FK EKRANAS FRIENDLY GAMES FROM 1995


1995

01.18
EKRANAS PANEVEZYS - SAKALAS SIAULIAI  0:2 (0:0). R.Tavoras (S). g. 50 D.Bicka, 65 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 E.Liubauskas), Z.Rimsa, K.Aleksandravicius, D.Luksys, R.Petrukaitis (70 D.Gleveckas), L.Niurka (46 A.Jakeliunas), A.Zelvys (46 A.Vekerotas), A.Marcinkevicius (70 Z.Cenys), T.Nemanis (46 K.Zeniauskas), M.Cepas (75 V.Kokanauskas), A.Banevicius.

01.21 Vilnius
PANERYS VILNIUS - EKRANAS PANEVEZYS  0:2 (0:0). g. 65 A.Banevicius, 85 M.Cepas.
EKR: E.Liubauskas (46 A.Skrupskis), Z.Rimsa, K.Aleksandravicius (55 A.Jakeliunas), D.Luksys, R.Petrukaitis, L.Niurka, A.Marcinkevicius (55 Z.Cenys), T.Nemanis (46 K.Zeniauskas), A.Vekerotas, M.Cepas, A.Banevicius.

01.21 Vilnius
PANERYS-2 VILNIUS - EKRANAS-2 PANEVEZYS  2:0 (1:0). g. ?, ?. Sent Off 85 A.Zelvys (Ekr).
EKR: R.Ceginskas, D.Gleveckas (46 T.Nemanis), A.Jakeliunas, V.Varnas, V.Sundejevas, K.Mordasas, A.Zelvys, Gaurys, V.Kokanauskas, K.Zeniauskas, Z.Cenys (46 Vainauskas).

01.26
EKRANAS-2 PANEVEZYS - ALSA VILNIUS  1:0 (0:0). Draugyste. g. 80 A.Vekerotas.
EKR: R.Ceginskas, Z.Rimsa, D.Gleveckas, D.Kavaliauskas, V.Varnas (75 Ernestas), V.Sundejevas, A.Vekerotas, Voveris (46 Vainauskas), K.Zeniauskas, A.Fomenka, A.Marcinkevicius.

02.07 Vilnius
ZALGIRIS VILNIUS - EKRANAS PANEVEZYS  1:2 (0:0). A.Dubinskas (V). g. 75 D.Vencevicius; 60 A.Banevicius, 65 A.Jakeliunas.
EKR: E.Liubauskas, A.Klimavicius (46 Z.Rimsa), A.Jakeliunas, D.Luksys, R.Petrukaitis, L.Niurka (70 D.Gleveckas), A.Zelvys, T.Nemanis (70 K.Zeniauskas), A.Vekerotas, A.Marcinkevicius (46 Z.Cenys), M.Cepas (60 A.Fomenka), A.Banevicius.

02.10 Nese Cup
EKRANAS PANEVEZYS - BANGA GARGZDAI  3:1 (3:0). V.Kazlauskas (K). g. 9 (pk) A.Banevicius, 40 D.Luksys, 44 A.Banevicius; 70 Martinaitis.
EKR: E.Liubauskas (46 R.Ceginskas), Z.Rimsa, A.Jakeliunas, R.Petrukaitis (46 D.Gleveckas), K.Aleksandravicius (72 T.Nemanis), L.Niurka (65 A.Vekerotas), A.Zelvys, D.Luksys (65 K.Zeniauskas), A.Marcinkevicius (46 Z.Cenys), M.Cepas (46 A.Fomenka), A.Banevicius.

02.12 Nese Cup
EKRANAS PANEVEZYS - LOKOMOTYVAS VILNIUS  2:0 (1:0). R.Elsneris (A). g. 42 A.Fomenka, 61 (pk) D.Luksys. Missed pk 81 A.Jakeliunas.
EKR: E.Liubauskas (70 R.Ceginskas), Z.Rimsa, A.Jakeliunas, D.Gleveckas, K.Aleksandravicius, L.Niurka (70 T.Nemanis), A.Vekerotas, D.Luksys (70 K.Zeniauskas), A.Marcinkevicius (55 Z.Cenys), A.Fomenka, A.Banevicius (46 M.Cepas).

02.14 Nese Cup
EKRANAS PANEVEZYS - ARAS KLAIPEDA  0:1 (0:0). V.Kazlauskas (K). g. 56 Safonovas.
EKR: E.Liubauskas, A.Klimavicius, A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius, L.Niurka (70 Z.Cenys), A.Zelvys, A.Vekerotas, D.Luksys, M.Cepas (46 A.Fomenka), A.Banevicius.

02.16 Nese Cup
EKRANAS PANEVEZYS - SIAULIAI-SAKALAS  0:2 (0:1). A.Dubinskas (V). g. 38 E.Trinkunas, 70 (pk) R.Pocius. Missed pk 42 A.Banevicius.
EKR: E.Liubauskas, Z.Rimsa, A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius, A.Vekerotas (75 L.Niurka), A.Zelvys, D.Luksys (85 K.Zeniauskas), A.Marcinkevicius (85 Z.Cenys), M.Cepas, A.Banevicius (46 A.Fomenka).

02.18 Nese Cup 5-6 pl.
EKRANAS PANEVEZYS - SIRIJUS KLAIPEDA  1:0 (1:0). S.Stankunas (M). g. 40 A.Fomenka.
EKR: R.Ceginskas, Z.Rimsa, D.Gleveckas (46 K.Zeniauskas), R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius, L.Niurka, A.Zelvys, T.Nemanis, Z.Cenys (80 A.Marcinkevicius), A.Banevicius (46 M.Cepas), A.Fomenka.

03.02 Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - HIM VITEBSK  3:2 (2:1). g. 4 A.Banevicius, 35 M.Cepas, 57 Z.Rimsa; 11 ?, 78 (pk) ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Rimsa, A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius (65 D.Gleveckas), L.Niurka, A.Zelvys, A.Marcinkevicius, D.Luksys, A.Banevicius, M.Cepas (75 A.Fomenka).

03.03 Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - VAIROGS REZEKNE  1:0 (0:0). g. 90 A.Fomenka.
EKR: E.Liubauskas (46 R.Ceginskas), Z.Rimsa, A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, L.Niurka, A.Zelvys, T.Nemanis (46 K.Zeniauskas), Z.Cenys (75 D.Luksys), A.Banevicius (65 A.Marcinkevicius), A.Fomenka.

03.04 Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - VILAN-D DAUGAVPILS  0:0.
EKR: E.Liubauskas, Z.Rimsa, A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius (40 D.Gleveckas), L.Niurka (60 A.Vekerotas), A.Zelvys, A.Marcinkevicius, D.Luksys (80 K.Zeniauskas), A.Banevicius, A.Fomenka (46 M.Cepas).

03.10
EKRANAS PANEVEZYS - KVADRAT RIGA  2:0 (0:0). Draugyste. 14:00. g. 60 A.Marcinkevicius, 80 M.Cepas.
EKR: E.Liubauskas, A.Klimavicius (46 Z.Rimsa), A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Zelvys, A.Marcinkevicius, D.Luksys (65 T.Nemanis), A.Banevicius (70 A.Vekerotas), A.Fomenka, M.Cepas.

03.14
EKRANAS PANEVEZYS - ALSA VILNIUS  4:0 (0:0). Draugyste. 14:00. g. 17 M.Cepas, 25 A.Vekerotas, 35 R.Vainauskas, 60 K.Mordasas.
EKR: R.Ceginskas, Z.Rimsa, K.Aleksandravicius (46 M.Zeniauskas), D.Butkus, D.Gleveckas (46 V.Sundejevas), T.Nemanis, Z.Cenys, K.Zeniauskas, A.Vekerotas (65 D.Kavaliauskas), R.Vainauskas, M.Cepas (46 K.Mordasas).

03.18
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS-GRIFAS KAUNAS  2:0 (1:0). Draugyste. 13:00. g. 27 T.Nemanis, 50 A.Vekerotas.
EKR: A.Skrupskis (46 E.Liubauskas), Z.Rimsa, K.Aleksandravicius, D.Gleveckas (46 Z.Cenys), A.Zelvys, L.Niurka, D.Luksys, T.Nemanis, A.Banevicius, A.Vekerotas, M.Cepas (70 K.Zeniauskas).

03.27
EKRANAS PANEVEZYS - CHEMIKAS KEDAINIAI  2:1 (0:0). Draugyste. 17:00. g. 57 A.Jakeliunas, 81 R.Vainauskas; 50 R.Juknevicius.
EKR: A.Skrupskis (46 R.Ceginskas), Z.Rimsa, A.Jakeliunas, D.Butkus, D.Gleveckas (46 K.Zeniauskas), Z.Cenys, D.Voveris (65 D.Kavaliauskas), V.Sundejevas (46 R.Vainauskas), K.Mordasas, K.Zeniauskas.

05.19
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS-EBSW VILNIUS  2:0 (1:0). Aukstaitija. g. 29 T.Nemanis; 9 S.Novikovas, 37 E.Jankauskas.
EKR: E.Liubauskas (46 R.Ceginskas), A.Jakeliunas, R.Petrukaitis, D.Butkus, A.Zelvys, L.Niurka (46 K.Aleksandravicius), D.Luksys, A.Marcinkevicius (10 T.Nemanis),    K.Zeniauskas, M.Cepas (56 A.Fomenka), A.Banevicius.


1995/96

1995

07.08
EKRANAS PANEVEZYS - RAF JELGAVA  0:1 (0:1). Aukstaitija. g. ?
EKR: A.Skrupskis (70 R.Ceginskas), Z.Rimsa, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, D.Butkus (46 L.Niurka), Z.Cenys, A.Zelvys (70 A.Vekerotas), D.Luksys, T.Nemanis (46 K.Zeniauskas), A.Marcinkevicius, A.Banevicius.

07.28 Germany. 2x35
EKRANAS PANEVEZYS - FV ZUFFENHAUSEN  5:0 (3:0). 17:30. g. 2 Z.Cenys, 8 A.Banevicius, 17 Z.Cenys, 40 V.Nutautas, 59 V.Nutautas.
EKR: A.Skrupskis (67 E.Liubauskas), A.Klimavicius (26 T.Nemanis), K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, D.Butkus, Z.Cenys, A.Zelvys (35 A.Vekerotas), D.Luksys, K.Zeniauskas, V.Nutautas, A.Banevicius (55 M.Cepas).

07.29 Germany. 2x35
EKRANAS PANEVEZYS - YAFFO TEL AVIV  1:3 (1:1). 17:00. g. 11 L.Niurka; 28 ?, 38 ?, 43 ?.
EKR: E.Liubauskas, A.Klimavicius (45 D.Butkus), K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, L.Niurka, A.Zelvys (35 A.Vekerotas), D.Luksys, A.Marcinkevicius, K.Zeniauskas (55 M.Cepas), A.Fomenka, A.Banevicius (40 V.Nutautas).

07.30 Germany. Semifinal.
EKRANAS PANEVEZYS - TSG BACKNAUG  1:1 (0:1), 4-2 pk. 11:30. g. 63 V.Nutautas; 20?. pk + A.Marcinkevicius, Z.Cenys, L.Niurka, V.Nutautas.
EKR: A.Skrupskis, A.Klimavicius (51 T.Nemanis), K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, D.Butkus (25 L.Niurka), A.Zelvys (56 A.Marcinkevicius), D.Luksys, Z.Cenys, K.Zeniauskas, V.Nutautas, A.Banevicius (46 M.Cepas).

07.30 Germany. Final.
EKRANAS PANEVEZYS - YAFFO TEL AVIV  1:0 (0:0, 1:0). 18:00. g. 86 A.Banevicius.
EKR: A.Skrupskis, A.Klimavicius, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis (62 D.Butkus), L.Niurka, A.Zelvys, D.Luksys, Z.Cenys (47 A.Marcinkevicius), K.Zeniauskas (52 A.Banevicius), V.Nutautas, T.Nemanis.

08.25
EKRANAS PANEVEZYS - KAREDA-SAKALAS SIAULIAI  3:1 (1:0). Ekranas. 18:00. g. ? T.Nemanis, ? Tad.Graziunas, ? A.Fomenka; ? V.Danilicevas.
EKR: E.Liubauskas, Tad.Graziunas, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, D.Butkus (25 D.Luksys), Z.Cenys, L.Niurka, T.Nemanis (46 K.Zeniauskas), A.Banevicius, M.Cepas (75 S.Baranauskas), A.Fomenka.

09.05 Kaunas. 2x35
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  1:1 (0:0). 12:00. g. 63 S.Baranauskas; 45 ?.
EKR: A.Skrupskis (55 E.Liubauskas), Tad.Graziunas, K.Aleksandravicius (33 T.Nemanis), A.Klimavicius, R.Petrukaitis (43 D.Butkus), D.Luksys (54 A.Marcinkevicius), Z.Cenys, L.Niurka, S.Baranauskas, A.Banevicius, M.Cepas (36 A.Zelvys).

09.28
EKRANAS PANEVEZYS - FK UKMERGE  3:2 (0:0). Aukstaitija. 16:00. g. 70 A.Banevicius, 75 A.Banevicius, 85 A.Fomenka; 50 ?, 60 ?.
EKR: A.Skrupskis (65 E.Liubauskas), A.Klimavicius, Tad.Graziunas, R.Petrukaitis (55 K.Aleksandravicius), D.Butkus, D.Luksys, A.Marcinkevicius, V.Nutautas, T.Nemanis (46 A.Banevicius), M.Cepas, A.Fomenka.

11.10
EKRANAS PANEVEZYS - LATVIA U-18  4:0 (2:0). Ekranas. 14:00. V.Steinas. g. 20 A.Fomenka, 42 V.Nutautas, 60 V.Nutautas, 75 V.Nutautas. Sent Off: 85 M.Cepas.
EKR: E.Liubauskas, R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius (46 K.Zeniauskas), L.Niurka, D.Luksys, A.Marcinkevicius, A.Zelvys, V.Nutautas, T.Nemanis, A.Banevicius (46 M.Cepas), A.Fomenka.

