Lithuania Sales 2002/03


2002

I,   Oct 19, Kaunas
15.00  Inkaras Kaunas - SFK Kedainiai  6:3 (2:0). O.Borisovskis (Vilnius), R.Bartasiunas (Kaunas). 150.
Goals: 1 A.Rimkevicius, 10 A.Rimkevicius, 24 G.Rimasauskas, 29 A.Rimkevicius, 38 K.Rudzionis, 39 A.Rimkevicius; 28 R.Silajevas, 39 R.Silajevas, 40 M.Juknevicius.
Missed 10pk: 39 R.Silajevas (Ked).
16.30  SFK Kedainiai - Dvyniai Alytus  3:4 (1:1). A.Makarevicius (Kaunas), R.Bartasiunas (Kaunas). 100.
Goals: 8 R.Silajevas, 25 A.Klimakovas, 40 A.Popovas; 19 R.Burdzikas, 23 R.Burdzikas, 35 S.Janciauskas, 37 K.Balkevicius.
Missed 10pk: 37 R.Silajevas (Ked).
18.00  Inkaras Kaunas - Dvyniai Alytus  15:2 (8:1). O.Borisovskis (Vilnius), A.Makarevicius (Kaunas). 70.
Goals: 2 V.Vaskunas, 3 S.Juozaitis, 4 V.Vaskunas, 6 A.Markevicius, 8 G.Rimasauskas, 11 A.Rimkevicius, 11 V.Vaskunas, 13 R.Kapustas, 27 K.Rudzionis, 29 A.Rimkevicius, 30 A.Rimkevicius, 31 S.Juozaitis, 37 A.Rimkevicius, 38 A.Rimkevicius, 39 S.Juozaitis; 3 K.Balkevicius, 34 (og) R.Bakus.

II,   Oct 20, Panevezys
12.00  Aukstaitija Panevezys - Stumbras Siauliai  6:1 (1:1). R.Bartasiunas (Kaunas), A.Makarevicius (Kaunas). 120.
Goals: 16 K.Mordasas, 24 T.Nemanis, 28 A.Steinas, 29 A.Vekerotas, 38 A.Steinas, 39 V.Liubauskas; 8 G.Siciunas. Booket: M.Karlinskas (Stu).
13.30  Stumbras Siauliai - FK Telsiai  9:8 (5:3). V.Chileckis (Kaunas), A.Makarevicius (Kaunas). 40.
Goals: 3 G.Siciunas, 7 R.Jarasius, 8 G.Siciunas, 16 A.Pazarauskas, 16 T.Stackunas, 22 V.Kalabuchovas, 30 L.Balciunas, 33 L.Balciunas, 38 G.Siciunas; 1 R.Zalys, 2 R.Zalys, 20 G.Juska, 21 R.Zalys, 26 N.Kumza, 31 G.Juska, 39 V.Vasiliauskas, 40 R.Zalys.
15.00  Aukstaitija Panevezys - FK Telsiai  17:5 (8:2). R.Bartasiunas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 60.
Goals: 2 V.Sepkus, 5 D.Monstavicius, 9 K.Mordasas, 14 A.Steinas, 15 V.Sepkus, 16 V.Sepkus, 17 A.Vekerotas, 18 T.Nemanis, 22 V.Sepkus, 24 D.Monstavicius, 30 T.Nemanis, 33 M.Butenas, 34 D.Monstavicius, 35 D.Monstavicius, 37 A.Steinas, 38 V.Sepkus, 39 V.Baltusnikas; 15 V.Vasiliauskas, 19 V.Macijauskas, 23 G.Juska, 33 G.Juska, 36 V.Vasiliauskas.

III,  Oct 20, Mazeikiai
12.00  Nafta Mazeikiai - Argus Klaipeda  5:3 (2:3). R.Butkus (Siauliai), N.Biriukovas (N.Akmene). 60.
Goals: 5 K.Nepas, 8 A.Zukovas, 32 A.Bulosas, 35 K.Nepas, 38 K.Kazlauskas; 18 R.Volungevicius, 19 Z.Atutis, 19 R.Bubliauskas. Booket: K.Nepas, A.Mazonas (Naf); A.Zuta (Arg).
13.30  Argus Klaipeda - Bekentas Vilnius  2:4 (1:2). R.Butkus (Siauliai), A.Rubys (Telsiai). 60.
Goals: 10 A.Anisimenka, 30 (10pk) T.Karinauskas; 14 R.Daraskevicius, 17 E.Morozas, 32 V.Vitkauskas, 34 E.Skuratovicius. Missed 10pk 29 Z.Atutis, 33 T.Karinauskas (Arg).
15.00  Nafta Mazeikiai - Bekentas Vilnius  6:3 (3:0). R.Butkus (Siauliai), V.Macevicius (Telsiai). 70.
Goals: 9 A.Zukovas, 10 A.Vertelis, 13 P.Draugsas, 27 R.Gecas, 33 A.Zukovas, 37 J.Judinas; 36 E.Marozas, 37 R.Daraskevicius, 37 M.Dobrovolskis.

IV,   Oct 20, N.Akmene
13.00  FK Akmene - Saurida Mazeikiai  4:1 (1:1). O.Borisovskis (Vilnius), S.Vilniskis (Panevezys). 150.
Goals: 7 G.Leliukas, 37 V.Konikas, 39 S.Lesnickas, 40 V.Konikas; 13 L.Vertelis.
14.30  Saurida Mazeikiai - Nautara Kaunas  3:10 (3:5). S.Vilniskis (Panevezys), O.Borisovskis (Vilnius). 80.
Goals: 9 A.Mika, 12 L.Vertelis, 15 A.Rovbutas; 9 T.Rimkevicius, 10 V.Brickus, 11 A.Karmazinas, 18 R.Buivydas, 19 T.Kavolis, 28 R.Buivydas, 31 G.Zevzikovas, 35 R.Marcinkevicius, 38 E.Janutis, 39 T.Kavolis.
16.00  FK Akmene - Nautara Kaunas  4:6 (1:4). O.Borisovskis (Vilnius), S.Vilniskis (Panevezys). 200.
Goals: 20 A.Stasiulis, 26 V.Konikas, 28 S.Lesnickas, 29 V.Konikas; 4 T.Kavolis, 10 G.Zevzikovas, 14 T.Kavolis, 18 R.Buivydas, 25 R.Marcinkevicius, 40 R.Buivydas.

V,   Oct 25, Lazdijai
12.00  Dvyniai Alytus - Nautara Kaunas  0:9 (0:4). O.Borisovskis (Vilnius), A.Markevicius (Kaunas). 140.
Goals: 6 R.Buivydas, 11 G.Zevzikovas, 14 R.Buivydas, 17 T.Kavolis, 23 G.Zevzikovas, 27 G.Zevzikovas, 32 V.Brickus, 39 A.Karmazinas, 40 R.Marcinkevicius. Booket: 38 A.Miniauskas (Dvy).
14.30  Nautara Kaunas - Aukstaitija Panevezys  3:7 (1:4). O.Borisovskis (Vilnius), A.Markevicius (Kaunas). 110.
Goals: 4 G.Zevzikovas, 26 G.Zevzikovas, 30 R.Buivydas; 3 T.Nemanis, 14 T.Nemanis, 15 A.Vekerotas, 18 A.Steinas, 32 A.Vekerotas, 34 A.Steinas, 39 A.Vekerotas. Booket: 2 A.Karmazinas (Nau).
16.00  Dvyniai Alytus - Aukstaitija Panevezys  6:9 (2:6). O.Borisovskis (Vilnius), A.Markevicius (Kaunas). 90.
Goals: 16 A.Miniauskas, 18 A.Miniauskas, 22 L.Gofta, 26 K.Balkevicius, 32 A.Klimavicius, 37 K.Balkevicius; 6 T.Nemanis, 9 T.Nemanis, 10 A.Vekerotas, 13 S.Petraitis, 19 V.Sepkus, 20 S.Petraitis, 21 A.Vekrotas, 24 T.Nemanis, 30 S.Petraitis. Booket 36   L.Gofta (Dvy).

VI,  Oct 26, Mazeikiai
12.00  FK Telsiai - Argus Klaipeda  5:4 (1:1). R.Butkus (Siauliai), N.Biriukovas (N.Akmene). 50.
Goals: 20 V.Vasiliauskas, 26 V.Vasiliauskas, 27 A.Einikis, 31 N.Kumza, 36 (10pk) A.Einikis; 8 A.Kancleris, 25 A.Konovalovas, 32 A.Anisimenka, 33 R.Bubliauskas. Missed 10pk 34 A.Konovalovas (Arg); 37 A.Regelskis (Tel).
13.30  Argus Klaipeda - Inkaras Kaunas  4:2 (3:0). S.Vilniskis (Panevezys), R.Butkus (Siauliai). 50.
Goals: 3 K.Rudzionis, 19 V.Vaskunas, 20 S.Juozaitis, 37 A.Rimkevicius; 11 A.Kancleris, 39 (10pk) Z.Atutis. Booket: A.Markevicius (Ink).
15.00  FK Telsiai - Inkaras Kaunas  3:12 (2:7). N.Biriukovas (N.Akmene), S.Vilniskis (Panevezys). 70.
Goals: 13 R.Bukintas, 20 V.Macijauskas, 33 A.Regelskis; 2 K.Rudzionis, 4 S.Juozaitis, 5 R.Kapustas, 10 A.Rimkevicius, 11 K.Rudzionis, 12 K.Rudzionis, 15 A.Markevicius, 25 K.Rudzionis, 29 K.Rudzionis, 32 R.Bakus, 38 A.Rimkevicius, 39 R.Kapustas. Missed pk 31 R.Bakus (Ink).

