Lithuania 2005
LFF 1 LYGA


Round 1

[Apr 09]
14.00  Atletas Kaunas - Babrungas Plunge  3:1 (3:0). R.Vencius (Vilnius). 120.
Goals: 18 D.Liutkus, 24 M.Vaikasas, 28 M.Sirvydas; 81 A.Mickevicius.
Booket: 44 P.Smaryginas (Atl); 50 V.Dancenka, 86 M.Valancius (Bab).

14.00  Vilkmerge Ukmerge - Kruoja Pakruojis 1:1 (0:1). A.Sakavicius (Jonava). 100.
Goals: 68 A.Ivanovas; 15 R.Juska.
Booket: 69 V.Virsila (Vil); 39 E.Rukstele (Kru).
Sent Off: 64 E.Rukstele (Kru).

14.00  Tauras ir Erra Taurage - Lietava Jonava  1:1 (1:1). M.Jazbutis (Silute). 100.
Goals: 29 (pk) S.Taroza; 9 E.Babenskas.
Booket: 11 S.Taroza, 36 M.Liekis, 63 D.Jokubaitis, 69 D.Stazys (Tau); 30 P.Vizbaras (Lie).
15.00  Alytis Alytus - Rodovitas Klaipeda  5:0 (1:0). G.Mazeika (Kaunas). 100.
Goals: 35 V.Miknevicius, 54 M.Sarkelis, 59 M.Birzinis, 65 M.Grazys, 66 M.Birzinis.
Missed pk 35 V.Miknevicius (Aly).
Booket: 34 M.Juospaitis, 39 A.Karinauskas, 40 M.Urnikis, 46 A.Konovalovas (Rod).

[Apr 10]
15.00  LKKA ir Teledema Kaunas - KFK Siauliai-2  1:1 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 50.
Goals: 35 A.Staponka; 55 K.Smilginas.
Booket: 20 N.Bartkevicius, 32 A.Staponka, 61 A.Mockus (LKKA); 30 K.Smilginas, 60 M.Lukosevicius, 65 M.Gurskis (Sia).

15.00  Utenis Utena - Vetra-2 Vilnius  1:5 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 100.
Goals: 10 (pk) D.Kruminas; 55 G.Rimkus, 64 D.Sernas, 72 D.Martisevskis, 90 A.Thales, 90 A.Vertelis.
Booket: 30 G.Kontautas (Vet).

15.00  FK Vilnius-2 - Polonija Vilnius  0:0. N.Dunauskas (Vilnius). 50.
Booket: 30 R.Milton, 70 D.Jagminas (Vil); 29 A.Zekonis, 38 A.Bulonas, 56 A.Naumovas, 73 A.Kilikevicius (Pol).

15.00  Suduva-2 Marijampole - Gelezinis Vilkas Vilnius  2:0 (1:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 200.
Goals: 20 (pk) A.Urbsys, 64 P.Leimonas.
Booket: 12 P.Leimonas, 28 A.Kerys, 37 Valdas Slavickas, 38 R.Glinskas (Sud); 10 K.Miglinas, 34 A.Liksa, 67 R.Pranckevicius (GV).
17.30  Kauno Jegeriai - Kursiai Neringa  3:0 (1:0). A.Rubys (Telsiai). 100.
Goals: 20 V.Sulkevicius, 60 V.Sulkevicius, 73 G.Podelis.
Booket: 15 A.Jurkunas, 77 J.Bitaris (Kur).

Round 2

[Apr 15]
17.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Vetra-2 Vilnius  0:1 (0:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goal: 63 K.Nepas.
Booket: 76 A.Mockus (LKKA); 55 A.Barinovas, 81 K.Nepas (Vet).
[Apr 16]
13.00  Rodovitas Klaipeda - Utenis Utena  0:2 (0:1). A.Seskus (Palanga). 50.
Goals: 23 M.Rimas, 61 T.Karvelis.
Booket: 44 P.Rupainis (Rod); 55 A.Barinovas, 80 V.Savickas, 84 V.Karvelis (Ute).
13.00  Babrungas Plunge - Alytis Alytus  1:2 (1:1). S.Atmanavicius (Klaipeda). 300.
Goals: 17 A.Mickevicius; 43 (og) M.Bertasius, 75 (pk) V.Miknevicius.
Missed pk 30 M.Grazys (Aly).
Booket: 87 D.Augustinavicius (Bab).
13.00  Atletas Kaunas - Lietava Jonava  4:2 (1:0). D.Kancelskis (Siauliai). 100.
Goals: 36 K.Palaima, 65 M.Sirvydas, 74 M.Varanauskas, 77 M.Sirvydas; 56 V.Cesnovicius, 60 R.Buivydas.
Booket: 28 L.Korsakas, 70 P.Vizbaras, 82 M.Regelskis (Lie).
[Apr 17]
13.30  Kauno Jegeriai Kaunas - Kruoja Pakruojis  2:1 (1:0). E.Vencius (Vilnius). 55.
Goals: 43 E.Morozas, 48 G.Podelis; 72 K.Mordasas.
Booket: 30 T.Kijanskas, 84 D.Dobilas (KJ).
15.00  Suduva-2 Marijampole - Vilkmerge Ukmerge  4:0 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 145.
Goals: 41 A.Urbsys, 73 A.Urbsys, 75 Vaidas Slavickas, 83 Giedrius Klevinskas.
Booket: 79 P.Leimonas (Sud).
Sent Off: 84 N.Pupkinas (Vilk).
15.00  FK Vilnius-2 - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:4 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 80.
Goals: 52 A.Juodeikis, 71 R.Pranckevicius, 78 P.Smolkovas, 84 V.Zadneprovskis.
Booket: 7 A.Jersovas, 12 D.Mekokishvili, 27 A.Snarkevicius (Vil).
15.00  KFK Siauliai-2 - Kursiai Neringa  3:0 (1:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 50.
Goals: 14 V.Danilicevas, 81 E.Biecius, 90 A.Garuckas.
Booket: 36 M.Lukosevicius, 71 A.Garuckas, 90 D.Kisla (Sia); 63 N.Kosmakov (Kur).
15.00  Tauras ir Erra Taurage - Polonija Vilnius  1:1 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 150.
Goals: 69 S.Taroza; 41 A.Osipovic.
Booket: 60 J.Mickunas, 68 M.Segzda, 76 D.Simkus, 90 A.Bendikas (Tau); 40 J.Dovksa, 58 P.Kornejevas, 72 A.Zekonis (Pol).
Sent Off: 78 A.Zekonis (Pol).

Round 3

[Apr 22]
17.00  Atletas Kaunas - Polonija Vilnius  0:2 (0:1). R.Zutautas (Klaipeda). 100.
Goals: 15 (og) A.Sanajevas, 86 N.Valskis.
Booket: 66 M.Varanauskas (Atl); 54 P.Kornejevas, 62 N.Valskis (Pol).
17.00  Rodovitas Klaipeda - LKKA ir Teledema Kaunas  2:3 (0:1). D.Miklovas (Palanga). 30.
Goals: 79 T.Karinauskas, 90 M.Komovas; 36 M.Juozaponis, 61 (pk) E.Cerniauskas, 69 N.Bartkevicius.
Booket: 22 A.Karinauskas, 40 T.Karinauskas, 45 A.Pocius, 60 S.Palcikas, 64 A.Konovalov, 90 M.Komovas (Rod).
Sent Off: 65 S.Palcikas (Rod).
[Apr 23]
13.00  Lietava Jonava - Alytis Alytus  3:0 (2:0). S.Dirda (Kaunas). 200.
Goals: 6 D.Urbelionis, 41 R.Fiodorovas, 62 R.Fiodorovas.
Missed pk 31 V.Miknevicius (Aly).
Booket: 17 L.Korsakas, 29 V.Cesnovicius, 53 P.Vizbaras, 83 R.Fiodorovas (Lie); 25 S.Susinskas, 32 M.Birzinis, 85 R.Padegimas (Aly).
[Apr 24]
13.00  Kauno Jegeriai Kaunas - Suduva-2 Marijampole  1:0 (1:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 50.
Goals: 7 E.Morozas.
Booket: 69 G.Zimaila, 76 E.Ferrari, 77 N.Devetinas (Sud).
15.00  Babrungas Plunge - Utenis Utena  4:0 (1:0). M.Jazbutis (Silute). 320.
Goals: 21 N.Andrijauskas, 53 N.Andrijauskas, 80 (pk) N.Andrijauskas, 87 A.Mickevicius.
Booket: 42 V.Dancenko (Bab); 54 Tomas Karvelis (Ute).
Sent Off: 80 J.Kleimionovas (Ute).
15.00  KFK Siauliai-2 - Vetra-2 Vilnius  0:3 (0:2). A.Atmanavicius (Klaipeda). 100.
Goals: 2 E.Blazys, 38 K.Nepas, 75 E.Blazys.
Booket: 70 E.Biecius (Sia); 53 A.Vertelis (Vet).
15.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Tauras ir Erra Taurage  1:0 (0:0). A.Sakavicius (Jonava). 50.
Goals: 50 V.Kotusevas.
Booket: 90 G.Stupakas (GV); 36 M.Matula, 82 M.Liekis, 90 S.Taroza (Tau).
15.00  Kursiai Neringa - Kruoja Pakruojis  0:1 (0:0). E.Gaigalas (Klaipeda). 50.
Goals: 56 R.Timinskas.
Booket: 54 N.Kosmakovas, 74 A.Piekus (Kur); 45 A.Staliunas, 49 A.Tumenas, 79 K.Mordasas (Kru).
16.00  Vilkmerge Ukmerge - FK Vilnius-2  1:0 (0:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 150.
Goals: 53 P.Steskovskis.
Booket: 10 V.Ivanovas, 22 S.Zilys, 78 D.Migunovas (Vilk); 28 C.Barbosa da Silva (Vil).

Round 4

[Apr 30]
13.00  Lietava Jonava - Utenis Utena  2:0 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 200.
Goals: 52 D.Urbelionis, 70 V.Nutautas.
Booket: 90 R.Sulinskas (Lie); 66 D.Kruminas, 72 M.Rimas (Ute).
14.00  Babrungas Plunge - LKKA ir Teledema Kaunas  0:2 (0:2). A.Seskus (Palanga). 200.
Goals: 24 M.Juozaponis, 35 E.Cerniauskas.
Booket: 45 M.Grigutis, 88 D.Augustinavicius (Bab); 36 A.Staponka, 42 E.Cerniauskas, 90 A.Domarkas (LKKA).
14.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Atletas Kaunas  5:0 (3:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 50.
Goals: 18 V.Kotusevas, 19 E.Zakaras, 23 R.Pranckevicius, 53 E.Girdvainis, 61 V.Zadneprovskis.
Missed pk 79 R.Pranckevicius (GV).
Booket: 50 E.Zakaras (GV); 17 N.Ramoska (Atl).
14.30  Vilkmerge Ukmerge - Tauras ir Erra Taurage  4:0 (2:0). N.Dunauskas (Vilnius). 100.
Goals: 27 (og) D.Simkus, 43 A.Veikutis, 65 A.Ivanovas, 78 (og) M.Miliauskis.
Booket: 80 G.Klisys (Vilk); 15 M.Liekis, 34 M.Segzda, 65 S.Taroza (Tau).
[May 01]
15.00  Alytis Alytus - Polonija Vilnius  1:0 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). 120.
Goal: 31 S.Laibinis.
Booket: 70 S.Janciauskas (Aly); 66 A.Tereskinas (Pol).
Sent Off: 90 V.Kauspadas (Pol).
15.00  FK Vilnius-2 - Kauno Jegeriai  0:4 (0:2). K.?alasevicius (Alytus). 50.
Goals: 33 Z.Banys, 43 A.Rimkevicius, 61 M.Judickas, 65 V.Zubavicius.
Booket: 35 M.Stanaitis, 53 M.R.Pereiro (Vil); 29 A.Rimkevicius, 65 M.Judickas (KJ).
16.00  Vetra-2 Vilnius - Rodovitas Klaipeda  5:0 (4:0). S.Dirda (Kaunas). 80.
Goals: 11 N.Vasiliauskas, 16 N.Vasiliauskas, 23 K.Nepas, 25 N.Vasiliauskas, 90 A.Vertelis.
Booket: 83 A.Vertelis (Vet); 38 M.Komovas, 53 A.Pocius, 63 D.Montvydas (Rod).
Sent Off: 63 A.Bogdanas (Vet).
16.00  Kursiai Neringa - Suduva-2 Marijampole  1:2 (0:0). M.Jazbutis (Silute). 100.
Goals: 49 N.Kosmakovas; 80 E.Ferrari, 89 A.Urbsys.
Booket: 49 N.Kosmakovas, 86 T.Linge (Kur); 50 V.Sposato, 55 A.Kerys, 84 M.Razinskas (Sud).
16.00  Kruoja Pakruojis - KFK Siauliai-2  1:2 (0:1). A.Kontvainas (Kaunas). 500.
Goals: 79 R.Timinskas; 31 G.Siciunas, 76 G.Siciunas.
Booket: 86 E.Stanikaitis (Kru).

