38 R.Bernotas, 90 R.Dapkunas (Ute).
[Apr 27]
15.00  Kareda Kaunas - Kauno Jegeriai  0:1 (0:1). S.Dirda (Kaunas). 146.
Goal: 7 A.Puotkalis.
Booket: 15 A.Mancas (Kar); 44 A.Juozaitis, 58 T.Miklinevicius (KJ).
15.00  Tauras Taurage - LKKA Atletas Kaunas  0:2 (0:1). V.Macevicius (Telsiai). 100.
Goals: 43 (pk) T.Straleckas, 65 A.Kochanauskas.
Booket: 32 R.Grikstas, 77 G.Sakalauskas (Tau).

Round 6

[May 2]
17.00  LKKA Atletas Kaunas - Kauno Jegeriai  4:0 (2:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 150.
Goals: 24 T.Straleckas, 40 N.Maciulis, 63 N.Maciulis, 88 (pk) T.Straleckas.
[May 3]
13.00  Kvintencija Kaunas - Vetra-2 Rudiskes  0:0. G.Zimaila (Marijampole). 50.
Booket: 45 O.Ivanovskis, 69 S.Vaiginas, 78 R.Steckis (Vet).
15.00  Zalgiris-2 Vilnius - Nevezis Kedainiai  3:0. D.Bisigirskas (Jonava). 50. w/o game.
15.00  Utenis Utena - Banga Gargzdai  2:3 (0:1). V.Kundrotas (Vilnius). 130.
Goals: 50 (pk) S.Gaidys, 75 J.Turockinas; 9 E.Girdvainis, 56 (pk) M.Vijeikis, 84 A.Slusnys.
Booket: 25 J.Turockinas (Ute); 27 M.Grigaitis, 45 A.Slusnys, 70 E.Girdvainis (Bab).
16.00  Ekranas-2 Panevezys - Rodovitas Klaipeda  0:1 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 100.
Goal: 34 (og) L.Janusevicius.
EKR: A.Steinas, L.Januskevicius, E.Rukstele, G.Aleksa, A.Tumenas, L.Rimavicius (63 Z.Banys), D.Petrauskas, V.Dragunevicius, M.Litvinas, S.Vlasiks (76 M.Juozaponis), M.Jakstas (46 D.Venckus).
Booket: 64 V.Dragunevicius, 66 D.Petrauskas (Ekr); 30 G.Zutautas (Rod).
16.00  Babrungas Plunge - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 700.
Goals: 60 S.Laibinis, 63 A.Tautvydas.
Booket: 57 S.Laibinis (GV).
16.00  Dainava Alytus - FK Silute  0:1 (0:0). A.Kontvainas (Kaunas). 250.
Goal: 82 S.Cesnulis.
Booket: 64 J.Uzkuraitis, 71 R.Smitas (Sil).
Sent Off: 11 R.Krisiulevicius (Dai).
16.30  Kareda Kaunas - Polonija Vilnius  1:3 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). 40.
Goals: 7 E.Marozas; 61 V.Zaboras, 63 D.Grazulis, 86 V.Zaboras.
Booket: 66 A.Mockus, 87 D.Dobilas (Kar); 81 D.Grazulis (Pol).
16.30  Lietava Jonava - Tauras Taurage  2:1 (2:0). P.Malzinskas (Vilnius). 315.
Goals: 6 V.Nutautas, 26 R.Nazarko; 80 S.Taroza.
Booket: 56 M.Regelskis (Lie); 48 P.Pulkys (Tau).

Round 7

[May 6]
17.30  Kareda Kaunas - Nevezis Kedainiai  2:3 (2:1). K.Jugas (Vilnius). 155.
Goals: 2 L.Pilibaitis, 20 L.Pilibaitis; 24 M.Cinikas, 49 A.Popovas, 59 A.Popovas.
Booket: 59 L.Pilibaitis, 70 M.Varanauskas (Kar); 53 A.Urbsys, 86 R.Tutorius (Nev).
17.30  Polonija Vilnius - LKKA Atletas Kaunas  1:2 (1:1). A.Sakavicius (Jonava). 50.
Goals: 26 E.Soltanov; 15 A.Kochanauskas, 83 A.Staponka.
Booket: 82 A.Jankauskas (Pol); 64 E.Sutkus, 77 M.Jonelys (Atl).
18.00  Rodovitas Klaipeda - FK Silute  0:1 (0:0). A.Seskus (Palanga). 150.
Goal: 64 R.Smitas.
Booket: 60 M.Alilujevas (Rod); 16 S.Cesnulis, 29 M.Mirauskas (Sil).
Sent Off: 90 A.Galinis (Rod).
[May 7]
16.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Zalgiris-2 Vilnius  0:0. V.Vasiliauskas (Telsiai). Panevezys. Pajuostis. 200.
Booket: 27 V.Melnikovas, 72 N.Marciulevicius (Zal).
17.30  Dainava Alytus - Tauras Taurage  2:0 (1:0). V.Kazlauskas (Kaunas). 84.
Goals: 27 R.Karcemarskas, 85 R.Karcemarskas.
Booket: 79 E.Kelmonas (Dai); 50 J.Mickunas (Tau).
17.30  Lietava Jonava - Kauno Jegeriai  1:0 (0:0). V.Kundrotas (Vilnius). 200.
Goal: 85 R.Fiodorovas.
Booket: 49 S.Gaisys, 54 M.Regelskis, 75 V.Nutautas, 90 V.Cesnovicius (Lie); 56 D.Liutkus, 62 T.Miklinevicius (KJ).
Sent Off: 70 T.Miklinevicius (KJ).
17.30  Kvintencija Kaunas - Utenis Utena  1:2 (1:1). N.Giedraitis (Silute). 250.
Goals: 19 M.Tamulis; 16 R.Zdancius, 85 R.Zdancius.
Booket: 73 A.Sirka (Kvi); 51 V.Savickas (Ute).
17.30  Ekranas-2 Panevezys - Vetra-2 Rudiskes  0:3 (0:1). A.Makarevicius (Kaunas). 60.
Goals: 18 G.Siciunas, 69 V.Kotusevas, 78 M.Grazys.
18.00  Banga Gargzdai - Babrungas Plunge  2:0 (1:0). A.Kancleris (Klaipeda). 100.
Goals: 5 M.Vijeikis, 60 E.Girdvainis.
Booket: 51 R.Vaisnoras, 88 A.Mickevicius (Bab).
Sent Off: 67 D.Leipus (Bab).

Round 8

[May 9]
18.00  Nevezis Kedainiai - LKKA Atletas Kaunas  1:0 (0:0). V.Zilinskas (Marijampole). 150.
Goal: 68 A.Urbsys.
Booket: 26 N.Kestenis, 44 V.Seliukas, 47 A.Urbsys (Nev); 31 M.Jonelys (Atl).
[May 10]
13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Kareda Kaunas  4:2 (2:0). V.Macevicius (Telsiai). Panevezys. Pajuostis. 50.
Goals: 6 S.Laibinis, 16 V.Miknevicius, 56 A.Tautvydas, 58 S.Laibinis; 72 L.Pilibaitis, 90 M.Varanauskas.
15.00  Utenis Utena - Ekranas-2 Panevezys  2:2 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 80.
Goals: 28 S.Gaidys, 56 M.Morkunas; 54 M.Litvinas, 75 G.Aleksa.
Booket: 12 L.Rimavicius (Ekr).
15.00  FK Silute - Tauras Taurage  3:0 (1:0). A.Seskus (Palanga). 200.
Goals: 41 R.Smitas, 74 N.Eglynas, 87 N.Eglynas.
Booket: 23 M.Segzda, 25 V.Rasovas, 89 M.Dedura (Tau).
16.00  Lietava Jonava - Polonija Vilnius  1:4 (1:2). V.Kazlauskas (Kaunas). 285.
Goals: 40 V.Nutautas; 14 I.Soltanic, 31 A.Miliskevicius, 60 E.Tucinskis, 83 S.Griciukas.
Booket: 43 P.Fiodorovas (Lie); 50 A.Kilikevicius (Pol).
16.00  Zalgiris-2 Vilnius - Banga Gargzdai  0:0. S.Dirda (Kaunas). 60.
Booket: 14 J.Dijanovas, 49 N.Marciulevicius (Zal); 30 M.Vijeikis, 90 R.Grudys (Ban).
16.00  Kauno Jegeriai - Dainava Alytus  4:3 (3:0). D.Miezelis (Vilnius). 150.
Goals: 16 K.Palaima, 18 A.Puotkalis, 23 D.Liutkus, 50 A.Puotkalis; 65 A.Miniauskas, 71 A.Miniauskas, 75 D.Treigys.
Missed pk 85 A.Puotkalis (KJ); 10 R.Krisiulevicius (Dai).
Booket: 33 N.Bartkevicius, 56 T.Baliukynas, 85 K.Miglinas (Dai).
Sent Off: 29 R.Krisiulevicius, 85 E.Bieksa (Dai).
17.00  Babrungas Plunge - Kvintencija Kaunas  1:0 (1:0). A.Zuta (Klaipeda). 500.
Goal: 44 R.Safonovas.
Booket: 56 R.Vaisnoras (Bab); 52 R.Ruibys (Kvi).
Sent Off: 82 R.Cepovas (Kvi).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Vetra-2 Rudiskes  1:1 (1:1). M.Jazbutis (Silute). 100.
Goals: 12 M.Alilujevas; 30 R.Steckis.
Booket: 58 T.Balciunas (Rod); 54 N.Sasnauskas (Vet).

Round 9

[May 16]
18.00  LKKA Atletas Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:2 (1:1). D.Kancelskis (Siauliai). 50.
Goals: 3 (pk) T.Straleckas; 10 (pk) A.Tautvydas, 77 P.Garkauskas.
Booket: 9 H.Grigas, 15 A.Kochanauskas, 45 M.Jonelys, 63 M.Judickas, 74 E.Sutkus (Atl); 45 G.Stupakas, 78 P.Garkauskas (GV).
18.00  Zalgiris-2 Vilnius - Kvintencija Kaunas  0:1 (0:0). S.Vilniskis (Panevezys). 55.
Goal: 67 D.Aleknavicius.
Booket: 48 V.Malnikovas (Zal).
Sent Off: 88 R.Kliukoitis (Zal); 88 E.Sakys (Kvi).
18.00  Nevezis Kedainiai - Lietava Jonava  3:0 (2:0). V.Kundrotas (Vilnius). 180.
Goals: 12 A.Popovas, 43 V.Seliukas, 90 D.Adomaitis.
Booket: 61 A.Urbsys (Nev); 43 V.Nutautas (Lie).
[May 17]
15.00  Kareda Kaunas - Banga Gargzdai  1:0 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 70.
Goal: 73 G.Vicius.
Booket: 30 M.Vijeikis, 37 R.Grudys (Ban).
[May 18]
16.00  Tauras Taurage - Rodovitas Klaipeda  0:2 (0:2). N.Giedraitis (Silute). 150.
Goals: 8 A.Konovalovas, 43 T.Karinauskas.
Booket: 42 D.Simkus, 75 D.Stazys, 78 M.Urbutis, 80 M.Kursevicius (Tau); 60 S.Atmanavicius (Rod).
16.00  Kauno Jegeriai - FK Silute  1:0 (0:0). R.Cizas (Panevezys). 30.
Goal: 80 M.Karalius.
Booket: 50 D.Kunevicius, 57 V.Stankevicius (KJ).
16.00  Polonija Vilnius - Dainava Alytus 11:0 (3:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 55.
Goals: 8 E.Pelcis, 15 E.Pelcis, 30 A.Koplycenko, 54 V.Zaboras, 58 V.Zaboras, 67 A.Naumovas, 71 S.Griciukas, 72 V.Zaboras, 78 A.Koplycenko, 85 A.Miliskevicius, 90 V.Zaboras.
16.00  Ekranas-2 Panevezys - Babrungas Plunge  3:1 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 70.
Goals: 54 D.Petrauskas, 61 M.Uselis, 90 D.Venckus; 89 (pk) D.Petrutis.
Booket: 63 A.Tumenas (Ekr).
16.00  Utenis Utena - Vetra-2 Rudiskes  0:4 (0:2). K.Jugas (Vilnius). 220.
Goals: 12 I.Douglas, 25 M.Grazys, 52 A.Bogdanas, 89 A.Develtovas.
Booket: 57 T.Vaisnoraitis (Ute).