VIII, Nov 16, Klaipeda
12.00  Argus Klaipeda - Saurida Mazeikiai  6:1 (2:0). O.Borisovskis (Vilnius), A.Rubys (Telsiai). 100.
Goals: 6 A.Zuta, 15 T.Karinauskas, 22 T.Karinauskas, 23 A.Zuta, 26 A.Konovalovas, 33 A.Kancleris; 36 A.Vertelis.
13.30  Aukstaitija Panevezys - Saurida Mazeikiai  13:3 (4:3). A.Rubys, V.Macevicius (Telsiai). 50.
Goals: 12 T.Nemanis, 13 M.Butenas, 17 M.Tylas, 18 T.Nemanis, 25 K.Mordasas, 26 K.Mordasas, 27 K.Mordasas, 30 M.Tylas, 33 A.Vekerotas, 35 T.Nemanis, 37 T.Nemanis, 38 A.Steinas, 40 A.Skeiveris; 3 E.Gavrilovas, 7 N.Sulcas, 16 N.Sulcas.
Booket: 25 A.Vekerotas (Auk).
15.00  Argus Klaipeda - Aukstaitija Panevezys  3:3 (1:1). V.Macevicius (Telsiai), O.Borisovskis (Vilnius). 100.
Goals: 7 A.Konovalovas, 25 R.Bubliauskas, 26 A.Zuta; 6 T.Nemanis, 22 T.Nemanis, 24 T.Nemanis.

IX,  Nov 16, Kaunas
12.00  Nautara Kaunas - Bekentas Vilnius  4:3 (1:2). S.Vilniskis (Panevezys), R.Butkus (Siauliai). 60.
Goals: 14 E.Janutis, 35 R.Marcinkevicius, 37 (10pk) R.Buivydas, 38 (10pk) R.Buivydas; 7 J.Mezonis, 14 M.Dobrovolskis, 26 V.Caplevas.
Missek 10pk 37J.Mezonis (Bek).
Booket: 36 G.Zevzikovas, 38 R.Marcinkevicius (Nau).
13.30  Inkaras Kaunas - Bekentas Vilnius  4:1 (4:0). R.Butkus (Siauliai), S.Vilniskis (Panevezis). 60.
Goals: 4 S.Juozaitis, 7 A.Slekys, 14 R.Bakus, 16 K.Rudzionis; 23 P.Romanovskis.
Booket: 31 E.Skuratovicius (Bek).

X,   Nov 17, N.Akmene
12.00  FK Akmene - FK Telsiai  6:3 (4:1). S.Vilniskis (Panevezis), V.Grigaravicius (Klaipeda). 70.
Goals: 10 R.Zalys, 12 V.Konikas, 14 V.Konikas, 18 V.Konikas, 29 G.Leliukas, 34 R.Grigutis; 4 G.Leliukas, 36 N.Kumza, 36 N.Kumza.
13.30  FK Telsiai - SFK Kedainiai  3:10 (1:5). V.Grigaravicius (Klaipeda), S.Vilniskis (Panevezis). 70.
Goals: 12 A.Regelskis, 37 A.Einikis, 40 A.Einikis; 2 M.Juknevicius, 13 D.Adomaitis, 15 A.Klimakovas, 15 V.Godelis, 16 A.Klimakovas, 24 V.Jurevicius, 29 R.Silajevas, 30 R.Silajevas, 31 A.Popovas, 40 V.Godelis.
Booket: 36 T.Juzokas (Ked).
15.00  FK Akmene  - SFK Kedainiai  2:0 (0:0). S.Vilniskis (Panevezis), V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Goals: 31 V.Konikas, 39 S.Lesnickas.

XI,  Nov 17, Siauliai
13.00  Stumbras Siauliai - Nafta Mazeikiai  2:6 (0:2). O.Borisovskis (Vilnius), R.Bartasiunas (Kaunas). 200.
Goals: 21 A.Linkauskas, 33 R.Juska; 8 A.Zukovas, 15 A.Bulosas, 22 A.Bulosas, 28 A.Bulosas, 35 V.Vertelis, 40 A.Bulosas.
Booket: 38 A.Pazarauskas (Stu).
14.30  Nafta Mazeikiai - Dvyniai Alytus  4:7 (2:5). R.Bartasiunas (Kaunas), N.Biriukovas (N.Akmene). 230.
Goals: 1 D.Vozbutas, 15 (10pk) A.Zukovas, 29 (6pk) R.Gecas, 37 D.Vozbutas; 8 E.Ausivicas, 9 A.Miniauskas, 15 E.Burzoikas, 17 K.Balkevicius, 19 (10pk) A.Miniauskas, 37 K.Balkevicius, 40 S.Janciauskas.
Missed 10pk 19 A.Zukovas, 31 R.Gecas, 33 V.Vertelis (Naf); 17 K.Balkevicius, 38 A.Miniauskas(Dvy).
16.00  Stumbras Siauliai - Dvyniai Alytus  7:5 (5:1). N.Biriukovas (N.Akmene), O.Borisovskis (Vilnius). 300.
Goals: 2 L.Balciunas, 13 A.Pazarauskas, 16 S.Jarasius, 17 P.Aukstikalnis, 19 A.Linkauskas, 23 R.Juska, 28 R.Jarasius; 8 L.Gofta, 22 A.Miniauskas, 24 K.Balkevicius, 31 K.Balkevicius, 32 T.Jarusevicius.
Booket: 14 K.Balkevicius (Dvy); 14 P.Aukstikalnis, 20 M.Karlinskas (Stu).

XII, Nov 30, Kaunas
12.00  Nautara Kaunas - Nafta Mazeikiai  4:1 (0:0). O. Borisovskis (Vilnius), S.Vilniskis (Panevezys). 100.
Goals: 26 V.Brickus, 29 E.Janutis, 35 G.Zevzikovas, 37 V.Brickus; 33 R.Gecas.
Missed pk 38 R.Buivydas (Nau); 39 K.Nepas (Naf).
Booket: 12 A.Tautvydas (Naf).
13.30  Nafta Mazeikiai - FK Telsiai  7:5 (6:2). O. Borisovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 100.
Goals: 3 A.Bulosas, 5 P.Draugsas, 6 B.Narkus, 7 B.Narkus, 8 A.Bulosas, 14 K.Kazlauskas, 36 A.Bulosas; 6 A.Einikis, 20 N.Kumza, 29 V.Dancenka, 31 N.Kumza, 32 A.Einikis.
15.00  Nautara Kaunas - FK Telsiai  11:2 (8:1). S.Vilniskis (Panevezys), A.Pipiras (Vilnius). 80.
Goals: 2 R.Buivydas, 6 T.Sendzikas, 6 T.Rimkevicius, 8 V.Brickus, 10 T.Rimkevicius, 13  T.Sendzikas, 16 V.Kavolis, 17 G.Zevzikovas, 22 G.Zevzikovas, 25 E.Janutis, 28 R.Buivydas; 17 D. Augustinavicius, 30 V.Dancenka.
Booket: 39 T. Rimkevicius (Nau).

XIII, Dec 1, N.Akmene
13.00  FK Akmene - Argus Klaipeda  3:4 (1:3). R.Butkus (Siauliai), A. Rubys (Telsiai) .200.
Goals: 3 S.Lesnickas, 25 S.Lesnickas, 34 S.Jagminas; 11 A.Anisimenka, 19 Z.Atutis, 20 A.Konovalovas, 26 R.Volungevicius.
Missed 10pk 39 R.Grigutis (Akm).
14.30  Argus Klaipeda - Dvyniai Alytus  5:9 (1:2). A. Rubys (Telsiai), V.Macevicius (Telsiai). 40.
Goals: 18 T.Karinauskas, 21 R.Stonys, 22 T.Karinauskas, 34 R.Volungevicius, 39 A. Konovalovas; 8 R.Padegimas, 11 S.Janciauskas, 28 K.Balkevicius, 29 R.Padegimas, 30 R.Padegimas, 31 K.Balkevicius, 32 S.Janciauskas, 35 R.Jankauskas, 39 S.Janciauskas.
Missed 10pk 30 R.Jankauskas, 38 E.Baranauskas (Dvy).
16.00  FK Akmene - Dvyniai Alytus  6:4 (3:2). V.Macevicius (Telsiai), R.Butkus (Siauliai). 100.
Goals: 9 G.Leliukas, 10 D.Kancelskis, 20 V.Konikas, 22 G.Leliukas, 25 R.Jurevicius, 36 D.Kancelskis; 6 K.Balkevicius,18 A.Miniauskas, 29 A.Miniauskas, 40 E.Burzdikas.
Missed 10 40 V.Konikas (Akm).
Booket: 33 R.Jurevicius (Akm).