Round 5

[May 06]
16.00  Atletas Kaunas - Vilkmerge Ukmerge  0:0. E.Gaigalas (Klaipeda). 70.
Booket: 72 A.Sanajevas, 83 A.Garska (Atl); 39 A.Veikutis, 42 S.Zilys (Vilk).
18.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Lietava Jonava  0:1 (0:1). R.Zutautas (Klaipeda). 50.
Goal: 36 R.Buivydas.
Booket: 46 N.Bartkevicius, 48 L.Savastas (LKKA); 52 D.Sichranovas, 86 R.Buivydas (Lie).
[May 08]
15.00  FK Vilnius-2 - Kursiai Neringa  1:0 (0:0). S.Dirda (Kaunas). 70.
Goals: 79 A.Buinickis.
Booket: 58 A.Snarkevicius, 88 L.S.Rodriges, 88 A.Buinickis (Vil); 24 M.Stoukus, 32 R.Salkauskas, 54 M.Simkus, 72 A.Piekus (Kur).
15.00  Tauras ir Erra Taurage - Kauno Jegeriai  0:6 (0:2). D.Miklovas (Palanga). 100.
Goals: 8 V.Zubavicius, 32 L.Pilibaitis, 58 I.Zelmikas, 62 A.Ksanavicius, 70 A.Ksanavicius, 90 E.Syrius.
Booket: 60 M.Liekis, 79 A.Bendikas (Tau).
Sent Off: 61 M.Liekis (Tau).
15.00  Utenis Utena - Polonija Vilnius  0:4 (0:2). A.Tvarijonaite (Kaunas). 100.
Goals: 41 A.Maksimovic, 43 A.Romasovas, 47 M.Rapalis, 53 N.Valskis (P)
Booket: 8 D.Braziulis, 20 T.Vaisnoraitis, 59 D.Kruminas (Ute); 41 N.Valskis, 68 D.Tamasauskas (Pol).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Kruoja Pakruojis  2:0 (1:0). E.Vencius (Vilnius). 150.
Goals: 35 A.Urbsys, 67 Vaidas Slavickas.
Booket: 71 A.Urbsys, 89 E.Ferrari (Sud); 50 R.Ceginskas, 55 T.Nemanis (Kru).
16.00  Vetra-2 Vilnius - Babrungas Plunge  1:0 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 50.
Goal: 28 G.Rimkus.
Booket: 24 M.Babravicius, 82 D.Martisevskis, 90 G.Kontautas (Vet); 41 D.Augustinavicius (Bab).
16.00  KFK Siauliai-2 - Rodovitas Klaipeda  1:0 (1:0). A.Rubys (Telsiai). 50.
Goal: 42 V.Jemeljanovas.
Booket: 84 V.Jemeljanovas (Sia).
Sent Off: 85 V.Jemeljanovas (Sia).
17.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Alytis Alytus  0:0. A.Kontvainas (Kaunas). 95.
Booket: 29 K.Miglinas, 56 E.Girdvainis, 86 J.Gikas (GV); 45 R.Padegimas, 75 A.Kadziauskas, 84 M.Birzinis (Aly).
Sent Off: 90 J.Gikas (GV); 85 M.Birzinis (Aly).

Round 6

[May 12]
18.00  Kauno Jegeriai - Atletas Kaunas  0:1 (0:1). A.Kontvainas (Kaunas). 35.
Goal: 26 M.Sirvydis.
Booket: 63 D.Dobilas (KJ).
[May 14]
16.00  Rodovitas Klaipeda - Babrungas Plunge  0:2 (0:1). V.Vasiliauskas (Telsiai). 50.
Goals: 27 N.Andrijauskas, 83 V.Dancenko.
Booket: 71 T.Karinauskas (Rod).
[May 15]
13.00  Polonija Vilnius - LKKA ir Teledema Kaunas  3:4 (1:3). A.Sakavicius (Jonava). 40.
Goals: 37 A.Bulonas, 46 A.Romasovas, 67 A.Kilikevicius; 2 M.Juozaponis, 12 M.Juozaponis, 26 A.Staponka, 89 M.Juozaponis.
Booket: 75 N.Valskis (Pol).
15.00  Utenis Utena - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:1 (0:1). A.Kontvainas (Kaunas). 100.
Goal: 42 S.Melnikovas.
Booket: 10 D.Mascenko, 30 D.Braziulis, 42 A.Rastenis (Ute); 36 J.Dijanovas (GV).
15.00  Vilkmerge Ukmerge - Alytis Alytus  2:1 (1:0). E.Vencius (Vilnius). 200.
Goals: 33 A.Veikutis, 66 N.Pupkinas; 63 A.Pukelevicius.
Booket: 2 G.Klisys, 29 N.Pupkinas, 70 S.Zilys (Vilk); 48 A.Kadziauskas, 69 A.Pukelevicius, 81 S.Laibinis (Aly).
Sent Off: 53 A.Kadziauskas, 81 S.Laibinis (Aly).
16.00  Kruoja Pakruojis - FK Vilnius-2  1:0 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 120.
Goal: 68 R.Timinskas.
Booket: 37 R.Timinskas (Kru); 77 A.Buinickis (Vil).
16.00  Kursiai Neringa - Tauras ir Erra Taurage  1:1 (0:0). A.Zuta (Klaipeda). 40.
Goals: 61 V.Jefimovas; 71 (pk) S.Taroza.
Booket: 54 A.Jurkunas, 70 A.Archipovas (Kur); 76 J.Mickunas (Tau).
[May 18]
16.00  Lietava Jonava) - Vetra-2 Vilnius  0:1 (0:0). A.Kontvainas (Kaunas). 250.
Goal: 88 D.Sernas (V-2)
Booket: 60 R.Buivydas, 65 P.Vizbaras (Lie); 67 M.Babravicius, 78 N.Sulcas (Vet).
Sent Off: 45 R.Fiodorovas, 78 R.Buivydas, 90 S.Skorupskas ((Lie); 90 K.Nepas, 90 D.Sernas (Vet).
17.00  KFK Siauliai-2 - Suduva-2 Marijampole  0:0. A.Seskus (Palanga). 50.
Booket: 23 V.Danilicevas, 27 E.Biecius (Sia); 20 D.Stanaitis, 79 A.Urbsys (Sud).

Round 7

[May 21]
16.00  Suduva-2 Marijampole - FK Vilnius-2  2:1 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 80.
Goals: 54 A.Kerys, 64 Vaidas Slavickas; 89 A.Jersovas.
Booket: 15 A.Snarkevicius (Vil).
[May 22]
13.00  Rodovitas Klaipeda - Lietava Jonava  2:8 (0:3). M.Jazbutis (Silute). 55.
Goals: 77 A.Pocius, 83 A.Konovalovas; 25 L.Korsakas, 41 V.Nutautas, 44 E.Babenskas, 53 R.Nazarko, 55 D.Urbelionis, 66 G.Janonis, 70 S.Cerniauskas, 87 R.Nazarko.
Booket: 8 V.Birskys, 90 T.Paplauskas (Rod); 39 M.Regelskis, 80 M.Imbrasas (Lie).
15.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:3 (1:3). K.Salasevicius (Alytus). 20.
Goals: 23 M.Juozaponis; 9 E.Girdvainis, 13 E.Girdvainis, E.Girdvainis.
Booket: 43 E.Cerniauskas, 65 A.Snekutis (LKKA); 66 V.Zadneprovskis (GV).
15.00  Polonija Vilnius - Vetra-2 Vilnius  0:1 (0:1). N.Dunauskas (Vilnius). 50.
Goal: 10 R.Vezevicius.
Booket: 32 A.Zekonis, 36 A.Naumov (Pol).
15.00  Utenis Utena - Vilkmerge Ukmerge  2:2 (1:1). S.Dirda (Kaunas). 150.
Goals: 43 T.Karvelis, 85 J.Gulbinas; 6 A.Veikutis, 66 G.Klisys.
Booket: 82 J.Kleimionovas (Ute); 80 M.Pupkinas (Vilk).
16.00  Kursiai Neringa - Atletas Kaunas  2:1 (1:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 50.
Goals: 34 R.Salkauskas, 89 A.Anisimenka; 56 P.Vaikasas.
Booket: 53 D.Gritkus, 54 A.Anisimenko (Kur); 24 P.Smaryginas, 38 N.Ramoska, 41 M.Varanauskas, 44 A.Juozaitis (Atl).
16.00  Kruoja Pakruojis - Tauras ir Erra Taurage  2:0 (0:0). R.Zutautas (Klaipeda). 200.
Goals: 52 M.Litvinas, 88 T.Nemanis.
Booket: 43 E.Stanikaitis (Kru).
16.00  Alytis Alytus - Kauno Jegeriai  0:0. A.Jakubovskis (Vilnius). 200.
Booket: 25 M.Birzinis, 70 E.Valaitis (Aly); 45 T.Kijanskas, 65 G.Vicius (KJ).
Sent Off: 50 T.Kijanskas (KJ).
17.00  KFK Siauliai-2 - Babrungas Plunge  2:0 (2:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goals: 5 D.Kisla, 11 D.Kisla
Booket: 41 P.Sidlauskas, 54 M.Lukosevicius (Sia); 35 M.Grigutis, 55 N.Andrijauskas (Bab).

from Round 12

[May 25]
18.00  Tauras ir Erra Taurage - Alytis Alytus  0:2 (0:2). A.Seskus (Palanga). 100.
Goals: 89 (pk) S.Taroza; 21 E.Valaitis, 25 M.Birzinis.
Booket: 43 S.Taroza, 45 D.Stazys (Tau); 63 M.Birzinis (Aly).
[May 26]
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Polonija Vilnius  0:4 (0:1). E.Vencius (Vilnius). 50.
Goals: 18 A.Naumovas, 51 A.Romasovas, 59 N.Valskis, 81 V.Baranovskis.
Booket: 34 A.Liksa, 57 R.Pranckevicius, 81 K.Miglinas (GV); 21 K.Jasaitis, 26 A.Kilikevicius, 56 N.Valskis, 76 A.Bulonas (Pol).

Round 8

[May 25]
18.00  Vilkmerge Ukmerge - LKKA ir Teledema Kaunas   0:0. A.Movsesjanas (Joniskis). 70.
Booket: 56 A.Ivanovas, 83 N.Pupkinas (Vilk); 17 A.Mockus, 66 A.Snekutis, 88 A.Celka (LKKA).
Sent Off: 90 G.Klisys (Vilk).
[May 28]
14.00  Atletas Kaunas - Kruoja Pakruojis  2:1 (0:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goals: 63 A.Juozaitis, 84 (pk) A.Sanajevas; 88 D.Staleliunas.
Booket: 49 A.Juozaitis, 86 D.Liutkus (Atl); 52 A.Tumenas, 66 R.Timinskas (Kru).
Sent Off: 63 A.Juozaitis (Atl); 65 A.Tumenas (Kru).
14.30  Babrungas Plunge - Lietava Jonava  2:0 (2:0). A.Kancleris (Klaipeda). 150.
Goals: 17 M.Zagreckas, 29 M.Zagreckas.
Booket: 69 A.Mickevicius (Bab); 15 E.Babenskas, 73 V.Cesnovicius, 75 D.Kontautas.
[May 29]
13.00  Vetra-2 Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:0. A.Makarevicius (Kaunas). 30.
Booket: 85 N.Sulcas (Vet); 85 A.Juodeikis (GV).
15.00  Kauno Jegeriai - Utenis Utena  7:0 (4:0). D.Miklovas (Palanga). 30.
Goals: 15 V.Gussev, 17 L.Pilibaitis, 28 L.Pilibaitis, 44 L.Pilibaitis, 80 (pk) G.Podelis, 87 L.Pilibaitis, 90 E.Morozas.
Booket: 56 E.Morozas (KJ).
15.30  Alytis Alytus - Kursiai Neringa  1:0 (1:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 70.
Goal: 35 M.Grazys.
Booket: 85 A.Kadziauskas (Aly).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Tauras ir Erra Taurage  4:1 (2:0). A.Sakavicius (Jonava). 80.
Goals: 3 V.Slavickas, 5 V.Sposato, 57 V.Slavickas, 79 (pk) R.Glinskas; 66 A.Bendikas
Missed pk 33 N.Devetinas (Sud).
Booket: 73 G.Zimaila (Sud); 78 E.Setkus (Tau).
16.00  Polonija Vilnius - Rodovitas Klaipeda  5:0 (4:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goals: 14 A.Zekonis, 17 J.Dovksa, 39 A.Romanovas, 45 N.Valskis, 65 A.Zekonis.
Booket: 30 M.Komovas, 60 M.Juospaitis (Rod).
Sent Off: 65 V.Zaboras (Pol).
18.30  FK Vilnius-2 - KFK Siauliai-2  0:1 (0:1). S.Dirda (Kaunas). 60.
Goal: V.Jemeljanovas.
Booket: 21 D.Mekokishvili, 34 A.Jersovas (Vil); 21 N.Garuckas, 39 D.Kisla, 78 D.Rukas (Sia).
Sent Off: 78 A.Jersovas (Vil).