12.23 Vilnius
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  1:4 (0:3). 2nd ground. 12:00. g. 75 D.Luksys; 2 ?, 3 ?, 30 E.Jankauskas, 65 D.Suliauskas.
EKR: A.Skrupskis, L.Niurka, D.Butkus, D.Luksys (46 K.Zeniauskas), V.Varnas, A.Zelvys, Z.Cenys, T.Nemanis, A.Banevicius (46 T.Abromavicius), M.Cepas (70 D.Luksys), A.Fomenka.

1996

01.13 Vilnius
EKRANAS PANEVEZYS - PANERYS-2 VILNIUS  4:1 (1:1). Panerys. 12:30. g. 5 L.Niurka, ? M.Cepas, ? M.Cepas, ? T.Abromavicius; 15 ?.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Zeniauskas, V.Varnas, A.Kavaliauskas, L.Niurka (55 A.Grinkus), D.Luksys, K.Zeniauskas, T.Abromavicius, M.Cepas, A.Fomenka (55 K.Mordasas).

01.13 Vilnius
EKRANAS PANEVEZYS - PANERYS VILNIUS  3:2 (0:1). Panerys. 13:30. g. 55 A.Marcinkevicius, 65 L.Niurka, 88 A.Fomenka; 18 A.Sakalas, 60 T.Razanauskas.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, D.Butkus, A.Zelvys (60 L.Niurka), Z.Cenys, A.Marcinkevicius, T.Nemanis, V.Nutautas (60 A.Fomenka), A.Banevicius.

01.22 Nese
EKRANAS PANEVEZYS - AMSTRIG RIGA  0:2 (0:1). Zalgiris. 14:30. S.Stankunas. g. 9 (og) D.Butkus, 78 Michalciuk.
EKR: A.Skrupskis (25 E.Liubauskas), A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius (46 A.Zelvys), R.Petrukaitis, D.Butkus (60 D.Luksys), L.Niurka, Z.Cenys, A.Marcinkevicius, T.Nemanis (46 A.Fomenka), V.Nutautas (60 A.Fomenka), A.Banevicius (70 T.Abromavicius).

01.24 Nese
EKRANAS PANEVEZYS - BALTIKA KALININGRAD  1:2 (0:1). Zalgiris. 11:30. V.Grigaravicius (Kl). g. 63 (pk) A.Marcinkevicius; 43 ?, 55 ?.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis, D.Butkus (46 D.Gleveckas), L.Niurka, Z.Cenys (46 A.Zelvys), A.Marcinkevicius, T.Nemanis (46 K.Zeniauskas), V.Nutautas, A.Banevicius.

01.25 Nese
EKRANAS PANEVEZYS - TERVIS PARNU  3:0 (2:0). Zalgiris. 12:00. A.Fokinas (Kl). g. 22 A.Banevicius, 31 (pk) A.Marcinkevicius, 84 (og) A.Lellis.
EKR: E.Liubauskas, A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis (60 D.Butkus), D.Gleveckas, L.Niurka, A.Zelvys (75 T.Nemanis), A.Marcinkevicius (35 D.Luksys), K.Zeniauskas, V.Nutautas (46 T.Abromavicius), A.Banevicius.

02.04
EKRANAS PANEVEZYS - DAG LIEPAJA  6:1 (3:1). FM. 14:00. R.Cizas (P). g. 15 V.Nutautas, 25 V.Nutautas, 37 L.Niurka, 50 M.Cepas, 62 M.Cepas, 73 A.Fomenka; 21 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 E.Liubauskas), A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius, R.Petrukaitis (46 D.Luksys), D.Gleveckas, L.Niurka, A.Zelvys, K.Zeniauskas (60 T.Nemanis), A.Fomenka, V.Nutautas (70 T.Abromavicius), A.Banevicius (40 M.Cepas).

02.06 Panerys Cup
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS-2 VILNIUS  0:2 (0:1). Panerys. 15:00. A.Celitanas (V). g. 10 L.Bytautas, 72 V.Kauspadas.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius (75 T.Abromavicius), R.Petrukaitis, D.Gleveckas, Z.Cenys, A.Zelvys, K.Zeniauskas (46 A.Fomenka), A.Marcinkevicius, V.Nutautas (60 T.Nemanis), A.Banevicius.

02.08 Panerys Cup
EKRANAS PANEVEZYS - ALSA VILNIUS  2:1 (2:1). Panerys. 12:30. V.Kundrotas. g. 9 Z.Cenys, 40 A.Jakeliunas; 11 P.Luksys. Missed pk 60 V.Nutautas.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, D.Butkus, R.Petrukaitis (55 K.Aleksandravicius), D.Gleveckas, Z.Cenys, A.Zelvys, A.Fomenka, A.Marcinkevicius (43 D.Luksys), V.Nutautas, A.Banevicius (70 T.Abromavicius).

02.10 Panerys Cup
EKRANAS PANEVEZYS - LOKOMOTYVAS VILNIUS  1:0 (0:0). Panerys. 12:30. V.Jugas (V). g. 48 V.Nutautas.
EKR: E.Liubauskas, A.Jakeliunas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas (65 D.Luksys), Z.Cenys, A.Zelvys, A.Fomenka, A.Marcinkevicius, V.Nutautas (80 T.Abromavicius), A.Banevicius (65 T.Nemanis).

02.17
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS-GRIFAS KAUNAS  2:4 (1:0). FM. 13:00. A.Mykolaitis (P). g. 1 V.Nutautas, 84 A.Fomenka; 58 E.Poderis, 60 K.Rudzionis, 70 D.Maciulevicius, 75 A.Slekys.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Gleveckas (70 D.Luksys), Z.Cenys (25 K.Zeniauskas, 70 T.Nemanis), A.Zelvys, A.Fomenka, A.Marcinkevicius, V.Nutautas (46 A.Banevicius), M.Cepas (60 T.Abromavicius).

02.21
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS-2 VILNIUS  2:3 (0:1). FM. 15:00. Banys. g. 70 A.Fomenka, 80 A.Banevicius; 32 A.Stesko, 55 L.Bytautas, 58 L.Bytautas.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius (46 D.Butkus), R.Petrukaitis, D.Gleveckas, A.Staliunas (46 T.Abromavicius), A.Zelvys (65 K.Zeniauskas), A.Fomenka, A.Marcinkevicius, V.Nutautas (65 M.Cepas), A.Banevicius.

02.24
EKRANAS PANEVEZYS - CHEMIKAS KEDAINIAI  5:0 (3:0). FM. 13:00. A.Mykolaitis (P). g. 30 A.Marcinkevicius, 35 A.Jakeliunas, 42 A.Jakeliunas, 55 A.Fomenka, 68 A.Fomenka.
EKR: A.Skrupskis (70 E.Liubauskas), A.Jakeliunas, K.Aleksandravicius, D.Butkus, R.Petrukaitis, A.Zelvys, A.Fomenka, A.Marcinkevicius, V.Nutautas, A.Banevicius (60 K.Zeniauskas), M.Cepas (46 T.Abromavicius).

03.06  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS-GRIFAS KAUNAS  0:2 (0:2). Kelininkas. 14:00. S.Slyva (K). g. 2 A.Slekys, 17 A.Slekys.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, D.Butkus, R.Petrukaitis, D.Luksys, A.Zelvys (43 A.Banevicius), A.Staliunas, K.Zeniauskas (46 M.Cepas), A.Fomenka, A.Marcinkevicius, V.Nutautas (65 T.Abromavicius).

03.09
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  1:1 (1:0). FM. 13:00. R.Cizas (P). g. 25 V.Nutautas; 85 ?.
EKR: E.Liubauskas (46 A.Skrupskis), D.Gleveckas, D.Butkus, R.Petrukaitis (46 A.Jakeliunas), A.Staliunas, D.Luksys, A.Fomenka (60 T.Abromavicius), A.Marcinkevicius, V.Nutautas, A.Banevicius, M.Cepas (25 P.Luksys).

03.12  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - DAUGAVA RIGA  1:2 (0:1). VEF. 14:00. R.Lajuks. g. 20 A.Jakeliunas; 60 ?, 75 ?.
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, L.Niurka, A.Banevicius, A.Staliunas (60 Z.Cenys), K.Zeniauskas (46 D.Luksys), A.Fomenka (65 P.Luksys), A.Marcinkevicius, V.Nutautas (75 M.Cepas).

03.20  Telsiai
EKRANAS PANEVEZYS - MASTIS TELSIAI  0:0. 14:00. A.Rubys (T).
EKR: A.Skrupskis, A.Jakeliunas, D.Gleveckas, R.Petrukaitis (40 K.Aleksandravicius), L.Niurka, A.Staliunas (70 P.Luksys), K.Zeniauskas (46 Z.Cenys), A.Fomenka (75 D.Luksys), A.Marcinkevicius, A.Banevicius, V.Nutautas (35 M.Cepas).

03.22
EKRANAS PANEVEZYS - CHEMIKAS KEDAINIAI  1:1 (0:0). Pajuostis. 16:00. g. 55 P.Luksys; 80 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 E.Liubauskas), A.Jakeliunas, D.Gleveckas (46 R.Petrukaitis), K.Aleksandravicius, L.Niurka (46 Z.Cenys), A.Staliunas (46 P.Luksys), M.Balvocius (46 D.Luksys), A.Fomenka (46 K.Zeniauskas), A.Marcinkevicius, A.Banevicius (46 D.Butkus), V.Nutautas (46 T.Abromavicius.


1996/97

1996

06.25
EKRANAS PANEVEZYS - ALANIA VLADIKAVKAZ  0:2 (0:2). Aukstaitija. 2500. 18:00. R.Bartasiunas (K). g. 19 O.Sergeev, 41 O.Sergeev.
EKR: A.Skrupskis, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, K.Aleksandravicius (46 D.Luksys), D.Butkus, L.Niurka, Z.Cenys, A.Staliunas, A.Marcinkevicius (56 P.Luksys), A.Banevicius (76 V.Nutautas), A.Fomenka (71 K.Zeniauskas).
ALA: (start) Z.Khapov, Z.Revishvili, S.Timofeev, M.Sheliya, A.Pagayev, O.Tetradze, I.Dzhyoev, I.Yanovskij, M.Kasymov, A.Kanishchev, O.Sergeev.

07.03
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  4:1 (4:0). Aukstaitija. 1000. 17:00. R.Cizas (P). g. 15 A.Marcinkevicius, 20 V.Nutautas, 35 V.Nutautas, 41 A.Staliunas; 80 R.Stonkus. Missed pk 80 R.Stonkus.
EKR: A.Skrupskis (75 E.Liubauskas), D.Gleveckas, R.Petrukaitis (35 L.Niurka), M.Skinderis (75 K.Aleksandravicius), D.Butkus, D.Luksys, Z.Cenys, A.Staliunas, A.Marcinkevicius, A.Banevicius (46 K.Zeniauskas), V.Nutautas.

07.30  Piaseczno, Poland
EKRANAS PANEVEZYS - PIASECZNO  9:0 (5:0). 18:00. g. 8 V.Nutautas, 12 (og), 14 R.Vileniskis, 16 R.Vileniskis, 44 Z.Cenys, 49 P.Luksys, 60 D.Gleveckas, 62 V.Nutautas, 77 (pk) A.Banevicius. Missed pk 40 A.Skrupskis.
EKR: A.Skrupskis (46 E.Liubauskas), D.Gleveckas, L.Niurka (46 P.Luksys), M.Skinderis, D.Butkus (46 D.Luksys), R.Vileniskis (46 K.Zeniauskas), Z.Cenys (80 D.Butkus), A.Staliunas, A.Marcinkevicius (46 R.Petrukaitis), A.Banevicius (46 K.Aleksandravicius), V.Nutautas (75 A.Banevicius).

08.02  Aspacka. 2x25
EKRANAS PANEVEZYS - YAFFO TEL AVIV  0:0. 18:00.
EKR: A.Skrupskis, D.Gleveckas, L.Niurka, M.Skinderis, D.Butkus, R.Vileniskis, Z.Cenys, A.Staliunas, A.Marcinkevicius (35 P.Luksys), A.Banevicius, V.Nutautas.

08.02  Aspacka. 2x25
EKRANAS PANEVEZYS - TSG BACKNAUG  0:2 (0:1). 20:00. g. 1 ?, 48 ?.
EKR: A.Skrupskis, D.Gleveckas, L.Niurka, M.Skinderis, D.Butkus, R.Vileniskis, Z.Cenys, A.Staliunas, A.Marcinkevicius (35 P.Luksys), A.Banevicius, V.Nutautas (40 D.Luksys).

08.04  Aspacka. 2x25
EKRANAS PANEVEZYS - HORTEST NIJMEGEN  6:0 (2:0). 9:30. g. 7 V.Nutautas, 17 P.Luksys, 27 V.Nutautas, 31 P.Luksys, 38 A.Staliunas, 47 P.Luksys
EKR: A.Skrupskis (40 E.Liubauskas), D.Gleveckas, L.Niurka, M.Skinderis, D.Butkus (27 R.Petrukaitis), R.Vileniskis, Z.Cenys (29 K.Aleksandravicius), A.Staliunas, A.Marcinkevicius (4 P.Luksys), A.Banevicius (35 D.Luksys), V.Nutautas.

08.31  Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  2:0 (1:0). Stroitel. 14:00. g. 30 V.Nutautas, 55 (pk) M.Skinderis.
EKR: E.Liubauskas, M.Skinderis, R.Petrukaitis (46 D.Butkus), K.Aleksandravicius, L.Niurka, K.Zeniauskas (70 A.Grinkus), Z.Cenys, A.Marcinkevicius, P.Luksys, A.Banevicius, V.Nutautas (60 M.Gardzijauskas).

11.23
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS-2 VILNIUS  2:2 (0:1). Ekranas. 13:00. g. 70 R.Vileniskis, 85 R.Vileniskis; ?, ?.
EKR: E.Liubauskas (46 A.Skrupskis), D.Gleveckas, D.Butkus, A.Regelskis (46 R.Petrukaitis), M.Gardzijauskas (60 A.Banevicius), M.Skinderis, R.Vileniskis, A.Marcinkevicius, K.Zeniauskas, E.Varnas, V.Nutautas (46 P.Luksys).