XIV, Dec 1, Mazeikiai
12.00  Saurida Mazeikiai - Stumbras Siauliai  4:3 (3:2). N.Biriukovas ( N.Akmene), V.Grigaravicius ( Klaipeda). 80.
Goals: 14 A.Kisonas, 19 (10pk) E.Blazys, 20 A.Kisonas, 27 E. Gavrilovas; 16 R.Obrikis, 18 P.Aukstikalnis, 30 A.Linkauskas.
Booket: 5 S.Pocevicius (Sau); 36 R.Obrikis (Stu).
13.30  Stumbras Siauliai - Inkaras Kaunas  6:12 (2:8). V.Grigaravicius, V.Kiseliovas ( Klaipeda). 130.
Goals: 3 R.Obrikis, 11 R.Obrikis, 27 R.Obrikis, 29 A.Pazarauskas, 34 (og) R.Kapustas, 40 R.Jarasius; 2 K.Rudzionis, 3 K.Rudzionis, 7 V.Savickas, 8 K.Rudzionis, 11 K.Rudzionis, 15 V.Savickas, 16 R.Bakus, 18 R.Bakus, 29 R.Kapustas, 31 R.Bakus, 32 R.Kapustas, 33 K.Rudzionis.
Missed 10pk 40 M.Karlinskas (Stu).
15.00  Saurida Mazeikiai - Inkaras Kaunas  4:18 (0:11). N.Biriukovas ( N.Akmene), V.Kiseliovas ( Klaipeda). 100.
Goals: 22 E.Razulis, 35 E.Razulis, 37 E.Razulis, 40 N.Sulcas; 2 V.Savickas, 3 K.Rudzionis, 5 K.Rudzionis, 7 V.Savickas, 10 G. Rimasauskas, 11 K.Rudzionis, 12 V.Savickas, 13 K.Rudzionis, 15 G. Rimasauskas, 16 A.Markevicius, 19 (6pk) K.Rudzionis, 21 A.Markevicius, 22 K.Rudzionis, 23 R.Bakus, 25 A.Markevicius, 31 R.Kapustas, 34 K.Rudzionis, 35 R.Bakus.

XV,  Dec 1, Kedainiai
12.00  SFK Kedainiai - Aukstaitija Panevezys  3:4 (1:1). O.Borisovskis (Vilnius), R.Bartasiunas (Kaunas). 150.
Goals: 11 R.Silajevas, 25 D.Adomaitis, 30 R.Silajevas; 5 T.Nemanis, 23 V.Sepkus, 25 K.Mordasas, 33 K.Butenas.
Missed 10pk 40 A.Klimakovas (Ked).
Booket: 38 R.Silajevas (Ked); 40 N.Sasnauskas (Auk).
13.30  Aukstaitija Panevezys - Bekentas Vilnius  9:2 (5:0). R.Elsneris (Alytus), O.Borisovskis (Vilnius). 80.
Goals: 4 N.Sasnauskas, 12 A.Vekerotas, 12 T.Nemanis, 19 N.Sasnauskas, 20 T.Nemanis, 24 T.Nemanis, 25 N.Sasnauskas, 26 N.Sasnauskas, 32 T.Nemanis; 29 V.Bay, 32 P.Romanovskis.
Booket: 28 R.Daraskevicius (Bek).
15.00  SFK Kedainiai - Bekentas Vilnius  10:7 (4:6). R.Bartasiunas (Kaunas), R.Elsneris (Alytus). 170.
Goals: 5 V.Jurevicius, 9 D.Adomaitis, 10 M.Juknevicius, 13 A.Popovas, 21 M.Juknevicius, 23 R.Silajevas, 29 R.Silajevas, 32 (og) M.Dobrovolskis, 39 V.Godelis, 40 V.Godelis; 4 (og) V.Godelis, 7 E.Skuratovicius, 15 M.Avizienis, 17 R. Daraskevicius, 18 M.Avizienis, 19 R. Daraskevicius, 22 M.Avizienis.
Missed 10pk 12 R.Silajevas, 33 V.Jurevicius, 33 A.Popovas (Ked).

XIV, Dec 7, Kaunas
12.00  Inkaras Kaunas - Aukstaitija Panevezys  5:2 (3:2). O.Borisovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 100.
Goals: 1 A.Slekys, 8 R.Bakus, 18 K.Rudzionis, 26 S.Juozaitis, 37 A.Markevicius; 5 M.Butenas, 19 A.Steinas.
13.30  Aukstaitija Panevezys - FK Akmene  5:5 (1:3). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Tarkovskis (Vilnius). 100.
Goals: 4 T.Nemanis, 11 T.Nemanis, 24 A.Steinas, 36 A.Vekerotas, 39 A.Steinas; 2 S.Lesnickas, 11 R.Grigutis, 17 A.Oriolas, 32 K.Mardasas, 40 A.Oriolas.
Booket: D.Rasimavicius (Auk).
15.00  Inkaras Kaunas - FK Akmene  11:2 (2:1). A.Pipiras (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 150.
Goals: 11 (6pk) K.Rudzionis, 19 A.Markevicius, 23 K.Rudzionis, 23 A.Slekys, 25 A.Slekys, 28, V.Vaskunas, 31 K.Rudzionis, 31 A.Markevicius, 33 K.Rudzionis, 38 G.Rimasauskas, 40 R.Bakus; 5 R.Grigutis, 27 V.Konikas.
Booket: 30 A.Rimkevicius (Ink); 10 S. Lesnickas (Akm).

XV,  Dec 7, Kedainiai
17.00  SFK Kedainiai - Argus Klaipeda  3:5 (2:4). R.Bartasiunas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 180.
Goals: 1 M.Juknevicius, 8 D.Adomaitis, 33 (10pk) M.Juknevicius; 3 A.Zuta, 5 A.Anisimenko, 12 A.Zuta, 13 A.Zuta, 32 V.Konovalovas.
Booket: 15 R.Silajevas (Ked); 34 M.Juospaitis (Arg).
Missed 10pk 37 M.Juknevicius, 38 37 M.Juknevicius (Ked).
18.30  SFK Kedainiai - Stumbras Siauliai  11:6 (3:2). V.Chileckis (Kaunas), R.Bartasiunas (Kaunas). 210.
Goals: 10 D.Adomaitis, 15 A.Klimakovas, 19 A.Popovas, 25 V.Seliukas, 25 V.Seliukas, 28 A.Klimakovas, 31 K.Rokas, 32 K.Rokas, 34 R.Tutorius, 35 M.Juknevicius, 39 D.Adomaitis; 12 L.Balciunas, 13 V.Kalabuchovas, 21 A.Linauskas, 37 A.Pasazauskas, 38 V.Kalabuchovas, 38 A.Linauskas.
Booket: 18 V.Kalabuchovas (Stu).

XVI, Dec 8, Alytus
15.00  Dvyniai Alytus - Bekentas Vilnius  10:2 (4:1). A.Makarevicius (Kaunas), A.Kontvainas (Kaunas). 50.
Goals: 4 V.Miknevicius, 5 A.Kalimavicius, 8 K.Balkevicius, 20 K.Balkevicius, 23 E.Burdzikas, 28 V.Miknevicius, 33 V.Miknevicius, 34 K.Balkevicius, 39 R.Jankauskas, 40 A.Kalimavicius; 11 P.Romanovskis, 28 R.Daraskevicius.
Missed 10pk 19 R.Jankauskas, 38 R.Jankauskas (Dvy).

from XI, Dec 8, Kaunas
15.00  Inkaras Kaunas - Nautara Kaunas  3:1 (2:0). R.Bartasiunas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 400.
Goals: 3 A.Markevicius, 8 K.Rimkevicius, 38 K.Rimkevicius; 22 R.Buivydas.
Missed 10pk 34 K.Rimkevicius (Ink).

?, Dec 11, Kedainiai
18.30  SFK Kedainiai - Nautara Kaunas  1:2 (0:1). S.Vilniskis (Panevezys), J.Ruzas (Panevezys).
Goals: 38 (10pk) R.Silajevas; 10 E.Janutis, 36 G.Zevzikovas.

?, Dec 12, Mazeikiai
19.00  Nafta Mazeikiai - FK Akmene  5:5 (2:4). N.Biriukovas (N.Akmene), V.Macevicius (Telsiai). 95.
Goals: 17 K.Kazlauskas, 18  K.Kazlauskas, 32  K.Kazlauskas, 33 A.Bulosas, 35 A.Zukovas; 6 A.Rekasius, 15 V.Konikas, 17 V.Konikas, 20 S.Lesnickas, 22 A.Oriolas.
Missed 10pk 40 R.Grigutis (Akm).
Booket: 37 K.Kazlauskas (Naf); 19 S.Lesnickas, 34 R.Grigutis, 37 V.Konikas (Akm).

XVII, Dec 14, Panevezys
12.00  Aukstaitija Panevezys - Nafta Mazeikiai  6:1 (2:0). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 150.
Goals: 11 V.Sepkus, 11 A.Vekerotas, 22 E.Marcinkevicius, 26 A.Vekerotas, 35 A.Steinas, 40 T.Nemanis; 34 A.Tauvydas
Booket: 5 E.Marcinkevicius (Auk).
13.30  Nafta Mazeikiai - Inkaras Kaunas  4:8 (3:4). S.Vilniskis (Panevezys), O. Borisovskis (Vilnius). 50.
Goals: 8 A.Zukovas, 16 D.Vozbutas 18 P.Draugsas, 26 A.Tautvydas; 6 K.Rudzionis, 10 S.Juozaitis, 11 A.Markevicius, 19 K.Rudzionis, 25 A.Markevicius, 24  A.Rimkevicius, 31 R.Bakus, 34 K.Rudzionis.

