Lithuania 2002/2003 FUTSAL
XXXXII, Mar 8, Kaunas 16.00 Nautara 9-1 Telsiai 17.30 Nautara 6-4 Dvyniai XXXXIII, Mar 9, Mazeikiai 11.00 Nafta 4-3 Argus 12.30 Saurida 5-9 Bekentas 14.00 Bekentas 5-9 Akmene 15.30 Nafta 3-5 Kedainiai
Standing 1 Inkaras Kaunas 22 19 1 2 162- 61 101 56 2 Aukstaitija Panevezys 22 15 3 4 167- 85 82 48 3 Nautara Kaunas 22 14 3 5 118- 72 46 45 4 FK Akmene 22 14 3 5 101- 85 16 45 5 Nafta Mazeikiai 22 12 2 8 112-100 12 38 6 Dvyniai Alytus 22 9 2 11 103-126 -23 29 7 Bekentas Vilnius 22 9 2 11 116-129 -13 29 8 Argus Klaipeda 22 7 3 12 87- 96 -9 24 9 SFK Kedainiai 22 7 2 13 113-108 5 23 10 Stumbras Siauliai 22 6 3 13 87-118 -31 21 11 FK Telsiai 22 5 2 15 96-167 -71 17 12 Saurida Mazeikiai 22 1 2 19 70-185 -115 5
Best Scorers: T.Nemanis (Aukstaitija) - 47 K.Rudzionis (Inkaras) - 42 A.Rimkevicius (Inkaras) - 37 A.Bulosas (Nafta) - 37 A.Zukovas (Nafta) - 29 G.Zevzikovas (Nautara) - 27 K.Balkevicius (Dvyniai) - 25 A.Steinas (Aukstaitija) - 24 V.Konikas (Akmene) - 24 R.Silajevas (Kedainiai) - 21 G.Juska (Telsiai) - 20
2002.10.19-2003.03.09
2002
I, Oct 19, Kaunas 15.00 Inkaras 6-3 Kedainiai 16.30 Kedainiai 3-4 Dvyniai 18.00 Inkaras 15-2 Dvyniai II, Oct 20, Panevezys 12.00 Aukstaitija 6-1 Stumbras 13.30 Stumbras 9-8 Telsiai 15.00 Aukstaitija 17-5 Telsiai III, Oct 20, Mazeikiai 12.00 Nafta 5-3 Argus 13.30 Argus 2-4 Bekentas 15.00 Nafta 6-3 Bekentas IV, Oct 20, N.Akmene 13.00 Akmene 4-1 Saurida 14.30 Saurida 3-10 Nautara 16.00 Akmene 4-6 Nautara
V, Oct 25, Lazdijai 12.00 Dvyniai 0-9 Nautara 14.30 Nautara 3-7 Aukstaitija 16.00 Dvyniai 6-9 Aukstaitija VI, Oct 26, Mazeikiai 12.00 Telsiai 5-4 Argus 13.30 Argus 2-4 Inkaras 15.00 Telsiai 3-12 Inkaras
VII, Nov 10, Mazeikiai 12.00 Telsiai 9-7 Bekentas 13.30 Bekentas 5-3 Saurida
VIII, Nov 16, Klaipeda 12.00 Argus 6-1 Saurida 13.30 Aukstaitija 13-3 Saurida 15.00 Argus 3-3 Aukstaitija IX, Nov 16, Kaunas 12.00 Nautara 4-3 Bekentas 13.30 Inkaras 4-1 Bekentas X, Nov 17, N.Akmene 12.00 Akmene 6-3 Telsiai 13.30 Telsiai 3-10 Kedainiai 15.00 Akmene 2-0 Kedainiai XI, Nov 17, Siauliai 13.00 Stumbras 2-6 Nafta 14.30 Nafta 4-7 Dvyniai 16.00 Stumbras 7-5 Dvyniai