Round 9

[Jun 01]
16.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Kauno Jegeriai  1:2 (1:1). V.Kazlauskas (Kaunas). 60.
Goals: 6 M.Juozaponis; 29 E.Morozas, 54 G.Vicius.
Booket: 88 A.Staponka (LKKA); 89 D.Dobilas (KJ).
17.30  Babrungas Plunge - Polonija Vilnius  1:5 (0:2). A.Rubys (Telsiai). 320.
Goals: 78 A.Mickevicius; 19 A.Bulonas, 31 A.Bulonas, 60 A.Naumovas, 80 A.Naumovas, 82 M.Choruzijus.
Booket: 56 M.Choruzijus, 87 A.Jakaitis (Pol).
17.30  Rodovitas Klaipeda - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:1). D.Miklovas (Palanga). 30.
Goals: 4 V.Kotusevas, 90 V.Kotusevas.
Booket: 60 A.Konovalovas (Rod); 60 A.Juodeikis (GV).
17.30  Kursiai Neringa - Utenis Utena  5:0 (2:0). M.Jazbutis (Silute). 50.
Goals: 36 R.Salkauskas, 43 J.Bitaris, 57 N.Kosmakovas, 59 A.Anisimenka, 77 R.Salkauskas.
Booket: 55 A.Anisimenka (Kur); 14 D.Kruminas, 55 A.Rastenis, 79 E.Degutis (Ute).
Sent Off: 64 A.Rastenis (Ute).
18.00  Lietava Jonava - KFK Siauliai-2  0:1 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 140.
Goal: 87 E.Biecius.
Booket: 51 R.Buivydas, 90 V.Nutautas (Lie); 22 V.Maksevicius, 27 E.Biecius, 51 M.Lukosevicius, 64 D.Rukas, 75 A.Atigbiolaye (Sia).
18.00  Kruoja Pakruojis - Alytis Alytis  1:2 (0:0). R.Zutautas (Klaipeda). 150.
Goals: 82 R.Timinskas; 54 M.Grazys, 65 V.Rutkauskas.
Booket: 58 E.Stanikaitis (Kru); 69 V.Rutkauskas (Aly).
18.00  Atletas Kaunas - Suduva-2 Marijampole  2:0 (0:0). A.Seskus (Palanga). 50.
Goals: 88 A.Garska, 90 A.Garska.
Booket: 89 A.Garska (Atl); 33 R.Glinskas, 51 G.Zimaila (Sud).
Sent Off: 90 R.Glinskas (Sud).
18.00  Tauras ir Erra Taurage - FK Vilnius-2  3:2 (2:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 100.
Goals: 2 M.Venckus, 20 (pk) S.Taroza, 84 S.Taroza; 57 M.Papsys, 88 M.Papsys.
Booket: 51 M.Segzda (Tau); 74 J.Morozas (Vil).
18.30  Vilkmerge Ukmerge-- Vetra-2 Vilnius  0:2 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 150.
Goals: 76 R.Vezevicius, 90 A.Thales.
Booket: 42 A.Vertelis, 78 S.Kijanskas (Vet).

Round 10

[Jun 05]
14.30  Vetra-2 Vilnius - Kauno Jegeriai  0:0. A.Sakavicius (Jonava). 50.
Booket: 7 A.Sivinskis, 14 M.Babravicius, 70 R.Vezevicius, 74 N.Sulcas, 80 D.Celkovskis (Vet); 16 Z.Banys, 70 D.Dobilas (KJ).
15.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Kursiai Neringa  4:0 (3:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 10.
Goals: 5 E.Cerniauskas, 15 M.Juozaponis, 19 M.Juozaponis, 60 A.Staponka.
Booket: 65 M.Juozaponis (LKKA); 47 M.Stoukus, 55 A.Jurkunas, 61 J.Bitaris, 73 A.Briaunis, 83 T.Linge (Kur).
Sent Off: 59 A.Jurkunas, 88 T.Linge (Kur).
15.30  FK Vilnius-2 Vilnius - Atletas Kaunas  1:1 (1:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 50.
Goals: 16 A.Snarkevicius; 87 M.Sirvydas.
Booket: 38 A.Plesakovas (Vil).
16.00  KFK Siauliai-2 - Tauras ir Erra Taurage  2:0 (1:0). E.Gaigalas (Klaipeda). 150.
Goals: 2 E.Biecius, 61 M.Kuklys.
Booket: 10 E.Biecius (Sia); 17 D.Stazys, 23 M.Miliauskis, 59 J.Mickunas (Tau).
16.00  Utenis Utena - Kruoja Pakruojis  1:0 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 50.
Goal: 32 K.Vaskelis.
Booket: 72 E.Degutis (Ute); 67 D.Staleliunas (Kru).
16.00  Rodovitas Klaipeda - Vilkmerge Ukmerge  0:6 (0:2). M.Jazbutis (Silute). 50.
Goals: 10 Aleksandr Ivanov, 31 A.Veikutis, 35 Vikentij Ivanov, 58 (og) A.Karinauskas, 60 A.Veikutis, 64 E.Ratiukas.
Booket: 68 K.Simonavicius, 90 A.Karinauskas (Rod); 27 A.Veikutis, 90 V.Trusilevicius (Vilk).
16.00  Lietava Jonava - Polonija Vilnius  3:1 (2:1). V.Chileckis (Kaunas). 350.
Goals: 33 M.Regelskis, 45 D.Urbelionis, 61 R.Nazarka; 3 A.Bulonas.
Booket: 57 P.Vizbaras (Lie); 45 K.Jasaitis, 82 A.Kilikevicius (Pol).
17.00  Alytis Alytus - Suduva-2 Marijampole  1:0 (1:0). D.Miezelis (Vilnius). 200.
Goal: 21 E.Valaitis.
Missed pk 29 R.Padegimas (Aly).
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Babrungas Plunge  0:2 (0:1). S.Dirda (Kaunas). 50.
Goals: 59 M.Grigutis, 90 A.Mickevicius.
Missed pk 63 R.Pranckevicius (GV).
Booket: 50 N.Andrijauskas (B).

from Round 13

[Jun 07]
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - KFK Siauliai-2  1:0 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 100.
Goal: 8 J.Gikas.
Booket: 81 A.Juodeikis, 86 V.Zadneprovskis (GV); 77 M.Kuklys (Sia).
[Jun 08]
18.00  Alytis (Alytus) - Atletas (Kaunas) 4:2 (1:1). M.Jazbutis (Silute). 100.
Goals: 22 V.Miknevicius, 53 S.Laibinis, 62 V.Miknevicius, 71 M.Sarkelis; 30 P.Smaryginas, 57 V.Griskevicius.
Booket: 29 P.Smaryginas, 46 D.Liutkus, 70 A.Sanajevas (Atl).

Round 11

[Jun 10]
18.00  Rodovitas Klaipeda - Kauno Jegeriai  0:6 (0:3). A.Seskus (Palanga). 80.
Goals: 18 L.Pilibaitis, 33 G.Vicius, 40 V.Sulkevicius, 62 J.Mockus, 76 E.Sirius, 89 L.Pilibaitis.
Booket: 66 M.Birskys (Rod).
[Jun 11]
14.30  Atletas Kaunas - Tauras ir Erra Taurage  1:0 (1:0). K.Salasevicius (Alytus). 30.
Goal: 42 P.Vaikasas.
Booket: 4 M.Varanauskas, 78 P.Vaikasas (Atl); 18 D.Jokubaitis, 58 D.Simkus, 60 M.Segzda, 85 D.Stazys (Tau).
Sent Off: 85 D.Stazys (Tau).
15.00  Lietava Jonava - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:3 (0:0). G.Mazeika (Kaunas). 180.
Goals: 69 S.Cerniauskas; 59 S.Melnikovas, 77 (og) R.Sulinskas, 81 S.Melnikovas.
Booket: 28 R.Fiodorovas, 50 R.Sulinskas, 53 M.Regelskis, 64 V.Cesnovicius (Lie); 46 E.Zakaras (GV).
15.00  Kruoja Pakruojis - LKKA ir Teledema Kaunas  1:1 (0:1). A.Zuta (Klaipeda). 90.
Goals: 76 T.Nemanis; 10 M.Juozaponis
Missed pk 73 R.Timinskas (Kru).
Booket: 51 E.Stankaitis, 70 T.Nemanis (Kru); 75 M.Juozaponis (LKKA).
16.00  Babrungas Plunge - Vilkmerge Ukmerge  0:0. E.Gaigalas (Klaipeda). 150.
Booket: 33 V.Dancenko (Bab).
[Jun 12]
15.00  Polonija Vilnius - KFK Siauliai-2  3:2 (1:0). S.Dirda (Kaunas).
Goals: ?.
Booket: ?.
15.00  Vetra-2 Vilnius - Kursiai Neringa  5:0 (1:0). A.Tvarijonaite (Kaunas).
Goals: N.Sulcas, N.Sulcas, ?.
16.00  Suduva-2 Marijampole - Utenis Utena  8:1 (4:1). E.Vencius (Vilnius).
Goals: V.Slavickas, V.Slavickas, V.Slavickas, V.Slavickas, O.Braga, O.Braga, A.Urbsys, A.Urbsys; ?.
17.30  FK Vilnius-2 - Alytis Alytus 1:3 (1:1). A.Sakavicius (Jonava).
Goals: ?; S.Laibinis, S.Laibinis, ?.

Round 12

[Jun 15]
16.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Suduva-2 Marijampole  3:0 (2:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 30.
Goals: 29 A.Staponka, 37 A.Domarkas, 83 A.Domarkas.
Booket: 61 A.Kerys (Sud).
18.00  KFK Siauliai-2 - Atletas Kaunas  3:0 (0:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 200.
Goals: 48 T.Kavolis, 79 V.Danilicevas, 88 A.Garuckas.
Booket: 52 D.Liutkus, 75 M.Varanauskas (Atl).
18.00  Kruoja Pakruojis - Vetra-2 Vilnius  3:2 (0:2). A.Seskus (Palanga). 200.
Goals: 52 A.Strole, 54 T.Nemanis, 66 M.Urbonavicius; 21 A.Borovskij, 23 S.Kijanskas.
Booket: 65 R.Timinskas (Kru); 14 A.Thales, 33 N.Sulcas, 34 A.Barinovas, 47 A.Vertelis, 77 S.Kijanskas, 84 M.Babravicius (Vet).
Sent Off: 70 A.Vertelis (Vet).
18.30  Kursiai Neringa - Rodovitas Klaipeda  5:0 (2:0). D.Miklovas (Palanga). 100.
Goals: 1 D.Zadeikis, 34 G.Solovjovas, 53 N.Kosmakovas, 82 N.Kosmakovas, 90 M.Simkus.
Booket: 61 A.Briaunis (Kru); 64 T.Paplauskas, 89 A.Pocius (Rod).
18.30  Kauno Jegeriai - Babrungas Plunge  2:0 (2:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goals: 12 L.Pilibaitis, 41 G.Vicius.
Booket: 38 G.Vicius, 68 V.Gusev (KJ); 35 D.Petrutis, 80 J.Knispelis (Bab).
18.30  Vilkmerge Ukmerge - Lietava Jonava  0:2 (0:2). E.Vencius (Vilnius). 85.
Goals: 4 R.Buivydas, 13 R.Buivydas.
Booket: 8 N.Pupkinas (Vilk); 16 R.Sulinskas, 51 L.Korsakas, 85 P.Vizbaras (Lie).

Round 13

[Jun 18]
14.00  Kauno Jegeriai - Lietava Jonava  3:1 (2:0). M.Jazbutis (Silute). 60.
Goals: 17 L.Pilibaitis, 33 L.Pilibaitis, 65 J.Mockus; 61 (pk) L.Nazarko.
Booket: 53 G.Podelis, 66 Z.Banys (KJ); 64 V.Cesnovicius, 89 R.Nazarko (Lie).
15.00  Polonija Vilnius - Vilkmerge Ukmerge  1:1 (1:0). K.Salasevicius (Alytus). 30.
Goals: 38 J.Dovksa; 88 S.Zilys.
Booket: 14 E.Ratiukas, 60 G.Klisys, 90 V.Ivanovas (Vilk).
15.00  Kursiai Neringa - Babrungas Plunge  1:1 (1:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 100.
Goals: 24 M.Simkus; 43 E.Eidintas.
15.00  Rodovitas Klaipeda - Kruoja Pakruojis  0:6 (0:2). V.Kazlauskas (Kaunas). 12.
Goals: 24 R.Timinskas, 37 K.Zeniauskas, 54 T.Nemanis, 68 A.Steinas, 77 K.Zeniauskas, 85 A.Steinas.
15.00  Utenis Utena - Tauras ir Erra Taurage  1:7 (1:1). A.Kontvainas (Kaunas). 125.
Goals: 38 K.Vaskelis; 45 S.Taroza, 53 S.Taroza, 59 M.Venckus, 79 D.Jokubaitis, 84 S.Taroza, 90 S.Taroza, 90 S.Taroza.
Booket: 55 Tom.Karvelis, 66 M.Rimas, 68 M.Morkunas (Ute); 65 D.Jokubaitis (Tau).
[Jun 19]
14.00  FK Vilnius-2 - LKKA ir Teledema Kaunas  0:3 (0:3). A.Sakavicius (Jonava). 60.
Goals: 6 N.Bartkevicius, 34 A.Staponka, 43 E.Cerniauskas.
15.00  Vetra-2 Vilnius - Suduva-2 Marijampole  0:0. A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Booket: 5 A.Thales, 20 E.Lukosevicius, 54 S.Kijanskas (Vet); 85 A.Urbsys (Sud).