XVIII, Dec 15, Alytus
14.00  Dvyniai Alytus - Saurida Mazeikiai  3:1 (3:0). A. Makarevicius (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 100.
Goals: 5 K. Balkevicius, 11 K. Balkevicius, 11 E.Burdzikas; 25 E.Blazys.
Missed 10pk ? E.Blazys, ? E.Blazys, ? E.Gavrilovas (Sau).
Booket: A.Vertelis (Sau).
15.30  Saurida Mazeikiai - FK Telsiai  3:10 (2:2). R. Elsneras (Alytus), A.Makarevicius (Kaunas). 150.
Goals: 18 E.Razulis, 19 E.Blazys, 22 E.Blazys; 14 R.Bukinas, 20 R.Bukinas, 21 A.Einikis, 22 A.Einikis, 23 G.Juska, 24 A.Einikis, 27 D.Augustinavicius, 29 R.Zalys, 30 A.Einikis, 33 R.Zalys.
Missed 10pk ? E.Blazys (Sau).
Booket: D.Augustinavicius (Tel).
17.00  Dvyniai Alytus - FK Telsiai  5:4 (2:3). V.Chileckis (Kaunas), R.Elsneris (Alytus). 150.
Goals: 2 V.Miknevicius, 7 R. Jankauskas, 39 V.Miknevicius, 22 (6pk) R. Jankauskas, 29 S. Janciauskas; 13 G.Juska, 14 A.Einikis, 19 V.Vasiliauskas, 39 V.Miknevicius.
Booket: G.Juska (Tel).

XIX, Dec 15, Siauliai
14.30  Stumbras Siauliai - Argus Klaipeda  3:1 (1:0). O.Borisovskis (Vilnius), S.Vilniskis (Panevezys). 180.
Goals: 18 R.Jarasius, 37 R. Jarasius, 32 A.Pazarauskas; 35 A.Konovalovas.
Booket: 25 R.Volungevicius (Arg).
16.00  Argus Klaipeda - Nautara Kaunas   6:7 (4:5). Z.Markovskis (Vilnius), O.Borisovskis (Vilnius). 60.
Goals: 7 A.Zuta, 10 A.Konovalovas, 11 A.Konovalovas, 15 A.Zuta, 31 A.Konovalovas, 39 A.Zuta; 3 R.Marcinkevicius, 4 G.Zevzikovas, 5 R.Buivydas, 9 G.Zevzikovas, 18 R.Buivydas, 34 T.Kavolis, 38 V.Brickus.
17.30  Stumbras Siauliai - Nautara Kaunas  5:2 (3:1). S.Vilniskis (Panevezys), Z.Markovskis (Vilnius). 200.
Goals: 12 S.Jarasius, 13 T.Staskunas, 17 S.Jarasius, 32 V.Kalabuchovas, 34 A.Linkauskas; 20 T.Rimkevicius, 24 R.Marcinkevicius.
Missed 6pk 40 L.Balciunas (Stu).

XX, Dec 21, Vilnius
11.00  Bekentas Vilnius - Stumbras Siauliai  6:4 (3:0). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 50.
Goals: 6 M.Avizenis, 8 N.Pupkinas, 11 J.Mezonis, 30 E.Skuratovicius, 32 M.Dobrovolskis, 37 S.Novikovas; 34 P.Aukstikalnis, 35 L.Balciunas, 38 R.Jarasius, 40 V.Kalabuchovas.
Booket: S.Novikovas, E.Skuratovicius, R.Daraskevicius (Bek); L.Balciunas, V.Kalabuchovas (Stu).
12.30  Stumbras Siauliai - FK Akmene 3:4 (0:0). O.Borisovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 40.
Goals: 29 R.Obrikis, 30 L.Balciunas, 38 R.Safonovas; 21 G.Timinskas, 28 R.Jurevicius, 36 A.Oriolas, 37 R.Jurevicius.
Missed 6pk 32 V.Konikas (Akm); 10pk 36 R.Jurevicius, 39 V.Konikas (Akm).
14.00  Bekentas Vilnius - FK Akmene  4:7 (2:5). A.Pipiras (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 50.
Goals: 7 A.Romanovskis, 8 M.Avizenis, 33 M.Avizenis, 38 (10pk) R.Kaniscevas; 1 V.Konikas, 10 A.Oriolas, 16 A.Stasiulis, 20 R.Grigutis, 20 V.Konikas, 27 R.Grigutis, 32 A.Oriolas.
Booket: J.Mezonis (Bek); V.Konikas (Akm).
Sent Off: 33 V.Konikas (Akm).

XXI, Dec 21, Mazeikiai
12.00  Saurida Mazeikiai - Nafta Mazeikiai  6:13 (2:6). R.Butkus (Siauliai), N.Biriukovas (N.Akmene). 100.
Goals: 9 A.Vertelis, 16 E.Raziulis, 30 A.Vertelis, 37 A.Vertelis, 38 N.Sulcas, 38 Z.Savonis; 2 A.Zukovas, 6 B.Narkus, 6 K.Nepas, 7 A.Bulosas, 7 A.Zukovas, 18 A.Bulosas, 22 K.Nepas, 23 A.Tautvydas, 28 A.Tautvydas, 31 K.Nepas, 31 A.Bulosas, 32 A.Zukovas, 35 P.Draugsas.
Booket: Z.Savonis (Sau); A.Tautvydas (Naf).
13.30  Nafta Mazeikiai - SFK Kedainiai  8:3 (3:0). R.Butkus (Siauliai), M.Butkevicius (Siauliai). 130.
Goals: 2 A.Bulosas, 6 A.Zukovas, 16 K.Nepas, 21 A.Zukovas, 23 K.Nepas, 26 K.Nepas, 37 A.Bulosas, 40 K.Nepas; 25 V.Seliukas, 33 R.Silajevas, 40 R.Silajevas.
Missed 6pk 32 R.Gecas (Naf).
15.00  Saurida Mazeikiai - SFK Kedainiai  4:13 (1:3). N.Biriukovas (N.Akmene), M.Butkevicius (Siauliai). 130.
Goals: 9 A.Ivanovas, 31 D.Juskevicius, 31 Z.Savonis, 40 E.Blazys; 4 A.Popovas, 12 A.Klimakovas, 17 M.Juknevicius, 22 V.Godelis, 22 A.Klimakovas, 22 A.Klimakovas, 25 R.Silajevas, 26 A.Papovas, 27 V.Seliukas, 28 M.Juknevicius, 31 R.Silajevas, 39 R.Silajevas, 40 M.Juknevicius.
Booket: D.Adomaitis, A.Klimakovas, R.Silajevas (Ked).

XXII, Jan 11, Mazeikiai
11.00  FK Telsiai - Saurida Mazeikiai  6:5 (2:3). N.Biriukovas (N.Akmene), R.Butkus (Siauliai). 65.
Goals: 4 G.Juska, 18 N.Kumza, 24 (6pk) G.Juska, 26 A.Mickevicius, 37 G.Juska, 39 V.Vasiliauskas; 7 R.Leliuga, 9 A.Vertelis, 18 A.Mika, 27 R.Leliuga, 30 R.Leliuga.
Booket: E.Regelskis (Tel); N.Sulcas (Sau).
13.30  Nafta Mazeikiai - Stumbras Siauliai  6:4 (3:2). N.Biriukovas (N.Akmene), V.Macevicius (Telsiai). 130.
Goals: 3 A.Bulosas, 5 V.Vertelis, 14 A.Zukovas, 21 A.Bulosas, 22 A.Bulosas, 32 (9pk) A.Zukovas; 8 A.Pazarauskas, 8 K.Kairaitis, 31 (6pk) A.Linkauskas, 39 V.Kalabuchovas.
Missed 10pk 38 A.Zukovas (Naf).
Booket: B.Narkus (Naf); D.Jakas, V.Kalabuchovas (Stu).
XXII, Jan 11, Vilnius
12.30  Bekentas Vilnius - Aukstaitija Panevezys  3:11 (1:6). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 40.
Goals: 13 (6pk) P.Romanovskis, 32 V.Vitkauskas, 39 M.Avizenis; 9 A.Vekerotas, 11 A.Steinas, 12 T.Nemanis, 12 T.Nemanis, 16 T.Nemanis, 20 T.Nemanis, 29 A.Steinas, 35 T.Nemanis, 36 A.Steinas, 39 K.Zeniauskas, 40 K.Zeniauskas.
Booket: M.Avizenis (Bek).
XXII, Jan 11, Kaunas
16.00  Inkaras Kaunas - Nautara Kaunas  2:2 (0:1). S.Vilniskis (Panevezys), R.Elsneris (Alytus). 300.
Goals: 22 S.Juozaitis, 37 K.Rudzionis; 1 G.Zevzikovas, 36 R.Buivydas.
Booket: D.Kalpokas, V.Vaskunas (Ink); T.Kulbokas (Nau).
Sent Off: 29 G.Zevzikovas (Ink).