Round 10

[May 20]
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Lietava Jonava  2:0 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). Panevezys. Pajuostis. 35.
Goals: 28 S.Laibinis, 61 V.Rabikauskas.
Booket: 73 A.Juodeikis (GV).
18.00  Kvintencija Kaunas - Kareda Kaunas  1:1 (0:1). V.Kundrotas (Vilnius). 100.
Goals: 75 R.Cepovas; 5  E.Marozas.
Booket: 27 R.Cepovas, 40 G.Gurjevas (Kvi); 26 D.Dobilas, 41 T.Kijanskas, 87 M.Daunoravicius (Kar).
[May 21]
18.00  Rodovitas Klaipeda - Utenis Utena  3:2 (1:1). V.Macevicius (Telsiai). 100.
Goals: 12 T.Karinauskas, 58 A.Mika, 65 T.Karinauskas; 44 R.Zdancius, 71 R.Zdancius.
Booket: 68 T.Balciunas (Rod).
18.00  Babrungas Plunge - Vetra Rudiskes  0:5 (0:0). A.Kancleris (Klaipeda). 350.
Goals: 55 N.Sasnauskas, 61 A.Voilenko, 74 M.Grazys, 76 Z.Ruminas, 90 Z.Ruminas.
18.00  Zalgiris-2 Vilnius - Ekranas-2 Panevezys  1:4 (0:2). A.Makaravicius (Kaunas). 50.
Goals: 84 R.Cepulis; 27 E.Rukstele, 28 M.Uselis, 87 M.Juozaponis, 89 M.Jakstas.
Booket: 39 R.Dukel, 54 A.Silale, 75 R.Valikonis (Zal); 78 E.Rukstele (Ekr).
18.00  Banga Gargzdai - LKKA-Atletas Kaunas  0:0. G.Mirauskas (Siauliai). 200.
Booket: 23 R.Grudys, 29 A.Anisimenka, 48 G.Samsonikas (Ban); 43 N.Maciulis, 56 H.Grigas, 83 E.Sutkus (Atl).
18.00  Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai  1:3 (1:2). D.Bisigirskas (Jonava). 150.
Goals: 9 R.Karcemarskas; 8 E.Babenskas, 15 N.Kestenis, 83 K.Rokas.
Missed pk 73 R.Karcemarskas (Dai).
Booket: 84 K.Miglinas, 86 R.Krisulevicius (Dai); 16 E.Babenskas, 37 D.Adomaitis, 71 R.Rimsa, 75 A.Urbsys (Nev).
18.00  FK Silute - Polonija Vilnius  2:6 (0:1). V.Grigaravicius (Klaipcda). 300.
Goals: 71 S.Cesnulis, 76 V.Cikanas; 22 M.Kizys, 53 M.Grigalevicius, 58 A.Maksimovicius, 69 A.Maksimovicius, 77 V.Zaboras, 87 A.Kopylcenko.
Booket: 37 M.Grigalevicius, 44 A.Jankauskas (Pol).
Sent Off: 49 R.Smitas (Sil); 49 A.Sivinskis (Pol).
18.00  Kauno Jegeriai - Tauras Taurage  3:1 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 70.
Goals: 3 A.Velicka, 69 A.Velicka, 90 (pk) A.Velicka; 67  M.Kursevicius.
Booket: 41 T.Miklinevicius, 70 E.Jasinauskas, 87 O.Girnius (KJ); 23 G.Sakalauskas, 86 D.Stazys (Tau).
Sent Off: 61 T.Miklinevicius (KJ).

Round 11

[May 23]
17.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Dainava Alytus  1:2 (1:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). Panevezys. Pajuostis. 50.
Goals: 10 A.Tautvydas; 35 E.Liaugaudas, 74 (pk) I.Bartkevicius.
Booket: 18 R.Jankauskas (GV); 85 D.Treigys (Dai).
[May 24]
14.00  LKKA-Atletas Kaunas - Kvintencija Kaunas  1:1 (1:0). S.Dirda (Kaunas). 100.
Goals: 3 T.Straleckas; 88 R.Ruibys.
Booket: 3 E.Sutkus, 36 A.Kochanauskas, 72 N.Maciulis, 85 M.Petrusevicius (Atl); 30 A.Sirka, 85 D.Aleknavicius (Kvi).
Sent Off: 56 A.Kochanauskas (Atl).
14.00  Zalgiris-2 Vilnius - Vetra-2 Rudiskes  0:1 (0:0). E.Vencius (Vilnius). Ukmerge. 50.
Goal: 67 M.Grazys.
Booket: 15 N.Marciulevicius, 63 R.Valikonis (Zal); 17 N.Sasnauskas, 32   D.Ivanovskis, 69 D.Vasilkov (Vet).
16.00  Tauras Taurage - Polonija Vilnius  1:8 (1:5). V.Vasiliauskas (Telsiai). 70.
Goals: 5 M.Kursevicius; 25 A.Maksimovicius, 27 E.Soltanov, 33 V.Zaboras, 40 A.Miliskevicius, 43 M.Grigalevicius, 51 V.Zaboras, 71 (pk) V.Zaboras, 89 M.Grigalevicius.
Booket: 62 M. Matula (Tau).
16.00  Nevezis Kedainiai - FK Silute  1:2 (0:2). A.Sakavicius (Jonava). 120.
Goals: 75 A.Popovas; 32 A.Strelnikovas, 40 M.Mirauskas.
Booket: 81 V.Strumeckas (Nev); 36 A.Andriekus (Sil).
16.00  Banga Gargzdai - Lietava Jonava  0:3 (0:0). N.Giedraitis (Silute). 150.
Goals: 50 M.Regelskis, 64 R.Buivydas, 75 R.Blazaitis.
Booket: 16 M. Vijeikis(B)
16.00  Ekranas-2 Panevezys - Kareda Kaunas  2:3 (2:1). G.Mirauskas (Siauliai). 50.
Goals: 18 V.Dragunevicius, 44 D.Venckus; 38 V.Sutkevicius, 82 M.Daunoravicius, 89 L.Pilibaitis.
Booket: 9 D.Venckus (Ekr); 24 T.KIjanskas, 63 A.Mancas, 68 L.Pilibaitis (Kar).
17.00  Babrungas Plunge - Utenis Utena  2:0 (1:0). A.Seskus (Palanga). 400.
Goals: 38 (pk) G.Juska, 71 G.Juska.
Booket: 74 R.Skirmantas (Ute).
17.00  Kauno Jegeriai - Rodovitas Klaipeda  3:0 (2:0). K.Jugas (Vilnius). 100.
Goals: 30 V.Stankevicius, 38 A.Velicka, 58 V.Stankevicius.
Booket: 60 O.Girnius (KJ); 40 T.Balciunas (Rod).

from Round 14

[May 27]
18.00  Babrungas Plunge - Kareda Kaunas  1:0 (0:0). S.Vilniskis (Panevezys). 300.
Goal: 69 G.Juska.
Booket: 73 R.Vaisnoras (Bab); 44 J.Mockus (Kar).

Round 12

[May 31]
12.00  Lietava Jonava - Kvintencija Kaunas  3:1 (3:0). E.Vencius (Vilnius). 200.
Goals: 8 S.Gaisys, 26 S.Gaisys, 32 V.Cesnovicius; 82 R.Ruibys.
Booket: 37 P.Kunevicius, 55 V.Cesnovicius, 61 R.Fiodorovas, 71 P.Kvedaravicius, 74 K.Zigmantavicius (Lie); 25 A.Sirka, 55 M.Tamulis, 67 E.Sakys, 77 E.Ragauskas (Kvi).
15.00  LKKA Atletas Kaunas - Ekranas-2 Panevezys  3:1 (1:1). A.Jakubovskis (Vilnius). 85.
Goals: 8 A.Staponka, 75 S.Vysniauskas, 89 K.Vasilkovas; 28 V.Dragunevicius.
Booket: 40 R.Melsbakas (Atl); 29 V.Dragunevicius, 37 E.Rukstele, 73 J.Abraitis (Ekr).
16.00  Nevezis Kedainiai - Tauras Taurage  1:0 (0:0). M.Jazbutis (Silute). 150.
Goal: 90 A.Popovas.
Booket: 28 E.Babenskas, 40 D.Adomaitis, 45 A.Popovas (Nev); 2 A.Bendikas, 64 M.Segzda (Tau).
Sent Off: 84 V.Strumeckas (Nev)
17.00  Utenis Utena - Zalgiris-2 Vilnius  1:3 (0:3). D.Bisigirskas (Jonava). 130.
Goals: 68 T.Karvelis; 20 K.Freizdorfas, 39 N.Marciulevicius, 45 N.Marciulevicius.
Booket: 67 V.Savickas (Ute); 40 V.Biriukovas, 74 R.Cepulis (Zal).
17.00  Dainava Alytus - Banga Gargzdai  2:1 (1:1). A.Kontvainas (Kaunas). 180.
Goals: 45 I.Bartkevicius, 90 R.Karcemarskas; 18 R.Rumbutis.
Booket: 56 A.Slusnys (Ban).
17.00  FK Silute - Gelezinis Vilkas Vilnius  4:1 (2:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 200.
Goals: 20 M.Mirauskas, 44 M.Mirauskas, 68 M.Mirauskas, 85 A.Strelnikovas; 87 V.Vaiciukevicius.
Booket: 86 S.Norgela (Sil); 36 V.Miknevicius, 53 S.Laibinis, 65 R.Jankauskas (GV).
17.00  Polonija Vilnius - Kauno Jegeriai  2:1 (2:0). R.Cizas (Panevezys). 40.
Goals: 1 A.Maksimovicius, 32 V.Zaboras; 75 G.Sirmelis.
Booket: 44 A.Kilikevicius (Pol); 70 M.Zaliukas (KJ).
18.00  Rodovitas Klaipeda - Babrungas Plunge  3:1 (2:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 80.
Goals: 22 M.Aliliujevas, 30 M.Alilujevas, 76 T.Karinauskas; 87 R.Grigutis.
Booket: 32 M.Alilujevas (Rod); 26 G.Juska, 32 R.Grigutis (Bab).
18.00  Kareda Kaunas - Vetra-2 Rudiskes  0:2 (0:1). A.Kancleris (Klaipeda). 150.
Goals: 21 M.Grazys, 78 A.Voilenko.
Booket: 17 O.Ivanovskis, 66 G.Kontautas (Vet).

Round 13

[Jun 4]
16.00  Kauno Jegeriai  - Nevezis Kedainiai  2:1 (2:1). G.Mirauskas (Siauliai). 50.
Goals: 27 M.Pastva, 38 M.Pastva; 24 A.Popovas.
Booket: 67 K.Rokas (Nev).
18.00  Polonija Vilnius - Rodovitas Klaipeda  2:1 (1:0). V.Zilinskas (Marijampole). 50.
Goals: 15 T.Mikuckis, 68 M.Kizys; 84 M.Norvilas.
Booket: 51 T.Balciunas (Rod).
18.00  Utenis Utena - Kareda Kaunas  0:1 (0:0). K.Jugas (Vilnius). 120.
Goal: 88 M.Varanauskas.
Booket: 30 M.Paliunis, 57 S.Gaidys (Ute); 36 L.Lepsevicius (Kar).
18.00  Babrungas Plunge - Zalgiris-2 Vilnius  4:0 (3:0). A.Seskus (Palanga). 450.
Goals: 6 M.Grigutis, 11 G.Juska, 34 G.Juska, 83 A.Mickevicius.
Booket: 50 N.Marcinkevicius, 62 M.Mlynskij (Zal).
18.30  Tauras Taurage - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:1). A.Makarevicius (Kaunas). 100.
Goals: 9 A.Juodeikis, 57 (pk) R.Jankauskas.
18.30  FK Silute - Banga Gargzdai  6:2 (3:0). A.Zuta (Klaipeda). 200.
Goals: 16 A.Strelnikovas,  20 A.Strelnikovas, 34 (pk) S.Malinauskas, 58 S.Cesnulis, 73 R.Maciulevicius, 75 S.Malinauskas; 63 (pk) K.Gnedojus, 82 (pk) K.Gnedojus.
18.30  Ekranas-2 Panevezys - Lietava Jonava  3:1 (1:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 80.
Goals: 25 D.Venckus, 52 M.Uselis, 59 M.Litvinas; 83 A.Korsakovas.
EKR: P.Davidovs, G.Paulauskas, L.Januskevicius, J.Abraitis, A.Tumenas, G.Tomkevicius (90 D.Griskevicius), Z.Banys (82 A.Arlauskas), V.Dragunevicius (69 J.Gulbinas), D.Venckus, M.Litvinas, M.Uselis (76 M.Jakstas).
Booket: 10 L.Janusevicius, 12 M.Uselis, 32 D.Venckus (Ekr); 15 M.Regelskis, 25 A.Korsakovas (Lie).
Sent Off: 46 D.Venckus (Ekr).
19.00  LKKA Atletas - Vetra-2 Rudiskes  1:2 (0:0). A.Sakavicius (Jonava). 60.
Goals: 61 N.Maciulis; 71 D.Vasilkovas, 87 A.Voilenko.
Booket: 37 G.Siciunas, 76 N.Sasnauskas (Vet).