1997

01.11
EKRANAS PANEVEZYS - NEVEZIS-FOSTRA KEDAINIAI  4:0 (2:0). FM. 13:00. R.Cizas (P). g. 14 E.Varnas, 18 ABanevicius, 54 M.Delkus, 60 E.Varnas.
EKR: A.Skrupskis (46 E.Liubauskas), D.Gleveckas, M.Gardzijauskas (46 R.Petrukaitis), M.Skinderis, L.Niurka (46 A.Jakeliunas), Z.Cenys (46 M.Delkus), R.Vileniskis, A.Staliunas (46 K.Mordasas), K.Zeniauskas (46 P.Luksys), E.Varnas (75 K.Zeniauskas), A.Banevicius.

01.25  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - PANERYS VILNIUS  0:0. 13:00. Rackevicius.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Gardzijauskas (50 R.Petrukaitis), M.Skinderis, A.Jakeliunas (46 D.Butkus), Z.Cenys (46 L.Niurka), M.Delkus (60 K.Mordasas), A.Staliunas, P.Luksys (46 K.Zeniauskas), E.Varnas, A.Banevicius.

01.31  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  0:0. 11:00.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, D.Butkus (35 R.Petrukaitis, 75 M.Delkus), M.Gardzijauskas (75 D.Butkus), Z.Cenys (40 L.Niurka), M.Delkus (40 A.Jakeliunas), A.Staliunas, P.Luksys, K.Zeniauskas, A.Banevicius.

02.07  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - BALTIKA LIEPAJA  2:1 (1:0). 14:00. g. 14 A.Banevicius, 67 A.Jakeliunas; 83 A.Kudriavcev.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, D.Butkus (46 M.Gardzijauskas), A.Jakeliunas, Z.Cenys (80 R.Petrukaitis), R.Vileniskis (55 L.Niurka), A.Staliunas (75 K.Zeniauskas), P.Luksys (57 K.Mordasas), E.Varnas (67 M.Delkus), A.Banevicius.

02.09  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  0:2 (0:2). Zalgiris II. 13:00. g. 4 R.Bubliauskas, 45 V.Petrenka.
EKR: E.Liubauskas (75 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis (80 R.Petrukaitis), D.Butkus (70 M.Gardzijauskas), A.Jakeliunas (46 L.Niurka), Z.Cenys (70 K.Mordasas), R.Vileniskis, A.Staliunas, P.Luksys (60 K.Zeniauskas), E.Varnas (67 M.Delkus), A.Banevicius (75 D.Cesnauskis).

02.12  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS-2 VILNIUS  1:1 (1:1). Zalgiris II. 15:00. g. 20 E.Varnas; 35 ?. Sent Off: M.Skinderis.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, D.Butkus (46 A.Jakeliunas), M.Gardzijauskas (46 R.Petrukaitis), Z.Cenys (46 M.Delkus), R.Vileniskis (46 L.Niurka), A.Staliunas (60 K.Mordasas), P.Luksys (46 K.Zeniauskas), E.Varnas, A.Banevicius (70 D.Cesnauskis).

02.22  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  3:1 (3:1). Zalgiris II. S.Slyva (K). g. 3 A.Banevicius, 8 A.Jakeliunas, 16 A.Banevicius; 30 R.Zalys.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis (46 R.Petrukaitis), D.Butkus (46 M.Gardzijauskas), A.Jakeliunas, Z.Cenys (52 L.Niurka), R.Vileniskis (52 M.Delkus), A.Staliunas (60 K.Mordasas), P.Luksys (46 K.Zeniauskas), E.Varnas, A.Banevicius.

03.04  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - LITHUANIA U-16  11:0 (4:0). 10:30. g. 12 E.Varnas, 27 M.Delkus, 42 D.Gleveckas, 43 E.Varnas, 51 M.Gardzijauskas, 72 L.Niurka, 74 R.Vileniskis, 80 P.Luksys, 83 M.Gardzijauskas, 88 P.Luksys, 90 K.Mordasas.
EKR: E.Liubauskas (46 S.Skinderis), D.Gleveckas (46 A.Jakeliunas), M.Skinderis (70 M.Uselis), R.Petrukaitis (70 D.Butkus), M.Delkus, Z.Cenys (46 R.Vileniskis), L.Niurka, A.Staliunas (65 K.Mordasas), K.Zeniauskas (46 M.Gardzijauskas), E.Varnas (60 P.Luksys), A.Banevicius.

03.05  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - JURNIEKS RIGA  2:0 (0:0). 12:30. g. 51 (pk) D.Gleveckas, 62 A.Staliunas.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis (70 D.Butkus), M.Delkus (80 M.Uselis), Z.Cenys (60 A.Jakeliunas), L.Niurka (46 R.Vileniskis), A.Staliunas (70 K.Mordasas), M.Gardzijauskas (46 K.Zeniauskas), E.Varnas (51 P.Luksys), A.Banevicius.

03.06  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VALMIERA  3:0 (2:0). 12:30. g. 15 M.Skinderis, 43 E.Varnas, 60 D.Gleveckas.
EKR: E.Liubauskas (80 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis (80 M.Uselis), R.Petrukaitis (53 D.Butkus), M.Delkus (55 A.Jakeliunas), Z.Cenys (65 L.Niurka), R.Vileniskis, A.Staliunas (65 K.Mordasas), K.Zeniauskas (70 M.Gardzijauskas), E.Varnas (50 P.Luksys), A.Banevicius.

03.07  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - BALTIKA-MATALURGS LIEPAJA  1:0 (1:0). 12:30. g. 2 R.Vileniskis.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis (53 D.Butkus), M.Delkus (53 A.Jakeliunas), Z.Cenys (58 L.Niurka), R.Vileniskis, A.Staliunas (66 K.Mordasas), K.Zeniauskas (58 M.Gardzijauskas), E.Varnas (50 P.Luksys), A.Banevicius.

03.08
EKRANAS PANEVEZYS - PANERYS VILNIUS  1:1 (0:0). FM. 14:00. g. 80 (pk) D.Gleveckas; 68 J.Jakimavicius.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, D.Butkus, M.Delkus (46 A.Jakeliunas), Z.Cenys (60 L.Niurka), R.Vileniskis, A.Staliunas, K.Zeniauskas (46 P.Luksys, 60 K.Mordasas), E.Varnas, A.Banevicius.

03.15
EKRANAS PANEVEZYS - NEVEZIS KEDAINIAI  3:0 (3:0). Uztvanka. g. 17 A.Jakeliunas, 26 D.Gleveckas, 30 Z.Cenys.
EKR: E.Liubauskas (75 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis (46 D.Butkus), M.Delkus (46 L.Niurka), A.Jakeliunas (65 K.Mordasas), Z.Cenys, A.Staliunas, P.Luksys, E.Varnas (46 M.Gardzijauskas), A.Banevicius.


1997/98

1997

07.12  Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  0:1 (0:1). g. 25 ?.
EKR: E.Liubauskas (75 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, D.Butkus (60 M.Gardzijauskas), M.Delkus (56 A.Jakeliunas), R.Vileniskis (46 K.Zeniauskas), Z.Cenys (65 L.Niurka), A.Staliunas (65 K.Mordasas), E.Varnas, A.Banevicius.

07.19  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS KAUNAS  1:0 (1:0). Darius ir Girenas. g. 32 M.Gardzijauskas.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis, R.Petrukaitis, D.Butkus (46 L.Niurka), M.Delkus, R.Vileniskis, M.Gardzijauskas (65 K.Zeniauskas), A.Staliunas, E.Varnas (50 P.Luksys), A.Banevicius (85 K.Mordasas).

07.22  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - FK UKMERGE  2:1 (1:1). 18:00. g. 10 P.Luksys, 65 A.Kucys; 29 R.Bankauskas.
EKR: S.Skinderis, A.Jakeliunas, M.Uselis, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas (80 K.Valantinas), G.Aleksa (46 L.Niurka), Z.Cenys, K.Mordasas, K.Zeniauskas, P.Luksys, D.Cesnauskis (60 A.Kucys).

07.29
EKRANAS PANEVEZYS - FK UKMERGE  1:1 (0:0). Ekranas. 18:30. g. 55 K.Mordasas; ?. Missed pk 35 R.Vileniskis.
EKR: S.Skinderis, L.Bagdonavicius (46 M.Uselis), M.Stankevicius (46 G.Aleksa), D.Butkus, A.Jakeliunas, M.Delkus, R.Vileniskis, K.Mordasas, K.Zeniauskas, P.Luksys (70 D.Cesnauskis), D.Cesnauskis (46 L.Niurka).

1998

01.15  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO RIGA  1:3 (0:2). 18:00. g. 53 (pk) D.Gleveckas; 3 ?, 12 ?, 74 ?.
EKR: E.Liubauskas (75 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis (46 M.Gardzijauskas), D.Butkus, V.Danilicevas (15 R.Petrukaitis), R.Vileniskis (46 V.Danilicevas), Z.Cenys, K.Zeniauskas (46 K.Mordasas), A.Staliunas, E.Varnas (70 D.Cesnauskis), P.Luksys.
SKO: (start) D.Gvaramadze, I.Stepanovs, L.Silagadze, J.Laizans, O.Blagonadezdins, M.Cereteli, M.Pahars, V.Babicevs, S.Solovjev, A.Stolcers, V.Astafjevs.

01.19  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - DAUGAVA RIGA  0:3 (0:0). 14:00. g. 63 ?, 73 ?, 85 ?.
EKR: E.Liubauskas (80 S.Skinderis), D.Gleveckas, M.Skinderis (78 K.Mordasas), R.Petrukaitis, M.Delkus (65 D.Butkus), R.Vileniskis (22 V.Danilicevas), Z.Cenys (46 K.Zeniauskas), M.Gardzijauskas, A.Staliunas, E.Varnas (70 R.Vileniskis), P.Luksys (78 D.Cesnauskis).

01.24  Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  2:3 (0:1). 13:00. g. 47 A.Staliunas, 65 P.Luksys; 31 (pk) ?, 75 ?, 88 ?.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, M.Skinderis (55 D.Butkus), R.Petrukaitis, M.Delkus (21 Z.Cenys), R.Vileniskis, V.Danilicevas, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, E.Varnas (46 K.Zeniauskas), P.Luksys.

01.27  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - RANTO RIGA  2:0 (1:0). 14:00. g. 19 R.Petrukaitis, 67 P.Luksys.
EKR: E.Liubauskas (80 S.Skinderis), D.Gleveckas, R.Petrukaitis, D.Butkus, V.Danilicevas (46 K.Mordasas), Z.Cenys, K.Zeniauskas (57 E.Varnas), M.Gardzijauskas, A.Staliunas (80 D.Cesnauskis), R.Vileniskis (73 G.Aleksa), P.Luksys.

01.31  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VALMIERA  1:0 (1:0). 12:00. g. 28 D.Gleveckas.
EKR: S.Skinderis, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, D.Butkus, V.Danilicevas (75 M.Skinderis), Z.Cenys, K.Zeniauskas (57 K.Mordasas), M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (46 E.Varnas), P.Luksys.

02.04  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - BALTIKA-METALURGS LIEPAJA  0:1 (0:0). 12:00. g. 83 (pk) ?.
EKR: S.Skinderis, D.Gleveckas, R.Petrukaitis (46 M.Skinderis), D.Butkus, V.Danilicevas, Z.Cenys, K.Zeniauskas (70 K.Mordasas), M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (46 E.Varnas), P.Luksys (60 A.Banevicius).

02.05  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - TULEVIK VILJANDI  3:0 (1:0). 12:00. g. 25 V.Danilicevas, 70 K.Mordasas, 85 D.Cesnauskis.
EKR: S.Skinderis, D.Gleveckas, M.Skinderis, D.Butkus (75 M.Uselis), V.Danilicevas, Z.Cenys (46 R.Petrukaitis), K.Zeniauskas (46 K.Mordasas), M.Gardzijauskas, A.Staliunas, E.Varnas (46 P.Luksys), A.Banevicius (75 D.Cesnauskis).

02.12 
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  3:1 (2:1). FM. 13:00. R.Cizas. g. 15 P.Luksys, 25 (pk) D.Gleveckas, 50 P.Luksys; 3 ?.
EKR: S.Skinderis, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, D.Butkus (46 M.Skinderis), V.Danilicevas, Z.Cenys, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (70 K.Zeniauskas), P.Luksys (66 E.Varnas), A.Banevicius.

02.14 
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  1:2 (0:1). FM. 12:00. R.Cizas. g. 71 (pk) D.Gleveckas; 36 E.Pelcis, 85 I.Stesko.
EKR: S.Skinderis, D.Gleveckas, R.Petrukaitis (46 D.Butkus), M.Skinderis, V.Danilicevas, Z.Cenys, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (60 K.Zeniauskas), P.Luksys (46 E.Varnas), A.Banevicius.

02.21 
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS KAUNAS  3:0 (2:0). FM. 12:00. R.Cizas. g. 13 (pk) D.Gleveckas, 32 A.Banevicius, 51 A.Banevicius.
EKR: E.Liubauskas (66 S.Skinderis), D.Gleveckas, D.Butkus, M.Skinderis (46 R.Petrukaitis), V.Danilicevas (75 K.Mordasas), Z.Cenys, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (60 K.Zeniauskas), E.Varnas (46 P.Luksys, 66 K.Zeniauskas), A.Banevicius.

02.24  Riga
EKRANAS-2 PANEVEZYS - DAUGAVA-2 RIGA  0:4 (0:1). 14:00. g. 42 ?, 48 ?, 65 ?, 90 ?.
EKR: S.Skinderis, D.Butkus, M.Stankevicius, M.Uselis (75 V.Bernatonis), V.Bernatonis (46 M.Butenas), G.Aleksa, K.Mordasas, P.Luksys, K.Zeniauskas, D.Cesnauskis (60 M.Savenas), E.Varnas (46 A.Kucys).

02.28 
EKRANAS PANEVEZYS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS  1:0 (0:0). FM. 13:00. g. 87 V.Danilicevas.
EKR: E.Liubauskas, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, M.Skinderis (60 D.Butkus), V.Danilicevas, Z.Cenys (65 K.Zeniauskas), M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis, P.Luksys (46 E.Varnas), A.Banevicius.