XXIII, Jan 18, Vilnius
13.00  Bekentas Vilnius - Nautara Kaunas  6:6 (2:2). R.Butkus (Siauliai), S.Vilniskis (Panevezys). 50.
Goals: 5 M.Avizenis, 15 M.Dobrovolskis, 23 E.Skuratovicius, 25 M.Avizenis, 29 R.Daraskevicius, 35 I.Mezonis; 10 V.Brickus, 11 T.Kulbokas, 30 E.Janutis, 34 T.Kulbokas, 36 T.Kulbokas, 38 T.Kulbokas.
14.30  Nautara Kaunas - Nafta Mazeikiai  3:3 (3:0). Z.Markovskis (Vilnius), R.Butkus (Siauliai). 60.
Goals: 14 T.Rimkevicius, 18 G.Zevzikovas, 20 R.Buivydas; 22 A.Zukovas, 26 A.Bulosas, 39 A.Zukovas.
Booket: R.Buivydas (Nau).
16.00  Bekentas Vilnius - Nafta Mazeikiai  7:4 (3:0). S.Vilniskis (Panevezys), Z.Markovskis (Vilnius). 50.
Goals: 4 N.Pupkinas, 9 M.Avizenis, 11 D.Kruminas, 34 R.Daraskevicius, 37 J.Mezonis, 38 D.Kruminas, 40 J.Mezonis; 25 A.Zukovas, 26 L.Kazlauskas, 32 A.Bulosas, 39 L.Kazlauskas.
Missed 10pk 18 R.Daraskevicius (Bek).
Booket: V.Vertelis (Naf).

XXIV, Jan 19, Klaipeda
11.00  Argus Klaipeda - FK Akmene 1:4 (0:1). R.Butkus (Siauliai), M.Butkevicius (Siauliai). 50.
Goals: 22 A.Konovalovas; 8 D.Rikas, 27 D.Kancelskis, 34 D.Rukas, 37 S.Lesnickas.
Booket: D.Kancelskis (Akm).
12.30  FK Akmene - Dvyniai Alytus  1:5 (0:1). V.Grigaravicius (Kalipeda), R.Burkus (Siauliai). 50.
Goals: 23 V.Konikas; 10 S.Laibinis, 33 S.Janciauskas, 33 A.Miniauskas, 38 S.Laibinis, 40 S.Janciauskas.
Booket: S.Lesnickas (Akm); R.Padegimas, N.Kalinauskas (Dvy).
14.00  Argus Klaipeda - Dvyniai Alytus  4:4 (1:0). M.Butkevicius (Siauliai), V.Grigaravicius (Kalipeda). 60.
Goals: 4 T.Karinauskas, 28 A.Zuta, 32 A.Konovalovas, 38 R.Stonys; 22 V.Miknevicius, 23 V.Miknevicius, 30 V.Miknevicius, 36 E.Burzdikas.
Booket: R.Stonys, R.Volungevicius (Arg); A.Miniauskas (Dvy).

XXV, Jan 19, Kedainiai
12.00  SFK Kedainiai  - Inkaras Kaunas  4:7 (1:3). S.Vilniskis (Panevezys), R.Elsneris (Alytus). 80.
Goals: 5 R.Silajevas, 36 A.Klimakovas, 37 R.Silajevas, 38 E.Babenskas; 1 K.Rudzionis, 13 V.Savickas, 15 K.Rudzionis, 23 K.Rudzionis, 24 S.Juozaitis, 31 A.Rimkevicius, 34 A.Rimkevicius.
13.30 Inkaras Kaunas - Saurida Mazeikiai  11:4 (6:3). N.Biriukovas (N.Akmene), R.Elsneris (Alytus). 80.
Goals: 6 K.Rudzionis, 12 K.Rudzionis, 13 S.Juozaitis, 18 K.Rudzionis, 19 A.Markevicius, 20 K.Rudzionis, 21 A.Rimkevicius, 28 A.Rimkevicius, 29 K.Rudzionis, 30 G.Rimasauskas, 39 D.Kalponas; 5 E.Gavrilovas, 7 E.Blazys, 16 (10pk) E.Blazys, 36 E.Zebrauskas.
Booket: A.Rimkevicius (Ink).
15.00  SFK Kedainiai - Saurida Mazeikiai  10:3 (4:1). S.Vilniskis (Panevezys), N.Biriukovas (N.Akmene). 100.
Goals: 3 R.Silajevas, 13 R.Silajevas, 15 V.Jurevicius, 20 R.Silajevas, 25 R.Silajevas, 28 A.Urbsys, 28 V.Seliukas, 36 D.Adomaitis, 38 E.Babenskas, 40 E.Babenskas; 8 E.Blazys, 25 E.Blazys, 34 D.Juskevicius.
Booket: A.Popovas (Ked); E.Blazys (Sau).

XXVI, Jan 19, Panevezys
12.00  Aukstaitija Panevezys - Stumbras Siauliai  9:1 (5:1). A.Kontvainas (Kaunas), A.Makarevicius (Kaunas). 130.
Goals: 5 K.Mordasas, 8 A.Steinas, 9 T.Nemanis, 15 A.Steinas, 19 A.Vekerotas, 29 A.Steinas, 30 T.Nemanis, 35 V.Sepkus, 39 A.Steinas; 10 K.Kairaitis.
13.30  Stumbras Siauliai - FK Telsiai  4:4 (0:2). A.Makarevicius (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 100.
Goals: 21 V.Kalabuchovas, 22 T.Stackunas, 31 A.Pazarauskas, 32 V.Kalabuchovas; 6 G.Juska, 18 A.Mickevicius, 38 V.Vasiliauskas, 40 V.Vasiliauskas.
15.00  Aukstaitija Panevezys - FK Telsiai  14:3 (5:1). A.Kontvainas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 130.
Goals: 1 M.Butenas, 7 K.Mordasas, 13 K.Zeniauskas, 14 V.Baltusnikas, 20 A.Vekerotas, 21 V.Baltusnikas, 23 V.Sepkus, 25 T.Nemanis, 28 K.Mordasas, 30 A.Vekerotas, 35 T.Nemanis, 36 K.Zeniauskas, 39 D.Rasimavicius, 39 T.Nemanis; 2 G.Juska, 37 V.Vasiliauskas, 39 Z.Melkieta.

XXVII, Feb 1, Vilnius
12.00  Bekentas Vilnius - SFK Kedainiai  4:4 (0:2). V.Chileckis (Kaunas), A.Kontvainas (Kaunas). 100.
Goals: 26 E.Skuratovicius, 33 M.Avizenis, 38 R.Daraskevicius, 40 E.Skuratovicius; 7 A.Klimakovas, 14 A.Klimakovas, 25 E.Babenskas, 34 A.Popovas.
Booket: A.Klimakovas, A.Urbsys (Ked).
13.30  SFK Kedainiai - Dvyniai Alytus  6:4 (0:3). A.Kontvainas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 100.
Goals: 22 N.Kestenis, 24 E.Babenskas, 29 A.Popovas, 35 D.Adomaitis, 36 A.Popovas, 37 N.Kestenis; 3 R.Padegimas, 11 S.Laibinis, 19 A.Miniauskas, 39 K.Balkevicius.
Booket: N.Kestenis (Ked).
15.00  Bekentas Vilnius - Dvyniai Alytus  11:4 (1:3). V.Chileckis (Kaunas), A.Kontvainas (Kaunas). 100.
Goals: 2 D.Kruminas, 21 E.Skuratovicius, 24 E.Skuratovicius, 25 D.Kruminas, 27 M.Avizenis, 28 E.Skuratovicius, 31 E.Skuratovicius, 32 R.Daraskevicius, 34 E.Skuratovicius, 35 D.Kruminas, 38 V.Kasevicius; 4 V.Miknevicius, 5 K.Balkevicius, 16 K.Balkevicius, 36 A.Grigaliunas.
Booket: M.Dobrovolskis.

XXVIII, Feb 1, Mazeikiai
12.00  Nafta Mazeikiai - FK Telsiai  7:6 (5:3). N.Biriukovas (N.Akmene), S.Vilniskis (Panevezys). 200.
Goals: 4 P.Draugsas, 7 K.Kazlauskas, 10 A.Bulosas, 15 A.Zukovas, 19 A.Zukovas, 21 K.Kazlauskas, 22 A.Zukovas; 5 G.Juska, 11 A.Mickevicius, 18 G.Juska, 25 G.Juska, 27 A.Mickevicius, 39 G.Juska.
Booket: D.Vozbutas, V.Vertelis (Naf).
13.30  Nafta Mazeikiai - Saurida Mazeikiai  9:4 (5:2). S.Vilniskis (Panevezys), N.Biriukovas (N.Akmene). 200.
Goals: 3 A.Bulosas, 4 A.Bulosas, 8 D.Vozbutas, 11 A.Zukovas, 18 A.Zukovas, 21 A.Bulosas, 30 V.Vertelis, 36 A.Bulosas, 40 A.Bulosas; 14 N.Sulcas, 15 R.Leliuga, 25 D.Juskevicius, 40 Z.Savonis.
Booket: N.Sulcas, D.Juskevicius (Sau).

XXX, Feb 1, Siauliai
14.30  Stumbras Siauliai - FK Akmene  2:2 (1:1). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 120.
Goals: 12 T.Stackunas, 33 M.Buivydavicius; 10 D.Kancelskis, 26 V.Konikas.
Booket: P.Aukstikalnis (Stu); D.Kancelskis (Akm).
16.00  FK Akmene - Nautara Kaunas  5:4 (2:1). A.Pipiras (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 150.
Goals: 13 R.Grigutis, 15 R.Balvocius, 22 R.Grigutis, 27 R.Jurevicius, 38 R.Balvocius; 12 T.Kulbokas, 27 R.Marcinkevicius, 32 (10pk) E.Janutis, 35 G.Zevzikovas.
Booket: R.Janusauskas (Akm).
17.30  Stumbras Siauliai - Nautara Kaunas  3:5 (2:4). O.Borisovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 150.
Goals: 15 M.Buivydavicius, 16 V.Kalabuchovas, 38 V.Kalabuchovas; 6 T.Sendzikas, 7 T.Rimkevicius, 8 R.Marcinkevicius, 14 E.Janutis, 39 V.Brickus.