Round 14

[Jun 7]
15.00  LKKA Atletas Kaunas - Utenis Utena  0:0. G.Zymaila (Marijampole). 100.
Booket: 43 E.Zilinskas (Atl); 27 A.Volkovas, 36 S.Gaidys, 36 V.Savickas (Ute).
17.00  Vetra-2 Rudiskes - Lietava Jonava  0:0. V.Kazlauskas (Kaunas). 100.
Booket: 47 A.Voilenko (Vet); 17 R.Fiodorovas, 33 S.Gaisys, 47 P.Kvedaravicius, 49 A.Korsakovas, 53 M.Sauciunas, 66 R.Sonkus (Lie)
17.00  Ekranas-2 Panevezys - Dainava Alytus  2:1 (0:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 80.
Goals: 79 M.Juozaponis, 81 M.Jakstas; 43 R.Krisiulevicius.
Booket: 37 A.Tumenas (Ekr), 88 R.Krisiulevicius (Dai).
17.00  Tauras Taurage - Banga Gargzdai  1:1 (1:0). G.Mirauskas (Siauliai). 100.
Goals: 33 V.Rasovas; 81 D.Gailiusis.
Booket: 25 J.Mickunas, 77 D.Stazys, 83 S.Taroza (Tau); 26 V.Gnedojus (Ban).
Sent Off: 41 J.Mickunas (Tau).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Zalgiris-2 Vilnius  4:2 (1:0). M.Jazbutis (Silute). 100.
Goals: 26 T.Karinauskas, 59 G.Petkus, 78 M.Aliliujevas, 81 M.Alilujevas; 66 K.Freizdorfas, 85 V.Jarosas.
Booket: 60 A.Konovalovas (Rod); 57 M.Mlynskyj (Zal).
18.00  Kauno Jegeriai - Gelezinis Vilkas Vilnius  4:1 (3:0). D.Bisigirskas (Jonava). 50.
Goals: 5 A.Velicka, 33 M.Opic, 38 M.Opic, 56 A.Velicka; 87 K.Nepas.
Booket: 23 T.Jagelavicius (KJ); 36 R.Padegimas (GV).
18.00  Polonija Vilnius - Nevezis Kedainiai  7:1 (1:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goals: 12 V.Zaboras, 51 A.Sivinskis, 54 A.Kopylcenko, 74 A.Sivinskis, 77 A. Sivinskis, 81 V.Zaboras, 87 K.Jasaitis; 4 A.Popovas.
Booket: 5 N.Kestenis, 64 A.Urbsys (Nev).
[Jun 8]
16.00  Kvintencija Kaunas - FK Silute  0:2 (0:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 50.
Goals: 52 R.Smitas, 90 S.Cesnulis.
Booket: 26 A.Sirka, 40 D.Alilujevas, 51 G.Gurjevas (Kvi); 36 V.Cikanas, 61 M.Zirgutis, 70 A.Andriekus, 85 R.Silinskas (Sil).
Sent Off: 90 A.Sirka (Kvi).

Round 15

[Jun 14]
16.00  Kvintencija Kaunas - Tauras Taurage  5:2 (2:0). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goals: 3 (pk) R.Cepovas, 4 M.Tamulis, 66 R.Cepovas, 85 A.Statkevicius, 89 M.Tamulis; 57 M.Kursevicius, 62 M.Kursevicius.
Booket: 38 G.Sakalauskas, 65 D.Stazys (Tau).
17.00  Utenis Utena - Lietava Jonava  1:6 (0:3). V.Kundrotas (Vilnius). 90.
Goals: 67 R.Skirmantas; 3 R.Fiodorovas, 5 R.Nazarko, 17 (og) A.Gimzauskas, 69 R.Buivydas, 83 R.Fiodorovas, 86 S.Cerniauskas.
Booket: 23 J.Turockinas, 64 S.Gaidys, 78 K.Vaskelis (Ute); 43 V.Cesnovicius, 64 R.Sulinskas (Lie).
Sent Off: 73 R.Sulinskas (Lie).
17.00  FK Silute - Ekranas-2 Panevezys  0:0. V.Vasiliauskas (Telsiai). 200.
Booket: 32 E.Rukstele (Ekr).
17.30  Dainava Alytus - Vetra-2 Rudiskes  0:3 (0:1). A.Makarevicius (Kaunas). 200.
Goals: 38 G.Siciunas, 58 D.Martisevskis, 65 D.Martisevskis.
Booket: 78 R.Krisulevicius (Dai); 41 O.Ivanovskis (Vet).
17.30  Banga Gargzdai - Kauno Jegeriai  0:7 (0:4). V.Grigaravicius (Klaipeda). 250.
Goals: 14 I.Zelmikas, 16 V.Stankevicius, 19 V.Stankevicius, 31 A.Puotkalis, 46 S.Zelvys, 47 A.Puotkalis, 53 I.Zelmikas.
Booket: 50 G.Samsonikas (Ban).
17.30  Nevezis Kedainiai - Rodovitas Klaipeda  2:1 (2:0). A.Sakavicius (Jonava). 110.
Goals: 8 D.Adomaitis, 43 V.Seliukas; 48 M.Alilujevas.
Booket: 44 A.Konovalovas (Rod).
18.00  Polonija Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:1 (0:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 70.
Goals: 90 A.Jankauskas; 57 S.Laibinis.
Booket: 35 T.Mikuckis, 37 A.Kilikevicius (Pol); 22 R.Pranckevicius, 52 P.Garkauskas, 88 K.Nepas (GV).
Sent Off: 87 V.Miknevicius (GV).
[Jun 15]
15.00  Kareda Kaunas - Zalgiris-2 Vilnius  1:2 (0:0). D.Bisigirskas (Jonava). 60.
Goals: 89 M.Pinskis; 76 N.Marciulevicius; 90 R.Dukelis.
Booket: V.Nikulinas, V.Melnikovas (Zal).
17.30  LKKA Atletas Kaunas - Babrungas Plunge  1:1 (0:1). P.Malzinskas (Vilnius). 85.
Goals: 82 K.Vasilkovas; 41 M.Grigutis.
Booket: R.Melsbakas, E.Valaitis, E.Zilinskas (Atl); M.Grigutis (Bab).

from Round 17

[Jun 19]
18.00  Kareda Kaunas - LKKA Atletas Kaunas  1:2 (0:0). P.Malzinskas (Vilnius). 165.
Goals: 56 M.Pinskis; 59 N.Maciulis, 78 R.Melsbakas.
Booket: 55 E.Sutkus, 75 M.Grincevicius (Atl).

from Round 13

[Jun 21]
15.00  Dainava Alytus - Kvintencija Kaunas  2:4 (1:0). K.Jugas (Vilnius). 100.
Goals: 23 A.Miniauskas, 56 R.Karcemarskas; 65 G.Gurjevas, 68 M.Tamulis, 76 D.Aleknavicius, 85 R.Cepovas.
Booket: 70 N.Bartkevicius, 88 K.Miglinas (Dai); 57 D.Aleknavicius, 78 E.Sakys (Kvi).
Sent Off: 88 A.Miknevicius (Dai).

from Round 17

[Jun 21]
18.00  Nevezis Kedainiai - Banga Gargzdai  4:1 (0:1). D.Bisigirskas (Jonava). 70.
Goals: 70 (pk) A.Urbsys, 72 V.Seliukas, 85 R.Rimsa, 87 A.Popovas; 2 D.Lapys.
Booket: 60 A.Popovas, 65 D.Lapys, 73 M.Grigaitis (Ban).

Round 16

[Jun 23]
18.00  Lietava Jonava - Babrungas Plunge  1:0 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 450.
Goal: 40 R.Buivydas.
Booket: 27 S.Gaisys, 45 M.Regelskis (Lie).
[Jun 24]
16.30  Zalgiris-2 Vilnius - LKKA Atletas Kaunas  2:0 (0:0). G.Mirauskas (Siauliai). 30.
Goals: 64 A.Trafimenka, 89 R.Dukel.
Booket: 54 R.Kliukoitis, 66 N.Marciulevicius, 70 E.Dijanov (Zal); 44 A.Kochanauskas (Atl).
Sent Off: 88 A.Kochanauskas (Atl).
17.30  Kvintencija Kaunas - Kauno Jegeriai   4:2 (1:1). E.Vencius (Vilnius). 50.
Goals: 13 M.Tamulis, 54 M.Tamulis, 76 G.Gurjevas, 81 M.Tamulis; 16 V.Stankevicius, 68 K.Palaima.
Missed pk 85 V.Stankevicius (KJ).
Booket: 11 G.Gurjevas, 35 M.Tamulis (Kvi); 44 A.Juozaitis, 65 I.Zelmikas, 71 A.Velicka, 73 V.Stankevicius, 89 M.Zaliukas (KJ).
18.00  Rodovitas Klaipeda - Kareda Kaunas  2:2 (0:1). V.Macevicius (Telsiai). 100.
Goals: 52 T.Karinauskas, 60 M.Alilujevas (Rod); 30 M.Daunoravicius, 81 T.Kijanskas (Kar).
Booket: 83 I.Metelica (Rod); 83 M.Daunoravicius (Kar).
18.00  Banga Gargzdai - Polonija Vilnius  1:4 (0:3). A.Seskus (Palanga). 90.
Goals: 71 G.Samsonikas; 32 A.Kilikevicius, 35 D.Grazulis, 43 K.Jasaitis, 80 R.Pocius.
Booket: 73 D.Lapys (Ban); 80 S.Griciukas (Pol).
18.30  Dainava Alytus - Utenis Utena  4:4 (2:3). A.Jakubovskis (Vilnius). 200.
Goals: 25 D.Keblikas, 35 D.Keblikas, 55 K.Miglinas, 70 R.Karcemarskas; 4 V.Savickas, 40 R.Zdancius, 41 V.Savickas, 48 V.Savickas.
Booket: 19 G.Vaitulevicius, 30 N.Bartkevicius (Dai); 20 V.Savickas, 45 S.Gaidys, 57 A.Gimzauskas, 89 J.Turockinas (Ute).
19.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Nevezis Kedainiai  1:0 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 70.
Goal: 56 A.Juodeikis.
Booket: 9 V.Vaiciukevicius (GV); 15 A.Klimakovas (Nev).
[Jun 25]
18.00  FK Silute - Vetra-2 Rudiskes  2:2 (1:1). V.Vasiliauskas (Telsiai). 150.
Goals: 29 E.Silinskas, 66 S.Malinauskas; 25 A.Bogdanas, 83 R.Steckis.
Booket: S.Cesnulis (Sil); A.Voilenka (Vet).
19.00  Ekranas-2 Panevezys - Tauras Taurage  0:1 (0:1). A.Kancleris (Klaipeda). 50.
Goal: 26 M.Segzda.
Booket: S.Taroza, D.Stazys, D.Ratomskis (Tau).

Round 17

[Jun 28]
17.00  Kauno Jegeriai - Ekranas-2 Panevezys  4:3 (2:1). V.Kundrotas (Vilnius). 90.
Goals: 5 V.Stankevicius, 23 D.Liutkus, 53 V.Stankevicius, 61 V.Stankevicius; 13 M.Juozaponis, 80 Z.Banys, 83 M.Juozaponis.
EKR: P.Davidovs, G.Aleksa, R.Rimavicius (70 J.Abraitis), A.Tumenas (46 M.Jakstas), L.Janusevicius, D.Padaigis (50 A.Arlauskas), E.Rukstele, D.Petrauskas, Z.Banys, M.Litvinas, M.Juozaponis.
Booket: 55 A.Puotkalis (KJ); 43 L.Rimavicius, 75 J.Abraitis, 78 P.Davidovs (Ekr).
17.30  Utenis Utena - FK Silute 3:6 (1:3). E.Vencius (Vilnius). 100.
Goals: 31 K.Vaskelis, 72 R.Skirmantas, 89 K.Vaskelis; 9 A.Strelnikovas, 34 S.Norgela, 38 S.Cesnulis, 40 R.Smitas, 65 A.Strelnikovas, 78 S.Cesnulis.
Booket: 13 J.Turockinas, 33 A.Volkovas, 42 T.Keraitis (Ute); 55 A.Strelnikovas (Sil).
18.00  Babrungas Plunge - Dainava Alytus  5:1 (1:0). N.Giedraitis (Silute). 400.
Goals: 26 M.Grigutis, 51 (pk), G.Juska, 59 G.Juska, 69 G.Juska, 84 D.Petrutis; 81 N.Baranauskas.
Booket: 50 K.Miglinas, 51 N.Bartkevicius (Dai).
Sent Off: 53 K.Miglinas (Dai).
18.00  Tauras Taurage - Vetra-2 Rudiskes  1:1 (0:0). V.Macevicius (Telsiai). 100.
Goals: 78 M.Urbutis; 90 M.Grazys.
Booket: 51 D.Kruminas (Vet).
18.30  Lietava Jonava - Zalgiris-2 Vilnius  3:2 (3:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 250.
Goals: 18 (pk) A.Korsakovas, 39 R.Buivydas, 42 R.Nazarko; 74 N.Marciulevicius, 77 V.Melnikovas.
Booket: 47 P.Kunevicius (Lie); 32 J.Dijanovas, 79 N.Marciulevicius (Zal).
Sent Off: 89 J.Dijanovas (Zal).
18.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Rodovitas Klaipeda  5:1 (1:1). A.Kontvainas (Kaunas). 50.
Goals: 9 R.Jankauskas, 65 R.Jankauskas, 75 A.Juodeikis, 82 V.Miknevicius, 90 K.Nepas; 15 M.Alilujevas.
Booket: 22 R.Pranckevicius, 62 S.Laibinas (GV).
Sent Off: 90 R.Pranckevicius (GV).
[Jul 19]
16.00  Polonija Vilnius - Kvintencija Kaunas  5:1 (2:0). R.Cizas (Panevezys). 40.
Goals: 30 (pk) A.Miliskevicius, 38 M.Kizys, 48 A.Jankauskas, 76 K.Jasaitis, 84 E.Tucinskis; 89 G.Gurjevas.
Booket: A.Naumovas (Pol); V.Gabieta (Kvi).