03.21 
EKRANAS PANEVEZYS - FK REZEKNE  1:1 (1:1). FM. 13:00. g. 42 P.Luksys; 18 ?. Missed pk 65 P.Luksys.
EKR: E.Liubauskas, M.Delkus, R.Petrukaitis, D.Butkus, V.Danilicevas, Z.Cenys, M.Gardzijauskas, A.Staliunas, R.Vileniskis (60 K.Zeniauskas), P.Luksys, E.Varnas.

05.20  Telsiai
EKRANAS PANEVEZYS - MASTIS TELSIAI  7:1 (2:1). 16:00. g. 12 V.Danilicevas, 15 R.Vileniskis, 47 A.Banevicius, 55 R.Vileniskis, 58 D.Gleveckas, 68 I.Stumbrys, 70 M.Delkus; 35 D.Petrutis.
EKR: E.Liubauskas (46 S.Skinderis), D.Gleveckas, R.Petrukaitis, D.Butkus, M.Delkus, V.Danilicevas, K.Zeniauskas (56 I.Stumbrys), A.Staliunas (46 M.Skinderis), R.Vileniskis, E.Varnas (70 D.Cesnauskis), A.Banevicius (75 P.Luksys).


1998/99

1998

TAUTINE OLIMPIADA

06.23  Kaunas
PANEVEZYS - KAUNAS  1:3 (0:1). Inkaras. g. 50 A.Staliunas; 23 M.Samusiovas, 48 R.Velicka, 70 T.Papeckys.
PAN: S.Skinderis, D.Butkus (70 M.Stankevicius), M.Delkus (46 R.Petrukaitis), M.Gardzijauskas, V.Danilicevas (72 G.Aleksa), K.Zeniauskas (65 M.Savenas), A.Staliunas (75 A.Kucys), R.Vileniskis, E.Varnas (56 D.Cesnauskis), A.Banevicius, P.Luksys.

06.25  Kaunas
PANEVEZYS - SIAULIAI  3:0 (0:0). Darius ir Girenas. V.Kazlauskas (K). g. 50 A.Banevicius, 60 A.Banevicius, 82 A.Kucys.
PAN: S.Skinderis, D.Butkus (66 M.Stankevicius), R.Petrukaitis, M.Delkus (70 G.Aleksa), M.Gardzijauskas, V.Danilicevas, K.Zeniauskas (66 A.Kucys), R.Vileniskis, E.Varnas (46 D.Cesnauskis), A.Banevicius (75 M.Savenas), P.Luksys.

 

07.07  Kretinga
EKRANAS PANEVEZYS - DINAMO MOSCOW  1:1 (0:1). 18:00. g. 45 I.Stumbrys; 60 S.Shtanyuk.
EKR: I.Satas, D.Gleveckas, R.Petrukaitis, D.Butkus, D.Petrutis, I.Stumbrys, V.Danilicevas (65 Z.Cenys), K.Zeniauskas (73 V.Sarkis), A.Staliunas, E.Varnas, P.Luksys.
DIN: (start) D.Tiapushkin, E.Yakhimovich, Y.Kovtun, A.Ostrovskij, S.Shtanyuk, A.Kobelev, R.Gusev, V.Skokov, S.Nekrasov, M.Romashchenko, O.Terekhin.

07.27  Jelgava
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  1:1 (1:0). Ordnieks. 17:00. R.Lajuks. g. 27 I.Stumbrys, 65 D.Petrutis; 46 ?, 72 ?.
EKR: I.Satas, D.Gleveckas, R.Petrukaitis (65 V.Sarkis), D.Butkus, M.Gardzijauskas, I.Stumbrys, V.Danilicevas (55 D.Petrutis), R.Vileniskis (50 K.Zeniauskas, 80 Z.Cenys), A.Staliunas, E.Varnas (75 D.Cesnauskis), A.Banevicius (55 P.Luksys).

10.10  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  0:0. 12:00. V.Grigaravicius. Sent Off: 20 E.Varnas.
EKR: S.Skinderis (46 I.Satas), R.Petrukaitis, D.Butkus, M.Gardzijauskas, V.Danilicevas, R.Vileniskis, K.Zeniauskas (65 D.Juodis), Z.Cenys, A.Staliunas, E.Varnas (20 A.Banevicius), P.Luksys.

10.31
EKRANAS PANEVEZYS - NEVEZIS-LIFOSA KEDAINIAI  3:2 (3:1). Gel.Vilkas. 11:00. g. 7 I.Stumbrys, 22 A.Banevicius, 40 A.Banevicius; ?, ?.
EKR: I.Satas (46 S.Skinderis), R.Petrukaitis, D.Butkus, M.Gardzijauskas, V.Danilicevas, R.Vileniskis (46 D.Cesnauskis), I.Stumbrys, K.Zeniauskas, Z.Cenys, A.Banevicius, P.Luksys (46 E.Varnas).

1999

01.08  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO RIGA  0:3 (0:1). 13:00. R.Lajuks. g. 45 ?, 56 ?, 75 ?. Sent Off P.Luksys.
EKR: I.Satas (63 S.Skinderis), R.Petrukaitis, G.Aleksa, M.Gardzijauskas, Z.Cenys, V.Danilicevas (61 A.Kucys), R.Vileniskis (75 M.Stankevicius), D.Cesnauskis (80 M.Savenas), K.Zeniauskas, A.Banevicius, P.Luksys (52 M.Uselis).

01.17  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO-METALS RIGA  4:0 (0:0). 15:00. R.Lajuks. g. 53 M.Gardzijauskas, 55 A.Banevicius, 57 A.Banevicius, 60 A.Banevicius.
EKR: I.Satas (60 S.Skinderis), R.Petrukaitis (63 M.Uselis), M.Stankevicius, M.Gardzijauskas, Z.Cenys, V.Danilicevas (75 M.Savenas), R.Vileniskis (53 G.Aleksa), D.Cesnauskis (34 A.Kucys), K.Zeniauskas, A.Banevicius, P.Luksys.

01.22  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO-2 RIGA  1:0 (1:0). 16:00. g. 8 A.Banevicius.
EKR: I.Satas, R.Steckis, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas, Z.Cenys, V.Danilicevas (65 A.Kucys), R.Vileniskis (65 D.Cesnauskis), K.Zeniauskas, A.Banevicius, P.Luksys.

01.29  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK POLICIJA RIGA  2:1 (1:1). 14:00. A.Direktorenko. g. 40 Z.Cenys, 80 R.Steckis; 45 ?. Missed pk 84 ?.
EKR: I.Satas, R.Steckis, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas, Z.Cenys, V.Danilicevas, K.Zeniauskas (66 D.Cesnauskis), A.Banevicius, E.Varnas (46 R.Vileniskis), P.Luksys (82 A.Staliunas).

02.01  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  2:0 (1:0). 11:30. Osipovs. g. 2 (pk) M.Gardzijauskas, 85 E.Varnas. pk 4-4.
EKR: S.Skinderis, R.Steckis, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas, Z.Cenys, V.Danilicevas, K.Zeniauskas, A.Banevicius (83 G.Aleksa), R.Vileniskis (73 E.Varnas), P.Luksys (53 A.Staliunas).

02.02  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - SADAM TALLINN  1:2 (1:1). 11:00. Osipovs. g. 32 R.Vileniskis; 43 ?, 60 ?. pk 5-4.
EKR: S.Skinderis, R.Steckis, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas, Z.Cenys (58 D.Cesnauskis), V.Danilicevas, K.Zeniauskas (30 E.Varnas), A.Banevicius, R.Vileniskis (70 G.Aleksa), P.Luksys (46 A.Staliunas).

02.05  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - VOLYN LUTSK  0:0. 12:00. Osipovs. pk 3-4.
EKR: I.Satas, R.Steckis, R.Petrukaitis, M.Stankevicius (53 M.Uselis), Z.Cenys, V.Danilicevas, K.Zeniauskas (75 A.Staliunas), A.Banevicius (46 D.Cesnauskis), R.Vileniskis (46 G.Aleksa), P.Luksys, E.Varnas.

02.10  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VALMIERA  1:2 (0:2). 13:00. g. 65 D.Cesnauskis; 31 ?, 39 ?.
EKR: S.Skinderis, L.Bagdonavicius, V.Savickas, M.Stankevicius, G.Aleksa (80 A.Klimavicius), A.Kucys, R.Vileniskis (75 M.Butenas), M.Uselis, A.Staliunas, M.Savenas, D.Cesnauskis.

02.12  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO RIGA  0:3 (0:1). 17:00. R.Lajuks. g. 13 ?, 51 ?, 87 ?.
EKR: I.Satas (73 S.Skinderis), R.Steckis, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas (46 R.Vileniskis), Z.Cenys, V.Danilicevas (70 A.Kucys), K.Zeniauskas (75 M.Uselis), P.Luksys, A.Banevicius (56 D.Cesnauskis), E.Varnas.
SKO: (start) A.Piedels, I.Stepanovs, L.Silagadze, V.Ivanovs, V.Lobanovs, V.Bobrovs, A.Rekhviashvili, Z.Menteshashvili, L.Korgalidze, A.Balsevicius, V.Melniks.

02.17
EKRANAS PANEVEZYS - KAREDA SIAULIAI  0:1 (0:1). Ekranas. 13:00. S.Vilniskis. g. 2 I.Stukalinas.
EKR: I.Satas, R.Steckis, V.Savickas, M.Stankevicius (46 R.Petrukaitis), M.Gardzijauskas (75 G.Aleksa), V.Danilicevas (70 A.Kucys), R.Vileniskis (70 Z.Cenys), K.Zeniauskas (75 M.Uselis), P.Luksys (46 A.Staliunas), A.Banevicius (56 D.Cesnauskis), E.Varnas.

02.27
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  1:2 (0:1). Uztvanka. 12:00. R.Cizas. g. 42 A.Banevicius; 60 ?, 85 ?.
EKR: I.Satas, R.Steckis, R.Petrukaitis, V.Savickas, M.Gardzijauskas, V.Danilicevas (75 Z.Cenys), K.Zeniauskas, R.Vileniskis, P.Luksys, A.Banevicius, E.Varnas.

02.27
EKRANAS-2 PANEVEZYS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS  1:3 (0:1). 14:00. S.Vilniskis. g. 55 M.Savenas; 30 ?, 67 ?, 70 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Klimavicius, V.Bernatonis, M.Stankevicius, G.Aleksa, A.Kucys, Z.Cenys (80 K.Mykolaitis), M.Butenas (46 A.Steinas), M.Uselis (60 Z.Urbonas), A.Staliunas, M.Savenas (75 V.Kavaliauskas).

03.10  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  1:0 (0:0). Panemune. 12:00. S.Slyva. g. 82 A.Kucys.
EKR: I.Satas, R.Steckis, M.Stankevicius (85 M.Uselis), V.Savickas, M.Gardzijauskas, V.Danilicevas (57 A.Kucys), Z.Cenys (50 R.Vileniskis), K.Zeniauskas (50 A.Staliunas), P.Luksys, A.Banevicius (57 D.Cesnauskis), E.Varnas.

03.13
EKRANAS PANEVEZYS - KAREDA SIAULIAI  0:1 (0:0). FM. 13:00. R.Cizas. g. 65 R.Pocius.
EKR: I.Satas, R.Steckis, V.Savickas, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, V.Danilicevas, R.Vileniskis (65 Z.Cenys), K.Zeniauskas (60 A.Staliunas), P.Luksys, A.Banevicius, E.Varnas (70 A.Kucys).

03.13
EKRANAS-2 PANEVEZYS - NEVEZIS-LIFOSA KEDAINIAI  2:1 (1:0). FM. 15:00. S.Vilniskis. g. 12 D.Cesnauskis, 90 D.Cesnauskis; 62 ?.
EKR: S.Skinderis, L.Bagdonavicius, A.Klimavicius (80 M.Pomeckis), M.Stankevicius, G.Aleksa, A.Kucys, Z.Cenys (70 V.Bernatonis), A.Staliunas (80 Z.Urbonas), M.Uselis, M.Savenas (60 A.Steinas), D.Cesnauskis.

03.17  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  0:0. 12:00. A.Fokinas.
EKR: I.Satas, R.Steckis, V.Savickas, R.Petrukaitis, M.Gardzijauskas, V.Danilicevas (46 A.Staliunas), Z.Cenys (74 A.Kucys), K.Zeniauskas (56 P.Luksys), R.Vileniskis, A.Banevicius, E.Varnas.

03.19  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - LEVADIA TALLINN  2:1 (1:0). 12:00. V.Vaskys. g. 27 D.Cesnauskis, 51 V.Danilicevas; 82 ?.
EKR: S.Skinderis, R.Steckis, M.Stankevicius, M.Uselis (46 V.Savickas), N.Sasnauskas (35 M.Gardzijauskas), G.Aleksa, A.Kucys (46 V.Danilicevas), K.Zeniauskas (56 A.Banevicius), A.Staliunas (72 Z.Cenys), D.Cesnauskis, P.Luksys.

03.20  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  1:0 (0:0). 13:30. g. 48 P.Luksys. Missed pk 85 M.Poskus.
EKR: I.Satas (46 S.Skinderis), R.Steckis, V.Savickas, M.Stankevicius, M.Gardzijauskas (75 G.Aleksa), V.Danilicevas, Z.Cenys, K.Zeniauskas (46 E.Varnas), P.Luksys, R.Vileniskis, A.Banevicius (36 D.Cesnauskis).

03.27
EKRANAS PANEVEZYS - FK REZEKNE  5:0 (2:0). FM. 13:00. g. 5 A.Banevicius, 6 A.Banevicius, 57 D.Cesnauskis, 66 D.Cesnauskis, 70 A.Banevicius.
EKR: I.Satas, R.Steckis, V.Savickas, M.Stankevicius, G.Aleksa, V.Danilicevas, Z.Cenys (64 A.Kucys), D.Cesnauskis, R.Vileniskis (46 P.Luksys), A.Banevicius, E.Varnas (60 A.Staliunas).

03.27
EKRANAS-2 PANEVEZYS - FK REZEKNE-2  3:0 (1:0). FM. 15:00. g. 35 A.Kucys, 55 M.Uselis, 75 M.Savenas.
EKR: S.Skinderis, L.Bagdonavicius, A.Klimavicius, M.Uselis, M.Pomeckis, M.Butenas, A.Kucys, A.Staliunas (46 V.Bernatonis), Z.Urbonas (55 K.Mykolaitis), M.Savenas, A.Steinas (55 V.Kavaliauskas).