XXIX, Feb 2, Kaunas
12.00 Inkaras Kaunas - Aukstaitija Panevezys  8:6 (2:4). O.Borisovskis (Vilnius), R.Butkus (Siauliai). 150.
Goals: 9 D.Kalpokas, 11 K.Rudzionis, 25 K.Rudzionis, 31 K.Rudzionis, 35 S.Juozaitis, 36 R.Bakus, 38 A.Rimkevicius, 40 D.Kalpokas; 5 A.Vekerotas, 7 A.Vekerotas, 16 K.Mordasas, 18 M.Butenas, 22 T.Nemanis, 39 M.Butenas.
Booket: A.Steinas (Auk).
Sent Off: 40 A.Steinas (Auk).
13.30  Aukstaitija Panevezys - Argus Klaipeda  7:3 (4:0). R.Butkus (Siauliai), Z.Markovskis (Vilnius). 100.
Goals: 2 T.Nemanis, 6 D.Butkus, 7 K.Zeniauskas, 16 V.Sepkus, 23 D.Rasimavicius, 25 V.Sepkus, 40 D.Rasimavicius; 24 V.Olsanskis, 27 A.Konovalovas, 39 A.Konovalovas.
15.00  Inkaras Kaunas - Argus Klaipeda  2:3 (1:2). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 80.
Goals: 20 A.Rimkevicius, 24 D.Kalpokas; 11 T.Karinauskas, 11 A.Kancleris, 38 R.Stonys.

XXXI, Feb 8, Kaunas
15.30  Nautara Kaunas - Aukstaitija Panevezys  2:1 (1:0). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 250.
Goals: 12 T.Rimkevicius, 38 A.Karmazinas; 27 V.Sepkus.
Booket: T.Nemanis (Auk).
17.00  Aukstaitija Panevezys - SFK Kedainiai  7:5 (3:2). O.Borisovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 100.
Goals: 5 V.Sepkus, 12 A.Steinas, 18 M.Butenas, 22 K.Zeniauskas, 24 A.Steinas, 37 A.Steinas, 37 V.Sepkus; 2 D.Adomaitis, 18 A.Popovas, 26 (6pk) R.Tutorius, 34 (6pk) R.Tutorius, 40 D.Adomaitis.
Sent Off: D.Rasimavicius (Auk).
18.30  Nautara Kaunas - SFK Kedainiai  8:2 (1:2). A.Pipiras (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 120.
Goals: 11 (6pk) E.Janutis, 21 R.Buivydas, 27 A.Karmazinas, 31 R.Buivydas, 34 A.Karmazinas, 37 (10pk) E.janutis, 39 G.Zevzikovas, 40 G.Zevzikovas; 9 A.Urbsys, 20 V.Jurevicius.
Booket: D.Adomaitis (Ked).

XXXII, Feb 9, Mazeikiai
12.00  FK Telsiai - Argus Klaipeda  2:4 (2:1). N.Biriukovas (N.Akmene), S.Vilniskis (Panevezys). 50.
Goals: 11 G.Juska, 16 A.Mickevicius; 4 A.Kancleris, 24 T.Karinauskas, 25 T.Karinauskas, 40 R.Volungevicius.
13.30  Argus Klaipeda - Bekentas Vilnius  4:8 (1:3). S.Vilniskis (Panevezys), M.Butkevicius (Siauliai). 105.
Goals: 13 R.Bubliauskas, 35 M.Juospaitis, 39 R.Volungevicius, 40 (10pk) M.Juospaitis; 4 D.Kruminas, 8 M.Avizenis, 15 V.Vitkauskas, 27 M.Avizenis, 31 R.Daraskevicius, 36 (og) A.Sobutas, 37 D.Kruminas, 39 M.Dobrovolskis.
Booket: A.Konovalovas (Arg).
15.00  FK Telsiai - Bekentas Vilnius  2:8 (1:3). M.Butkevicius (Siauliai), N.Biriukovas (N.Akmene). 30.
Goals: 20 A.Regelskis, 23 V.Vasiliauskas; 9 D.Kruminas, 15 V.Vitkauskas, 18 R.Daraskevicius, 26 V.Vitkauskas, 31 R.Daraskevicius, 33 E.Skuratovicius, 36 D.Kruminas, 38 R.Kaniscevas.

XXXIII, Feb 9, N.Akmene
12.00  FK Akmene - Nafta Mazeikiai  0:3 (0:1). R.Butkus (Siauliai), V.Grigaravicius (Kalipeda). 200.
Goals: 13 K.Nepas, 26 K.Nepas, 40 A.Zukovas.
Missed 10pk 33 R.Grigutis, 38 R.Grigutis (Akm).
13.30  Nafta Mazeikiai - Inkaras Kaunas  2:7 (1:2). V.Kiseliovas (Klaipeda), R.Butkus (Siauliai). 150.
Goals: 17 A.Zukovas, 31 P.Draugsas; 6 V.Savickas, 15 A.Rimkevicius, 22 A.Rimkevicius, 23 A.Minkevicius, 27 D.Kalpokas, 33 A.Rimkevicius, 38 A.Rimkevicius.
15.00  FK Akmene - Inkaras Kaunas  3:1 (2:0). V.Grigaravicius (Kalipeda), V.Kiseliovas (Klaipeda). 300.
Goals: 2 D.Kancelskis, 5 R.Jurevicius, 26 S.Jagminas; 38 D.Kalpokas.

XXXIV, Feb 9, Alytus
12.00  Dvyniai Alytus - Stumbras Siauliai  4:3 (3:0). A. Makarevicius (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 150.
Goals: 14 S.Laibinis, 19 R.Jankauskas, 19 S.Janciauskas, 33 S.Laibinis; 22 A.Pazarauskas, 37 T.Stackunas, 38 T.Stackunas.
Booket: S.Laibinis (Dai).
13.30  Stumbras Siauliai - Saurida Mazeikiai  4:2 (3:1). A.Kontvainas (Kaunas), A. Makarevicius (Kaunas). 100.
Goals: 10 T.Stackunas, 13 T.Stackunas, 20 R.Obrikis, 37 M.Buivydavicius; 1 R.Leliuga, 39 (og) R.Buivydavicius.
15.00  Dvyniai Alytus - Saurida Mazeikiai  9:3 (6:1). V.Chileckis (Kaunas), A.Kontvainas (Kaunas). 100.
Goals: 5 R.Jankauskas, 6 S.Laibinis, 8 R.Jankauskas, 10 A.Miniauskas, 12 A.Miniauskas, 17 A.Miniauskas, 25 K.Balkevicius, 32 V.Miknevicius, 33 R.Padegimas; 8 R.Zebrauskas, 23 R.Leliuga, 40 N.Sulcas.

XXXV, Feb 22, Siauliai
16.30  Stumbras Siauliai - Inkaras Kaunas  2:6 (2:5). V.Macevicius (Telsiai), S.Vilniskis (Panevezys). 120.
Goals: 4 A.Linkauskas, 16 A.Garbenis; 2 A.Markevicius, 5 R.Kapustas, 6 V.Savickas, 15 A.Markevicius, 16 A.Rimkevicius, 33 A.Rimkevicius.
18.00  Bekentas Vilnius - Inkaras Kaunas  3:6 (1:0). S.Vilniskis (Panevezys), R.Butkus (Siauliai). 100.
Goals: 24 E.Morozas, 36 E.Morozas, 39 N.Pupkinas; 9 A.Rimkevicius, 23 A.Rimkevicius, 30 A.Markevicius, 31 A.Markevicius, 33 R.Bakus, 40 A.Rimkevicius.
19.30  Stumbras Siauliai - Bekentas Vilnius  6:8 (1:5). R.Butkus (Siauliai), V.Macevicius (Telsiai). 130.
Goals: 1 V.Kalabuchovas, 24 A.Linkauskas, 29 A.Pazarauskas, 32 V.Kalabuchovas, 37 R.Obrikis, 40 P.Aukstikalnis; 4 P.Romanovskis, 4 R.Kaniscevas, 13 N.Pupkinas, 18 M.Dobrovolskis, 19 V.Kasevicius, 25 R.Kaniscevas, 28 E.Skuratovicius, 33 N.Pupkinas.

XXXVI, Feb 23, Klaipeda
9.00  Argus Vilnius - Saurida Mazeikiai  3:3 (1:1). V.Macevicius (Telsiai), S.Vilniskis (Panevezys). 40.
Goals: 2 A.Zuta, 30 A.Konovalovas, 40 M.Juospaitis; 11 R.Leliuga, 30 E.Gavrilovas, 39 A.Sevostjanovas.
10.30  Saurida Mazeikiai - Nautara Kaunas  1:10 (0:3). S.Vilniskis (Panevezys), R.Butkus (Siauliai). 20.
Goals: 24 A.Kisonas; 3 G.Zevzikovas, 11 V.Brickus, 13 G.Zevzikovas, 25 R.Marcinkevicius, 27 G.Zevzikovas, 28 G.Zevzikovas, 28 R.Buivydas, 33 T.Sendzikas, 35 P.Kunevicius, 37 A.Karmazinas.
Booket: E.Janutis (Nau).
12.00  Argus Vilnius - Nautara Kaunas  9:4 (6:1). R.Butkus (Siauliai), V.Macevicius (Telsiai). 50.
Goals: 3 A.Zuta, 8 R.Maciulevicius, 13 A.Kancleris, 14 R.Maciulevicius, 19 A.Zuta, 20 A.Konovalovas, 27 Z.Atutis, 38 T.Karinauskas, 40 T.Karinauskas; 4 R.Marcinkevicius, 28 G.Zevzikovas, 35 R.Marcinkevicius, 36 A.Karmazinas.