Round 14

[Jun 23]
18.00  Lietava Jonava - Kursiai Neringa 0:0. S.Dirda (Kaunas). 100.
Missed pk 55 R.Buivydas (Lie).
Booket: 39 R.Fiodorovas, 49 D.Urbelionis (Lie); 48 D.Zadeikis, 73 A.Piekus (Kur).
[Jun 24]
15.00  Atletas Kaunas - Utenis Utena  5:0 (2:0). N.Dunauskas (Vilnius). 50.
Goals: 2 M.Sirvidas, 5 D.Liutkus, 63 M.Sirvidas, 73 K.Leikus, 80 V.Griskevicius.
Booket: 60 D.Liutkus (Atl).
15.00  Vetra-2 Vilnius - FK Vilnius-2  4:0 (3:0). K.Salasevicius (Alytus). 70.
Goals: 5 S.Kijanskas, 16 K.Nepas, 25 A.Vertelis, 66 K.Nepas.
Booket: 86 M.Babravicius (Vet); 13 P.O.Bakalak, 32 A.Jersovas, 82 V.Katsitadze, 90 A.Semez (Vil).
Sent Off: 86 M.Babravicius (Vet).
16.00  Tauras ir Erra Taurage - LKKA ir Teledema Kaunas  1:6 (0:4). A.Kancleris (Klaipeda). 100.
Goals: 66 D.Simkus; 25 A.Domarkas, 30 A.Staponka, 36 M.Juozaponis, 40 E.Cerniauskas, 61 L.Savastas, 65 M.Juozaponis.
Booket: 3 M.Segzda, 39 R.Broska (Tau); 26 A.Domarkas (LKKA).
Sent Off: 69 A.Bendikas (Tau).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Rodovitas Klaipeda  5:0 (3:0). A.Jakubovskis (Vilnius). 60.
Goals: 2 E.Bielkauskas, 22 A.Urbsys, 36 A.Urbsys, 68 N.Devetinas, 69 E.Ceplevicius.
Booket: 67 E.Gudas (Rod).
17.00  Kruoja Pakruojis - Babrungas Plunge  2:0 (1:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 250.
Goals: 37 A.Tumenas, 58 T.Nemanis.
Booket: 85 A.Tumenas (Kru); 56 D.Petrutis, 72 A.Mickevicius, 78 M.Grigutis (Bab).
18.00  Polonija Vilnius - Kauno Jegeriai  0:2 (0:2). A.Sakavicius (Jonava). 40.
Goals: 9 A.Ksanavicius, 40 A.Ksanavicius.
Booket: 78 M.Choruzijus (Pol); 28 T.Jagelavicius, 41 S.Kilijonas (KJ).

Round 15

[Jun 27]
18.00  Rodovitas Klaipeda - FK Vilnius-2  1:3 (0:1). M.Jazbutis (Silute). 17.
Goals: 85 V.Konovalovas; 9 (og) T.Paplauskas, 66 P.O.Bakalag, 76 A.Breikstas.
Booket: 48 P.O.Bakalag, 56 A.Semezas, 84 A.Mininkovas (Vil).
[Jun 28]
17.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Atletas Kaunas  2:2 (0:1). A.Makarevicius (Kaunas). 50.
Goals: 75 M.Juozaponis, 90 A.Domarkas; 36 K.Leikus, 90 D.Liutkus.
Booket: 14 A.Staponka, 83 A.Kadziauskas (LKKA); 43 A.Sanajevas, 44 D.Liutkus, 72 A.Juozaitis (Atl).
Sent Off: 83 A.Kadziauskas (LKKA); 84 A.Juozaitis (Atl).
18.00  Kursiai Neringa - Polonija Vilnius  1:4 (0:0). A.Seskus (Palanga). 100.
Goals: 90 M.Pacenga; 57 N.Valskis, 70 P.Kornejevas, 73 V.Zaboras, 80 J.Dovksa.
Booket: 49 M.Stoukus (Kur); 28 A.Naumovas, 65 A.Bulonas (Pol).
18.00  Tauras ir Erra Taurage - Vetra-2 Vilnius  1:2 (0:1). S.Atmanavicius (Klaipeda). 100.
Goals: 86 A.Kalkius; 12 K.Nepas, 70 K.Nepas.
Missed pk 83 D.Simkus (Tau).
Booket: 66 M.Miliauskis (Tau); 57 A.Barinovas (Vet).
Sent Off: 58 A.Barinovas (Vet).
18.00  Alytis Alytus - Utenis Utena  8:1 (3:0). S.Dirda (Kaunas). 250.
Goals: 6 V.Miknevicius, 20 M.Birzinis, 23 V.Miknevicius, 46 M.Sarkelis, 50 M.Grazys, 60 S.Laibinis, 68 P.Sakalis, 83  P.Sakalis; 88 T.Kaulinis.
Booket: 36 M.Birzinis, 75 R.Valaitis (Aly); 75 J.Gulbinas (Ute).
Sent Off: 76 J.Gulbinas (Ute).
18.30  KFK Siauliai-2 - Vilkmerge Ukmerge  5:1 (2:0). E.Gaigalas (Klaipeda). 50.
Goals: 22 T.Kavolis, 29 T.Kavolis, 63 A.Garuckas, 73 T.Kavolis, 78 D.Kisla; 75 I.Cerniavskis.
18.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Kauno Jegeriai  3:3 (2:1). M.Jazbutis (Silute). 50.
Goals: 17 E.Girdvainis, 24 V.Kotusevas, 76 V.Kotusevas; 36 A.Rimkevicius, 47 L.Pilibaitis, 65 A.Rimkevicius.
Booket: 15 E.Zakaras (GV); 14 V.Sulkevicius, 56 A.Rimkevicius (KJ).
Sent Off: 71 V.Sulkevicius (KJ).
18.30  Lietava Jonava - Kruoja Pakruojis  2:1 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 30.
Goals: 36 D.Sichranovas, 88 R.Nazarko; 77 T.Nemanis.
Booket: 19 E.Stanikaitis, 80 A.Steinas (Kru).
18.30  Babrungas Plunge - Suduva-2 Marijampole  1:0 (1:0). A.Kancleris (Klaipeda). 100.
Goal: 29 M.Grigutis.
Booket: 69 M.Bertasius (Bab); 33 N.Devetinas, 38 V.Sposato (Sud).

Round 16

[Jul 02]
14.30  Alytis Alytus - LKKA ir Teledema Kaunas  1:0 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 300.
Goal: 84 R.Adzgauskas.
Missed pk 41N.Kalinauskas (Aly).
Booket: 38 A.Kadziauskas, 83 A.Miniauskas, 90 S.Laibinis (Aly); 32 M.Juozaponis (LKKA).
14.30  Tauras ir Erra Taurage - Rodovitas Klaipeda  7:1 (3:0). D.Miklovas (Palanga). 90.
Goals: 17 R.Bubliauskas, 32 D.Simkus, 36 J.Mickunas, 48 K.Vencas, 82 L.Lekutis, 87 M.Venckus, 90 M.Venckus; 49 A.Konovalovas.
Booket: 6 M.Miliauskis (Tau).
15.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Kursiai Neringa  4:1 (2:1). S.Dirda (Kaunas). 50.
Goals: 29 (pk) G.Stupakas, 32 G.Stupakas, 55 V.Kotusevas, 59 E.Girdvainis; 44 M.Stoukus.
Booket: 20 R.Pranckevicius (GV); 35 A.Jurkunas, 62 J.Bitaris, 62 A.Piekus (Kur).
[Jul 03]
14.30  Polonija Vilnius - Kruoja Pakruojis  3:1 (2:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 35.
Goals: 18 J.Dovksa, 33 V.Zaboras, 63 V.Zaboras; 28 T.Nemanis.
Booket: 25 M.Choruzijus, 48 A.Jakaitis, 61 J.Dovksa, 83 V.Zaboras (Pol); 86 E.Rukstele (Kru).
15.00  Kauno Jegeriai - Vilkmerge Ukmerge  4:1 (3:1). R.Zutautas (Klaipeda). 20.
Goals: 27 (pk) T.Kijanskas, 32 V.Gussev, 45 G.Vicius, 56 Z.Banys; 35 D.Levarovskis.
Booket: 44 V.Virsilo , 57 P.Stepkovskis (Vilk).
15.30  Vetra-2 Vilnius - Atletas Kaunas  2:1 (1:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goals: 40 R.Vezevicius, 53 (pk) D.Sernas; 88 (pk) A.Sanajevas.
Booket: 32 D.Sernas (Vet); 29 P.Smaryginas, 43 V.Griskevicius, 90 N.Ramoska (Atl).
Sent Off: 50 A.Strukas (Atl).
16.00  Utenis Utena - KFK Siauliai-2  0:4 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 40.
Goals: 52 M.Lukosevicius, 72 T.Kavolis, 81G.Siciunas, 85 G.Siciunas.
Booket: 83 M.Jackus (Sia).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Lietava Jonava  2:2 (2:1). A.Makarevicius (Kaunas). 70.
Goals: 20 A.Urbsys, 44 A.Urbsys; 34 E.Babenskas, 88 D.Sichanovas.
Booket: 23 R.Glinskas (Sud); 27 V.Cesnovicius (Lie).

Round 17

[Jul 06]
14.00  Kauno Jegeriai - KFK Siauliai-2  3:0 (2:0). E.Vencius (Vilnius). 40.
Goals: 9 E.Morozas, 44 E.Morozas, 77 E.Morozas.
Booket: 36 T.Kijanskas, 81 G.Vicius (KJ); 73 K.Smilginas (Sia).
16.00  Kruoja Pakruojis - Gelezinis Vilkas Vilnius  5:2 (0:1). D.Miklovas (Palanga). 200.
Goals: 55 A.Staliunas, 58 T.Nemanis, 63 A.Staliunas, 68 A.Staliunas, 78 K.Zeniauskas; 6 E.Girdvainis, 65 E.Girdvainis.
Booket: 38 K.Miglinas, 67 J.Gikas (GV).
16.00  Babrungas Plunge - Tauras ir Erra Taurage  5:1 (2:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 150.
Goals: 1 A.Mazonis, 44 M.Zagreckas, 61 M.Zagreckas, 65 A.Mickevicius, 89 M.Zagreckas; 12 M.Venckus.
Booket: 34 M.Venckus, 44 R.Broska, 68 A.Mickevicius (Tau).
16.00  Rodovitas Klaipeda - Atletas Kaunas  1:3 (0:0). A.Seskus (Palanga). 30.
Goals: 59 T.Karinauskas; 48 V.Griskevicius, 51 V.Griskevicius, 75 A.Garska.
Booket: 43 A.Pocius (Rod); 30 P.Vaikasas, 42 A.Juozaitis, 54 D.Liutkus, 63 V.Griskevicius, 81 K.Leikus (Atl).
17.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Utenis Utena  4:1 (1:1). R.Zutautas (Klaipeda). 10.
Goals: 16 (pk) E.Cerniauskas, 48 N.Bartkevicius, 50 M.Juozaponis, 89 S.Terleckis; 22 J.Gulbinas.
Booket: 58 A.Staponka (LKKA); 19 D.Braziulis (Ute).
18.00  Vilkmerge Ukmerge - Kursiai Neringa  1:0 (1:0). K.Salasevicius (Alytus). 60.
Goal: 34 O.Kricunas.
Missed pk 75 J.Bitaris (Kur).
Booket: 37 A.Veikutis, 81 Vikentijus Ivanovas (Vilk); 29 R.Salkauskas, 36 A.Jurkunas, 86 M.Stoukus (Kur).
18.00  Polonija Vilnius - Suduva-2 Marijampole  2:0 (1:0). A.Kontvainas (Kaunas). 24.
Goals: 40 A.Naumovas, 54 V.Zaboras.
Booket: 39 D.Stanaitis, 48 G.Zimaila (Sud).
18.00  Vetra-2 Vilnius - Alytis Alytus  1:1 (0:0). A.Makarevicius(Kaunas). 90.
Goals: 61 A.Vertelis; 66 M.Grazys.
Booket: 25 A.Barinovas (Vet); 70 M.Birzinis, 77 A.Kadziauskas (Aly).

from Round 12

[Jul 09]
16.00  Utenis Utena - FK Vilnius-2  1:3 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). 40.
Goals: 37 K.Vaskelis; 76 M.Ragauskas, 77 A.Mininkovas, 80 A.Buinickis.
Booket: 44 T.Vaisnoraitis (Ute); 60 A.Mininkovas (Vil).

from Round 14

[Jul 09]
16.00  Vilkmerge Ukmerge - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:0). S.Dirda (Kaunas). 100.
Goals: 51 A.Juodeikis, 82 G.Stupakas.
Booket: 24 A.Veikutis (Vilk).
17.00  KFK Siauliai-2 - Alytis Alytus  0:7 (0:5). A.Kontvainas (Kaunas). 45.
Goals: 16 S.Laibinis, 28 M.Birzinis, 35 M.Birzinis, 38 R.Padegimas, 42 M.Grazys, 66 M.Grazys, 73 M.Grazys.
Booket: 8 N.Garuckas (Sia); 70 A.Miniauskas (Aly).
Sent Off: 10 L.Virketis (Sia).

from Round 16

[Jul 26]
15.00  FK Vilnius-2 - Babrungas Plunge  1:3 (0:2). A.Sakavicius (Jonava). 30.
Goals: 52 V.Zabarauskas; 26 M.Balasanov, 45 (pk) N.Andrijauskas, 83 M.Zagreckas.