06.09  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  0:2 (0:2). 16:00. g. 16 ?, 28 ?.
EKR: I.Satas, R.Steckis, V.Savickas (29 A.Kucys), R.Petrukaitis, N.Sasnauskas (46 K.Zeniauskas), M.Gardzijauskas, V.Danilicevas, D.Cesnauskis, R.Vileniskis, P.Luksys, A.Banevicius (60 E.Varnas, 82 M.Savenas).
MET: (start) A.Briaunys, D.Magdisauskas, S.Atmanavicius, A.Zakresevskis, A.Lasko, V.Jusko, O.Rudenko, A.Lobanovs, R.Vaineikis, V.Draguns, G.Karlsons.


1999

07.?
EKRANAS PANEVEZYS - LOKOMOTYVAS VILNIUS  0:1 (0:0). R.Cizas. g ?.
EKR: I.Satas (46 E.Zaburas), R.Steckis, M.Stankevicius, M.Butenas, N.Sasnauskas, M.Gardzijauskas, M.Savenas (60 D.Cesnauskis), R.Vileniskis, P.Luksys (70 G.Aleksa), A.Banevicius, E.Varnas (60 A.Kucys).

08.09  Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  3:1 (3:0). 16:00. g. 5 M.Savenas, 7 A.Banevicius, 11 M.Gardzijauskas; 82 ?.
EKR: I.Satas (46 E.Zaburas), R.Steckis, M.Stankevicius, N.Sasnauskas (46 M.Butenas), M.Gardzijauskas, A.Kucys (68 G.Aleksa), M.Savenas (58 K.Zeniauskas), D.Cesnauskis, R.Vileniskis, P.Luksys, A.Banevicius (55 E.Varnas).


2000

01.23  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - TULEVIK VILJANDI  2:0 (0:0). 17:00. g. 80 (pk) M.Gardzijauskas, 85 E.Varnas.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, N.Dunauskas (55 G.Aleksa), G.Juska (55 M.Savenas), A.Kucys, M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas (75 L.Janusevicius), E.Varnas, V.Kavaliauskas, P.Luksys (60 A.Klimavicius).

01.29  Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  0:1 (0:0). 14:30. g. 60 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius (70 L.Janusevicius), R.Petrukaitis, N.Dunauskas (46 M.Savenas), G.Aleksa (46 M.Butenas), G.Juska (56 N.Sasnauskas), A.Kucys, K.Zeniauskas, E.Varnas, V.Kavaliauskas (60 A.Klimavicius), P.Luksys.

02.04  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  1:1 (1:1). 11:30. S.Vilniskis. g. 33 E.Varnas; 27 R.Karcemarskas.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, N.Dunauskas (60 G.Aleksa), M.Gardzijauskas, G.Juska, A.Kucys, K.Zeniauskas (75 N.Sasnauskas), E.Varnas, V.Kavaliauskas (46 M.Savenas), P.Luksys (65 A.Klimavicius).

02.10  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - TULEVIK VILJANDI  1:0 (0:0). 15:00. g. 53 G.Juska.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, N.Dunauskas (50 M.Savenas), V.Urbonas (46 A.Kucys), G.Juska (85 G.Aleksa), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas, E.Varnas, V.Kavaliauskas (55 N.Sasnauskas), P.Luksys.

02.11  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  0:4 (0:2). 12:00. g. 18 A.Zuta, 40 R.Velicka, 60 ?, 65 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis (50 M.Butenas), N.Sasnauskas (55 A.Klimavicius), N.Dunauskas (40 G.Aleksa), G.Juska (25 M.Savenas), M.Gardzijauskas (55 V.Urbonas), K.Zeniauskas (50 L.Janusevicius), A.Kucys, E.Varnas (75 G.Paulauskas), P.Luksys (20 V.Kavaliauskas).

02.12  Liepaja
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  0:2 (0:0). 12:30. g. 52 ?, 65 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, M.Savenas (75 G.Aleksa), A.Kucys, G.Juska (75 N.Sasnauskas), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas, E.Varnas, V.Kavaliauskas, P.Luksys (80 L.Janusevicius).

02.18  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  1:2 (1:1). 12:00. g. 28 K.Zeniauskas; 9 ?, 51 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, N.Dunauskas (10 L.Janusevicius), M.Savenas, A.Kucys, G.Juska, M.Gardzijauskas (66 E.Rukstele), K.Zeniauskas, E.Varnas, V.Kavaliauskas (70 G.Paulauskas).

02.22  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - POLICIJA RIGA  1:1 (1:1). 12:00. g. 15 V.Kavaliauskas; 12 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Klimavicius, M.Butenas (46 G.Paulauskas), V.Urbonas (58 L.Janusevicius), N.Dunauskas, N.Sasnauskas (46 E.Cesnauskis), G.Aleksa, M.Savenas, G.Juska (65 E.Rukstele), V.Kavaliauskas (46 A.Semionovas), P.Luksys.

02.24  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VALMIERA  1:0 (0:0). 15:00. g. 82 M.Savenas. Sent Off: V.Kavaliauskas.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, N.Sasnauskas, G.Aleksa (62 N.Dunauskas), A.Kucys, G.Juska (75 G.Paulauskas), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas (55 M.Savenas), E.Varnas (67 V.Kavaliauskas), P.Luksys.

02.26  Kaliningrad
EKRANAS PANEVEZYS - BALTIKA KALININGRAD  2:2 (0:0). 13:00. g. 50 A.Kucys, 54 E.Varnas; 68 (pk) A.Silin, 70 A.Lepik.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, G.Aleksa (65 N.Dunauskas, 75 V.Urbonas), A.Kucys (60 M.Savenas), G.Juska (46 K.Zeniauskas), M.Gardzijauskas, D.Cesnauskis (80 N.Sasnauskas), E.Varnas (67 V.Kavaliauskas), P.Luksys.

02.28  Riga
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO-2 RIGA  1:3 (0:0). 17:00. g. 87 K.Zeniauskas; 73 ?, 80 ?, 88 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, N.Sasnauskas, G.Paulauskas (46 A.Klimavicius), V.Urbonas, N.Dunauskas (59 M.Butenas), M.Savenas, G.Juska (46 A.Semionovas), K.Zeniauskas, E.Rukstele (56 L.Janusevicius), V.Kavaliauskas.

03.03
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  3:2 (2:0). FM. 14:30. S.Vilniskis. g. 15 (pk) M.Gardzijauskas, 34 G.Aleksa, 75 K.Zeniauskas; 81 ?, 87 ?. Sent Off: A.Kucys.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, G.Aleksa, A.Kucys, G.Juska, M.Gardzijauskas, D.Cesnauskis, E.Varnas, P.Luksys (70 K.Zeniauskas).

03.03
EKRANAS-2 PANEVEZYS - ZALGIRIS-2 VILNIUS  0:0. FM. 16:00.
EKR: M.Pazemeckas, A.Klimavicius, G.Paulauskas, L.Janusevicius, N.Sasnauskas, V.Urbonas, M.Butenas (75 E.Cesnauskis), E.Rukstele, K.Zeniauskas (70 M.Uselis), V.Kavaliauskas, M.Savenas.

03.09  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - TULEVIK VILJANDI  2:0 (1:0). 10:30. g. 20 E.Varnas, 55 P.Luksys.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, V.Urbonas (82 A.Klimavicius), N.Sasnauskas, G.Aleksa (74 N.Dunauskas), A.Kucys, G.Juska (84 E.Cesnauskis), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas (46 M.Savenas), E.Varnas, P.Luksys (73 V.Kavaliauskas).

03.10  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VALMIERA  2:0 (0:0). 14:30. g. 56 E.Varnas, 66 E.Varnas.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, V.Urbonas, N.Sasnauskas, G.Aleksa, A.Kucys (70 V.Kavaliauskas), G.Juska (40 M.Savenas), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas (80 L.Janusevicius), E.Varnas, P.Luksys (85 E.Cesnauskis).

03.12  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - FK PSKOV  1:1 (0:1). 14:30. g. 83 V.Urbonas; 44 ?. Missed pk 67 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, V.Urbonas, R.Petrukaitis, G.Aleksa (46 N.Sasnauskas, 67 G.Paulauskas), A.Kucys, G.Juska (20 M.Savenas), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas (57 L.Janusevicius), E.Varnas, P.Luksys (55 V.Kavaliauskas).

03.13  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  2:2 (0:2). 12:30. g. 79 V.Kavaliauskas, 90 E.Varnas; 34 ?, 40 ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, V.Urbonas, R.Petrukaitis, G.Aleksa (50 N.Sasnauskas), A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas, E.Varnas, G.Juska (46 V.Kavaliauskas).

03.14  Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - LEVADIA TALLINN  0:2 (0:2). 13:00. g. 9 ?, 44 ?. Missed pk M.Gardzijauskas, E.Varnas; ?.
EKR: S.Skinderis, A.Banevicius, V.Urbonas, N.Sasnauskas (60 G.Paulauskas), A.Kucys, M.Savenas (65 G.Aleksa), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas (48 L.Janusevicius), E.Varnas, G.Juska (46 E.Cesnauskis, 84 E.Rukstele), V.Kavaliauskas.

07.?
EKRANAS PANEVEZYS - POLONIJA VILNIUS  3:2 (0:0). R.Cizas. g. 57 (pk) M.Gardzijauskas, 71 E.Varnas, 83 A.Klimavicius; 74 M.Grybauskas, 75 A.Brazauskas.
EKR: I.Satas, L.Janusevicius (60 G.Paulauskas), A.Klimavicius, R.Petrukaitis, A.Kucys (30 A.Banevicius), M.Butenas (46 P.Luksys), N.Sasnauskas, M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas, E.Cesnauskis, E.Varnas.

10.13  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  0:1 (0:0). g. 66 A.Prochorenkov.
EKR: A.Skrupskis (66 S.Skinderis), V.Baltusnikas, R.Petrukaitis, M.Stankevicius, N.Sasnauskas (70 M.Butenas), A.Kucys (73 N.Kumza), M.Gardzijauskas, K.Zeniauskas, A.Banevicius (58 G.Aleksa), E.Varnas, P.Luksys.


2001

01.16  Daugavpils
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  2:3 (1:1). g. 27 M.Butenas, 51 M.Butenas; 13 ?, 52 ?, 82 ?.
EKR: I.Satas, A.Klimavicius, R.Petrukaitis, E.Rukstele (66 N.Sasnauskas), G.Aleksa, G.Paulauskas, M.Butenas, M.Savenas, N.Astrauskas (70 L.Janusevicius), E.Varnas, P.Luksys.

01.16  Daugavpils
EKRANAS-2 PANEVEZYS - DINABURG-2 DAUGAVPILS  1:1 (0:1). g. 55 (pk) G.Juska; 37 (pk) ?.
EKR: S.Skinderis, L.Janusevicius, N.Sasnauskas, E.Rukstele (25 Z.Urbonas), P.Maskoliunas, G.Juska, N.Kumza (80 S.Petraitis), D.Petrauskas (75 D.Polujanskas), E.Cesnauskis, N.Astrauskas (30 A.Tumenas), V.Kavaliauskas.

01.27  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  0:1 (0:0). g. 80 M.Takenaka.
EKR: S.Skinderis (46 I.Satas), Z.Zudys, A.Klimavicius, R.Petrukaitis (80 E.Rukstele), M.Butenas (46 G.Aleksa), M.Stankevicius (62 N.Astrauskas), A.Kucys (75 L.Janusevicius), M.Savenas (65 G.Paulauskas), G.Juska (65 N.Sasnauskas), E.Varnas (70 N.Kumza), P.Luksys (46 V.Kavaliauskas).

02.03  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  0:4 (0:0). g. 48 ?, 51 ?, 80 ?, 89 ?.
EKR: S.Skinderis, Z.Zudys, A.Klimavicius, R.Petrukaitis (30 V.Kavaliauskas), M.Stankevicius, M.Butenas (60 G.Aleksa), A.Kucys, M.Savenas, G.Juska (55 G.Paulauskas), E.Varnas, P.Luksys.

02.03  Ukmerge
EKRANAS-2 PANEVEZYS - KAREDA KAUNAS  1:2 (0:0). g. 72 N.Sasnauskas; 70 ?, 84 ?.
EKR: A.Skrupskis, N.Sasnauskas, L.Janusevicius, E.Rukstele, G.Aleksa (70 M.Pulokas), M.Butenas (46 D.Petrauskas), G.Paulauskas (75 M.Pajuodis), E.Cesnauskis, N.Astrauskas, A.Banevicius, V.Kavaliauskas (35 A.Steinas).

02.07  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  0:1 (0:1). g. 27 R.Vileniskis.
EKR: S.Skinderis, Z.Zudys, A.Klimavicius, E.Rukstele, M.Stankevicius (60 G.Aleksa), M.Butenas, A.Kucys, M.Savenas, G.Juska (55 N.Sasnauskas), V.Kavaliauskas, P.Luksys.

02.07  Ukmerge
EKRANAS-2 PANEVEZYS - POLONIJA VILNIUS  1:1 (1:0). g. 30 N.Astrauskas; 85 ?.
EKR: S.Skinderis, N.Sasnauskas (75 M.Pajuodis), L.Janusevicius, M.Pulokas (65 J.Petrauskas), G.Aleksa (46 A.Tumenas), D.Petrauskas (65 P.Maskoliunas), G.Paulauskas, E.Cesnauskis (80 S.Petraitis), N.Astrauskas, A.Banevicius, A.Steinas (46 O.Paskevicius).

02.13  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  1:1 (0:1). g. 58 P.Luksys; 13 M.Takenaka. Sent Off: A.Kucys.
EKR: A.Skrupskis (46 S.Skinderis), N.Sasnauskas (46 Z.Zudys), L.Janusevicius (46 A.Klimavicius), G.Paulauskas (46 E.Rukstele), G.Aleksa (46 M.Butenas), D.Petrauskas (46 M.Savenas), E.Cesnauskis (46 A.Kucys), N.Astrauskas (46 M.Stankevicius), A.Banevicius (46 G.Juska), V.Kavaliauskas (46 P.Luksys), A.Steinas (46 E.Varnas).