Round 18

[Jul 24]
16.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Banga Gargzdai  4:1 (1:0). G.Mazeika (Kaunas). 60.
Goals: 32 A.Juodeikis, 62 S.Barevicius, 66 V.Vaiciukevicius, 80 R.Kurecas; 73 S.Vysniauskas.
Booket: 14 M.Jonelys (Ban).
[Jul 26]
17.00  Jonavos Lietava - Kareda Kaunas  0:2 (0:2). S.Vilniskis (Panevezys). 150.
Goals: 1 E.Marozas (K), 10 (og) R.Blazaitis.
Booket: 26 A.Korsakovas, 29 R.Fiodorovas (Lie).
17.00  Dainava Alytus - Zalgiris-2 Vilnius  2:0 (1:0). G.Mazeika (Kaunas). 200.
Goals: 2 M.Birzinis, 60 M.Birzinis.
Missed pk 39 V.Jaras (Zal).
Booket: 35 A.Kadziauskas, 78 M.Birzinis (Dai); 16 V.Jaras, 19 A.Trofimenko, 40 V.Melnikovas (Zal).
17.00  Babrungas Plunge - FK Silute  1:1 (0:1). V.Macevicius (Telsiai). 300.
Goals: 52 E.Gaudutis; 16 S.Cesnulis.
Booket: 82 A.Andriekus (Sil).
17.00  Nevezis Kedainiai - Kvintencija  2:4 (0:2). A.Movsesjanas (Joniskis). 300.
Goals: 69 M.Cinikas, 87 K.Zeniauskas; 22 K.Grigonis, 37 R.Cepovas, 47 G.Gurjevas, 64 G.Gurjevas.
17.00  Polonija Vilnius - Ekranas-2 Panevezys  1:2 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 30.
Goals: 56 V.Zaboras; 47 M.Uselis, 60 D.Venckus.
EKR: P.Davidovs, V.Dragunevicius, L.Rimavicius, J.Abraitis, A.Tumenas, L.Janusevicius, D.Padaigis, D.Petrauskas (18 D.Venckus), Z.Banys, M.Juozaponis (86 M.Jakstas), M.Uselis.
Booket: 44 M.Rapalis, 60 A.Kilikevicius, 73 A.Jankauskas (Pol); 54 M.Juozaponis, 59 P.Davidovs, 71 D.Venckus (Ekr).
[Jul 27]
16.00  Vetra-2 Rudiskes - Kauno Jegeriai  1:0 (0:0). D.Kancelskis (Siauliai). 100.
Goal: 65 D.Sernas.
Booket: 76 E.Biecius, 84 R.Vezevicius (Vet); 72 J.Dovydaitis (KJ).

Round 19

[Jul 29]
16.00  Zalgiris-2 Vilnius - FK Silute  1:1 (1:1). D.Bisigirskas (Jonava). 60.
Goals: 44 A.Bulonas; 11 V.Olsanskis.
Booket: 89 R.Maciulevicius (Sil).
18.00  Kareda Kaunas - Dainava Alytus  0:0 (0:0). K.Jugas (Vilnius). 75.
Booket: 63 M.Birzinis (Dai).
18.00  Babrungas Plunge - Tauras Taurage  4:0 (4:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 400.
Goals: 26 G.Juska, 34 G.Juska, 38 N.Kumza, 43 G.Juska.
Booket: 79 D.Simkus (Tau).
18.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Kvintencija Kaunas  3:1 (1:0). S.Vilniskis (Panevezys). 50.
Goals: 21 S.Laibinis, 79 V.Miknevicius, 82 V.Miknevicius; 85 G.Gurjevas.
Booket: 44 R.Kliukoitis (GV); 37 A.Januskevicius, 54 M.Tamulis, 67 V.Gabieta (Kvi).
Sent Off: 71 R.Kliukoitis (GV).
18.30  Rodovitas Klaipeda - Banga Gargzdai  3:1 (0:0). A.Seskus (Palanga). 100.
Goals: 52 R.Steckis, 53 M.Alilujevas, 89 (pk) S.Atmanavicius; 74 D.Lapys.
Booket: 42 R.Steckis, 66 M.Alilujevas (Rod); 13 D.Lapys, 64 M.Jonelys, 73 J.Moskaliovas (Ban).
[Jul 30]
18.00  Vetra-2 Rudiskes - Polonija Vilnius  2:3 (0:1). P.Malzinskas (Vilnius). 115.
Goals: 57 N.Sasnauskas, 62 (pk) I.Douglas; 35 (pk) V.Zaboras, 55 M.Kizys, 90 K.Jasaitis.
Booket: 14 G.Milius, 40 N.Sasnauskas, 69 A.Ratkevicius (Vet); 19 D.Artiomovas, 64 A.Sobolis, 70 M.Rapalis (Pol).
Sent Off: 74 V.Zaboras (Pol).
18.30  Ekranas-2 Panevezys - Nevezis Kedainiai  2:0 (0:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 190.
Goals: 66 Z.Banys, 86 M.Jakstas.
EKR: P.Davidovs, G.Aleksa, L.Rimavicius, J.Abraitis, A.Tumenas, L.Janusevicius, V.Dragunevicius (73 J.Gulbinas), G.Tomkevicius (55 Z.Banys), D.Venckus (65 M.Jakstas), M.Juozaponis (46 M.Litvinas), M.Uselis (85 A.Arlauskas).
Booket: 63 M.Uselis (Ekr); 73 A.Urbsys (Nev).

Round 20

[Aug 2]
15.00  Vetra-2 Rudiskes - Nevezis Kedainiai  2:0 (2:0). E.Vencius (Vilnius), 100.
Goals: 2 D.Martisevskis, 25 D.Martisevskis.
Booket: 33 A.Monkus, 83 R.Vezevicius (Vet); 42 V.Jurevicius (Nev).
15.00  Polonija Vilnius - Utenis Utena  3:0 (0:0). V.Zilinskas (Marijampole). 60.
Goals: 56 A.Kopylcenko, 86 A.Sivinskis, 88 A.Naumovas.
Booket: 57 R.Blinovas (Ute).
16.00  Tauras Taurage - Zalgiris-2 Vilnius  1:1 (1:1). V.Grigaravicius (Klaipeda). 200.
Goals: 16 R.Bubliauskas; 29 (pk) N.Marciulevicius.
Booket: 73 A.Bendikas (Tau); 40 V.Melnikovas, 43 E.Baltutis, 74 R.Cepulis (Zal).
16.00  FK Silute - Kareda Kaunas  4:0 (2:0). A.Kancleris (Klaipeda). 300.
Goals: 11 K.Smilginas, 17 K.Smilginas, 57 S.Cesnulis, 82 R.Smitas.
Booket: 50 A.Rimkus (Sil); 62 E.Marozas (Kar).
17.00  Banga Gargzdai - Kvintencija Kaunas  3:4 (1:3). V.Vasiliauskas (Telsiai). 250.
Goals: 28 J.Moskaliovas, 60 R.Kaminskas, 88 R.Kaminskas; 4 K.Grigonis, 27 D.Aleknavicius, 37 M.Tamulis, 56 M.Tamulis.
Booket: 41 R.Kaminskas, 51 M.Jonelys, 83 K.Nazarovas (Ban); 30 R.Cepovas, 81 M.Tamulis (Kvi).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Lietava Jonava  0:0. M.Jazbutis (Silute). 50.
Missed pk 61 R.Buivydas (Lie).
Booket: 71 L.Korsakas (Lie).
17.30  LKKA Atletas Kaunas - Dainava Alytus  2:1 (0:0). A.Pipiras (Vilnius). 150.
Goals: 48 H.Grigas, 84 (pk) T.Straleckas; 69 (pk) I.Bartkevicius.
Booket: 40 E.Sutkus, 61 E.Valaitis, 90 K.Vasilkovas (Atl); 29 A.Kadziauskas, 40 M.Birzinis, 72 Z.Ruminas, 90 R.Krisiulevicius (Dai).
Sent Off: 86 K.Miglinas (Dai).
17.30  Ekranas-2 Panevezys - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:1). A.Kontvainas (Kaunas). 85.
Goals: 19 (pk) R.Jankauskas, 88 S.Barevicius.
EKR: P.Grybauskas, G.Aleksa, L.Rimavicius, P.Paknys (85 J.Abraitis), A.Tumenas (75 D.Griskevicius), L.Janusevicius, J.Gulbinas (35 V.Dragunevicius), Z.Banys, M.Jakstas (46 M.Juozaponis), M.Litvinas, M.Uselis.
Booket: 55 M.Litvinas (Ekr); 84 D.Mascenko (GV).

from Round 19

[Aug 5]
18.00  Utenis Utena - Kauno Jegeriai  0:1 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 100.
Goal: 90 E.Jasinauskas.
Booket: S.Gaidys, V.Savickas (Ute); G.Grigas, Z.Kazickas (KJ).
Sent Off: 45 V.Savickas (Ute).

Round 21

[Aug 8]
18.00  FK Silute - LKKA-Atletas Kaunas  2:0 (0:0). V.Macevicius (Telsiai). 200.
Goals: 32 K.Smilginas, 49 S.Cesnulis.
Booket: E.Zilinskas (Atl).
18.00  Nevezis Kedainiai - Utenis Utena  2:5 (0:3). A.Sakavicius (Jonava). 110.
Goals: 65 Marius Cinikas, 70 Mindaugas Cinikas; 6 K.Vaskelis, 37 K.Vaskelis, 44 M.Morkunas, 47 T.Vaisnoraitis, 73 K.Vaskelis.
Booket: A.Radavicius, K.Rokas (Nev); K.Vaskelis, T.Vaisnoraitis, V.Strumeckas (Ute).
[Aug 9]
15.00  Kvintencija Kaunas - Rodovitas Klaipeda  1:5 (0:2). D.Bisigirskas (Jonava). 100.
Goals: 82 J.Akstinas; 14 A.Konovalovas, 22 G.Petkus, 62 A.Konovalovas, 64 M.Alilujevas, 79 M.Alilujevas.
Booket: 30 E.Ragauskas, 66 G.Gurjevas (Kvi); 10 A.Konovalov, 83 Tadas Karinauskas, 89 Aldas Karinauskas (Rod).
16.00  Ekranas-2 Panevezys - Banga Gargzdai  2:0 (1:0). K.Jugas (Vilnius). 100.
Goals: 38 D.Venckus, 78 M.Jakstas.
EKR: P.Grybauskas, G.Aleksa, L.Rimavicius, J.Abraitis, D.Padaigis (62 A.Tumenas), L.Janusevicius, V.Dragunevicius (46 M.Jakstas), M.Juozaponis (56 Z.Banys), D.Venckus, M.Uselis, D.Petrauskas.
Booket: 39 D.Venckus, 63 M.Jakstas (Ekr); 44 M.Grigaitis (Ban).
16.00  Dainava Alytus - Lietava Jonava  1:3 (0:1). G.Zimaila (Marijampole). 200.
Goals: 67 R.Karcemarskas; 18 P.Kunevicius, 63 R.Buivydas, 83 L.Korsakas.
Booket: 11 R.Karcemarskas, 54 A.Kadziauskas, 60 M.Atmanavicius, 71 N.Bartkevicius, 82 R.Krisulevicius (Dai); 60 S.Gaisys (Lie).
Sent Off: 57 A.Kadziauskas (Dai); 57 A.Korsakovas (Lie).
17.00  Polonija Vilnius - Babrungas Plunge  4:0 (2:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goals: 28 K.Jasaitis, 36 M.Kopylcenko, 56 A.Kopylcenko, 62 M.Kizys.
Booket: 30 M.Baguzis (Bab).
[Aug 10]
13.00  Kauno Jegeriai - Zalgiris-2 Vilnius  1:0 (1:0). S.Vilniskis (Panevezys). 80.
Goal: 11 M.Zaliukas.
Booket: N.Marciulevicius, M.Grybauskas (Zal).
16.00  Kareda Kaunas - Tauras Taurage  1:0 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 70.
Goal: 87 A.Mancas.
Booket: T.Kijanskas, A.Kadziauskas (Kar); P.Pulkys (Tau).