Round 18

[Jul 30]
17.00  Vetra-2 Vilnius - Utenis Utena  3:0 w/o game. S.Dirda (Kaunas). 150.
17.00  Kruoja Pakruojis - Vilkmerge Ukmerge  2:1 (2:1). G.Uldukis (Kupiskis). 150.
Goals: 22 M.Litvinas, 30 (pk) T.Nemanis; 45 G.Komarovas.
Booket: 34 E.Stanikaitis, 88 A.Tumenas (Kru).
17.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Suduva-2 Marijampole  2:1 (0:1). A.Kontvainas (Kaunas).
Goals: 79 J.Gikas, 85 V.Borovskij; 45 Vaidas Slavickas.
Booket: 55 K.Miglinas, 82 V.Borovskij (GV); 73 V.Sposato (Sud).
17.00  Babrungas Plunge - Atletas Kaunas  0:1 (0:0). E.Gaigalas (Klaipeda).
Goal: 86 K.Leikus.
Booket: 34 N.Ramoska, 51 A.Sanajevas, 56 V.Griskevicius, 79 P.Smaryginas (Atl).
Sent Off: 66 A.Sanajevas (Atl).
17.00  Kursiai Neringa - Kauno Jegeriai  0:0. V.Grigaravicius (Klaipeda). 150.
Booket: 57 J.Bitaris (Kur); 51 R.Beniusis, 89 A.Mancas (KJ).
17.00  Lietava Jonava - Tauras ir Erra Taurage  2:0 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 200.
Goals: 75 R.Nazarko, 78 S.Cerniauskas.
Booket: 70 R.Sulinskas (Lie); 41 S.Taroza, 70 K.Vencas (Tau).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Alytis Alytus  0:9 (0:3). A.Seskus (Palanga). 50.
Goals: 14 (pk) A.Veseljevas, 32 M.Birzinis, 45 A.Veseljevas, 48 A.Miniauskas, 54 A.Veseljevas, 68 M.Stankevicius, 70 A.Pukelevicius, 78 A.Pukelevicius, 90 A.Pukelevicius.
Booket: 31 M.Juospaitis (Rod); 37 R.Padegimas, 40 A.Miniauskas (Aly).
Sent Off: 37 M.Juospaitis (Rod).
[Jul 31]
17.00  Polonija Vilnius - FK Vilnius-2  1:0 (1:0). N.Dunauskas (Vilnius).

Round 19

[Aug 04]
17.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - FK Vilnius-2  0:3 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 30.
Goals: 54 P.O.Bakalag, 64 (pk) A.Buinickis, 89 A.Buinickis.
Missed pk 85 G.Stupakas (GV).
Booket: 64 A.Liksa (GV); 17 A.Jersovas, 61 P.O.Bakalag, 68 M.Stanaitis, 81 A.Semezas (Vil).
17.00  Utenis Utena - Rodovitas Klaipeda 6:1 (2:1). G.Monkus (Vilnius). 100.
Goals: 4 J.Kleimionovas, 23 K.Vaskelis, 62 D.Braziulis, 63 N.Marciulevicius, 68 D.Braziulis, 90 D.Braziulis; 38 A.Konovalovas.
17.00  Alytis Alytus - Babrungas Plunge 0:0. G.Zimaila (Marijampole). 300.
Booket: 9 A.Mazonis (Bab).
17.00  Kruoja Pakruojis - Kauno Jegeriai  1:7 (0:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 100.
Goals: 59 R.Timinskas; 34 R.Beniusis, 50 T.Kijanskas, 54 L.Pilibaitis, 55 L.Pilibaitis, 64 L.Pilibaitis, 86 R.Beniusis, 90 R.Beniusis.
Booket: 27 M.Litvinas, 71 R.Timinskas (Kru).
17.00  Kursiai Neringa - KFK Siauliai-2  0:2 (0:1). S.Atmanavicius (Klaipeda). 50.
Goals: 29 P.Sidlauskas, 63 V.Viktoravicius.
Booket: 65 A.Jurkunas (Kur); 20 M.Lukosevicius (Sia).
17.00  Lietava Jonava - Atletas Kaunas  2:1 (1:0). K.Salasevicius (Alytus). 150.
Goals: 19 D.Sichranovas, 51 R.Buivydas; 90 M.Normantas.
Booket: 15 P.Vizbaras, 54 V.Cesnovicius (Lie); 9 A.Juozaitis (Atl).
Sent Off: 67 R.Buivydas (Lie).
17.00  Polonija Vilnius - Tauras ir Erra Taurage  4:0 (1:0). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goals: 31 (pk) V.Zaboras, 49 V.Zaboras, 67 N.Valskis, 78 N.Valskis.
Booket: 38 A.Bulonas (Pol); 23 M.Segzda, 33 D.Stazys (Tau).
Sent Off: 40 G.Jukna (Pol).
17.00  Vilkmerge Ukmerge - Suduva-2 Marijampole  1:1 (1:0). P.Malzinskas (Vilnius). 51.
Goals: 32 G.Komarovas; 90 R.Glinskas.
Booket: 39 R.Ratiukas (Vilk); 35 R.Glinskas, 39 E.Ceplevicius (Sud).

Round 20

[Aug 07]
12.30  Polonija Vilnius - Atletas Kaunas  1:2 (0:2). G.Uldukis (Kupiskis). 5.
Goals: 85 V.Zaboras; 12 A.Juozaitis, 24 M.Sirvidas.
Booket: 27 A.Naumovas, 56 N.Valskis (Pol); 60 D.Liutkus, 70 S.Zelvys (Atl).
Sent Off: 75 A.Naumovas (Pol).
13.00  FK Vilnius-2 - Vilkmerge Ukmerge  1:4 (0:3). A.Kontvainas (Kaunas). 37.
Goals: 90 M.Tamulevicius; 4 G.Komarovas, 22 Aleksandr Ivanov, 27 T.Buzas, 83 G.Komarovas.
16.00  Utenis Utena - Babrungas Plunge  3:2 (3:1). A.Sakavicius (Jonava). 70.
Goals: 13 J.Gulbinas, 32 E.Degutis, 43 S.Gaidys; 2 N.Andrijauskas, 82 M.Zagreckas.
Booket: 49 E.Degutis, 71 D.Braziulis (Ute); 5 K.Petkus (Bab).
16.00  Tauras ir Erra Taurage - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:2 (0:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Goals: 77 J.Gikas, 78 S.Melnikovas.
Booket: 89 A.Bendikas (Tau).
16.00  Kruoja Pakruojis - Kursiai Neringa  6:0 (4:0). A.Makarevicius (Kaunas). 230.
Goals: 5 A.Steinas, 33 R.Brusokas, 36 T.Nemanis, 45 A.Steinas, 47 R.Brusokas, 62 A.Staliunas.
Booket: 35 A.Tumenas, 53 D.Daujotas, 62 A.Steinas (Kru).
Sent Off: 53 J.Mockus (Kur).
17.00  Alytis Alytus - Lietava Jonava  5:1 (2:0). V.Kundrotas (Vilnius). 500.
Goals: 2 V.Miknevicius, 29 S.Laibinis, 65 S.Laibinis, 71 (pk) A.Pukelevicius, 85 A.Pukelevicius; 58 (pk) E.Babenskas.
Booket: 20 A.Veseljevas (Aly); 80 E.Auglys, 88 R.Sulinskas (Lie).
17.00  Suduva-2 Marijampole - Kauno Jegeriai  0:1 (0:1). K.Salasevicius (Alytus). 100.
Goal: 21 L.Pilibaitis.
Booket: 58 P.Leimonas (Sud); 39 D.Dobilas, 53 L.Pilibaitis, 56 N.Maciulis (KJ).
Sent Off: 62 D.Dobilas (KJ).
18.00  Vetra-2 Vilnius - KFK Siauliai-2  1:1 (0:0). S.Dirda (Kaunas). 50.
Goals: 52 I.Douglas; 86 E.Biecius.
Booket: 18 R.Vezevicius, 56 E.Kvitkauskas (Vet); 31 Aurimas Garuckas, 53 E.Biecius (Sud).

from Round 18

[Aug 10]
17.00  KFK Siauliai-2 - LKKA ir Teledema Kaunas  1:2 (1:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 100.
Goals: 27 N.Garuckas; 35 A.Staponka, 81 D.Kurauskas.
Booket: 78 D.Kurauskas, 85 J.Gasiunas (LKKA).

Round 21

[Aug 13]
13.00  Atletas Kaunas - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:3 (0:2). G.Zimaila (Marijampole). 110.
Goals: 26 E.Girdvainis, 28 J.Gikas, 56 V.Kotusevas.
Booket: 12 V.Griskevicius (Atl); 13 A.Juodeikis (GV).
Sent Off: 13 S.Zelvys (Atl).
15.00  Polonija Vilnius - Alytis Alytus  3:2 (1:1). A.Kontvainas (Kaunas). 20.
Goals: 45 A.Zekonis, 59 A.Romasovas, 87 V.Zaboras; 41 K.Nepas, 90 S.Laibinis (Aly).
Booket: 21 A.Bulonas, 41 M.Rapalis, 64 V.Zaboras, 90 A.Zekonis (Pol).
15.30  LKKA ir Teledema Kaunas - Babrungas Plunge  5:1 (2:1). V.Kundrotas (Vilnius). 15.
Goals: 12 M.Juozaponis, 18 M.Juozaponis, 65 N.Bartkevicius, 77 D.Kurauskas, 90 Aurimas Kadziauskas; 41 N.Andrijauskas.
Missed pk 82 M.Juozaponis (LKKA).
Booket: 52 J.Abraitis (LKKA); 34 M.Bertasius, 81 A.Ragainis (Bab).
Sent Off: 76 J.Abraitis (LKKA).
16.00  Tauras ir Erra Taurage - Vilkmerge Ukmerge  1:0 (1:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 85.
Goal: 6 V.Dragunevicius.
Booket: 17 V.Dragunevicius, 24 S.Taroza, 42 L.Trakselis, 71 J.Mickunas, 77 D.Jokubaitis (Tau); 63 G.Komarovas (Vilk).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Kursiai Neringa  1:0 (1:0). E.Vencius (Vilnius). 50.
Goal: 29 P.Leimonas.
Booket: 18 L.Luksys, 90 M.Razinskas (Sud); 24 A.Jurkunas, 65 R.Griksas (Kur).
17.00  Utenis Utena - Lietava Jonava  1:3 (1:1). G.Monkus (Vilnius). 100.
Goals: 34 K.Vaskelis; 23 D.Urbelionis, 47 R.Nazarko, 73 V.Nutautas.
18.00  Kauno Jegeriai - FK Vilnius-2  0:0. A.Seskus (Palanga). 80.
Booket: 24 L.Pilibaitis, 38 M.Daunoravicius, 74 M.Zaliukas (KJ); 13 A.Zarnovskis, 49 P.O.Bakalag (Vil).
Sent Off: 36 A.Zarnovskis (Vil).
[Aug 14]
16.00  Rodovitas Klaipeda - Vetra-2 Vilnius  0:7 (0:4). G.Uldukis (Kupiskis). 25.
Goals: 8 R.Vezevicius, 21 A.Borovskij, 41 R.Vezevicius, 44 A.Vertelis, 63 A.Vertelis, 68 E.Mastianica, 78 A.Barinovas.
Booket: 48 A.Karinauskas (Rod).
Sent Off: 76 A.Karinauskas (Rod).
17.00  KFK Siauliai-2 - Kruoja Pakruojis  3:3 (1:1). K.Salasevicius (Alytus). 200.
Goals: 19 V.Viktoravicius, 53 V.Viktoravicius, 71 D.Kisla; 16 A.Steinas, 67 T.Nemanis, 86 T.Nemanis.
Booket: 66 E.Biecius, 71 D.Kisla, 78 D.Arlauskas, 89 Aurimas Garuckas (Sia); 27 M.Litvinas, 41 E.Rukstele, 80 R.Brusokas, 84 E.Stanikaitis (Kru).

Round 22

[Aug 18]
17.30  Kauno Jegeriai - Tauras ir Erra Taurage  1:0 (0:0). G.Monkus (Vilnius). 50.
Goal: 79 Z.Banys.
Booket: 20 N.Maciulis (KJ); 7 G.Sakalauskas (Tau).
17.30  Kursiai Neringa - FK Vilnius-2  2:1 (1:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 150.
Goals: 6 M.Simkus, 87 M.Stoukus; 81 A.Buinickis.
Missed pk 50 A.Anisimenko (Kur); 20 A.Buinickis (Vil).
Booket: 71 A.Briaunis, 80 S.Jokumaitis (Kur); 69 A.Jersovas (Vil).
Sent Off: 33 P.O.Bakalag, 76 A.Jersovas (Vil).
17.30  Babrungas Plunge - Vetra-2 Vilnius  2:1 (1:1). S.Atmanavicius (Klaipeda). 200.
Goals: 2 N.Andrijauskas, 46 M.Zagreckas; 14 I.Douglas.
Booket: 75 E.Eidintas, 87 A.Mickevicius (Bab); 55 I.Douglas (Vet).
18.00  Vilkmerge Ukmerge - Atletas Kaunas  0:2 (0:1). V.Kundrotas (Vilnius). 75.
Goals: 11 M.Normantas, 84 E.Buzas.
Booket: 12 M.Fridrikas (Atl).
18.00  Lietava Jonava - LKKA ir Teledema Kaunas  2:3 (0:1). G.Zimaila (Marijampole). 100.
Goals: 64 (pk) D.Urbelionis, 85 (pk) S.Cerniauskas; 5 M.Juozaponis, 53 D.Kurauskas, 90 A.Zilinskas.
Booket: 50 D.Urbelionis (Lie); 26 A.Kadziauskas (LKKA).
18.00  Polonija Vilnius - Utenis Utena  6:1 (3:1). A.Makarevicius (Kaunas). 25.
Goals: 13 A.Osipovitch, 26 V.Zaboras, 42 J.Dovksa, 49 V.Zaboras, 68 J.Dovksa, 71 N.Valskis; 41 (pk) N.Marciulevicius.
Sent Off: 26 T.Vaisnoraitis (Ute).
18.00  Rodovitas Klaipeda - KFK Siauliai-2  2:5 (0:1). E.Vencius (Vilnius). 40.
Goals: 69 (pk) M.Urnikis, 90 M.Urnikis; 40 (pk) E.Tucinskis, 49 D.Kisla, 55 V.Jemeljanovas, 60 (og) A.Pocius, 83 V.Viktoravicius.
Booket: 57 A.Pocius (Rod); 31 G.Arlauskis, 39 E.Tucinskis, 73 D.Strockis (Sia).
18.00  Kruoja Pakruojis - Suduva-2 Marijampole  3:2 (1:2). S.Dirda (Vilnius). 150.
Goals: 43 K.Zeniauskas, 47 A.Steinas, 59 A.Steinas; 20 A.Kerys, 25 P.Leimonas.
Booket: 17 E.Stanikaitis (Kru); 57 L.Luksys, 85 D.Stanaitis, 90 V.Sposato (Sud).
18.00  Alytis Alytus - Gelezinis Vilkas Vilnius  2:0 (0:0). V.Chileckis (Kaunas). 400.
Goals: 55 K.Nepas, 80 A.Veseljevas.
Booket: 53 S.Laibinis (Aly); 43 V.Borovskij, 85 D.Sidorovic, 85 K.Miglinas (GV).
Sent Off: 45 E.Girdvainis (GV).