XII, Nov 30, Kaunas 12.00 Nautara 4-1 Nafta 13.30 Nafta 7-5 Telsiai 15.00 Nautara 11-2 Telsiai XIII,Dec 1, N.Akmene 13.00 Akmene 3-4 Argus 14.30 Argus 5-9 Dvyniai 16.00 Akmene 6-4 Dvyniai XIV, Dec 1, Mazeikiai 12.00 Saurida 4-3 Stumbras 13.30 Stumbras 6-12 Inkaras 15.00 Saurida 4-18 Inkaras XV, Dec 1, Kedainiai 12.00 Kedainiai 3-4 Aukstaitija 13.30 Aukstaitija 9-2 Bekentas 15.00 Kedainiai 10-7 Bekentas
XIV, Dec 7, Kaunas 12.00 Inkaras 5-2 Aukstaitija 13.30 Aukstaitija 5-5 Akmene 15.00 Inkaras 11-2 Akmene XV, Dec 7, Kedainiai 17.00 Kedainiai 3-5 Argus 18.30 Kedainiai 11-6 Stumbras XVI, Dec 8, Alytus 15.00 Dvyniai 10-2 Bekentas from XI, Dec 8, Kaunas 15.00 Nautara 1-3 Inkaras
?, Dec 11, Kedainiai 18.30 Kedainiai 1-2 Nautara ?, Dec 12, Mazeikiai 19.00 Nafta 5-5 Akmene
XVII, Dec 14, Panevezys 12.00 Aukstaitija 6-1 Nafta 13.30 Nafta 4-8 Inkaras XVIII, Dec 15, Alytus 14.00 Dvyniai 3-1 Saurida 15.30 Saurida 3-10 Telsiai 17.00 Dvyniai 5-4 Telsiai XIX, Dec 15, Siauliai 14.30 Stumbras 3-1 Argus 16.00 Argus 6-7 Nautara 17.30 Stumbras 5-2 Nautara
XX, Dec 21, Vilnius 11.00 Bekentas 6-4 Stumbras 12.30 Stumbras 3-4 Akmene 14.00 Bekentas 4-7 Akmene XXI, Dec 21, Mazeikiai 12.00 Saurida 6-13 Nafta 13.30 Nafta 8-3 Kedainiai 15.00 Saurida 4-13 Kedainiai
XXII, Jan 11, Mazeikiai 11.00 Telsiai 6-5 Saurida 13.30 Nafta 6-4 Stumbras XXII, Jan 11, Vilnius 12.30 Bekentas 3-11 Aukstaitija XXII, Jan 11, Kaunas 16.00 Inkaras 2-2 Nautara
XXIII, Jan 18, Vilnius 13.00 Bekentas 6-6 Nautara 14.30 Nautara 3-3 Nafta 16.00 Bekentas 7-4 Nafta XXIV, Jan 19, Klaipeda 11.00 Argus 1-4 Akmene 12.30 Akmene 1-5 Dvyniai 14.00 Argus 4-4 Dvyniai XXV, Jan 19, Kedainiai 12.00 Kedainiai 4-7 Inkaras 13.30 Inkaras 11-4 Saurida 15.00 Kedainiai 10-3 Saurida XXVI, Jan 19, Panevezys 12.00 Aukstaitija 9-1 Stumbras 13.30 Stumbras 4-4 Telsiai 15.00 Aukstaitija 14-3 Telsiai
XXVII, Feb 1, Vilnius 12.00 Bekentas 4-4 Kedainiai 13.30 Kedainiai 6-4 Dvyniai 15.00 Bekentas 11-4 Dvyniai XXVIII, Feb 1, Mazeikiai 12.00 Nafta 7-6 Telsiai 13.30 Nafta 9-4 Saurida XXIX, Feb 1, Siauliai 14.30 Stumbras 2-2 Akmene 16.00 Akmene 5-4 Nautara 17.30 Stumbras 3-5 Nautara XXX, Feb 2, Kaunas 12.00 Inkaras 8-6 Aukstaitija 13.30 Aukstaitija 7-3 Argus 15.00 Inkaras 2-3 Argus