Round 22
[Aug 12]
18.00  Vetra-2 Rudiskes - Banga Gargzdai  3:0 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 120.
Goals: 32 I.Douglas, 47 D.Vasilkovas, 90 I.Douglas.
Booket: 58 G.Milius, 87 A.Monkus (Vet); 60 A.Anisimenko, 87 D.Lapys (Ban).
Sent Off: 87 G.Milius (Vet).
18.00  Babrungas Plunge - Nevezis Kedainiai  3:0 (1:0). M.Jazbutis (Silute). 350.
Goals: 21 G.Juska, 78 G.Juska, 85 M.Grigutis.
Booket: 63 M.Grigutis, 68 E.Gaudutis (Bab); 81 A.Urbsys (Nev).
18.00  Dainava Alytus - Rodovitas Klaipeda  0:6 (0:3). V.Vasiliauskas (Telsiai). 150.
Goals: 33 (pk) S.Atmanavicius, 34 A.Konovalovas, 36 R.Steckis, 71 R.Steckis, 82 M.Alilujevas, 86 V.Zubavicius.
Booket: 7 Z.Ruminas, 11 E.Bieksa (Dai); 39 T.Karinauskas (Rod).
18.00  Lietava Jonava - FK Silute 0:1 (0:0). A.Seskus (Palanga). 200.
Goal: 90 S.Cesnulis.
Booket: 4 R.Fiodorovas, 18 V.Nutautas, 21 A.Strebeika (Lie).
Sent Off: 90 V.Nutautas (Lie).
18.00  Kvintencija Kaunas - Ekranas-2 Panevezys  1:2 (1:2). A.Jakubovskis (Vilnius). 100.
Goals: 31 R.Cepovas; 16 D.Petrauskas, 30 M.Juozaponis.
EKR: A.Steinas, G.Aleksa, L.Rimavicius, J.Abraitis, D.Markauskas (65 A.Tumenas), L.Janusevicius, A.Arlauskas, M.Juozaponis (70 M.Jakstas), D.Griskevicius (66 R.Brusokas), M.Uselis (46 M.Litvinas), D.Petrauskas.
Booket: 63 A.Kizys (Kvi); 22 D.Petrauskas (Ekr).
18.00  Utenis Utena - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:2 (0:0). G.Mazeika (Kaunas). 70.
Goals: 89 A.Bogdanas; 83 V.Miknevicius, 90 R.Padegimas.
Booket: 39 S.Laibinis (GV).
[Aug 13]
15.30  Kauno Jegeriai - Kareda Kaunas  1:0 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 50.
Goal: 6 (pk) T.Miklinevicius.
Booket: D.Dobilas (Kar).
18.00  Zalgiris-2 Vilnius - Polonija Vilnius  1:2 (1:0). P.Malzinskas (Vilnius). 65.
Goals: 9 (pk) N.Marciulevicius; 46 D.Grazulis, 71 V.Zaboras.
18.00  LKKA-Atletas Kaunas - Tauras Taurage  2:0 (0:0). D.Kancelskis (Siauliai). 50.
Goals: 68 A.Staponka, 71 K.Vasilkovas.
Booket: N.Maciulis (Atl); E.Poska, A.Bendikas, D.Stazys, D.Jokubaitis (Tau).

Round 23

[Aug 16]
14.00  Kauno Jegeriai - LKKA Atletas Kaunas  0:1 (0:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goals: 14 (og) S.Zelvys.
Booket: 75 M.Grincevicius, 80 A.Steponka, 90 E.Valaitis (Atl).
14.00  Vetra-2 Rudiskes - Kvintencija Kaunas  3:4 (1:2). G.Zimaila (Marijampole). 75.
Goals: 9 I.Douglas, 54 S.Litvinas, 86 S.Litvinas; 16 R.Cepovas, 45 G.Gurjevas, 60 G.Gurjevas, 85 G.Gurjevas.
Booket: 77 G.Gurjevas (Kvi).
15.00  Polonija Vilnius - Kareda Kaunas  5:0 (4:0). D.Bisigirskas (Jonava). 60.
Goals: 3 A.Kopylcenko, 30 K.Jasaitis, 36 K.Jasaitis, 43 V.Zaboras, 64 V.Zaboras.
Booket: 25 A.Trofimenko (Pol).
16.00  Nevezis Kedainiai - Zalgiris-2 Vilnius  1:4 (1:2). D.Kancelskis (Siauliai). 100.
Goals: 25 A.Popovas; 1 (pk) N.Marciulevicius, 33 N.Marciulevicius, 65 E.Subnikov, 73 (pk) N.Marciulevicius.
Booket: 71 D.Jodenis (Nev); 35 E.Dancenkov, 88 M.Mlynskij (Zal).
16.00  Banga Gargzdai - Utenis Utena  1:2 (0:2). V.Macevicius (Telsiai). 250.
Goals: 49 S.Vysniauskas; 8 V.Savickas, 26 K.Vaskelis.
Booket: 68 K.Vaskelis (Ute).
16.00  Tauras Taurage - Lietava Jonava  0:2 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 100.
Goals: 56 R.Buivydas, 86 R.Fiodorovas.
17.00  FK Silute - Dainava Alytus  1:3 (0:2). V.Grigaravicius (Klaipeda). 300.
Goals: 79 S.Cesnulis; 5 D.Keblikas, 34 (og) V.Cikanas), 58 I.Bartkevicius.
Booket: 12 I.Bartkevicius, 50 Z.Ruminas, 90 D.Keblikas (Dai).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Ekranas-2 Panevezys  1:1 (0:0). N.Giedraitis (Silute). 100.
Goals: 90 (pk) S.Atmanavicius; 73 G.Aleksa.
Booket: 90 M.Uselis (Ekr).
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Babrungas Plunge  2:3 (1:0). V.Kazlauskas (Kaunas). 50.
Goals: 27 S.Laibinis, 64 S.Barevicius; 52 G.Juska, 67 G.Juska, 75 D.Petrutis.
Booket: 19 M.Kaunas, 85 G.Juska (Bab).

from Round 19

[Aug 19]
18.00  Lietava Jonava - LKKA-Atletas Kaunas  2:1 (1:1). V.Vasiliauskas (Telsiai). 330.
Goals: 21 (pk) A.Korsakovas, 53 L.Korsakas; 5 (pk) N.Maciulis.
Missed pk 76 A.orsakovas (Lie).
Booket: R.Melsbakas, E.Sutkus, E.Zilinskas (Atl).
Sent Off: 72 R.Melsbakas (Atl).

from Round 21

[Aug 19]
18.00  Vetra-2 Rudiskes - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:1 (0:1). V.Chileckis (Kaunas). 150.
Goal: 24 R.Padegimas.
Booket: R.Vezevicius (Vet); S.Laibinis (GV).

Round 24

[Aug 23]
14.00  LKKA-Atletas Kaunas - Polonija Vilnius  0:2 (0:0). M.Jazbutis (Silute). 50.
Goals: 54 (pk) K.Jasaitis, 67 M.Kizys.
Booket: 90 H.Grigas (Atl); 13 V.Zaboras, 22 A.Kilikevicius, 81 D.Grazulis (Pol).
Sent Off: 50 A.Sobolis (Pol).
14.30  Zalgiris-2 Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius  3:2 (1:1). P.Malzinskas (Vilnius). 57.
Goals: 8 (pk) M.Malinauskas, 56 N.Misiuk, 72 N.Marciulevicius; 33 K.Nepas, 90 R.Jankauskas.
Booket: 76 N.Marciulevicius (Zal).
15.00  Nevezis Kedainiai - Kareda Kaunas  1:2 (0:1). S.Vilniskis (Panevezys). 150.
Goals: 82 A.Popovas; 33 V.Sulkevicius, 56 G.Vicius.
Booket: 51 V.Jurevicius (Nev); 42 A.Mockus, 81 T.Kijanskas (Kar).
16.00  Tauras Taurage - Dainava Alytus  1:0 (0:0). A.Sakavicius (Jonava). 130.
Goal: 70 R.Bubliauskas.
Booket: 36 D.Simkus, 65 V.Rasovas, 85 G.Sakalauskas (Tau); 26 I.Bartkevicius (Dai).
16.00  Utenis Utena - Kvintencija Kaunas  0:3 (0:1). A.Pipiras (Vilnius). 70.
Goals: 20 M.Tamulis, 53 D.Aleknavicius, 89 J.Akstinas.
Booket: 32 A.Meidus, 40 J.Turockin, 44 M.Rimas (Ute).
16.00  Babrungas Plunge - Banga Gargzdai  1:1 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 350.
Goals: 64 (pk) G.Juska; 90 G.Samsonikas.
Booket: 62 M.Vijeikis (Banga).
17.00  FK Silute - Rodovitas Klaipeda  3:1 (3:1). G.Zimaila (Marijampole). 200.
Goals: 20 S.Cesnulis, 40 K.Smilginas, 44 A.Strelnikovas; 42 S.Atmanavicius.
Missed pk 42 S.Atmanavicius (Rod).
Booket: 87 S.Norgela (Sil).
17.00  Kauno Jegeriai - Lietava Jonava 0:0 (0:0). V.Macevicius (Telsiai). 150.
Booket: 40 M.Zaliukas, 49 T.Miklinevicius (KJ); 30 M.Regelskis (Lie).
17.30  Vetra-2 Rudiskes - Ekranas-2 Panevezys  2:2 (0:2). G.Mazeika (Kaunas). 75.
Goals: 68 G.Cibirka, 88 J.Kleimionovas; 14 M.Juozaponis, 35 D.Petrauskas.
EKR: A.Steinas, L.Rimavicius, J.Abraitis, D.Markauskas, L.Janusevicius, Z.Banys, V.Dragunevicius (77 D.Griskevicius), A.Arlauskas, M.Juozaponis (65 D.Venckus), M.Litvinas (70 M.Jakstas), D.Petrauskas.
Booket: 19 G.Milius (Vet).

Round 25

[Aug 26]
15.30  LKKA-Atletas Kaunas - Nevezis Kedainiai  4:1 (1:0). N.Giedraitis (Silute). 70.
Goals: 32 A.Rimkevicius, 61 N.Maciulis, 67 A.Rimkevicius, 87 A.Staponka;  59 K.Rokas.
Missed pk 61 A.Rimkevicius (Atl).
Booket: 56 A.Rimkevicius, 71 H.Grigas (Atl); 61 R.Kiulkis, 77 K.Rokas, 90 V.Jurevicius (Nev).
17.30  Banga Gargzdai - Zalgiris-2 Vilnius  2:1 (1:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 200.
Goals: 38 A.Anisimenka, 68 A.Anisimenka; 79 K.Freizdorfas.
Booket: 54 G.Raudys (Ban); 16 V.Melnikovas, 25 E.Subnikovas (Zal).
Sent Off: 87 A.Bulonas (Zal).
17.30  Vetra-2 Rudiskes - Rodovitas Klaipeda  1:2 (0:1). A.Jakubovskis (Vilnius). 120.
Goals: 67 I.Douglas (Vet); 20 (pk) S.Atmanavicius, 51 A.Konovalovas.
Booket: 30 I.Douglas, 62 N.Sasnauskas (Vet); 47 S.Atmanavicius, 72 R.Steckis (Rod).
18.00  Ekranas-2 Panevezys - Utenis Utena  4:1 (2:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 100.
Goals: 30 M.Uselis, 43 M.Juozaponis, 60 D.Petrauskas, 69 M.Uselis; 90 (pk) S.Gaidys.
EKR: A.Steinas, G.Aleksa, L.Rimavicius (46 J.Petraitis), J.Abraitis, D.Markauskas (21 D.Padaigis), L.Janusevicius, Z.Banys (26 D.Venckus), V.Dragunevicius (46 D.Griskevicius), D.Petrauskas, M.Uselis, M.Juozaponis (60 M.Jakstas).
18.00  Tauras Taurage - FK Silute  0:4 (0:2). D.Bisigirskas (Jonava). 150.
Goals: 24 K.Smilginas, 33 N.Eglynas, 54 A.Strelnikovas, 90 A.Thales.
Booket: 61 A.Bendikas, 76 M.Dedura (Tau); 7 A.Strelnikovas (Sil).
18.00  Kvintencija Kuanas - Babrungas Plunge  3:0. Technical win. D.Miezelis (Siauliai). 150.
Booket: M.Baguzis (Bab).
[Aug 27]
17.30  Polonija Vilnius - Lietava Jonava  5:0 (4:0). V.Kazlauskas (Kaunas). 50.
Goals: 2 A.Trofimenka, 8 V.Zaboras, 21 M.Kizys, 26 M.Kizys, 86 M.Kizys.
Booket: 44 R.Ringys, 89 T.Mikuckis (Pol); 43 R.Fiodorovas, 53 R.Kunevicius (Lie).
17.30  Kareda Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:5 (0:2). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goals: 10 V.Miknevicius, 20 S.Laibinis, 50 G.Stupakas, 67 R.Padegimas, 89 V.Miknevicius.
18.00  Dainava Alytus - Kauno Jegeriai  2:2 (1:0). R.Cizas (Panevezys). 100.
Goals: 30 M.Grazys, 62 M.Grazys; 68 A.Puotkalis, 72 A.Puotkalis.
Booket: 39 K.Miglinas (Dai); 50 T.Miklinevicius, 52 I.Zelmikas, 72 M.Zaliukas, 80 M.Pastva (KJ).
Sent Off: 83 M.Zaliukas (KJ).

