Lithuania 2003/2004

FUTSAL 1st LYGA Zone EAST

FINAL TOURNAMENT
Mar 07, Siauliai
16.00  Mini Sportas           5-3  Setas
17.30  Aktas                  5-3  Ekstreem
3-4 place
19.00  Ekstreem               5-1  Setas
1-2 place
20.30  Aktas                  5-0  Mini Sportas

Final Table

  1  Aktas Vilnius                   16  15  0  1 153- 60   93  45
  2  Setas Kaunas                    16  13  1  2 115- 62   53  40
  3  Justicija Vilnius               16  10  1  5 122- 90   32  31
  4  Sirvinta Sirvintos              16   9  2  5 132- 82   50  29
  5  Orbit Vilnius                   16   7  1  8 102-104   -2  22
  6  Tanatas Vilnius                 16   6  0 10  78-126  -48  18
  7  Antalija Vilnius                16   4  3  9  73- 95  -22  15
  8  TEC Vilnius                     16   2  0 14  61-152  -91   6
  9  FK Anyksciai                    16   2  0 13  62-127  -65   6

Note: *-w/o game.
Best Scorers:
K.Samajauskas (Aktas)          - 39
A.Dalala (Sirvinta)            - 30
S.Luciunas (Sirvinta)          - 28
D.Urbelionis (Justicija)       - 27
T.Vanagas (Anyksciai)          - 27

2003
I, Nov 15, Vilnius
12.00  Justicija             15-5  Antalija
II, Nov 15, Vilnius
16.00  Aktas                  8-2  Orbit
17.30  Orbit                  4-9  Setas
19.00  Aktas                  6-2  Setas
III, Nov 16, Sirvintos
12.00  Sirvinta              16-8  TEC
13.30  TEC                    9-11 Tanatas
15.00  Sirvinta              19-7  Tanatas
IV, Nov 22, Anyksciai
12.00  Anyksciai              7-10 Justicija
13.30  Justicija              8-6  Orbit
15.00  Anyksciai              7-12 Orbit
V, Nov 23, Vilnius
12.00  Antalija              11-7  TEC
13.30  TEC                    4-19 Aktas
15.00  Antalija               2-11 Aktas
VI, Nov 29, Vilnius
16.00  Aktas                  5-1  Justicija
17.30  Justicija              3-6  Sirvinta
19.00  Aktas                  8-4  Sirvinta
VII, Nov 30, Vilnius
12.00  Tanatas                4-3  Orbit
13.30  Orbit                  9-3  Antalija
15.00  Tanatas                6-2  Antalija
VIII, Dec 7, Vilnius
17.00  Orbit                  6-5  Sirvinta
18.30  Orbit                 10-3  TEC
IX, Dec 13, Anyksciai
12.00  Anyksciai              3-14 Aktas
13.30  Aktas                 12-3  Tanatas
15.00  Anyksciai             10-7  Tanatas
X, Dec 14, Vilnius
12.00  TEC                    2-8  Justicija
13.30  Setas                  5-5  Justicija
15.00  TEC                    1-10 Setas
XI, Dec 21, Vilnius
12.00  Antalija               8-4  Anyksciai
13.30  Anyksciai              1-8  Setas
15.00  Antalija               3-5  Setas
2004
X, Jan 4, Sirvintos
12.00  Sirvinta               3-0* Anyksciai
13.30  Setas                  9-4  Tanatas
15.00  Sirvinta              11-6  Setas
XI, Jan 10, Vilnius
12.00  TEC                    6-4  Anyksciai
13.30  Sirvinta               5-5  Antalija
15.00  Justicija             10-5  Antalija
XII, Jan 11, Kaunas
12.00  Setas                 10-9  Orbit
13.30  Orbit                  3-11 Aktas
15.00  Setas                  9-5  Aktas
XIII, Jan 17, Vilnius
12.00  Orbit                  6-10 Justicija
13.30  Justicija             14-5  Anyksciai
15.00  Orbit                 10-6  Anyksciai
XIV, Jan 25, Vilnius
12.00  Tanatas                6-10 Justicija
13.30  TEC                    2-4  Orbit
15.00  Antalija               3-3  Sirvinta
XV, Jan 31, Vilnius
12.00  Justicija              3-11 Aktas
13.30  Aktas                 11-6  Sirvinta
15.00  Justicija              8-6  Sirvinta
XVI, Feb 1, Vilnius
12.00  Orbit                  5-1  Tanatas
13.30  Tanatas                1-10 Antalija
15.00  Orbit                  5-5  Antalija
XVII, Feb 7, Sirvintos
12.00  Sirvinta              12-8  Orbit
13.30  Anyksciai              1-6  TEC
15.00  Sirvinta              13-2  Anyksciai
XVIII, Feb 8, Vilnius
11.30  Aktas                  6-3  TEC
13.00  TEC                    0-6  Antalija
14.30  Aktas                  8-5  Antalija
XIX, Feb 14, Vilnius
12.00  Antalija               0-3* Setas
13.30  Setas                  p-p  Anyksciai
15.00  Antalija               0-3* Anyksciai
XX, Feb 15, Vilnius
12.00  TEC                    2-10 Tanatas
13.30  Tanatas                2-6  Sirvinta
15.00  TEC                    2-17 Sirvinta
XXI, Feb 21, Kaunas
14.00  Setas                 10-3  TEC
15.30  TEC                    3-9  Justicija
17.00  Setas                  9-5  Justicija
XXII, Feb 22, Vilnius
12.00  Tanatas                2-11 Aktas
13.30  Aktas                  7-5  Anyksciai
15.00  Tanatas                6-4  Anyksciai
XXIII, Feb 28, Kaunas
12.00  Setas                 14-5  Tanatas
       Tanatas                3-0* Justicija
       Setas                  3-0* Sirvinta
       Setas                  3-0* Anyksciai
FINAL TOURNAMENT
Mar 07, Siauliai
16.00  Mini Sportas           5-3  Setas
17.30  Aktas                  5-3  Ekstreem
3-4 place
19.00  Ekstreem               5-1  Setas
1-2 place
20.30  Aktas                  5-0  Mini Sportas

Created 2003-11-14. Corrected 2004-03-08
Created by
Almantas 'Almis' Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 2003/04 Almis. All rights reserved.