02.14  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - BANGA GARGZDAI  2:2 (0:1). g. 47 V.Kavaliauskas, 90 G.Paulauskas; 40 A.Tautvydas, 57 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 S.Skinderis), Z.Zudys, A.Klimavicius (46 G.Paulauskas), E.Rukstele (46 L.Janusevicius), M.Butenas (46 N.Sasnauskas), M.Savenas (46 A.Steinas), A.Kucys (46 G.Aleksa), M.Stankevicius (46 E.Cesnauskis), G.Juska (46 N.Astrauskas), P.Luksys (46 V.Kavaliauskas), E.Varnas (46 A.Banevicius).

02.16  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - POLONIJA VILNIUS  0:2 (0:0). g. (og) N.Sasnauskas, 89 ?. Sent Off: 35 V.Kavaliauskas.
EKR: A.Skrupskis (46 S.Skinderis), Z.Zudys, A.Klimavicius, E.Rukstele (46 G.Paulauskas), M.Stankevicius (75 L.Janusevicius), M.Savenas (46 M.Butenas, 80 D.Petrauskas), A.Kucys (46 N.Sasnauskas, 58 A.Steinas), G.Juska (46 G.Aleksa), A.Banevicius (46 E.Varnas), P.Luksys (70 N.Astrauskas), V.Kavaliauskas.

02.24  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - POLONIJA VILNIUS  5:0 (2:0). g. 9 A.Klimavicius, 43 A.Kucys, 62 P.Luksys, 70 V.Kavaliauskas, 84 M.Savenas.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Klimavicius, E.Rukstele (46 M.Butenas), M.Stankevicius, M.Savenas, A.Kucys, G.Aleksa (50 A.Banevicius), E.Cesnauskis (46 G.Juska), E.Varnas (46 V.Kavaliauskas), P.Luksys.

02.24  Ukmerge
EKRANAS-2 PANEVEZYS - POLONIJA-2 VILNIUS  2:7 (0:4). g. 75 (pk) L.Janusevicius, 83 A.Tumenas; 7 ?, 27 ?, 30?, 36 ?, 53 ?, 55 ?, 80 ?. Missed pk 60 N.Sasnauskas.
EKR: S.Skinderis, N.Sasnauskas, G.Paulauskas, L.Janusevicius, M.Butenas (35 P.Maskoliunas), D.Petrauskas, A.Steinas (40 J.Petrauskas), N.Astrauskas, G.Aleksa (35 Z.Urbonas), E.Cesnauskis (46 S.Petraitis), V.Kavaliauskas (40 A.Tumenas).

03.03  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  3:0 (1:0). g. 20 M.Stankevicius, 81 V.Kavaliauskas, 87 M.Savenas.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Klimavicius, A.Banevicius (46 E.Rukstele), M.Stankevicius (65 M.Butenas), M.Savenas, A.Kucys, G.Aleksa, E.Cesnauskis (60 G.Juska), E.Varnas, P.Luksys (46 V.Kavaliauskas).

02.24  Ukmerge
EKRANAS-2 PANEVEZYS - FK RIGA-2  1:0 (0:0). g. 70 N.Astrauskas.
EKR: S.Skinderis, V.Baltusnikas, E.Rukstele (35 M.Pulokas), L.Janusevicius, G.Paulauskas (75 E.Skutas), M.Butenas (65 P.Maskoliunas), D.Petrauskas, G.Juska (65 S.Petraitis), Z.Urbonas, N.Astrauskas, V.Kavaliauskas (65 A.Tumenas).

03.13  Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  2:0 (1:0). g. 38 E.Varnas, 85 V.Kavaliauskas.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Klimavicius, E.Rukstele (46 M.Gardzijauskas), M.Stankevicius, M.Savenas, A.Kucys (65 M.Butenas), G.Aleksa (46 A.Banevicius), E.Cesnauskis (56 G.Juska), E.Varnas (58 A.Steinas), P.Luksys (46 V.Kavaliauskas).

03.15  Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - TVKM TALLINN  1:0 (1:0). g. 19 V.Kavaliauskas.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Klimavicius, E.Rukstele (60 G.Aleksa), M.Stankevicius, A.Banevicius, M.Gardzijauskas, M.Savenas (70 M.Butenas), E.Cesnauskis (46 P.Luksys), E.Varnas (85 N.Astrauskas), V.Kavaliauskas (58 G.Juska).

03.16  Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  2:1 (1:0). g. 42 M.Savenas, 61 E.Varnas; 85 ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Klimavicius, E.Rukstele, M.Stankevicius, A.Banevicius, M.Gardzijauskas (75 M.Butenas), M.Savenas, E.Cesnauskis (68 G.Juska), P.Luksys, E.Varnas.

03.17  Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  2:3 (0:1). g. 56 P.Luksys, 66 P.Luksys; 37 M.Karalius, 68 ?, 77 (pk) ?.
EKR: A.Skinderis, L.Janusevicius, E.Rukstele, G.Aleksa (40 A.Klimavicius), M.Stankevicius, A.Banevicius (46 Z.Zudys), M.Butenas, Z.Urbonas, G.Juska, N.Astrauskas (46 P.Luksys), A.Steinas (46 D.Petrauskas).

03.18  Palangos Juze. Finalas
EKRANAS PANEVEZYS - FK PSKOV-2000  0:3 (0:2). g. 11 ?, 21 ?, 77 ?. Sent Off: A.Kucys.
EKR: A.Skrupskis (75 S.Skinderis), Z.Zudys, A.Klimavicius, M.Stankevicius (85 L.Janusevicius), A.Banevicius (70 M.Butenas), E.Rukstele (83 G.Juska), M.Gardzijauskas, M.Savenas, A.Kucys, P.Luksys, E.Varnas.

03.24  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - LOKOMOTYVAS DAUGAVPILS  2:1 (1:0). g. 15 M.Gardzijauskas, 49 M.Butenas; 90 ?.
EKR: S.Skinderis, Z.Zudys, A.Klimavicius, A.Banevicius (60 V.Baltusnikas), E.Rukstele, M.Butenas, M.Gardzijauskas (75 D.Petrauskas), G.Aleksa (75 Z.Urbonas), E.Cesnauskis, P.Luksys (75 N.Astrauskas), E.Varnas.

07.13
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  0:1 (0:0). Ekranas. R.Cizas. g. 82 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 I.Satas), Z.Zudys (84 D.Petrauskas), G.Paulauskas, R.Grudys, E.Majus (60 A.Steinas), M.Gardzijauskas, A.Kucys, E.Cesnauskis (80 G.Aleksa), A.Banevicius (70 N.Astrauskas), M.Uselis, P.Luksys.


2002

01.16  Vilnius  2x30
EKRANAS PANEVEZYS - JAGIELONIA BIALYSTOK  4:2 (1:1). Maniezas. g. 26 M.Gardzijauskas, 32 A.Kucys, 56 M.Gardzijauskas, 59 M.Gardzijauskas; 17 ?, 57 ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, L.Janusevicius, G.Paulauskas, R.Grudys, M.Gardzijauskas, A.Kucys, G.Aleksa, A.Banevicius, M.Uselis, P.Luksys.

01.16  Vilnius  2x30
EKRANAS PANEVEZYS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS  2:0 (2:0). Maniezas. g. 12 P.Luksys, 26 (pk) M.Gardzijauskas.
EKR: A.Skrupskis (30 I.Satas), Z.Zudys, L.Janusevicius, G.Paulauskas, R.Grudys, M.Gardzijauskas (50 R.Vaisnoras), A.Kucys (35 D.Petrauskas), G.Aleksa, A.Banevicius, M.Uselis, P.Luksys.

01.17  Vilnius
EKRANAS PANEVEZYS - JAGIELONIA BIALYSTOK  1:1 (1:0). pk 3-5. Maniezas. g. 20 P.Luksys; 68 ?. pk + A.Banevicius, L.Janusevicius, A.Kucys; - G.Aleksa.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, L.Janusevicius, G.Paulauskas (57 D.Petrauskas), R.Grudys, M.Gardzijauskas, A.Kucys, G.Aleksa, A.Banevicius, M.Uselis, P.Luksys.

01.26  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  3:5 (2:3). g. 17 A.Banevicius, 45 (pk) M.Gardzijauskas, 67 P.Luksys; 19 ?, 25 ?, 32 ?, 65 ?, 80 ?.
EKR: A.Skrupskis (70 I.Satas), Z.Zudys (46 G.Aleksa), L.Janusevicius, E.Majus, R.Grudys (70 A.Skroblas), M.Gardzijauskas, G.Tomkevicius (60 R.Vaisnoras), E.Cesnauskis (65 G.Paulauskas), A.Banevicius, M.Uselis (46 D.Petrauskas), P.Luksys.

02.06  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS KAUNAS  1:4 (0:1). S.Vilniskis. g. 59 P.Luksys; 5 ?, 68 ?, 70 ?, 78 ?.
EKR: A.Skrupskis (70 I.Satas), Z.Zudys, G.Aleksa (46 L.Janusevicius), E.Majus (75 R.Vaisnoras), E.Rukstele (5 R.Grudys, 46 A.Skroblas), A.Kucys (55 G.Tomkevicius), M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis (60 G.Paulauskas), A.Banevicius, M.Uselis (50 D.Petrauskas), V.Kavaliauskas.

02.09  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  2:1 (1:1). g. 12 A.Banevicius, 55 R.Grudys; 10 ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, G.Aleksa, L.Janusevicius (65 A.Skroblas), E.Majus, R.Grudys, G.Tomkevicius (70 M.Savenas), E.Cesnauskis (75 G.Paulauskas), A.Banevicius (80 D.Zykus), M.Uselis (50 D.Petrauskas), P.Luksys.

02.20  Italy
EKRANAS PANEVEZYS - BRESCIA YOUTH  1:1 (1:1). g. 27 E.Cesnauskis; 31 ?. Missed pk M.Gardzijauskas.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, E.Majus, E.Rukstele (68 R.Grudys), A.Kucys, M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis (73 G.Tomkevicius), M.Uselis (35 M.Savenas, 77 G.Aleksa), P.Luksys (82 G.Siciunas), V.Kavaliauskas.

02.23  Italy
EKRANAS PANEVEZYS - LUMEZZANE  1:2 (0:2). g. 82 A.Banevicius; 8 ?, 25 ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, E.Majus, E.Rukstele, A.Kucys (83 M.Savenas), M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis, M.Uselis, P.Luksys (46 G.Aleksa), V.Kavaliauskas.

02.27  Italy
EKRANAS PANEVEZYS - BRESCIA YOUTH  3:1 (2:0). g. 32 M.Savenas, 35 M.Savenas, 74 M.Gardzijauskas; 65 (pk) ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, E.Majus, R.Grudys (46 G.Aleksa), A.Kucys, M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis (76 G.Tomkevicius), M.Uselis (85 D.Petrauskas), M.Savenas (80 G.Siciunas), V.Kavaliauskas (68 P.Luksys).

03.11 Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - LITHUANIA YOUTH  0:3 (0:0). g. 52 V.Kavaliauskas, 53 T.Tamosauskas, 60 (pk) V.Kavaliauskas.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, R.Grudys, G.Aleksa (55 G.Paulauskas), A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, M.Uselis (46 D.Petrauskas, 70 A.Skroblas), G.Siciunas, P.Luksys (65 G.Tomkevicius).

03.12 Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - AUDA RIGA  3:1 (1:0). g. 43 A.Kucys, 53 G.Siciunas, 79 G.Paulauskas; 57 (pk) ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, R.Grudys, G.Aleksa, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, G.Tomkevicius (60 G.Paulauskas), M.Uselis (25 G.Siciunas), P.Luksys.

03.14 Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - INKARAS KAUNAS  0:3 (0:2). g. 42 ?, 45 ?, 90 ?. Sent Off: M.Gardzijauskas, Z.Zudys, A.Kucys.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, R.Grudys (46 A.Skroblas), G.Aleksa, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, M.Uselis (42 G.Paulauskas), P.Luksys (75 D.Zykus), G.Siciunas (60 G.Tomkevicius, 80 D.Petrauskas).

03.15 Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - TRANS NARVA  4:1 (0:1). g. 54 G.Paulauskas, 75 M.Gardzijauskas, 78 M.Savenas, 82 M.Gardzijauskas; 14 ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, A.Skroblas, G.Aleksa, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, D.Petrauskas (52 R.Grudys), P.Luksys (80 D.Zykus), G.Siciunas (50 G.Paulauskas).

03.16 Palangos Juze
EKRANAS PANEVEZYS - FK PSKOV  1:2 (1:1). g. 22 M.Savenas; 33 ?, 61 ?.
EKR: A.Skrupskis, Z.Zudys, A.Banevicius, A.Skroblas, G.Aleksa (63 D.Petrauskas), R.Grudys, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, P.Luksys, G.Siciunas (46 G.Paulauskas).

03.30 ?
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  2:0 (1:0). g. 20 M.Savenas, 82 M.Uselis. Sent Off: 80 P.Luksys.
EKR: F.Duran, Z.Zudys, A.Banevicius (75 G.Siciunas), A.Skroblas (46 G.Aleksa), E.Majus, E.Rukstele, A.Kucys (65 G.Tomkevicius), M.Savenas (60 P.Luksys, M.Uselis), M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis (75 G.Paulauskas), M.Uselis (75 R.Grudys).

07.16
EKRANAS PANEVEZYS - GELEZINIS VILKAS VILNIUS  3:2 (3:1). g. 25 A.Kucys, 37 E.Cesnauskis, 45 M.Gardzijauskas; 6 S.Laibinis, 87 V.Staknevicius.
EKR: A.Skrupskis (46 A.Steinas), L.Janusevicius (46 A.Klimavicius), Z.Zudys (46 G.Aleksa), E.Majus (46 G.Paulauskas), A.Kucys (46 E.Rukstele), G.Tomkevicius (46 M.Savenas), D.Petrauskas (70 D.Zykus), M.Gardzijauskas (46 A.Skroblas), E.Cesnauskis (46 G.Siciunas), A.Banevicius (46 E.Varnas), V.Kavaliauskas (46 M.Uselis).