Round 26

[Aug 30]
14.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - LKKA-Atletas Kaunas  3:1 (1:1). A.Sakavicius (Jonava). 30.
Goals: 40 S.Laibinis, 71 S.Laibinis, 87 R.Kliukoitis; 38 A.Rimkevicius.
Booket: 19 G.Stupakas (GV); 87 K.Vasilkovas (Atl).
16.00  Kvintencija Kaunas - Zalgiris-2 Vilnius  4:0 (1:0). M.Jazbutis (Silute). 130.
Goals: 45 G.Gurjevas, 65 D.Aleknavicius, 82 R.Cepovas, 90 E.Sakys.
Booket: 34 G.Siuksta, 90 E.Bucinskas (Kvi); 36 K.Freisdorfas, 70 V.Jarosas (Zal).
Sent Off: 75 M.Malinauskas (Zal).
16.00  Dainava Alytus - Polonija Vilnius  0:3 (0:1). A.Makarevicius (Kaunas). 120.
Goals: 25 R.Ringys, 50 R.Ringys, 85 M.Kizys.
Booket: 33 M.Grazys, 77 R.Krisiulevicius (Dai); 80 V.Zaboras (Pol).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Tauras Taurage  1:0 (1:0). A.Seskus (Palanga). 100.
Goal: 12 R.Steckis.
Booket: 84 V.Zubavicius (Rod); 59 G.Sakalauskas, 83 S.Taroza (Tau).
Sent Off: 65 L.Lekutis (Tau).
17.30  Lietava Jonava - Nevezis Kedainiai  4:0 (2:0). A.Pipiras (Vilnius). 130.
Goals: 22 V.Nutautas, 30 A.Strebeika, 51 S.Cesna, 89 S.Skorupskas.
Booket: 65 N.Kestenis (Nev).
16.30  Banga Gargzdai - Kareda Kaunas  1:0 (0:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 200.
Goal: 73 D.Lapys.
Booket: 86 M.Vijeikis (Ban).
[Sep 3]
17.00  Babrungas Plunge - Ekranas-2 Panevezys  2:0 (1:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 300.
Goals: 30 G.Juska, 68 N.Kumza.
Booket: D.Norkevicius, M.Baguzis (Bab); D.Petrauskas, J.Abraitis, L.Rimavicius (Ekr).
Sent Off: 44 M.Uselis (Ekr).

Round 27

[Sep 6]
14.00  Kareda Kaunas - Kvintencija Kaunas  0:1 (0:1). G.Mazeika (Kaunas). 50.
Goal: 4 R.Cepovas.
Booket: 23 K.Leikus, 61 D.Dobilas (Kar); 33 R.Cepovas (Kvi).
15.30  Lietava Jonava - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:1 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 150.
Goals: 10 S.Gaisys; 81 (pk) R.Jankauskas.
Booket: 43 S.Gaisys, 79 P.Kunevicius, 80 A.Korsakovas (Lie); 87 O.Ivanovskis (GV).
15.30  Nevezis Kedainiai - Dainava Alytus  3:2 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 110.
Goals: 49 A.Popovas, 69 K.Zeniauskas, 83 A.Popovas; 75 R.Krisulevicius, 76 M.Birzinis.
Booket: 81 K.Rokas (Nev); 5 M.Birzinis, 60 K.Miglinas, 88 R.Krisulevicius, 90 T.Baliukynas (Dai).
Sent Off: 88 R.Krisulevicius (D)
16.00  Ekranas-2 Panevezys - Zalgiris-2 Vilnius  4:1 (1:0). V.Macevicius (Telsiai). 50.
Goals: 20 M.Juozaponis, 61 G.Aleksa, 62 D.Petrauskas, 71 D.Venckus; 85 P.Kornejevas.
Booket: 25 D.Petrauskas, 76 J.Abraitis (Ekr).
16.00  Vetra-2 Rudiskes - Babrungas Plunge  5:1 (2:1). G.Zimaila (Marijampole). 300.
Goals: 4 D.Sernas, 27 I.Douglas, 59 I.Douglas, 63 E.Biecius, 72 D.Martysevskis; 26 M.Baguzis.
Booket: 79 A.Monkus (Vet); 56 M.Baguzis, 62 N.Kumza (Bab).
16.00  Polonija Vilnius - FK Silute 2:1 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). 120.
Goals: 7 V.Zaboras, 80 A.Sivinskis; 85 (pk) S.Malinauskas.
Booket: 17 A.Kilikevicius, 27 R.Ringys, 57 V.Zaboras (Pol); 61 K.Smilginas (Sil).
16.00  Tauras Taurage - Kauno Jegeriai  1:2 (1:0). A.Kancleris (Klaipeda). 100.
Goals: 10 G.Sakalauskas; 74 M.Karalius, 82 T.Miklinevicius.
Booket: 35 M.Kursevicius (Tau); 54 S.Zelvys (KJ).
Sent Off: 79 S.Taroza (Tau).
17.00  Utenis Utena - Rodovitas Klaipeda  0:4 (0:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 70.
Goals: 17 A.Konovalovas, 61 A.Mika, 64 T.Gurjanov, 80 R.Steckis.
Booket: 64 V.Savickas (Ute).
Sent Off: 64 V.Savickas (Ute).
17.00  LKKA-Atletas Kaunas - Banga Gargzdai  2:0 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 30.
Goals: 2 A.Rimkevicius, 89 A.Rimkevicius.
Booket: 7 H.Grigas, 56 A.Rimkevicius, 72 E.Sutkus, 85 R.Melsbakas (Atl); 22 P.Sarunas, 72 D.Lapys (Bab).

Round 28

[Sep 12]
17.00  Kvintencija Kaunas - LKKA-Atletas Kaunas  0:1 (0:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 100.
Goal: 90 D.Kurauskas.
Booket: 25 V.Gabieta, 25 E.Sakys, 37 D.Aleknavicius, 57 M.Cesas (Kvi); 75 E.Valaitis (Atl).
Sent Off: 60 V.Gabieta (Kvi).
[Sep 13]
15.00  FK Silute - Nevezis Kedainiai  4:0 (3:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 20.
Goals: 6 A.Strelnikovas, 29 V.Olsanskis, 34 S.Cesnulis, 72 S.Cesnulis.
Booket: 89 N.Kestenis, 90 D.Stankevicius (Nev).
15.00  Lietava Jonava - Banga Gargzdai  1:3 (0:0). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goals: 49 M.Giedraitis; 75 D.Lapys, 85 D.Lapys, 90 S.Vysniauskas.
Booket: 89 A.Strebeika (Lie).
Sent Off: 89 A.Strebeika (Lie).
15.00  Utenis Utena - Babrungas Plunge  1:1 (1:0). D.Miezelis (Vilnius). 10.
Goals: 38 D.Kruminas; 60 (pk) D.Petrutis.
Booket: 45 M.Rimas (Ute); 65 R.Grigutis (Bab).
Sent Off: 61 S.Gaidys (Ute); 29 M.Kaunas, 80 D.Norkevicius (Bab).
[Sep 14]
13.00  Vetra-2 Rudiskes - Zalgiris-2 Vilnius  0:1 (0:0). A.Pipiras (Vilnius). 110.
Goal: 85 N.Misiukas.
Booket: 34 R.Valikonis (Zal).
16.00  Dainava Alytus - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:2 (1:2). V.Kazlauskas (Kaunas). 74.
Goals: 30 D.Keblikas; 3 S.Laibinis, 24 V.Vaiciukevicius.
16.00  Rodovitas Klaipeda - Kauno Jegeriai  0:1 (0:1). A.Seskus (Palanga). 100.
Goal: 69 T.Miklinevicius.
Booket: 57 M.Alilujevas, 72 S.Atmanavicius (Rod); 12 D.Grazys (KJ).
16.00  Polonija Vilnius - Tauras Taurage  1:0 (1:0). D.Bisigirskas (Jonava). 30.
Goal: 32 (pk) A.Miliskevicius.
Booket: 25 R.Ringys, 35 A.Jankauskas, 45 T.Mikuckis, 76 M.Kizys (Pol); 86 P.Pulkys (Tau).

from Round 18

[Sep 17]
17.00  Rodovitas Klaipeda - LKKA Atletas Kaunas  3:1 (1:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 50.
Goals: 28 A.Konovalovas, 77 A.Konovalovas, 86 A.Konovalovas; 88 A.Rimkevicius.
Booket: 90 I.Gurjanovas (Rod); 30 A.Kochanauskas (Atl).

Round 29

[Sep 20]
13.00  Tauras Taurage - Nevezis Kedainiai  0:3. Technical win. D.Kancelskis (Siauliai). 100.
Booket: 56 A.Bendikas, 69 D.Jokubaitis, 71 D.Simkus (Tau); 75 A.Radavicius (Nev).
13.00  Kvintencija Kaunas - Lietava Jonava  1:0 (0:0). N.Giedraitis (Silute). 100.
Goal: 80 R.Cepovas.
Booket: 30 G.Gurjevas, 46 A.Januskevicius, 63 R.Cepovas (Kvi); 17 V.Nutautas, 48 M.Regelskis, 81 A.Korsakovas (Lie).
13.00  Banga Gargzdai - Dainava Alytus  1:1 (1:1). A.Seskus (Palanga). 100.
Goals: 37 R.Grudys; 39 M.Grazys.
Booket: 89 G.Samsonikas, 90 R.Grudys (Ban); 22 M.Birzinis, 32 M.Grazys, 51 Z.Ruminas, 89 N.Bartkevicius (Dai).
Sent Off: 32 K.Nazarovas (B)
13.00  Zalgiris-2 Vilnius - Utenis Utena  1:1 (0:1). A.Sakavicius (Jonava). 30.
Goals: 87 N.Misiukas; 41 R.Zdancius.
Booket: 35 N.Marciulevicius, 48 K.Freizdorfas (Zal); 30 R.Skirmantas, 63 R.Zdancius (Ute).
[Sep 21]
15.00  Ekranas-2 Panevezys - LKKA Atletas Kaunas  0:1 (0:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 80.
Goal: 34 A.Rimkevicius.
EKR: P.Grybauskas, A.Skroblas, G.Aleksa, A.Tumenas, D.Markauskas (46 D.Padaigis), L.Janusevicius, G.Tomkevicius, M.Litvinas, D.Griskevicius (75 R.Brusokas), D.Venckus (80 A.Arlauskas), M.Juozaponis (46 M.Jakstas).
Booket: 54 E.Zilinksas, 76 E.Valaitis (Atl).
15.00  Kauno Jegeriai - Polonija Vilnius  3:0 (2:0). A.Kancleris (Klaipeda). 60.
Goals: 27 (pk) T.Miklinevicius, 45 I.Zelmikas, 82 A.Puotkalis.
Booket: 26 M.Kizys, 32 T.Mikuckis, 61 A.Miliskevicius (Pol).
16.00  Babrungas Plunge - Rodovitas Klaipeda  2:3 (1:2). S.Vilniskis (Panevezys). 350.
Goals: 28 G.Timinskas, 83 M.Baguzis; 34 M.Aliliujevas, 39 R.Steckis, 76 M.Alilujevas.
Booket: 58 G.Timinskas, 73 M.Baguzis (Bab); 60 T.Karinauskas, 64 I.Gurjanovas (Rod).

from Round 26

[Sep 24]
15.00  FK Silute - Kauno Jegeriai  3:2 (1:0). V. Macevicius (Telsiai). 200.
Goals: 40 K.Smilginas, 85 R.Maciulevicius, 88 R.Silinskas; 52 A.Puotkalis, 66 (pk) T.Miklinevicius.
Booket: 90 M.Zaliukas (KJ).