XXXVII, Feb 23, Panevezys
10.00  Aukstaitija Panevezys - Dvyniai Alytus  11:4 (4:3). A. Makarevicius (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 50.
Goals: 1 T.Nemanis, 5 A.Monstavicius, 14 M.Butenas, 17 M.Butenas, 23 A.Steinas, 25 A.Steinas, 29 T.Nemanis, 32 T.Nemanis, 35 A.Monstavicius, 37 T.Nemanis, 39 K.Mordasas; 7 V.Miknevicius, 9 K.Balkevicius, 13 R.Jankauskas, 32 R.Padegimas.
11.30  Dvyniai Alytus - Nafta Mazeikiai  5:9 (2:6). A.Kontvainas (Kaunas), A. Makarevicius (Kaunas). 50.
Goals: 9 R.Padegimas, 9 R.Jankauskas, 31 K.Balkevicius, 37 K.Balkevicius, 38 V.Miknevicius; 6 A.Bulosas, 7 A.Bulosas, 8 A.Zukovas, 11 V.Vertelis, 11 K.Nepas, 19 V.Vertelis, 29 A.Bulosas, 36 A.Bulosas, 38 A.Bulosas.
13.00  Aukstaitija Panevezys - Nafta Mazeikiai  4:2 (1:0). V.Chileckis (Kaunas), A.Kontvainas (Kaunas). 60.
Goals: 13 V.Sepkus, 23 T.Nemanis, 30 A.Steinas, 33 A.Monstavicius; 38 A.Bulosas, 40 (6pk) A.Zukovas.

XXXVIII, Feb 23, Mazeikiai
12.00  FK Telsiai  - FK Akmene  4:6 (0:3). O.Borisovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 30.
Goals: 27 Z.Melkieta, 32 A.Regelskis, 32 Z.Melkieta, 37 A.Regelskis; 10 G.Mirauskas, 10 A.Stasiulis, 19 D.Kancelskis, 25 D.Kancelskis, 30 S.Lesnickas, 36 S.Lesnickas.
13.30  FK Akmene - SFK Kedainiai  5:4 (2:1). Z.Markovskis (Vilnius), A.Pipiras (Vilnius). 60.
Goals: 12 S.Lesnickas, 19 S.Lesnickas, 27 S.Jagminas, 32 S.Jagminas, 38 S.Lesnickas; 4 M.Cinikas, 22 E.Babenskas, 28 V.Seliukas, 30 M.Cinikas.
15.00  FK Telsiai - SFK Kedainiai  6:4 (1:1). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 60.
Goals: 8 G.Juska, 23 G.Juska, 23 G.Juska, 33 V.Vasiliauskas, 34 G.Juska, 40 A.Regelskis; 11 M.Cinikas, 31 V.Seliukas, 36 (6pk) R.Tutorius, 39 M.Cinikas.
Booket: V.Jurevicius (Ked).

XXXIX, Mar 1, Klaipeda
11.30  Argus Klaipeda - Stumbras Siauliai  4:6 (1:3). N.Biriukovas (N.Akmene), V.Kiseliovas (Klaipeda). 30.
Goals: 15 A.Zuta, 26 A.Konovalovas, 37 A.Konovalovas, 38 A.Zuta; 7 V.Kalabuchovas, 12 V.Kalabuchovas, 19 M.Buivydavicius, 31 (10pk) T.Stackunas, 33 M.Buivydavicius, 36 K.Kairaitis.
Missed 6pk 29 Z.Atutis (Arg).
13.00  Stumbras Siauliai - SFK Kedainiai  3:3 (0:2). V.Grigaravicius (Klaipeda), V.Kiseliovas (Klaipeda). 40.
Goals: 22 P.Aukstikalnis, 34 (10pk) T.Stackunas, 38  (10pk) T.Stackunas; 8 D.Adomaitis, 11 K.Rokas, 31 A.Klimakovas.
Booket: M.Buivydavicius (Stu).
14.30  Argus Klaipeda - SFK Kedainiai  8:5 (3:2). N.Biriukovas (N.Akmene), V.Grigaravicius (Klaipeda). 40.
Goals: 14 A.Konovalovas, 17 R.Stonys, 18 A.Zuta, 21 A.Zuta, 28 A.Zuta, 29 D.Zernys, 36 A.Konovalovas, 40 D.Zernys; 15 R.Tutorius, 19 V.Seliukas, 26 A.Klimakovas, 36 A.Popovas, 38 E.Babenskas.

XXXX, Mar 1, Mazeikiai
12.00  Saurida Mazeikiai - FK Akmene  1:8 (0:3). Z.Macevicius (Telsiai), S.Vilniskis (Panevezys). 100.
Goals: 36 E.Blazys; 10 R.Balvocius, 18 V.Konikas, 19 R.Balvocius, 24 A.Stasiulis, 26 V.Konikas, 31 S.Jagminas, 35 G.Milius, 36 V.Konikas.
13.30  FK Akmene - Aukstaitija Panevezys  10:9 (5:4). S.Vilniskis (Panevezys), R.Butkus (Siauliai). 100.
Goals: 3 R.Balvocius, 4 A.Stasiulis, 16 S.Jagminas, 17 R.Balvocius, 20 S.Jagminas, 21 V.Konikas, 23 S.Jagminas, 25 V.Konikas, 30 D.Kancelskis, 37 V.Konikas; 10 A.Kavaliauskas, 12 T.Nemanis, 18 T.Nemanis, 19 A.Kavaliauskas, 21 E.Marcinkevicius, 22 D.Rasimavicius, 29 T.Nemanis, 29 T.Nemanis, 36 T.Nemanis.
Booket: A.Steinas (Auk).
15.00  Saurida Mazeikiai - Aukstaitija Panevezys  7:7 (4:4). R.Butkus (Siauliai), Z.Macevicius (Telsiai). 120.
Goals: 8 R.Leliuga, 9 D.Juskevicius, 14 A.Mika, 15 A.Mika, 26 E.Zukauskas, 31 R.Leliuga, 33 E.Gavrilovas; 4 T.Nemanis, 7 T.Nemanis, 10 A.Monstavicius, 20 T.Nemanis, 32 V.Sepkus, 37 A.Skeiveris, 39 V.Sepkus.
Booket: D.Rasimavicius (Auk).

XXXXI, Mar 1, Kaunas
12.00  Inkaras Kaunas - Dvyniai Alytus  3:1 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas), A.Kontvainas (Kaunas). 80.
Goals: 25 S.Juozaitis, 30 A.Rimkevicius, 33 A.Rimkevicius; 24 R.Grigaliunas.
13.30  Dvyniai Alytus - FK Telsiai  4:4 (2:2). V.Chileckis (Kaunas), A.Makarevicius (Kaunas). 80.
Goals: 4 A.Sapkelis, 16 R.Grigaliunas, 25 A.Miniauskas, 27 N.Kumza; 1 A.Regelskis, 8 V.Vasiliauskas, 30 E.Ausvicas, 35 R.Bukintas.
15.00  Inkaras Kaunas - FK Telsiai  11:1 (7:0). A.Kontvainas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 80.
Goals: 2 A.Rimkevicius, 3 A.Rimkevicius, 4 S.Juozaitis, 7 G.Rimasauskas, 9 G.Rimasauskas, 11 A.Rimkevicius, 16 A.Rimkevicius, 23 R.Kapustas, 24 A.Rimkevicius, 32 A.Rimkevicius, 37 R.Bakus; 34 V.Petkus.

XXXXII, Mar 8, Kaunas
16.00  Nautara Kaunas - FK Telsiai  9:1 (4:1). A.Kontvainas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 80.
Goals: 1 G.Zevzikovas, 3  G.Zevzikovas, 13 R.Buivydas, 20 R.Buivydas, 23 A.Karmazinas, 23 G.Zevzikovas, 25 R.Buivydas, 32 R.Buivydas, 37   G.Zevzikovas; 16 V.Vasiliauskas.
17.30  Nautara Kaunas - Dvyniai Alytus  6:4 (3:0). A.Kontvainas (Kaunas), R.Bartasiunas (Kaunas). 90.
Goals: 15 T.Sendzikas, 16 E.Janutis, 17 D.Armalis, 25 E.Janutis, 26 D.Armalis, 39 R.Buivydas; 24 K.Balkevicius, 30 K.Balkevicius, 32 A.Miniauskas, 37 R.Grigaliunas.