10.18 ?
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  1:0 (0:0). g. 48 E.Cesnauskis.
EKR: A.Skrupskis (46 A.Dilys), Z.Zudys, A.Klimavicius, G.Aleksa, A.Banevicius (60 S.Vlasiks), G.Paulauskas (46 E.Cesnauskis), A.Kucys, M.Savenas (60 G.Tomkevicius), M.Gardzijauskas (65 D.Petrauskas), M.Uselis (46 D.Cesnauskis), P.Luksys (46 V.Kavaliauskas).


2003

01.18 Vilnius
EKRANAS PANEVEZYS - POLONIJA VILNIUS  1:3 (1:1). Sportima. g. 35 (pk) M.Savenas; 20 ?, 60 ?, 75 ?.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, A.Klimavicius, E.Majus (46 A.Skroblas), M.Juknevicius (40 M.Uselis, 60 G.Tomkevicius), A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis (50 G.Paulauskas), V.Kavaliauskas, S.Vlasiks (46 P.Luksys).

01.19 Vilnius
EKRANAS-2 PANEVEZYS - SUDUVA MARIJAMPOLE  1:0 (0:0). Sportima. g. 83 M.Jakstas.
EKR: A.Skrupskis (46 A.Steinas), L.Janusevicius, G.Aleksa, A.Skroblas (55 M.Litvinas), E.Rukstele (60 V.Dragunevicius), L.Rimavicius, G.Tomkevicius, G.Paulauskas, D.Petrauskas, D.Venckus (65 M.Jakstas), M.Uselis.

01.24 Riga
EKRANAS-2 PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  1:3 (0:2). g. 69 (og) ?; 24 ?, 45 ?, 75 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 A.Steinas), L.Janusevicius, G.Aleksa, M.Litvinas (80 Z.Banys), E.Rukstele, V.Dragunevicius, L.Rimavicius (46 Just.Abraitis), G.Tomkevicius, D.Petrauskas, D.Venckus (66 M.Jakstas), M.Uselis.

01.25 Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  0:1 (0:0). g. 49 Haijdlisek.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, A.Klimavicius, A.Skroblas (80 G.Aleksa), M.Juknevicius (70 M.Litvinas), G.Paulauskas, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas (80 G.Tomkevicius), V.Kavaliauskas, P.Luksys (60 M.Uselis).
VEN: (start) A.Vanin, I.Troitckij, T.Haijdlisek, J.Romanov, I.Koroblev, D.Kacanov, I.Stukalinas, S.Zangareev, V.Zavoronkov, V.Rimkus, J.Landirev.

02.01  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - SVIESA VILNIUS  6:2 (1:1). 12:00. g. 31 V.Kavaliauskas, 48 M.Gardzijauskas, 50 M.Savenas, 80 (pk) A.Kucys, 85 M.Gardzijauskas, 87 M.Litvinas; 10 ?, 60 ?.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, A.Klimavicius, A.Skroblas (46 G.Aleksa), M.Juknevicius (46 M.Litvinas), G.Paulauskas (75 G.Tomkevicius), A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas (80 M.Uselis), P.Luksys.

02.01  Ukmerge
EKRANAS-2 PANEVEZYS - SVIESA-2 VILNIUS  2:1 (0:1). g. 62 (pk) S.Vlasiks, 77 (pk) S.Vlasiks; 32 ?.
EKR: T.Kauneckas, L.Janusevicius, G.Aleksa (46 A.Tumenas), M.Litvinas (46 V.Dragunevicius), E.Rukstele, Just.Abraitis (46 D.Markauskas, 75 Jul.Abraitis), G.Tomkevicius (75 Z.Banys), D.Petrauskas, D.Venckus, M.Uselis (60 M.Jakstas), S.Vlasiks.

02.15  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - VETRA RUDISKES  2:4 (1:1). 12:00. g. 13 V.Kavaliauskas, 70 P.Luksys; 35 S.Litvinas, 58 J.Raliukonis, 87 A.Butrimavicius, 90 S.Litvinas.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, A.Klimavicius, A.Skroblas (35 S.Vlasiks), G.Aleksa, E.Rukstele (65 G.Paulauskas), G.Paulauskas (35 L.Janusevicius), D.Petrauskas (55 A.Skroblas), M.Gardzijauskas, M.Uselis, P.Luksys.

EKRANAS-2 PANEVEZYS - VETRA-2 RUDISKES  1:1. g. M.Jakstas.

02.22 
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  2:0 (0:0). FM. 12:00. g. 51 S.Vlasiks, 61 V.Kavaliauskas.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, A.Klimavicius, A.Skroblas (70 L.Janusevicius), G.Aleksa, G.Paulauskas, M.Juknevicius (60 D.Petrauskas), M.Savenas, M.Gardzijauskas, M.Uselis (46 S.Vlasiks), V.Kavaliauskas.

EKRANAS-2 PANEVEZYS - POLONIJA VILNIUS  1:4 (0:2). FM. g. M.Jakstas.

03.01  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  2:0 (2:0). g. 13 M.Uselis, 16 A.Kucys.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, G.Paulauskas, M.Juknevicius, A.Kucys (80 G.Aleksa), M.Savenas, M.Gardzijauskas, E.Cesnauskis, M.Uselis (65 S.Vlasiks), V.Kavaliauskas.

EKRANAS-2 PANEVEZYS - ATLANTAS-2 KLAIPEDA  0:1.

03.08  Klaipeda
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  0:1 (0:1). 13:00. g. 42 ?.
EKR: A.Skrupskis (75 A.Steinas), A.Klimavicius, G.Aleksa, G.Paulauskas, M.Juknevicius, A.Kucys (46 L.Janusevicius), M.Savenas, M.Gardzijauskas (75 D.Petrauskas), E.Cesnauskis, M.Uselis (75 D.Venckus), V.Kavaliauskas (46 P.Luksys).

03.15  Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - SUDUVA MARIJAMPOLE  5:1 (2:1). 13:00. g. 33 A.Banevicius, 42 M.Uselis, 60 G.Paulauskas, 63 A.Klimavicius, 84 P.Luksys; 26 N.Sidlauskas.
EKR: A.Skrupskis (80 A.Steinas), A.Banevicius (70 L.Janusevicius), A.Klimavicius, G.Aleksa (46 A.Skroblas), G.Paulauskas (70 E.Rukstele), M.Juknevicius (70 D.Petrauskas), M.Savenas (80 D.Venckus), M.Gardzijauskas (56 G.Tomkevicius), E.Cesnauskis, M.Uselis (46 P.Luksys), V.Kavaliauskas (60 S.Vlasiks).

03.28  Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  1:2 (0:1). 15:00. g. 57 S.Vlasiks; 20 M.Opic, 60 M.Pastva.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, G.Aleksa, A.Skroblas, E.Rukstele (46 M.Juknevicius), D.Petrauskas, A.Kucys (56 G.Tomkevicius), D.Venckus (46 M.Litvinas), M.Gardzijauskas, M.Uselis (46 S.Vlasiks), P.Luksys (66 M.Uselis).

07.13  Ozolnieks
EKRANAS PANEVEZYS - BOREKS BOPOLIANKA (UKR)  1:0 (1:0). g. 18 (pk) M.Savenas. Sent Off: 80 A.Skrupskis.
EKR: A.Skrupskis (80 P.Davidovs), A.Banevicius (50 A.Skroblas), E.Majus (46 L.Janusevicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, M.Juknevicius (46 M.Uselis), M.Gardzijauskas (60 G.Tomkevicius), M.Savenas, E.Cesnauskis, P.Luksys, V.Mizigurskis (75 G.Aleksa).
BOR: (start) D.Bobrov, P.Kononov, I.Yurchenko, A.Stargorodskij, S.Sevepch, A.Kornev, A.Burdin, A.Misnij, Y.Kolesnik, A.Sidorenko, A.Lagodin.

07.19  Marijampole
EKRANAS PANEVEZYS - SUDUVA MARIJAMPOLE  2:4 (0:1). g. 83 A.Klimavicius, 89 V.Kavaliauskas; 37 ?, 53 ?, 57 (pk) ?, 87 ?.
EKR: A.Skrupskis (60 P.Davidovs), A.Banevicius (55 A.Skroblas), E.Majus (46 L.Janusevicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Kucys (68 G.Aleksa), M.Gardzijauskas (55 M.Uselis), M.Savenas (46 G.Tomkevicius), E.Cesnauskis, P.Luksys, V.Kavaliauskas.


2004

01.17 Vilnius.
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  0:2 (0:1). Sportima. g. ? V.Rimkus,  ? V.Rimkus.
EKR: A.Skrupskis, A.Banevicius, A.Klimavicius, E.Majus, G.Paulauskas, M.Uselis, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys (G.Tomkevicius, K.Mykolaitis, M.Juknevicius, A.Skroblas, P.Grybauskas).

01.31 Daugavpils.
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  2:1 (1:0). g. 45 A.Klimavicius, 55 ?, 75 P.Luksys.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Banevicius (85 L.Rimavicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, M.Juknevicius (65 A.Skroblas), G.Aleksa (46 G.Tomkevicius), M.Uselis (46 K.Mykolaitis), M.Savenas, M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys.

02.07 Ukmerge.
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  2:2 (1:2). g. 4 M.Gardzijauskas, 83 P.Luksys; 7 A.Tereskinas, ? A.Zaboras.
EKR: A.Skrupskis (55 P.Grybauskas), A.Banevicius, A.Klimavicius, G.Paulauskas, M.Juknevicius, G.Aleksa (58 D.Petrauskas), G.Tomkevicius (46 A.Skroblas), M.Uselis (46 K.Mykolaitis), M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys.

EKRANAS-2 PANEVEZYS - ZALGIRIS-2 VILNIUS  0:0.

02.17 Antalia, Turkey
EKRANAS PANEVEZYS - SAMSUNG FC SUVON (KOR)  0:1 (0:1). 15:15. g. 40 Seo Jung Won.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, G.Paulauskas (55 A.Skroblas), A.Banevicius, A.Kucys, M.Savenas, K.Mykolaitis (46 M.Uselis), M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys (74 G.Tomkevicius).

02.20 Antalia, Turkey
EKRANAS PANEVEZYS - FC ATYRAU (KAZ)  4:2 (1:1). g. 24 M.Uselis, 61 (pk) M.Savenas, 85 M.Savenas, 90 M.Gardzijauskas; 18 O.Somka, 65 (pk) S.Osadchiy. Missed pk 86 A.Kucys.
EKR: P.Grybauskas, A.Skroblas (46 L.Rimavicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Banevicius, A.Kucys, M.Savenas, M.Uselis (46 K.Mykolaitis), M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys (65 G.Tomkevicius).

02.25 Antalia, Turkey
EKRANAS PANEVEZYS - CRAKOWIA KRAKOW (POL)  2:0 (0:0). 15:00. g. 57 A.Klimavicius, 70 (pk) M.Savenas.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Banevicius (46 A.Skroblas), A.Kucys (63 D.Petrauskas), M.Savenas (85 L.Rimavicius), K.Mykolaitis (46 M.Uselis), M.Gardzijauskas (75 G.Aleksa), V.Kavaliauskas, P.Luksys.

02.27 Antalia, Turkey
EKRANAS PANEVEZYS - NEFTEKHIMIK NIZHNRKAMSK  1:2 (0:0). 11:00. g. 70 V.kavaliauskas; 51 P.Jinjeradze, 64 S.Yakovenko.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, G.Paulauskas (56 M.Uselis), A.Banevicius (67 A.Skroblas), D.Petrauskas, M.Savenas, K.Mykolaitis, M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys (72 G.Aleksa).

03.06 Panevezys
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  2:0 (0:0).  g. 72 P.Luksys, 74 P.Luksys.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), M.Juknevicius (46 A.Skroblas), A.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Banevicius, D.Petrauskas (46 M.Uselis), M.Savenas, K.Mykolaitis (80 L.Janusevicius), M.Gardzijauskas (57 G.Tomkevicius), V.Kavaliauskas (57 G.Aleksa), P.Luksys.

03.13 Ukmerge
EKRANAS PANEVEZYS - FK JURMALA  2:1 (0:0).  g. 77 K.Mykolaitis, 81 V.Kavaliauskas; 83 ?.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, M.Juknevicius (78 L.Janusevicius), A.Skroblas, A.Kucys (41 G.Tomkevicius), M.Savenas (80 L.Rimavicius), K.Mykolaitis, M.Gardzijauskas (46 M.Uselis), V.Kavaliauskas (85 G.Aleksa), P.Luksys (59 A.Banevicius).

03.20 Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS-2 LIEPAJA  7:0 (5:0).  g. 2 P.Luksys, 7 V.Kavaliauskas, 12 P.Luksys, 16 M.Gardzijauskas, 17 M.Savenas, 78 G.Tomkevicius, 80 A.Banevicius.
EKR: A.Skrupskis (46 A.Steinas), E.Majus (50 L.Rimavicius), A.Klimavicius, M.Juknevicius (46 L.Janusevicius), A.Skroblas, A.Kucys (46 G.Tomkevicius), M.Savenas (46 G.Aleksa), K.Mykolaitis (55 M.Litvinas), M.Gardzijauskas (46 M.Uselis), V.Kavaliauskas (46 M.Jakstas), P.Luksys (46 A.Banevicius).

03.23 Ozolnieki
EKRANAS PANEVEZYS - FK JURMALA  5:3 (3:1).  g. 8 A.Kucys, 25 P.Luksys, 45 M.Gardzijauskas, 57 (pk) M.Savenas, 89 G.Tomkevicius; 9 ?, 47 ?, 51 ?.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, M.Juknevicius (46 G.Paulauskas), A.Skroblas, A.Kucys (70 G.Tomkevicius), M.Savenas, K.Mykolaitis (80 D.Petrauskas), M.Gardzijauskas (55 M.Uselis), V.Kavaliauskas (55 A.Banevicius), P.Luksys.

03.27 Riga
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  2:3 (0:1).  g. 64  (pk) M.Savenas, 65 P.Luksys; 38 ?, 56 ?, 63 (pk) ?.
EKR: A.Skrupskis, L.Janusevicius, A.Klimavicius, M.Juknevicius (46 G.Aleksa), G.Paulauskas, A.Kucys, M.Savenas, K.Mykolaitis (56 D.Petrauskas), M.Gardzijauskas, A.Banevicius (70 M.Uselis), P.Luksys.