Round 30

[Sep 26]
16.30  Rodovitas Klaipeda - Polonija Vilnius  6:3 (2:1). N.Giedraitis (Silute). 100.
Goals: 28 (pk), S.Atmanavicius, 31 S.Atmanavicius, 57 T.Karinauskas, 60 M.Aliliujevas, 61 M.Aliliujevas, 87 M.Alilujevas; 5 (og) T.Karinauskas, 51 V.Zaboras, 59 M.Kizys.
[Sep 27]
13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Tauras Taurage  1:2 (1:1). A.Seskus (Palanga). 50.
Goals: 14 V.Vaiciukevicius; 35 (pk) S.Lesnickas, 55 S.Lesnickas.
Booket: 17 A.Jursilas, 74 A.Bendikas (Tau).
14.00  Kvintencija Kaunas - Dainava Alytus  2:0 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 75.
Goals: 10 M.Tamulis, 56 M.Tamulis.
Booket: 32 V.Gabieta, 52 M.Tamulis, 72 M.Zemelis, 84 A.Kizys (Kvi).
[Sep 28]
13.00  Vetra-2 Rudiskes - LKKA Atletas Kaunas  2:1 (0:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Goals: 73 J.Kleimionovas, 89 G.Cibirka; 55 A.Rimkevicius.
Missed pk 30 A.Rimkevicius (Atl).
Booket: 23 A.Monkus, 25 R.Merkelis (Vet); 25 A.Steponka, 40 M.Stankevicius (Atl).
15.00  Kareda Kaunas - Utenis Utena  0:1 (0:1). V.Macevicius (Telsiai). 75.
Goal: 4 A.Bogdanas.
Booket: 13 V.Sulkevicius (Kar); 13 D.Kruminas, 36 A.Meidus (Ute).
15.00  Nevezis Kedainiai - Kauno Jegeriai   1:0 (1:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 150.
Goal: 14 M.Cinikas.
Booket: 88 A.Urbsys (Nev).
15.00  Lietava Jonava - Ekranas-2 Panevezys  2:4 (0:2). V.Kazlauskas (Kaunas). 246.
Goals: 60 S.Cerniauskas, 86 M.Giedraitis; 11 L.Rimavicius, 26 L.Rimavicius, 53 D.Petrauskas, 70 M.Uselis.
Booket: 44 R.Fiodorovas, 58 A.Korsakovas, 63 L.Korsakas (Lie); 58 L.Rimavicius, 66 P.Paknys (Ekr).
Sent Off: 65 R.Fiodorovas (Lie).
16.00  Zalgiris-2 Vilnius - Babrungas Plunge  1:3 (1:2). A.Tvarijonaite (Kaunas). 55.
Goals: 40 C.Barkovskis; 12 N.Kumza, 20 N.Kumza, 53 M.Baguzis.
Booket: 52 A.Bulonas (Zal); 67 D.Petrutis (Bab).

from Round 29

[Sep 30]
16.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - FK Silute  2:1 (1:1). A.Kontvainas (Kaunas). 40.
Goals: 40 V.Miknevicius, 72 V.Miknevicius; 14 V.Olsanskis.
Booket: S.Barevicius (GV); L.Valiukas (Sil).

Round 31

[Oct 4]
13.00  FK Silute - Kvintencija Kaunas  4:1 (2:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 150.
Goals: 26 S.Cesnulis, 43 (pk) S.Malinauskas, 46 N.Eglynas, 53 K.Smilginas; 70 A.Meilis.
Missed pk 70 M.Tamulis (Kvi).
Booket: 43 M.Cesas, 56 R.Cepovas, 61 M.Tamulis (Kvi).
13.00  Banga Gargzdai - Tauras Taurage  2:2 (2:1). M.Jazbutis (Silute). 250.
Goals: 12 D.Lapys, 40 J.Moskaliovas; 45 R.Bubliauskas, 87 R.Bubliauskas.
Booket: 7 G.Raudys, 20 A.Anisimenko, 21 P.Sarunas, 35 M.Jonelys, 86 R.Kaminskas (Ban); 20 S.Lesnickas, 30 D.Jokubaitis, 55 D.Simkus (Tau).
14.00  Utenis Utena - LKKA Atletas Kaunas  4:2 (1:1). A.Pipiras (Vilnius). 75.
Goals: 26 R.Marijus, 51 A.Bogdanas, 76 A.Meidus, 89 S.Gaidys; 36 A.Staponka, 79 H.Grigas.
Booket: 62 R.Blinovas (Ute); 29 H.Grigas, 60 E.Sutkus (Atl).
Sent Off: 59 E.Valaitis (Atl).
[Oct 5]
13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Kauno Jegeriai  3:0 (0:0). G.Zimaila (Marijampole). 30.
Goals: 51 S.Laibinis, 81 S.Laibinis, 90 R.Kurecas.
Booket: 74 D.Liutkus (KJ).
15.00  Dainava Alytus - Ekranas-2 Panevezys  1:5 (0:2). G.Mazeika (Kaunas). 150.
Goals: 58 M.Grazys; 30 D.Venckus, 36 M.Uselis, 59 M.Uselis, 70 D.Venckus, 89 L.Janusevicius.
EKR: P.Grybauskas, A.Skroblas, Z.Banys, D.Petrauskas, D.Markauskas, L.Janusevicius, D.Griskevicius (46 R.Brusokas, 58 D.Padaigis), D.Venckus, M.Juozaponis, M.Uselis, J.Gulbinas.
Booket: 55 A.Kadziauskas, 60 V.Polevicius, 74 V.Rutkauskas (Dai); 22 D.Markauskas, 79 A.Skroblas (Ekr).
Sent Off: 61 V.Polevicius (Dai).
15.00  Kareda Kaunas - Babrungas Plunge  0:0. S.Vilniskis (Panevezys). 150.
Booket: 32 G.Vicius (Kar).
15.00  Nevezis Kedainiai - Polonija Vilnius  0:1 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 70.
Goal: 83 V.Zaboras.
Booket: 51 A.Naumovas (Pol).
16.00  Lietava Jonava - Vetra-2 Rudiskes  0:0.. V.Chileckis (Kaunas). 350.
Booket: 23 G.Milius, 29 E.Lukosiunas (Vet).
16.00  Zalgiris-2 Vilnius - Rodovitas Klaipeda  2:3 (1:1). A.Sakavicius (Jonava). 40.
Goals: 3 R.Cepulis, 86 N.Misiukas; 41 M.Alilujevas, 72 A.Konovalovas, 82 V.Zubavicius.
Missed pk 66 S.Atmanavicius (Rod).

from Round 28

[Oct 8]
16.00  Kareda Kaunas - Ekranas-2 Panevezys  1:1 (0:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 100.
Goals: 82 Z.Adomavicius; 69 R.Brusokas.
EKR: A.Steinas, P.Paknys, G.Aleksa, D.Petrauskas, D.Markauskas, L.Janusevicius, D.Griskevicius (65 R.Brusokas), L.Rimavicius, M.Juozaponis, M.Uselis, J.Gulbinas.
Booket: 60 P.Paknys (Ekr).

Round 32

[Oct 11]
13.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Polonija Vilnius  4:3 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 55.
Goals: 4 S.Laibinis, 51 S.Barevicius, 53 V.Vaiciukevicius, 89 K.Nepas; 57 V.Zaboras, 60 R.Ringys, 90 V.Zaboras.
Booket: 77 A.Jankauskas (Pol).
14.00  Babrungas Plunge - LKKA Atletas Kaunas  5:0 (3:0). N.Giedraitis (Silute). 220.
Goals: 16 G.Timinskas, 30 G.Juska, 33 G.Juska, 67 G.Juska, 84 D.Norkevicius.
Booket: 57 R.Grigutis (Bab); 70 E.Sutkus, 87 A.Juozaitis (Atl).
14.00  Tauras Taurage - Kvintencija Kaunas  0:2 (0:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 70.
Goals: 14 D.Aleknavicius, 60 G.Gurjevas.
Booket: 30 S.Lesnickas, 75 A.Klimakovas (Tau).
15.00  Lietava Jonava - Utenis Utena  4:0 (2:0). G.Mazeika (Kaunas). 200.
Goals: 24 S.Gaisys, 29 S.Gaisys, 75 R.Buivydas, 80 R.Buivydas.
Booket: 18 A.Korsakovas, 21 A.Strebeika, 64 R.Sulinskas (Lie); 31 A.Bogdanas, 57 D.Kruminas, 61 R.Skirmantas (Ute).
15.00  Ekranas-2 Panevezys - FK Silute  1:3 (1:2). A.Sakavicius (Jonava). 30.
Goals: 16 D.Venckus; 37 (og) P.Paknys, 40 A.Pancerovas, 82 E.Uzkuraitis.
Booket: 47 A.Pancerovas (Sil).
15.00  Kauno Jegeriai - Banga Gargzdai  6:0 (3:0). E.Vencius (Vilnius). 55.
Goals: 35 (pk) T.Miklinevicius, 44 T.Miklinevicius, 45 (og) R.Grudys, 48 A.Puotkalis, 79 D.Liutkus, 86 M.Sirvidas.
Booket: 58 E.Sirius (KJ); 33 A.Slusnys, 40 R.Grudys, 51 D.Gailiusis (Ban).
15.00  Rodovitas Klaipeda - Nevezis Kedainiai  4:2 (1:1). V.Chileckis (Kaunas). 30.
Goals: 18 A.Konovalovas, 60 D.Urbelionis, 74 T.Karinauskas, 77 (pk) M.Alilujevas; 40 A.Popovas, 64 N.Kestenis.
15.30  Vetra-2 Rudiskes - Dainava Alytus  4:0 (0:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 70.
Goals: 65 Z.Grudzinskas, 69 V.Veikalas, 71 E.Biecus, 74 D.Vasilkovas.
Booket: 88 E.Kavaliauskas (Vet); 28 M.Kisiliauskas, 53 K.Miglinas, 86 A.Miknevicius (Dai).
[Oct 14]
15.00  Zalgiris-2 Vilnius - Kareda Kaunas  3:1 (2:0). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goals: 3 D.Sidorovicius, 32 O.Cerepanovas, 76 N.Marciulevicius; 80 R.Juskevicius.
Booket: 44 M.Malinauskas, 78 D.Sidorovicius, 84 A.Bulonas (Zal); 2 S.Kilijonas, 44 E.Marozas (Kar).
Sent Off: 84 A.Bulonas (Zal).

from Round 20

[Oct 14]
15.00  Kauno Jegeriai - Babrungas Plunge  1:1 (1:0). A.Pipiras (Vilnius). 18.
Goals: 9 M.Zaliukas; 87 G.Timinskas.
Booket: 83 D.Norkevicius (Bab).

from Round 26

[Oct 14]
15.00  Vetra-2 Rudiskes - Utenis Utena  1:1 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 20.
Goals: 23 N.Sasnauskas; 58 S.Gaidys.
Booket: 25 M.Valancius, 82 E.Biecius (Vet).

Round 33

[Oct 17]
15.00  LKKA Atletas Kaunas - Zalgiris-2 Vilnius  6:0 (2:0). M.Jazbutis (Silute). 70.
Goals: 23 A.Rimkevicius, 37 A.Rimkevicius, 46 M.Zagreckas, 49 N.Maciulis, 64 (pk) N.Maciulis, 67 N.Maciulis.
Booket: 41 M.Judickas (Atl); 39 R.Cepulis (Zal).
[Oct 19]
12.00  Kauno Jegeriai - Kvintencija Kaunas  0:1 (0:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 100.
Goal: 83 G.Siuksta.
Booket: 28 K.Palaima, 76 I.Zelmikas, 78 M.Zaliukas (KJ); 36 G.Gurjevas, 63 R.Cepovas, 89 A.Kizys (Kvi).
Sent Off: 90 G.Gurjevas (Kvi).
14.00  Tauras Taurage - Ekranas-2 Panevezys  0:1 (0:0). A.Zuta (Klaipeda). 50.
Goal: 57 V.Dragunevicius.
EKR: P.Grybauskas, L.Janusevicius, L.Rimavicius, P.Paknys, J.Abraitis, G.Aleksa, Z.Banys, V.Dragunevicius (61 A.Arlauskas), D.Petrauskas (85 M.Juozaponis), M.Litvinas, D.Venckus (46 M.Jakstas).
14.00  Nevezis Kedainiai - Gelezis Vilkas Vilnius  0:2 (0:1). R.Cizas (Panevezys). 60.
Goals: 37 V.Miknevicius, 52 R.Padegimas.
Booket: 67 V.Seliukas (Nev); 21 A.Juodeikis (GV).
14.00  Babrungas Plunge - Lietava Jonava  3:2 (2:2). V.Macevicius (Telsiai). 200.
Goals: 10 E.Eidintas, 26 M.Kaunas, 75 G.Juska; 4 R.Fiodorovas, 18 S.Cerniauskas.
Booket: 56 R.Grigutis (Bab).
14.30  Vetra-2 Rudiskes - FK Silute  2:0 (1:0). V.Kazlauskas (Kaunas). 100.
Goals: 23 D.Vasilkovas, 77 G.Milius.
Booket: 51 Z.Grudzinskas, 55 E.Kavaliauskas, 83 E.Biecius (Vet); 53 V.Cikanas, 85 K.Smilginas (Sil).
Sent Off: 59 E.Kavaliauskas (Vet); 64 V.Cikanas (Sil).
14.30  Polonija Vilnius - Banga Gargzdai  7:0 (4:0). A.Makarevicius (Kaunas). 53.
Goals: 5 K.Jasaitis, 6 A.Miliskevicius, 19 (pk) V.Zaboras, 38 K.Jasaitis, 72 E.Tucinskis, 83 V.Zaboras, 87 M.Choruzijus.
Booket: 22 A.Naumovas, 62 K.Jasaitis (Pol); 49 P.Sarunas, 54 M.Janelys (Bab).
14.30  Utenis Utena - Dainava Alytus  1:1 (0:1). E.Vencius (Vilnius). 150.
Goals: 53 A.Bogdanas; 36 K.Miglinas.
Booket: 10 V.Strumeckas, 25 A.Bogdanas (Ute); 35 M.Birzinis, 57 A.Kadziauskas, 66 D.Keblikas.
15.00  Kareda Kaunas - Rodovitas Klaipeda  2:5 (1:1). D.Kancelskis (Siauliai). 50.
Goals: 20 V.Sulkevicius, 50 E.Marozas; 31 R.Steckis, 58 (pk) M.Aliliujevas, 63 A.Mika, 70 I.Gurjanovas, 75 (pk) M.Alilujevas.
Booket: 35 A.Kadziauskas, G.Vicius (Kar).