XXXXIII, Mar 9, Mazeikiai
11.00  Nafta Mazeikiai - Argus Klaipeda  4:3 (3:0). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 40.
Goals: 8 A.Zukovas, 9 A.Bulosas, 20 A.Zukovas, 24 A.Bulosas; 22 R.Stonys, 25 (6pk) Z.Atutis, 40 R.Maciulevicius.
Missed 6pk M.Juospaitis (Arg).
Booket: B.Norkus (Naf); A.Koroliovas (Arg).
12.30  Saurida Mazeikiai - Bekentas Vilnius  5:9 (2:3). N.Biriukovas (N.Akmene), O.Borisovskis (Vilnius). 60.
Goals: 11 R.Leliuga, 15 R.Leliuga, 26 R.Leliuga, 37 N.Sulcas, 38 N.Sulcas; 5 V.Vitkauskas, 16 V.Vitkauskas, 20 E.Morozas, 25 V.Vitkauskas, 28 V.Vitkauskas, 32 E.Morozas, 34 V.Vitkauskas, 38 E.Morozas, 39 N.Pupkinas.
Booket: P.Kutrevicius (Sau).
14.00  Bekentas Vilnius - FK Akmene  5:9 (2:3). Z.Markovskis (Vilnius), N.Biriukovas (N.Akmene). 70.
Goals: 7 M.Avizenis, 14 R.Kaniscevas, 26 V.Kasevicius, 30 M.Avizenis, 39 N.Pupkinas; 6 R.Jurevicius, 15 D.Kancelskis, 19 S.Jagminas, 24 A.Rekasius, 28 V.Konikas, 30 A.Stasiulis, 36 D.Kancelskis, 39 V.Konikas, 40 R.Jurevicius.
Booket: A.Rekasius, D.Kancelskis (Akm).
15.30  Nafta Mazeikiai - SFK Kedainiai  3:5 (1:0). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 130.
Goals: 4 A.Bulosas, 31 A.Zukovas, 32 A.Bulosas; 26 N.Kestenis, 29 K.Rokas, 30 K.Rokas, 30 V.Jurevicius, 40 M.Cinikas.
Booket: V.Seliukas (Ked).

Relegated/Promotion Play-Off
Mar 13, Kaunas (Mastaiciai)
13.00  Reprobalta Kaunas - FK Telsiai  6:2 (4:1). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 50.
Goals: 1 V.Sveikauskas, 7 R.Tamosiunas, 11 V.Preiksa, 17 R.Jotautas, 29 R.Tamosiunas, 37 R.Gasparas; 9 V.Vasiliauskas, 37 V.Vasiliauskas.
Mar 22, Mazeikiai
12.00  FK Telsiai - Reprobalta Kaunas  4:3 (0:2). O.Borisovskis (Vilnius), N.Biriukovas (N.Akmene). 50.
Goals: 21 A.Regelskis, 24 G.Juska, 27 A.Regelskis, 34 N.Kumza; 13 R.Gliozaitis, 19 V.Preiksa, 31 V.Sveikauskas.
Booket: G.Juska (Tel).


CUP

1/8

Nov 23
12.00  Aukstaitija Panevezys  - SFK Kedainiai  -:+.
12.00  Bekentas Vilnius - Sirvinta Sirvintos  8:2 (4:1). Z.Markovskis (Vilnius), A.Melnikovas (Vilnius). 50.
Goals: 6 E.Skuratovicius, 7 M.Avizenis, 18 E.Skuratovicius, 19 V.Vitkauskas, 24 N.Pupkinas, 31 E.Skuratovicius, 38 M.Grava, 39 M.Dobrovolskis; 18 V.Skirmantas, 25 R.Bankauskas.
12.00  Reprobalta Kaunas - Dvyniai Alytus  2:7 (0:4). R.Bartasiunas (Kaunas), R.Elsneris (Alytus). 40.
Goals: 29 R.Gliozaitis, 31 V.Preiksa; 1 R.Jankauskas, 3 E.Burzdikas, 4 R.Jankauskas, 19 R.Padegimas, 26 R.Jankauskas, 33 R.Jankauskas, 39 K.Balkevicius.
Nov 24
12.00  Saurida Mazeikiai - Argus Klaipeda  5:4 (1:1,4:4) aet. N.Biriukovas (N.Akmene), R.Butkus (Siauliai). 130.
Goals: 20 A.Kisonas, 35 E.Gavrilovas, 40 A.Juospaitis, 40 D.Juskevicius, 43 (10pk) E.Blazys; 19 R.Stonys, 27 R.Stonys, 28 R.Bubliauskas, 33 A.Anisimenka..
14.00  Nafta Mazeikiai - FK Telsiai  +:-.
15.00  Stumbras Siauliai - FK Akmene  1:2 (0:1). S.Vilniskis (Panevezys), I.Ruzas (Panevezys). 150.
Goals: 38 G.Siciunas; 16 D.Rukas, 39 S.Jagminas.

1/4

Jan 25
12.00  Saurida Mazeikiai - FK Akmene  4:5 (2:1). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 120.
Goals: 2 N.Sulcas, 12 R.Blazys, 35 N.Sulcas, 36 E.Gavrilovas; 6 R.Grigutis, 25 V.Konikas, 25 (og) A.Mika, 32 G.Mirauskas, 32 V.Konikas.
Booket: V.Konikas (Akm).
12.00  Bekentas Vilnius - Nautara Kaunas  2:3 (0:2). S.Vilniskis (Panevezys), R.Butkus (Siauliai). 50.
Goals: 26 M.Avizenis, 36 E.Skuratovicius; 4 G.Zevzikovas, 16 R.Marcinkevicius, 37 R.Marcinkevicius.
Jan 26
12.00  Inkaras Kaunas - Nafta Mazeikiai  8:5 (3:1). R.Bartasiunas (Kaunas), V.Chileckis (Kaunas). 100.
Goals: 14 K.Rudzionis, 17 R.Bakus, 18 A.Markevicius, 22 R.Kapustas, 26 K.Rudzionis, 38 K.Rudzionis, 39 A.Markevicius, 40 K.Rudzionis; 3 A.Zukovas, 35 A.Zukovas, 37 K.Kazlauskas, 38 A.Bulosas, 40 A.Bulosas.
12.00  Dvyniai Alytus - SFK Kedainiai  8:6 (4:4). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 200.
Goals: 9 V.Miknevicius, 11 K.Balkevicius, 11 R.Padegimas, 18 V.Miknevicius, 21 V.Miknevicius, 28 K.Balkevicius, 39 V.Miknevicius, 40 E.Burdzikas; 2 K.Rokas, 5 A.Popovas, 10 E.Babenskas, 20 A.Popovas, 31 A.Popovas, 34 K.Rokas.
Booket: E.Burdzikas (Dvy); K.Rokas, N.Kestenis (Fed).
Sent Off: 39 N.Kestenis (Ked).

1/2

Feb 15
12.00  Inkaras Kaunas  - FK Akmene  9:6 (5:4). S.Vilniskis (Panevezys), R.Elsneris (Alytus). 50.
Goals: 2 S.Juozaitis, 11 R.Bakus, 11 R.Kapustas, 13 S.Juozaitis, 18 R.Bakus, 29 R.Bakus, 32 S.Juozaitis, 33 R.Kapustas, 37 S.Juozaitis; 6 V.Konikas, 14 V.Konikas, 15 A.Stasiulis, 19 R.Jurevicius, 22 V.Konikas, 31 A.Stasiulis.
12.00  Nautara Kaunas - Dvyniai Alytus  4:0 (3:0). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 100.
Goals: 5 R.Buivydas, 17 E.Janutis, 19 R.Buivydas, 25 G.Zevzikovas.
Missed 10pk 38 A.Miniauskas (Dvy).
Feb 19
18.30  Dvyniai Alytus - Nautara Kaunas  2:5 (1:1). O.Borisovskis (Vilnius), Z.Markovskis (Vilnius). 100.
Goals: 11 R.Janciauskas, 37 A.Miniauskas; 15 G.Zevzikovas, 21 R.Buivydas, 22 T.Kulbokas, 35 R.Buivydas, 37 R.Buivydas.
Missed 10pk 20 S.Laibinis (Dvy).
Feb 20
18.30  FK Akmene - Inkaras Kaunas  6:6 (2:2). R.Butkus (Siauliai), S.Vilniskis (Panevezys). 200.
Goals:  5 S.Jagminas, 9 V.Konikas, 25 D.Rukas, 39 S.Jagminas, 40 (10pk) A.Stasiulis, 40 (10pk) A.Stasiulis;6 M.Kvedaras, 20 V.Vaskunas, 23 S.Juozaitis, 28 R.Bakus, 36 V.Vaskunas, 37 R.Kapustas.

Final

Mar 23 Mastaiciai
14.00  Inkaras Kaunas - Nautara Kaunas  4:4 (3:2). 6-5 pk. A.Berzins (Riga, Latvia), K.Leladze A.Berzins (Riga, Latvia).
Goals: 5 S.Juozaitis, 15 V.Savickas, 19 A.Rimkevicius, 21 D.Kalpokas; 4 R.Maciulevicius, 13 V.Brickus, 30 A.Karmazinas, 40 R.Marcinkevicius.

INKARAS: Deividas Bucinskas, Darius Noreikis, Kestutis Bulatovas; Vytautas Vaskunas, Rimvydas Bakus, Ricardas Kapustas, Gediminas Rimasauskas, Audrius Markevicius, Sigitas Juozaitis, Audrius Juozaitis; Kestutis Rudzionis, Deivydas Kalpokas, Vidas Savickas, Arturas Rimkevicius, Audrius Slekys, Mindaugas Kvedaras, Ernestas Keturka. Coach: Sarunas Sileika.


Created 2002-10-25. Corrected 2003-03-28
Created by Almantas 'Almis'
Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 2002/2003 Almis. All rights reserved.