Round 23

[Aug 21]
13.00  Vetra-2 Vilnius - Lietava Jonava  2:0 (2:0). S.Dirda (Kaunas). 65.
Goals: 13 D.Martisevskis, 16 A.Borovskij.
Booket: 31 I.Douglas (Vet).
14.00  Atletas Kaunas - Kauno Jegeriai  0:1 (0:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 50.
Goal: 12 E.Morozas.
Booket: 32 R.Valaitis, 40 D.Liutkus, 51 P.Vaikasas, 54 A.Juozaitis (Atl); 24 D.Grazys (KJ).
14.00  FK Vilnius-2 - Kruoja Pakruojis  3:2 (2:0). A.Kontvainas (Kaunas). 24.
Goals: 39 A.Buinickis, 41 A.Jedevic, 66 A.Buinickis; 85 A.Rimkunas, 90 A.Rimkunas.
Missed pk 47 T.Nemanis (Kru).
Booket: 73 E.Kuzmicius (Vil); 48 A.Lescinskas (Kru).
16.00  Babrungas Plunge - Rodovitas Klaipeda  7:1 (4:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 150.
Goals: 7 M.Zagreckas, 27 N.Andrijauskas, 37 M.Zagreckas, 45 A.Zutautas, 76 M.Zagreckas, 76 A.Zutautas, 84 A.Zutautas; 61 K.Reimaris.
Booket: 14 E.Eidintas (Bab); 70 M.Komovas (Rod).
16.00  Tauras ir Erra Taurage - Kursiai Neringa  0:0. S.Atmanavicius (Klaipeda). 100.
Booket: 26 A.Bendikas (Tau); 19 M.Simkus, 39 D.Gritkus, 65 A.Jurkunas (Kur).
16.00  Suduva-2 Marijampole - KFK Siauliai-2  4:0 (2:0). A.Makarevicius (Kaunas). 30.
Goals: 22 Vaidas Slavickas, 32 P.Leimonas, 54 A.Urbsys, 57 A.Kerys.
17.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Polonija Vilnius  1:2 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). 75.
Goals: 9 M.Juozaponis; 53 (og) M.Svedkauskas, 63 V.Baranovskis.
Booket: 35 E.Cerniauskas, 51 A.Snekutis (LKKA); 62 A.Bulonas (Pol).
Sent Off: 87 J.Abraitis (LKKA ir T)
17.00  Alytis Alytus - Vilkmerge Ukmerge  4:0 (2:0). G.Monkus (Vilnius). 400.
Goals: 30 K.Nepas, 34 K.Nepas, 49 A.Veseljevas, 73 (og) P.Stempkovskij.
Booket: 13 O.Kricun (Vilk).
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Utenis Utena  6:0 (2:0). G.Uldukis (Kupiskis). 30.
Goals: 11 R.Pranckevicius. 41 E.Zakaras, 50 A.Juodeikis, 63 A.Juodeikis, 81 E.Zakaras, 82 E.Zakaras.
Booket: 33 D.Sidorovic (GV); 59 J.Gulbinas, 90 N.Marciulevicius (Ute).

Round 24

[Aug 26]
16.00  FK Vilnius-2 - Suduva-2 Marijampole  1:2 (1:2). A.Makarevicius (Kaunas). 20.
Goals: 31 A.Jersovas; 20 P.Leimonas, 28 V.Afanasenko.
Booket: 27 V.Katsitadze (Vil); 55 D.Skrabulis (Sud).
17.30  Vetra-2 Vilnius - Polonija Vilnius  1:1 (0:1). V.Chileckis (Kaunas). 20.
Goals: 90 E.Blazys; 41 V.Zaboras.
Booket: 33 A.Vertelis, 37 E.Blazys (Vet); 5 M.Choruzijus, 48 A.Jakaitis, 57 J.Dovksa (Pol).
Sent Off: 67 M.Choruzij (uz 2-a geltona) (P)
17.30  Vilkmerge Ukmerge - Utenis Utena  0:2 (0:1). A.Sakavicius (Jonava). 45.
Goals: 6 M.Rimas, 56 K.Vaskelis.
Booket: 53 J.Gulbinas, 66 T.Vaisnoraitis, 90 K.Vaskelis (Ute).
Sent Off: 88 D.Klimasauskas (Vilk).
18.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - LKKA ir Teledema Kaunas  1:1 (1:0). G.Zimaila (Marijampole). 20.
Goals: 9 K.Janciauskas; 67 M.Juozaponis.
Booket: 36 J.Dijanovas, 58 E.Zakaras (GV); 37 A.Staponka, 72 J.Abraitis (LKKA).
18.00  Babrungas Plunge - KFK Siauliai-2  3:0 (1:0). A.Seskus (Palanga). 200.
Goals: 24 M.Zagreckas, 62 M.Balasanovas, 75 M.Balasanovas.
Booket: 8 D.Strockis, 18 E.Pselenskis, 45 M.Jackus (Sia).
[Aug 27]
14.00  Lietava Jonava - Rodovitas Klaipeda  7:0 (3:0). A.Kontvainas (Vilnius). 123.
Goals: 20 D.Sichranovas, 30 R.Fiodorovas, 35 M.Sauciunas, 48 R.Fiodorovas, 62 E.Babenskas, 65 E.Auglys, 81 (pk) S.Skorupskas.
Booket: 42 M.Regelskis (Lie); 45 A.Domarkas (Rod).
14.00  Atletas Kaunas - Kursiai Neringa  0:2 (0:1). V.Kundrotas (Vilnius). 75.
Goals: 15 M.Simkus, 62 R.Griksas.
Booket: 57 V.Griskevicius (Atl).
14.00  Tauras ir Erra Taurage - Kruoja Pakruojis  2:1 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 50.
Goals: 63 S.Taroza, 67 V.Dancenka; 28 K.Zeniauskas.
Booket: 41 L.Lekutis, 71 D.Simkus, 84 J.Mickunas (Tau); 39 A.Tumenas, 69 T.Nemanis, 74 A.Steinas (Kru).

Round 25

[Aug 29]
17.30  LKKA ir Teledema Kaunas - Vilkmerge Ukmerge  1:0 (1:0). G.Uldukis (Kupiskis). 50.
Goal: 44 E.Zilinskas.
Booket: 74 A.Veikutis (Vilk).
Sent Off: 90 A.Veikutis (Vilk).
[Aug 30]
17.00  Lietava Jonava - Babrungas Plunge  3:1 (2:0). S.Dirda (Vilnius). 100.
Goals: 23 L.Korsakas, 31 M.Sauciunas, 47 M.Sauciunas; 76 N.Andrijauskas.
Booket: 38 E.Eidintas, 80 G.Bakas (Bab).
17.00  Kursiai Neringa - Alytis Alytus  0:1 (0:1). A.Seskus (Palanga). 30.
Goal: 5 V.Miknevicius.
Booket: 59 D.Zadeikis (Kur); 74 S.Laibinis (Aly).
17.00  Rodovitas Klaipeda - Polonija Vilnius  0:8 (0:3). M.Jazbutis (Silute). 20.
Goals: 18 V.Baranovskis, 31 A.Romasovas, 33 A.Naumovas, 47 G.Kisel, 58 D.Zemeckis, 73 D.Zemeckis, 79 A.Miliskevicius, 86 A.Romasovas.
17.30  Kruoja Pakruojis - Atletas Kaunas  2:1 (1:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 100.
Goals: 44 A.Steinas, 90 A.Steinas; 22 V.Griskevicius.
Booket: 31 A.Sanajevas (Atl).
Sent Off: 65 A.Sanajevas (Atl).
17.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Vetra-2 Vilnius  3:2 (0:1). E.Vencius (Vilnius). 40.
Goals: 62 K.Miglinas, 65 J.Gikas, 85 V.Kotusevas; 17 (pk) D.Martisevskis, 76 A.Borovskis.
Missed pk 34 V.Kotusevas (GV).
Booket: 37 A.Juodeikis (GV); 55 M.Lukosevicius, 83 N.Sulcas, 90 E.Blazys (Vet).
17.30  Utenis Utena - Kauno Jegeriai  0:2 (0:1). G.Monkus (Vilnius). 70.
Goals: 29 M.Daunoravicius, 89 M.Daunoravicius.
Booket: 49 M.Valancius (KJ).
17.30  Tauras ir Erra Taurage - Suduva-2 Marijampole  1:1 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 100.
Goals: 59 S.Taroza; 13 J.Cordeiro.
Missed pk 16 A.Urbsys, 23 R.Glinskas (Sud).
Booket: 16 A.Dilys, 81 D.Jokubaitis (Tau); 73 R.Glinskas (Sud).
Sent Off: 90 D.Jokubaitis (Tau).
17.30  KFK Siauliai-2 - FK Vilnius-2  2:0 (2:0). D.Kancelskis (Siauliai). 50.
Goals: 8 G.Butavicius, 35 V.Viktoravicius.
Booket: 37 V.Katsitadze, 82 E.Kuzmicius (Vil).

Round 26

[Sep 04]
14.00  Kauno Jegeriai - LKKA ir Teledema Kaunas  4:1 (3:0). A.Kontvainas (Kaunas). 46.
Goals: 9 A.Velicka, 37 Z.Banys, 44 A.Velicka, 56 M.Daunoravicius; 71 A.Staponka.
Booket: 81 D.Grazys (KJ); 33 M.Juozaponis, 82 A.Kadziauskas (LKKA).
14.30  Polonija Vilnius - Babrungas Plunge 2:0 (0:0). A.Makarevicius (Kaunas). 30.
Goals: 53 A.Naumovas, 87 D.Zemeckis.
Booket: 62 A.Kilikevicius (Pol).
15.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Rodovitas Klaipeda  7:1 (4:1). K.Salasevicius (Alytus). 60.
Goals: 15 E.Girdvainis, 21 A.Juodeikis, 35 E.Girdvainis, 41 A.Juodeikis, 59 E.Zakaras, 68 E.Girdvainis, 85 T.Augulis; 28 A.Konovalovas.
Booket: 63 E.Girdvainis (GV); 73 A.Konovalovas (Rod).
15.00  Utenis Utena - Kursiai Neringa 0:7 (0:3). A.Tvarijonaite (Kaunas). 100.
Goals: 21 M.Simkus, 32 M.Simkus, 41 D.Zadeikis, 56 D.Zadeikis, 60 A.Anisimenko, 74 V.Jefimovas, 76 A.Kalcevskis.
Booket: 30 M.Rimas, 60 S.Kijanskas, 67 D.Braziulis (Ute); 33 P.Kaktavicius, 35 O.Slepenokas (Kur).
Sent Off: 85 D.Braziulis (Ute).
16.00  KFK Siauliai-2 - Lietava Jonava  2:0 (0:0). V.Grigaravicius (Klaipeda). 80.
Goals: 64 A.Oriolas, 90 M.Kuklys.
Booket: 67 M.Jackus, 89 G.Arlauskis (Sia); 84 V.Nutautas (Lie).
16.00  Alytis Alytus - Kruoja Pakruojis  3:0 (1:0). A.Sakavicius (Jonava). 640.
Goals: 42 K.Nepas, 55 (pk) A.Veseljevas, 90 P.Sakalis.
Booket: 14 A.Veseljevas (Aly); 80 K.Zeniauskas (Kru).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Atletas Kaunas  2:1 (0:1). E.Vencius (Vilnius). 120.
Goals: 66 J.Cordeiro, 72 R.Glinskas; 8 P.Smaryginas.
Booket: 31 M.Razinskas, 45 A.Urbsys (Sud); 44 V.Jemeljanovas, 68 L.Ostreika (Atl).
17.00  FK Vilnius-2 - Tauras ir Erra Taurage  3:0 (2:0). G.Uldukis (Kupiskis). 100.
Goals: 11 A.Buinickis, 40 A.Buinickis, 90 Aleksandr Ivanov.
Booket: 26 M.Stanaitis, 31 T.Buzas, 61 A.Zarnovskis (Vil); 24 M.Segzda, 58 J.Mickunas (Tau).
Sent Off: 63 M.Stanaitis (Vil); 79 J.Mickunas (Tau).
[Sep 07]
15.00  Vetra-2 Vilnius - Vilkmerge Ukmerge 3:0 (1:0). G.Zimaila (Marijampole). 20.
Goals: 30 A.Vertelis, 58 R.Vezevicius, 82 D.Martisevskis.
Booket: 72 E.Ratiukas (Vilk).

from Round 17

[Sep 07]
16.00  Lietava Jonava - FK Vilnius-2  2:1 (2:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 100.
Goals: 16 R.Buivydas, 30 (pk) E.Babenskas; 50 A.Jersovas.
Booket: 43 D.Sichranovas, 47 R.Sulinskas, 90 V.Cesnovicius (Lie); 88 M.Zukovskis (Vil).

from Round 20

[Sep 07]
16.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Rodovitas Klaipeda  4:0 (2:0). G.Monkus (Vilnius). 55.
Goals: 8 D.Kurauskas, 28 A.Jefisevas, 83 N.Bartkevicius, 87 E.Akrimas.
Booket: 27 D.Zitkus (Rod).