from Round 34

[Oct 22]
13.30  Zalgiris-2 Vilnius - Lietava Jonava  4:1 (0:1). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goals: 60 N.Marciulevicius, 73  N.Marciulevicius, 86 O.Cerepanovas, 88  N.Marciulevicius; 3 L.Korsakas.
Booket: A.Strebeika, A.Korsakovas (Lie).

from Round 18

[Oct 23]
14.30  Utenis Utena - Tauras Taurage  3:1 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 56.
Goals: 19 V.Savickas, 63 S.Gaidys, 70 V.Savickas; 89 D.Lesnickas.
Booket: 13 M.Lekis (Tau).

from Round 29

[Oct 23]
14.30  Vetra-2 Rudiskes - Kareda Kaunas  1:0 (0:0). A.Pipiras (Vilnius). 35.
Goal: 86 D.Vasilkovas.
Booket: 27 J.Kleimionovas, 39 A.Monkus, 75 V.Veikalas (Vet); 35 L.Lepsevicius (Kar).

from Round 30

[Oct 23]
14.30  Banga Gargzdai - FK Silute  1:2 (0:1). V.Vasiliauskas (Telsiai). 100.
Goals: 85 K.Nazarovas; 45 K.Smilginas, 76 A.Strelnikovas.
Booket: 37 K.Smilginas, 71 S.Cesnulis (Sil).
Sent Off: 78 M.Vijeikis (Ban); 78 V.Olsanskis (Sil).

Round 34

[Oct 25]
12.00  Kvintencija Kaunas - Polonija Vilnius  3:0. S.Dirda (Kaunas). 30. w/o game.
13.30  Dainava Alytus - Babrungas Plunge  5:6 (3:0). A.Kontvainas (Kaunas). 65.
Goals: 31 (pk) I.Bartkevicius, 38 D.Keblikas, 42 D.Keblikas, 77 A.Miknevicius, 79 A.Miknevicius; 50 M.Baguzis, 57 D.Petrutis, 58 G.Sova, 83 A.Mickevicius, 86 D.Petrutis, 90 (pk) D.Petrutis.
Booket: 78 R.Krisiulevicius, 90 K.Miglinas (Dai); 70 D.Petrutis, 90 A.Batavicius (Bab).
[Oct 26]
13.30  Rodovitas Klaipeda - Gelezinis Vilkas Vilnius  2:0 (1:0). V.Vasiliauskas (Telsiai). 50.
Goals: 40 R.Steckis, 49 D.Urbelionis.
Booket: 51 K.Nepas (GV).
13.30  Banga Gargzdai - Nevezis Kedainiai  8:6 (4:2). V.Grigaravicius (Klaipeda). 80.
Goals: 14 J.Moskaliovas, 33 J.Moskaliovas, 36 K.Nazarovas, 38 G.Raudys, 57 S.Vysniauskas, 58 S.Vysniauskas, 60 K.Nazarovas, 82 A.Anisimenka; 9 Marius Cinikas, 43 D.Jodenis, 67 N.Kestenis, 70 Marius Cinikas, 83 Marius Cinikas, 88 N.Kestenis.
Booket: 44 G.Samsonikas (Ban); 41 D.Adomaitis (Nev).
13.30  Ekranas-2 Panevezys - Kauno Jegeriai  3:0. A. Jakubovskis (Vilnius). 30. w/o game.
13.30  Vetra-2 Rudiskes - Tauras Taurage  5:1 (1:0). E.Vencius (Vilnius). 50.
Goals: 23 D.Vasilkovas, 49 J.Kleimionovas, 75 R.Stonkus, 83 R.Stonkus, 87 A.Ratkevicius; 90 (pk) D.Simkus.
Missed pk 55 S.Lesnickas (Tau).
Booket: 13 D.Vasilkovas, 58 M.Valancius, 80 A.Monkus (Vet); 14 S.Lesnickas, 20 L.Toliusis, 37 R.Grikstas, 39 P.Pulkys, 79 A.Klimakovas, 89 A.Bendikas (Tau).
Sent Off: 89 A.Bendikas (Tau).
13.30  FK Silute - Utenis Uten  3:0 (2:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 300.
Goals: 35 N.Eglynas, 44 N.Eglynas, 76 S.Malinauskas.
Booket: 60 D.Kruminas (Ute).
13.30  LKKA Atletas Kaunas - Kareda Kaunas  4:0 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 100.
Goals: 52 M.Judickas, 64 A.Rimkevicius, 68 A.Staponka, 74 A.Rimkevicius.
Booket: 15 N.Maciulis (Atl).


Goals:

306 (-6) games, 1014 (-18) goals.

Polonija (114): 27 V.Zaboras, 11 K.Jasaitis, M.Kizys, 10 A.Kopilcenka, 8 A.Miliskevicius, 7 D.Grazulis, 5 A.Sivinskis, 4 E.Pelcis, A.Maksimovicius, 3 S.Gricukas, M.Grigalevicius, R.Ringys, I.Soltanovas, E.Tucinskis, 2 A.Jankauskas, A.Kilikevicius, A.Naumovas, 1 M.Choruzijus, T.Mikuckis, R.Pocius, D.Saulenas, A.Trofimenka; og T.Karinauskas (Rodovitas).
Gelezinis Vilkas (70): 17 S.Laibinis, 11 V.Miknevicius, 6 R.Jankauskas, V.Vaiciukevicius, 5 A.Tautvydas, 4 S.Barevicius, A.Juodeikis, K.Nepas, R.Padegimas, 2 R.Kurecas, R.Pranckevicius, V.Rabikauskas, 1 P.Garkauskas, R.Kliukaitis, G.Stupakas.
Silute (72): 17 S.Cesnulis, 10 A.Strelnikovas, 8 K.Smilginas, R.Smitas, 5 S.Malinauskas, 4 M.Mirauskas, 3 V.Olsanskis, 2 R.Maciulevicius, E.Silinskis, 1 V.Cikanas, S.Norgela, A.Pancerovas, A.Thales, E.Uzkuraitis, M.Zigutis; og P.Paknys (Ekranas-2).
Rodovitas (75): 24 M.Alilujevas, 11 A.Konovalovas, 9 T.Karinauskas, 8 S.Atmanavicius, R.Steckis, 3 A.Mika, G.Petkus, 2 I.Gurjevas, D.Urbelionis, V.Zubavicius, 1 A.Bojarinovas, M.Norvilas; og L.Janusevicius (Ekranas-2).
Vetra-2 (68): 9 I.Douglas, 8 D.Vasilkovas, 7 M.Grazys, 5 D.Martysevskis, 3 A.Bogdanas, J.Kleimionovas, N.Sasnauskas, G.Siciunas, R.Stonkus, D.Sernas, A.Voilenka, 2 E.Biecius, G.Cibirka, D.Kruminas, S.Litvinas, Z.Ruminas, R.Steckis, 1 A.Develtovas, Z.Grudzinskas, G.Milius, V.Kotusevas, A.Ratkevicius, V.Veikalas.
Kvintencija (63+6): 18 M.Tamulis, 13 R.Cepovas, G.Gurjevas, 6 D.Aleknavicius, 3 R.Ruibys, E.Sakys, 2 J.Akstinas, K.Grigonis, 1 A.Meilis, A.Statkevicius, G.Siuksta.
Kauno Jegeriai (60): 15 V.Stankevicius, 10 A.Puotkalis, 7 T.Miklinevicius, 6 A.Velicka, 3 D.Liutkus, I.Zelmikas, 2 M.Karalius, K.Palaima, M.Pastva, M.Opic, M.Zaliukas, 1 E.Jasinauskas, D.Kunevicius, M.Sirvidas, G.Sirmelis, S.Zelvys; og R.Grudys (Banga).
Babrungas (61): 24 G.Juska, 7 D.Petrutis, 6 M.Grigutis, 5 N.Kumza, 4 M.Baguzis, 3 G.Timinskas, 2 D.Leipus, A.Mickevicius, R.Safonovas, 1 A.Biecius, E.Gaudutis, E.Eidintas, M.Kaunas, D.Norkevicius, G.Sova.
LKKA Atletas (55): 12 A.Rimkevicius, 10 T.Straleckas, 9 N.maciulis, 7 A.Staponka, 5 K.Vasilkovas, 2 H.Grigas, M.Judickas, A.Kochanauskas, M.Zagreckas, 1 R.Melsbakas, S.Vysniauskas, D.Kurauskas; og S.Zelvys (Kauno Jegeriai).
Ekranas-2 (57+3): 10 D.Venckus, 9 M.Juozaponis, M.Uselis, 8 D.Petrauskas, 4 M.Jakstas, 3 G.Aleksa, V.Dragunevicius, L.Rimavicius, 2 Z.Banys, R.Brusokas, M.Litvinas, 1 L.Janusevicius, E.Rukstele.
Lietava (49): 10 R.Buivydas, 6 S.Gaisys, 5 R.Fiodorovas, 3 S.Cerniauskas, L.Korsakas, A.Korsakovas, R.Nazarka, V.Nutautas, 2 M.Giedraitis, M.Regelskis, A.Strebeika, 1 R.Blazaitis, V.Cesnovicius, S.Cesna, P.Kunevicius, S.Skorupskas, R.Zelezniakas; og A.Gimzauskas (?).
Zalgiris-2 (4+3): 15 N.Marciulevicius, 5 K.Freizdorfas, 4 N.Misiukas, 2 R.Cepulis, O.Cerepanovas, R.Dukelis, 1 C.Barkovskis, A.Bulonas, J.Dovksa, V.Jarosas, P.Kornejevas, M.Malinauskas, V.Melnikovas, D.Sidorovicius, J.Subnikovas, A.Trofimenka.
Nevezis (44+3): 16 A.Popovas, 6 Marius Cinikas, 4 D.Adomaitis, N.Kestenis, 3 V.Seliukas, 2 Mindaugas Cinikas, K.Rokas, K.Zeniauskas, A.Urbsys, 1 E.Babenskas, D.Jodenis, R.Rimsa.
Kareda (30): 6 L.Pilibaitis, 5 E.Marozas, 3 V.Sulkevicius, G.Vicius, 2 M.Daunoravicius, T.Kijanskas, M.Pinskis, M.Varanauskas, 1 Z.Adomavicius, R.Juskevicius, K.Leikus, A.Mancas.
Utenis (42): 8 S.Gaidys, 6 V.Savickas, K.Vaskelis, R.Zdancius, 4 A.Bogdanas, 2 M.Morkunas, R.Skirmantas, 1 R.Bernotas, D.Budrys, T.Karvelis, D.Kruminas, A.Meidus, M.Rimas, J.Turockinas, T.Vaisnoraitis.
Dainava (41+3): 7 R.Karcemarskas, 6 D.Keblikas, 5 I.Bartkevicius, 4 M.Grazys, R.Krisiulevicius, A.Miniauskas, 3 M.Birzinis, 2 K.Miglinas, A.Miknevicius, 1 N.Baranauskas, E.Liaugaudas, D.Treigys; og V.Cikanas (Silute).
Banga (36): 6 D.Lapys, 5 S.Vysniauskas, 4 J.Moskaliovas, 3 A.Anisimenka, K.Nazarovas, 2 E.Girdvainis, K.Gnedojus, R.Kaminskas, G.Samsonikas, M.Vijeikis, 1 D.Gailiusis, R.Grudys, G.Raudys, R.Rumbutis, A.Slusnys.
Tauras (19): 5 M.Kursevicius, 4 R.Bubliauskas, 3 S.Lesnickas, 2 D.Simkus, 1 G.Sakalauskas, M.Segzda, V.Rasovas, S.Taroza, M.Urbutis.


Created 2002-04-07. Corrected 2003-11-12
Created by Almantas 'Almis' Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 2003 Almis. All rights reserved.