XXXI, Feb 8, Kaunas 15.30 Nautara 2-1 Aukstaitija 17.00 Aukstaitija 7-5 Kedainiai 18.30 Nautara 8-2 Kedainiai XXXII, Feb 9, Mazeikiai 12.00 Telsiai 2-4 Argus 13.30 Argus 4-8 Bekentas 15.00 Telsiai 2-8 Bekentas XXXIII, Feb 9, N.Akmene 12.00 Akmene 0-3 Nafta 13.30 Nafta 2-7 Inkaras 15.00 Akmene 3-1 Inkaras XXXIV, Feb 9, Alytus 12.00 Dvyniai 4-3 Stumbras 13.30 Stumbras 4-2 Saurida 15.00 Dvyniai 9-3 Saurida
XXXV, Feb 22, Siauliai 16.30 Stumbras 2-6 Inkaras 18.00 Bekentas 3-6 Inkaras 19.30 Stumbras 6-8 Bekentas XXXVI, Feb 23, Klaipeda 9.00 Argus 3-3 Saurida 10.30 Saurida 1-10 Nautara 12.00 Argus 9-4 Nautara XXXVII, Feb 23, Panevezys 10.00 Aukstaitija 11-4 Dvyniai 11.30 Dvyniai 5-9 Nafta 13.00 Aukstaitija 4-2 Nafta XXXVIII, Feb 23, Mazeikiai 12.00 Telsiai 4-6 Akmene 13.30 Akmene 5-4 Kedainiai 15.00 Telsiai 6-4 Kedainiai
XXXIX, Mar 1, Klaipeda 11.30 Argus 4-6 Stumbras 13.00 Stumbras 3-3 Kedainiai 14.30 Argus 8-5 Kedainiai XXXX, Mar 1, Mazeikiai 12.00 Saurida 1-8 Akmene 13.30 Akmene 10-9 Aukstaitija 15.00 Saurida 7-7 Aukstaitija XXXXI, Mar 1, Kaunas 12.00 Inkaras 3-1 Dvyniai 13.30 Dvyniai 4-4 Telsiai 15.00 Inkaras 11-1 Telsiai
XXXXII, Mar 8, Kaunas 16.00 Nautara 9-1 Telsiai 17.30 Nautara 6-4 Dvyniai XXXXIII, Mar 9, Mazeikiai 11.00 Nafta 4-3 Argus 12.30 Saurida 5-9 Bekentas 14.00 Bekentas 5-9 Akmene 15.30 Nafta 3-5 Kedainiai
Play-Off Mar 13, Kaunas (Mastaiciai) 13.00 Reprobalta Kaunas 6-2 FK Telsiai Mar 22, Mazeikiai 12.00 FK Telsiai 4-3 Reprobalta Kaunas
CUP
1/16
Nov 8 12.00 Sirvinta Sirvintos 13-0 Aktas Vilnius Nov 10 12.00 Aktas Vilnius 2-5 Sirvinta Sirvintos
1/8
Nov 23 12.00 Aukstaitija Panevezys --+ SFK Kedainiai 12.00 Bekentas Vilnius 8-2 Sirvinta Sirvintos 12.00 Reprobalta Kaunas 2-7 Dvyniai Alytus Nov 24 12.00 Saurida Mazeikiai 5-4* Argus Klaipeda 14.00 Nafta Mazeikiai +-- FK Telsiai 15.00 Stumbras Siauliai 1-2 FK Akmene
1/4
Jan 25 12.00 Saurida Mazeikiai 4-5 FK Akmene 12.00 Bekentas Vilnius 2-3 Nautara Kaunas Jan 26 12.00 Inkaras Kaunas 8-5 Nafta Mazeikiai 12.00 Dvyniai Alytus 8-6 SFK Kedainiai
1/2
Feb 15 12.00 Inkaras Kaunas 9-6 FK Akmene 12.00 Nautara Kaunas 4-0 Dvyniai Alytus Feb 19 18.30 Dvyniai Alytus 2-5 Nautara Kaunas Feb 20 18.30 FK Akmene 6-6 Inkaras Kaunas
Final
Mar 23 Mastaiciai 14.00 Inkaras Kaunas 4-4 (6-5pk) Nautara Kaunas
Created 2002-10-04. Corrected
2003-03-28.
Created by