Round 27

[Sep 10]
13.00  Vilkmerge Ukmerge - Rodovitas Klaipeda  6:1 (1:1). S.Dirda (Kaunas). 75.
Goals: 29 T.Statkevicius, 50 E.Zagurskas, 59 M.Papsys, 75 G.Komarovas, 77 M.Papsys, 83 (pk) T.Eliosius; 17 A.Lukosius.
Booket: 52 P.Krasnovskis (Vilk); 52 K.Reimaris (Rod).
14.00  Babrungas Plunge - Gelezinis Vilkas Vilnius  0:3 (0:1). V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Goals: 20 K.Miglinas, 69 E.Girdvainis, 90 E.Girdvainis.
Booket: 84 A.Mickevicius (Bab); 19 R.Pranckevicius, 40 E.Zakaras, 76 V.Zadneprovskis (GV).
[Sep 11]
13.00  Kauno Jegeriai - Vetra-2 Vilnius  0:2 (0:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 50.
Goals: 70 M.Lukosevicius, 75 M.Lukosevicius.
Booket: 60 Z.Banys, 63 D.Grazys, 71 V.Petrenko (KJ); 84 M.Lukosevicius, 85 R.Juska (Vet).
15.00  Kursiai Neringa - LKKA ir Teledema Kaunas  2:1 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 50.
Goals: 75 M.Simkus, 87 M.Stoukus; 27 L.Savastas.
Booket: 58 J.Bitaris (Kur); 43 M.Juozaponis, 66 E.Cerniauskas (LKKA).
15.00  Polonija Vilnius - Lietava Jonava  0:1 (0:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goal: 75 R.Fiodorovas.
Booket: 3 R.Fiodorovas, 65 D.Sichranovas (Lie).
16.00  Tauras ir Erra Taurage - KFK Siauliai-2  1:1 (1:0). A.Seskus (Palanga). 100.
Goals: 13 S.Taroza; 63 M.Kuklys.
Booket: 69 L.Trakselis, 89 M.Dedura (Tau); 75 D.Kisla, 82 M.Kuklys, 87 D.Strockis (Sia).
16.00  Suduva-2 Marijampole - Alytis Alytus  2:2 (1:0). A.Makarevicius (Kaunas). 150.
Goals: 34 V.Afanasenko, 60 Vaidas Slavickas; 64 K.Nepas, 65 S.Laibinis.
16.30  Atletas Kaunas - FK Vilnius-2  3:0 (0:0). G.Zimaila (Marijampole). 80.
Goals: 65 A.Sanajevas, 84 (og) V.Virsilo, 87 P.Smaryginas.
Booket: 54 A.Juozaitis (Atl); 49 D.Artiomovas, 67 M.Stanaitis (Vil).

Round 28

[Sep 14]
17.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Kruoja Pakruojis  1:2 (1:1). A.Jakubovskis (Vilnius). 140.
Goals: 38 A.Staponka); 26 A.Steinas, 88 A.Steinas.
Booket: 57 A.Steinas, 81 R.Brusokas (Kru).
[Sep 17]
14.00  Tauras ir Erra Taurage - Atletas Kaunas  2:1 (1:1). S.Atmanavicius (Klaipeda). 100.
Goals: 29 V.Dancenko, 63 (pk) S.Taroza; 44 (pk) A.Sanajevas.
Booket: 45 V.Jemeljanovas, 62 R.Valaitis (Atl).
Sent Off: 88 R.Valaitis (Atl), 88 K.Brickus (Atl coach).
14.00  Gelezinis Vilkas Vilnius - Lietava Jonava  2:2 (0:1). S.Dirda (Kaunas). 100.
Goals: 55 S.Melnikovas, 85 E.Girdvainis; 45 P.Vizbaras, 90 V.Cesnovicius.
Booket: 25 E.Gikas, 30 E.Girdvainis (GV); 40 D.Kontautas, 84 V.Nutautas (Lie).
14.00  Vilkmerge Ukmerge - Babrungas Plunge  0:2 (0:1). G.Mazeika (Kaunas). 110.
Goals: 40 M.Zagreckas, 90 M.Zagreckas.
Booket: 38 J.Knispelis, 43 K.Petkus, 90 D.Augustinavicius (Bab).
Sent Off: 68 D.Klimasauskas (Vilk).
[Sep 18]
15.00  KFK Siauliai-2 - Polonija Vilnius  1:3 (0:3). A.Seskus (Palanga). 100.
Goals: 87 G.Siciunas; 18 A.Romasovas, 26 V.Baranovskij, 31 A.Kilikevicius (Pol).
Missed pk 39 M.Kuklys (Sia).
Booket: 68 A.Sidlauskas, 84 R.Packajevas (Sia); 40 V.Zaboras (Pol).
15.00  Kursiai Neringa - Vetra-2 Vilnius  0:4 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 46.
Goals: 40 A.Vertelis, 47 R.Vezevicius, 77 A.Vertelis, 82 D.Martisevskis.
Booket: 81 A.Kalcevskis, 83 P.Kaktavicius (Kur); 27 D.Martisevskis, 78 A.Vertelis (Vet).
16.00  Utenis Utena - Suduva-2 Marijampole  1:2 (0:1). G.Uldukis (Kupiskis). 100.
Goals: 50 T.Keraitis; 32 G.Zimaila, 89 A.Urbsys.
Booket: 52 T.Keraitis (Ute); 59 R.Glinskas, 64 A.Kerys, 74 M.Razinskas, 82 P.Leimonas (Sud).
[Sep 19]
16.00  Kauno Jegeriai - Rodovitas Klaipeda 6:0 (2:0). V.Chileckis (Kaunas). 55.
Goals: 1 E.Marozas, 23 E.Marozas, 54 E.Marozas, 55 M.Varanauskas, 74 E.Marozas, 78 (pk) E.Marozas.
Booket: 30 K.Palaima, 65 M.Daunoravicius (KJ); 33 A.Konovalovas, 68 A.Miltenis (Rod).
[Sep 20]
16.00  Alytis Alytus - FK Vilnius-2  4:0 (2:0). A.Sakavicius (Jonava). 340.
Goals: 2 S.Laibinis, 43 K.Nepas, 78 A.Veseljevas, 88 K.Nepas.
Booket: 50 M.Birzinis (Aly); 48 A.Mininkovas (Vil).

from Round 19

[Sep 21]
16.00  Vetra-2 Vilnius - LKKA ir Teledema Kaunas  1:0 (0:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goal: 71 A.Vertelis.
Booket: 28 A.Vertelis, 86 R.Vezevicius (Vet); 57 A.Staponka, 81 J.Gasiunas (LKKA).
Sent Off: 58 A.Staponka (LKKA).

Round 29

[Sep 24]
13.00  Alytis Alytus - Tauras ir Erra Taurage  9:0 (3:0). V.Kundrotas (Vilnius). 450.
Goals: 3 (pk) A.Veseljevas, 34 S.Laibinis, 37 K.Nepas, 56 K.Nepas, 57 K.Nepas, 70 K.Nepas, 74 M.Atmanavicius, 77 K.Nepas, 88 P.Sakalis.
Missed pk 86 K.Nepas (Aly).
Booket: 40 A.Veseljevas, 44 R.Padegimas (Aly); 32 G.Sakalauskas (Tau).
Sent Off: 64 E.Valaitis (Aly); 64 G.Sakalauskas (Tau).
13.00  Rodovitas Klaipeda - Kursiai Neringa  2:5 (1:1). V.Grigaravicius (Klaipeda). 45.
Goals: 34 K.Simonavicius, 50 M.Komovas; 36 A.Anisimenka, 60 U.Slepenokas, 70 J.Mockus, 88 D.Zadeikis, 90 A.Anisimenka.
Booket: 61 S.Mikalajunas, 73 D.Zickus (Rod); 75 P.Kaktavicius (Kur).
[Sep 25]
13.00  Polonija Vilnius - Gelezinis Vilkas Vilnius  5:2 (4:1). G.Monkus (Vilnius). 30.
Goals: 22 V.Zaboras, 29 V.Baranovskis, 30 V.Zaboras, 44 J.Dovksa, 85 G.Sidorovas; 45 J.Gikas, 90 S.Melnikovas.
Booket: 54 R.Pranckevicius (GV).
14.00  Atletas Kaunas - KFK Siauliai-2  0:0. A.Sakavicius (Jonava). 55.
Booket: 65 A.Garska, 82 P.Smaryginas (Atl); 75 M.Jackus, 80 M.Kuklys, 85 D.Arlauskis (Sud).
15.00  Suduva-2 Marijampole - LKKA ir Teledema Kaunas  1:4 (0:2). A.Movsesjanas (Joniskis). 100.
Goals: 88 A.Urbsys; 19 (pk) E.Cerniauskas, 32 A.Jefisevas, 50 E.Zilinskas, 57 A.Kadziauskas.
Booket: 26 V.Adomaitis (Sud).
Sent Off: 18 L.Luksys, 43 D.Skrabulis (Sud); 43 M.Juozaponis (LKKA).
15.00  Babrungas Plunge - Kauno Jegeriai  0:6 (0:5). A.Rubys (Telsiai). 100.
Goals: 1 M.Daunoravicius, 9 E.Marozas, 22 E.Marozas, 36 (og) G.Bakas, 38 N.Maciulis, 79 E.Marozas.
15.30  Vetra-2 Vilnius - Kruoja Pakruojis  0:0. A.Kontvainas (Kaunas). 50.
Booket: 25 N.Sulcas (Vet).
16.00  FK Vilnius-2 - Utenis Utena  3:1 (1:0). S.Dirda (Kaunas). 50.
Goals: 2 N.Astrauskas, 67 K.Sakauskas, 86 K.Sakauskas; 76 J.Gulbinas.
Missed pk 36 N.Marciulevicius (Ute).
Booket: 22 V.Virsila (Vil); 16 T.Karvelis (Ute).

from Round 27

[Sep 28]
16.00  Kruoja Pakruojis - Utenis Utena  0:1 (0:1). V.Vasiliauskas (Telsiai). 100.
Goals: 15 N.Marciulevicius.
Booket: 3 A.Steinas, 14 A.Rukstele (Kru); 55 S.Kijanskas, 61 N.Marciulevicius (Ute).

Round 30

[Oct 01]
13.00  Kruoja Pakruojis - Rodovitas Klaipeda  3:1 (1:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 100.
Goals: 31 R.Timinskas, 64 R.Timinskas, 88 R.Brusokas; 13 M.Komovas.
Booket: 75 R.Timinskas (Kru); 62 K.Simonavicius, 67 S.Mikalajunas, 75 M.Galminas (Rod).
13.00  Atletas Kaunas - Alytis Alytus  0:2 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 50.
Goals: 33 A.Veseljevas, 89 A.Veseljevas.
Booket: 54 V.Jemeljanovas, 75 A.Juozaitis (Atl); 43 M.Birzinis, 90 A.Kadziauskas (Aly).
13.00  Tauras ir Erra Taurage - Utenis Utena  2:3 (1:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 100.
Goals: 11 S.Taroza, 87 G.Kozikas; 28 T.Karvelis, 51 N.Marciulevicius, 72 S.Kijanskas.
Booket: 57 S.Taroza, 78 D.Simkus, 89 D.Stazys (Tau); 23 T.Karvelis, 25 T.Vaisnoraitis, 80 S.Kijanskas (Ute).
[Oct 02]
13.00  LKKA ir Teledema Kaunas - FK Vilnius-2  2:0 (0:0). G.Uldukis (Kupiskis). 30.
Goals: 89 (pk) E.Cerniauskas, 90 S.Terleckis.
Booket: 5 A.Zarnovskis, 10 M.Stanaitis (Vil).
15.00  Babrungas Plunge - Kursiai Neringa  2:2 (1:1). G.Mazeika (Kaunas). 210.
Goals: 39 K.Petkus, 54 M.Bertasius; 33 M.Simkus, 53 A.Anisimenka.
Booket: 56 O.Slepenokas (Kur).
15.00  Suduva-2 Marijampole - Vetra-2 Vilnius  2:1 (1:1). A.Kontvainas (Kaunas). 55.
Goals: 35 V.Slavickas, 83 V.Slavickas; 45 R.Vezevicius.
Booket: 51 V.Slavickas, 57 D.Stanaitis (Sud).
15.00  KFK Siauliai-2 - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:0 (0:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 50.
Goal: 83 D.Strockis.
Booket: 28 D.Strockis, 31 E.Pselenskis (Sia); 68 J.Dijanovas (GV).
15.30  Lietava Jonava - Kauno Jegeriai  1:2 (0:1). G.Monkus (Vilnius). 150.
Goals: 90 R.Fiodorovas; 31 E.Marozas, 89 E.Sirius.
Booket: 79 D.Sichranovas (Lie); 55 D.Dobilas, 80 D.Grazys, 85 Z.Banys (KJ).

from Round 29

[Oct 05]
15.30  Lietava Jonava - Vilkmerge Ukmerge  4:0 (1:0). V.Kazlauskas (Kaunas). 50.
Goals: 25 P.Vizbaras, 57 E.Babenskas, 70 E.Babenskas, 84 V.Nutautas.
Booket: 51 R.Nazarko (Lie).

Round 31

[Oct 08]
15.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Tauras ir Erra Taurage  3:2 (0:1). A.Movsesjanas (Joniskis). 200.
Goals: 58 M.Juozaponis, 68 A.Kadziauskas, 80 S.Terleckis; 1 (og) A.Mockus, 48 S.Taroza.
Booket: 10 A.Staponka (LKKA); 28 K.Vencas, 65 D.Jokubaitis (Tau).
[Oct 09]
13.00  FK Vilnius-2 - Vetra-2 Vilnius  0:2 (0:1). P.Malzinskas (Vilnius). 122.
Goals: 2 A.Douglas, 83 A.Douglas.
Booket: 55 P.O.Bakalag (Vil).
Sent Off: 88 A.Borovskij (Vet).
13.00  Kauno Jegeriai - Polonija Vilnius  1:2 (0:1). A.Sakavicius (Jonava). 45.
Goals: 85 E.Marozas; 30 K.Jasaitis, 62 V.Baranovskis.
Booket: 30 V.Sulkevicius, 80 D.Grazys (KJ).
15.00  Kursiai Neringa - Lietava Jonava  0:3 (0:1). A.Zuta (Klaipeda). 50.
Goals: 24 R.Fiodorovas, 53 E.Babenskas, 90 S.Cerniauskas.
Booket: 70 J.Bitaris (Kur).
15.00  Utenis Utena - Atletas Kaunas  1:0 (1:0). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goal: 45 (pk) M.Rimas.
Booket: 55 T.Karvelis (Ute); 56 S.Steponavicius, 58 A.Juozaitis (Atl).
15.00  Alytis Alytus - KFK Siauliai-2  3:1 (2:1). A.Tvarijonaite (Kaunas). 350.
Goals: 38 V.Miknevicius, 42 R.Adzgauskas, 85 K.Nepas; 23 (pk) G.Butavicius.
Booket: 27K.Nepas (Aly); 14 G.Jedzevicius, 41 M.Jackus, 53 E.Biecius (Sia).
Sent Off: 84 M.Jackus (Sia).
15.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Vilkmerge Ukmerge  0:1 (0:0). K.Salasevicius (Alytus). 50.
Goal: 52 J.Morozas.
Missed pk 61 G.Stupakas (GV).
Booket: 23 V.Zadneprovskis, 79 E.Zakaras (GV); 84 P.Stempkovskis (Vlk).
[Oct 10]
15.00  Rodovitas Klaipeda - Suduva-2 Marijampole  0:2 (0:1). A.Kancleris (Klaipeda). 20.
Goals: 44 V.Slavickas, 89 A.Urbsys.
Booket: 45 A.Pocius, 85 D.Zickus, 90 S.Palcikas (Rod); 51 V.Slavickas (Sud).

Round 32

[Oct 15]
13.00  Kruoja Pakruojis - Lietava Jonava  4:0 (0:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 100.
Goals: 53 (pk) K.Zeniauskas, 61 K.Zeniauskas, 63 M.Litvinas, 73 M.Urbonavicius.
Booket: 26 A.Tumenas, 32 A.Lescinskas (Kru); 26 R.Fiodorovas (Lie).
[Oct 16]
12.00  Atletas Kaunas - LKKA ir Teledema Kaunas  0:1 (0:0). S.Dirda (Kaunas). 55.
Goal: 85 A.Snekutis.
Booket: 87 M.Fridrikas (Atl).
13.00  FK Vilnius-2 - Rodovitas Klaipeda  3:0. G.Monkus (Klaipeda). 30. w/o game.
14.30  Vetra-2 Vilnius - Tauras ir Erra Taurage  5:2 (3:0). A.Sakavicius (Jonava). 40.
Goals: 33 G.Rimkus, 40 R.Vezevicius, 42 M.Lukosevicius, 56 R.Vezevicius, 70 L.Kochanauskas; 61 M.Miliauskis, 75 M.Miliauskis.
Booket: 90 S.Selilo (Vet); 37 M.Segzda, 81 J.Mickunas (Tau).
14.30  Utenis Utena - Alytis Alytus  0:3 (0:2). A.Makarevicius (Kaunas). 50.
Goals: 4 A.Miniauskas, 10 V.Miknevicius, 50 S.Laibinis.
Booket: 15 D.Braziulis, 55 T.Vaisnoraitis (Ute).
14.30  Vilkmerge Ukmerge - KFK Siauliai-2  1:1 (0:0). V.Kundrotas (Vilnius). 59.
Goals: 79 D.Matulevicius; 56 P.Sidlauskas.
14.30  Suduva-2 Marijampole - Babrungas Plunge  0:0. A.Tvarijonaite (Kaunas). 60.
15.00  Kauno Jegeriai - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:1 (1:0). E.Gaigalas (Klaipeda). 30.
Goals: 43 M.Daunoravicius; 69 V.Borovskis.
Booket: 56 M.Valancius, 72 A.Mancas, 80 M.Varanauskas (KJ); 45 J.Gikas, 58 A.Juodeikis (GV).
Sent Off: 28 R.Rudzevicius (coach, KJ).
15.00  Polonija Vilnius - Kursiai Neringa  1:1 (0:1). G.Zimaila (Marijampole). 50.
Goals: 81 A.Miliskevicius; 32 A.Anisimenka.
Booket: 35 V.Baranovskis, 89 M.Rapalis (Pol); 56 A.Piekus (Kur).

Round 33

[Oct 23]
13.00  LKKA ir Teledema Kaunas - Alytis Alytus  1:1 (0:0). E.Vencius (Vilnius). 130.
Goals: 76 A.Staponka; 87 V.Miknevicius.
Booket: 41 E.Zilinskas, 52 A.Staponka, 71 J.Abraitis (LKKA); 44 N.Devetinas, 68 V.Miknevicius, 77 K.Nepas (Aly).
Sent Off: 90 K.Nepas (Aly).
14.00  Rodovitas Klaipeda - Tauras ir Erra Taurage  3:6 (1:3). A.Seskus (Palanga). 30.
Goals: 14 A.konovalovas, 73 A.Konovalovas, 76 (pk) A.Konovalovas; 25 D.Jokubaitis, 30 S.Taroza, 34 S.Taroza, 54 S.Taroza, 56 G.Kozikas, 70 G.Kozikas.
Missed pk 8 S.Mikalajunas (Rod).
Booket: 64 D.Montvidas (Rod); 48 L.Lekutis (Tau).
14.00  Kursiai Neringa - Gelezinis Vilkas Vilnius  1:2 (0:1). A.Kancleris (Klaipedas). 25.
Goals: 69 M.Stoukus; 39 K.Miglinas, 50 J.Gikas.
Booket: 15 S.Jokumaitis, 65 A.Jurkunas, 79 D.Zadeikis (Kur); 23 D.Sidorovicius (GV).
Sent Off: 73 A.Jurkunas (Kur).
14.00  Vilkmerge Ukmerge - Kauno Jegeriai  0:3 (0:0). G.Monkus (Vilnius). 30.
Goals: 57 Z.Banys, 80 M.Baguzis, 90 D.Kunevicius.
Booket: 36 D.Kricunas, 52 D.Migunovas, 70 E.Zagurskas (Vlk); 74 A.Mancas (KJ).
14.00  Babrungas Plunge - FK Vilnius-2  0:0. V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Booket: 57 J.Knispelis (Bab); 53 P.O.Bakalag (Vil).
14.00  KFK Siauliai-2 - Utenis Utena  5:2 (2:0). S.Atmanavicius (Klaipeda). 30.
Goals: 15 A.Sidlauskas, 44 E.Gerulskis, 58 (pk) E.Pselenskis, 65 E.Pselenskis, 67 D.Strockis; 54 (pk) M.Rimas, 81 N.Marciulevicius.
Booket: 24 A.Sidlauskas, 51 D.Arlauskis, 85 D.Rukas (Sia); 21 T.Vaisnoraitis, 85 T.Karvelis (Ute).
14.00  Lietava Jonava - Suduva-2 Marijampole  0:3 (0:1). V.Kundrotas (Vilnius). 80.
Goals: 30 S.Butkus, 64 V.Slavickas, 86 V.Slavickas.
14.00  Kruoja Pakruojis - Polonija Vilnius  2:1 (0:0). A.Movsesjanas (Joniskis). 80.
Goals: 74 (pk) T.Nemanis, 81 T.Nemanis; 84 G.Sidorovas.
Missed pk 18 R.Stonkus (Pol).
Booket: 45 K.Zeniauskas (Kru); 77 J.Dovksa (Pol).
15.00  Atletas Kaunas - Vetra-2 Vilnius  0:0. K.Salasevicius (Alytus). 50.
Booket: 57 P.Smaryginas, 64 P.Vaikasas (Atl); 66 G.Rimkus (Vet).
Sent Off: 44 A.Juozaitis (Atl); 6 A.Barinovas (Vet).

from Round 24

[Oct 27]
15.00  Kauno Jegeriai - Alytis Alytus  0:1 (0:1). P.Malzinskas (Vilnius). 193.
Goal: 23 A.Veseljevas.
Booket: 88 A.Rimkevicius (KJ); 85 R.Padegimas (Aly).

Round 34

[Oct 29]
13.30  KFK Siauliai-2 - Kauno Jegeriai  1:0 (1:0). K.Salasevicius (Alytus). 20.
Goal: 32 (pk) A.Atigbiolaye.
Booket: 36 D.Kisla (Sia); 45 Z.Banys, 82 E.Sirius (KJ).
13.30  Kursiai Neringa - Vilkmerge Ukmerge  3:0 (0:0). A.Seskus (Palanga). 15.
Goals: 64 A.Anisimenka, 85 A.Anisimenka, 90 M.Stoukus.
Booket: 25 A.Anisimenka, 57 O.Slepenokas, 63 A.Kalcevskis, 87 A.Piekus (Kur); 77 J.Morozas (Vlk).
Sent Off: 79 J.Morozas (Vlk).
13.30  Suduva-2 Marijampole - Polonija Vilnius  0:4 (0:3). A.Makarevicius (Kaunas). 250.
Goals: 12 A.Romasovas, 15 A.Romasovas, 29 A.Romasovas, 69 G.Sidorovas.
13.30  FK Vilnius-2 - Lietava Jonava  0:2 (0:2). G.Uldukis (Kupiskis). 30.
Goals: 10 D.Urbelionis, 14 E.Auglys.
Booket: 41 N.Pupkinas, 74 T.Buzas (Vil); 72 L.Korsakas (Lie).
13.30  Alytis Alytus - Vetra-2 Vilnius  2:0 (1:0). G.Zimaila (Marijampole). 300.
Goals: 33 S.Laibinis, 51 K.Nepas.
Booket: 39 K.Nepas (Aly).
13.30  Gelezinis Vilkas Vilnius - Kruoja Pakruojis  1:1 (0:1). V.Grigaravicius (Klaipeda). 100.
Goals: 9 A.Kriukas; 88 (pk) R.Pranckevicius.
Booket: 55 J.Gikas (GV); 57 E.Stanikaitis, 82 R.Brusokas (Kru).
13.30  Tauras ir Erra Taurage - Babrungas Plunge  1:4 (0:1). E.Gaigalas (Klaipeda). 110.
Goals: 50 S.Taroza; 21 M.Zgreckas, 69 M.Zagreckas, 72 L.Petkevicius, 82 M.Zagreckas.
Booket: 13 V.Dancenka, 69 S.Taroza, 74 A.Bendikas, 88 A.Trakselis (Tau); 13 N.Andrijauskas (Bab).
13.30  Atletas Kaunas - Rodovitas Klaipeda  9:0 (2:0). A.Kontvainas (Kaunas). 49.
Goals: 33 V.Griskevicius, 37 (pk) A.Sanajevas, 53 A.Sanajevas, 54 S.Zelvys, 57 S.Zelvys, 61 A.Sanajevas, 63 R.Valaitis, 67 M.Normontas, 73 M.Sirvidas.
13.30  Utenis Utena - LKKA ir Teledema Kaunas  7:1 (3:0). V.Kundrotas (Vilnius). 40.
Goals: 4 D.Braziulis, 10 D.Braziulis, 38 T.Karvelis, 61 N.Marciulevicius, 65 E.Degutis, 70 N.Marciulevicius, 72 T.Karvelis; 72 E.Akrimas.
Booket: 10 D.Braziulis (Ute).


Created 2005-04-11. Corrected 2005-11-06
Created by Almantas 'Almis' Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 2005 Almis. All rights reserved.