04.07 Panevezys
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  2:0 (2:0). Abandoned in 63 min. due Heavy Shower. g. 8 A.Kucys, 37 M.Savenas.
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Skroblas, A.Kucys, M.Savenas, K.Mykolaitis, M.Gardzijauskas (50 G.Tomkevicius), P.Luksys, V.Kavaliauskas.

04.11 Panevezys
EKRANAS PANEVEZYS - VETRA VILNIUS  2:2 (2:1). g. 20 M.Savenas, 29 K.Mykolaitis; 23 D.Sernas, 70 I.Douglas. Missed pk: 32 N.Vasiliauskas (Vet).
EKR: A.Skrupskis, E.Majus, A.Klimavicius, G.Paulauskas (72 M.Juknevicius), A.Skroblas, G.Tomkevicius, M.Savenas, K.Mykolaitis (67 D.Petrauskas), M.Gardzijauskas, P.Luksys (74 A.Banevicius, 75 G.Aleksa), V.Kavaliauskas.


2005

01.15 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  1:3 (1:0). g. 42 P.Luksys; 64 A.Katasonov, 75 ?, 81 A.Katasonov.
EKR: A.Skrupskis (76 P.Grybauskas), A.Skroblas, A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius, A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, K.Mykolaitis, V.Kavaliauskas, P.Luksys (D.Petrauskas, L.Rimavicius, D.Galkevicius).

01.24 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - FK JURMALA  3:1 (2:1). g. 5 A.Klimavicius, 34 A.Kucys, 63 D.Petrauskas; 42 Puzirevskis.

01.29.
EKRANAS-2 PANEVEZYS - KRUOJA PAKRUOJIS  4:3 (1:0). g. ?.
EKR: T.Kauneckas, A.Tumenas, D.Padaigis, Justinas Abraitis, Julius Abraitis, M.Litvinas (A.Ankudinovas), D.Galkevicius (A.Levickas), A.Arlauskas, V.Dragunevicius (V.Garsvinskas, A.Jurkenas), D.Venckus, M.Jakstas.

01.30 Palanga.
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  2:1 (0:0). g. 65 P.Luksys, 82 V.Kavaliauskas; 75 ?.
EKR: A.Skrupskis (75 P.Grybauskas), A.Banevicius, A.Skroblas (70 L.Janusevicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius (60 K.Mykolaitis), A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas, V.Kavaliauskas, P.Luksys.

02.04.
EKRANAS-2 PANEVEZYS - KFK SIAULIAI-2  2:2 (1:0). g. 25 M.Litvinas, 80 M.Mockus; 65 ?, 68 ?.
EKR: T.Kauneckas, A.Tumenas, D.Padaigis, Justinas Abraitis, Julius Abraitis, A.Levickas, A.Arlauskas, V.Dragunevicius, D.Venckus, M.Jakstas, M.Litvinas (A.Steinas, L.Rimavicius, V.Garsvinskas, M.Mockus, A.Sidla).

02.05 Daugavpils.
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  1:0 (0:0). g. 68 P.Luksys.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Banevicius (46 L.Janusevicius), A.Skroblas (80 L.Rimavicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius, A.Kucys (50 D.Petrauskas), M.Savenas (75 A.Arlauskas), M.Gardzijauskas (60 K.Mykolaitis), V.Kavaliauskas (70 D.Venckus), P.Luksys.

02.11 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - FK JURMALA  1:1 (1:1). g. 5 M.Savenas; 45 P.Malosonoks.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Banevicius (46 L.Janusevicius), A.Skroblas, A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius (50 D.Petrauskas), M.Savenas, M.Gardzijauskas, K.Mykolaitis (58 L.Rimavicius), V.Kavaliauskas, P.Luksys.

02.19 Liepaja.
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  0:1 (0:1). g. 43 ?.
EKR: A.Skrupskis (75 P.Grybauskas), A.Banevicius (70 L.Janusevicius), A.Skroblas, A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius (70 D.Galkevicius), K.Mykolaitis (46 L.Rimavicius), A.Kucys, M.Savenas, D.Petrauskas, D.Saulenas (80 D.Venckus).

02.26 Panevezys.
EKRANAS PANEVEZYS - VETRA VILNIUS  2:0 (0:0). g. 72 G.Paulauskas, 87 M.Savenas.
EKR: A.Skrupskis (75 P.Grybauskas), A.Banevicius, A.Skroblas, A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius, K.Mykolaitis  (66 D.Galkevicius), L.Rimavicius (75 A.Arlauskas), M.Savenas, D.Petrauskas (55 L.Janusevicius), D.Saulenas.

03.04 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - FK RIGA  0:2 (0:2). g. 34 (pk) R.Mezerskis, 38 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Banevicius (53 L.Janusevicius), A.Skroblas, A.Klimavicius, G.Paulauskas (75 D.Galkevicius), G.Tomkevicius, M.Gardzijauskas (34 K.Mykolaitis), A.Kucys (46 L.Rimavicius), M.Savenas (46 D.Petrauskas), P.Luksys, D.Saulenas (58 D.Venckus).

03.11 Daugavpils.
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  3:2 (2:1). g. 5 P.Luksys, 7 D.Petrauskas, 60 P.Luksys; 42 J.Sokolov, 55 ?.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Skroblas (46 L.Rimavicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, G.Tomkevicius (60 L.Janusevicius), A.Kucys, M.Savenas, M.Gardzijauskas (75 D.Galkevicius), D.Petrauskas (46 K.Mykolaitis), D.Saulenas, P.Luksys.

08.13 Ventspils.
EKRANAS PANEVEZYS - TOM TOMSK  2:1 (1:0). g. 18 P.Luksys, 72 P.Luksys; 80 S.Skoblyakov.
EKR: P.Grybauskas, A.Skroblas (90 L.Janusevicius), A.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Banevicius, T.Kavolis, G.Tomkevicius (90 A.Arlauskas), M.Savenas (84 K.Mykolaitis), M.Gardzijauskas (65 D.Galkevicius), V.Kavaliauskas (67 D.Saulenas), P.Luksys.

09.02 Ventspils.
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  1:2 (0:1). g. 60 V.Mizigurskis; 43 (pk) I.Stukalinas, 64 P.Pavlovskis.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), L.Janusevicius, L.Rimavicius, D.Padaigis, A.Tumenas, T.Kavolis (38 A.Arlauskas), D.Galkevicius (60 D.Venckus), K.Mykolaitis, D.Saulenas (80 M.Jakstas), V.Mizigurskis, P.Luksys.


2006

01.21 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO RIGA  0:5 (0:1). g. 24 pk V.Zavoronkovs, 50 A.Perepletkin, 77 ?, 84 D.Cheladze, 86 G.Kalnins.
EKR: A.Skrupskis, A.Skroblas, A.Tumenas (55 D.Padaigis), L.Rimavicius, A.Banevicius, G.Tomkevicius, D.Galkevicius (50 D.Venckus, 70 K.Mykolaitis), M.Savenas, V.Kavaliauskas (52 D.Saulenas), E.Varnas (15 R.Michalciuks), P.Luksys.

01.28 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  0:3 (0:1). g. 45 D.Miceika, 75 G.Solonicins, 84 G.Karlsons.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Skroblas, A.Klimavicius, A.Tumenas (56 L.Rimavicius), A.Banevicius, G.Tomkevicius, D.Galkevicius (80 K.Mykolaitis), M.Savenas, E.Varnas (46 V.Kavaliauskas), R.Michalciuks (46 D.Saulenas), P.Luksys.

02.04 Ventspils.
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  1:1 (1:1). g. 42 R.Michalciuks; 36 A.Butriks.
EKR: A.Skrupskis, A.Skroblas, A.Klimavicius, D.Padaigis, A.Banevicius, G.Tomkevicius, M.Savenas, D.Saulenas (75 A.Tumenas), R.Michalciuks, V.Kavaliauskas (70 K.Mykolaitis), P.Luksys.

02.10 Daugavpils.
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  0:1 (0:0). g. 58 S.Volaskin.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Skroblas, A.Klimavicius, D.Padaigis (15 A.Tumenas), A.Banevicius, G.Tomkevicius, M.Savenas, D.Saulenas (48 E.Varnas), R.Michalciuks (80 K.Mykolaitis), V.Kavaliauskas (57 D.Galkevicius), P.Luksys.

02.17 Klaipeda.
EKRANAS PANEVEZYS - KFK SIAULIAI  3:2 (1:2). g. 20 V.Kavaliauskas, 52 E.Varnas, 65 E.Varnas; 8 G.Butavicius, 12 I.Galyuza.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Skroblas (46 A.Tumenas), A.Klimavicius (46 A.Banevicius), G.Paulauskas, R.Tedeyev (46 Y.Skorokhod), G.Tomkevicius, M.Savenas, R.Bagautdinov (60 D.Galkevicius), R.Michalciuks (46 D.Saulenas), V.Kavaliauskas (70 K.Mykolaitis), P.Luksys (46 E.Varnas).

02.18 Klaipeda.
EKRANAS PANEVEZYS - ALYTIS ALYTUS  2:2 (2:1). g. 9 M.Savenas, 22 E.Varnas; 37 V.Miknevicius, 51 S.Laibinis.
EKR: P.Grybauskas (46 T.Kauneckas), A.Tumenas (80 D.Venckus), A.Klimavicius (46 A.Banevicius), G.Paulauskas (46 A.Skroblas), Y.Skorokhod (46 R.Tedeyev), G.Tomkevicius, M.Savenas, R.Bagautdinov (46 K.Mykolaitis), D.Saulenas (30 D.Galkevicius), V.Kavaliauskas (46 P.Luksys), E.Varnas.

09.05 Daugavpils.
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  0:0.
EKR: A.Skrupskis (46 P.Grybauskas), A.Klimavicius, A.Banevicius, R.Michalciuks, M.Gardzijauskas, A.Kucys, D.Petrauskas, D.Galkevicius (75 A.Arlauskas), D.Saulenas, V.Slekys (46 D.Jagminas), E.Varnas.


2007

01.13 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO RIGA  2:0 (2:0). g. 6 G.Paulauskas, 33 D.Galkevicius.
EKR: L.Vojtasko, L.Rimavicius, L.Klimavicius, G.Paulauskas, A.Skroblas (85 D.Padaigis), G.Tomkevicius (70 A.Arlauskas), D.Galkevicius, D.Saulenas (60 Z.Banys), D.Bicka (46 V.Kavaliauskas), E.Varnas, P.Luksys.

01.17 Klaipeda.
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  4:0 (2:0). g. 1 E.Varnas, 15 D.Bicka, 50 E.Varnas, 78 (pk) M.Savenas.
EKR: B.Stefanovic (46 L.Vojtasko, 80 V.Cerniauskas), L.Rimavicius (70 Z.Banys), T.Kopsiva (65 L.Klimavicius), G.Paulauskas (65 D.Padaigis), A.Skroblas, G.Tomkevicius, A.Arlauskas (46 M.Savenas), D.Galkevicius (70 A.Tumenas), D.Bicka (46 V.Kavaliauskas), E.Varnas (75 D.Venckus), P.Luksys.

01.20 Palanga.
EKRANAS PANEVEZYS - SUDUVA PANEVEZYS  2:1 (0:1). g. 56 D.Bicka, 75 D.Saulenas; ? A.Urbsys.
EKR: L.Vojtasko (46 B.Stefanovic), T.Kopsiva, L.Klimavicius, D.Padaigis, A.Skroblas, G.Tomkevicius (88 P.Janusauskas), M.Savenas (46 V.Kavaliauskas), D.Galkevicius, D.Bicka (73 Z.Banys), E.Varnas (67 D.Saulenas), P.Luksys (80 D.Venckus).

01.27 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - OLIMPS RIGA  1:1 (0:0). g. 73 V.Kavaliauskas; ?.
EKR: A.Skrupskis, L.Klimavicius, D.Gleveckas (67 A.Tumenas), D.Padaigis, A.Skroblas, G.Tomkevicius (66 D.Saulenas), M.Savenas (75 Z.Banys), D.Galkevicius, D.Bicka, E.Varnas (46 V.Kavaliauskas), P.Luksys (75 D.Venckus).

02.03 Vilnius. Sportima.
EKRANAS PANEVEZYS - FBK KAUNAS  0:2 (0:1). g. 4 M.Grigalevicius, 73 A.Bartkus.
EKR: B.Stefanovic (46 A.Skrupskis), L.Klimavicius, D.Gleveckas, D.Padaigis (46 A.Tumenas), A.Skroblas, D.Saulenas (46 V.Kavaliauskas), M.Savenas, D.Galkevicius, D.Bicka, S.Pogreban, P.Luksys.

02.14 Antaliya
EKRANAS PANEVEZYS - ARKA GDYNIA  1:0 (0:0). g. 55 S.Pogreban.

02.16 Antaliya
EKRANAS PANEVEZYS - TAVRIYA SIMPHEROPOL  2:1 (1:1). g. 18 P.Luksys, 78 V.Kavaliauskas; 63 Edmar.
EKR: A.Skrupskis, L.Klimavicius, G.Paulauskas, L.Rimavicius, A.Skroblas, D.Petrauskas (46 V.Kavaliauskas), M.Savenas (88 D.Padaigis), G.Tomkevicius, D.Bicka (65 D.Saulenas), A.Sidlauskas (46 S.Pogreban), P.Luksys (83 Z.Banys).
TAV (at start): S.Todic, A.Pershin, H.Omoko, I.Zelmikas, S.Snytko, Edmar, N.Vasiliauskas, Z.Liubenovic, A.Joksas, V.Humenyuk, A.Kovpak.

02.18 Antaliya
EKRANAS PANEVEZYS - METALURG ZAPOROZHYE  0:2 (0:1). g. ? A.Demichenko, 76 T.Kabanov.
EKR: B.Stefanovic (46 A.Skrupskis), L.Klimavicius (72 D.Saulenas), G.Paulauskas, D.Gleveckas, A.Skroblas, D.Petrauskas (46 V.Kavaliauskas), M.Savenas, G.Tomkevicius, D.Bicka, S.Pogreban (46 A.Sidlauskas), P.Luksys.

02.20 Antaliya
EKRANAS PANEVEZYS - FK KHARKIV  1:2 (0:0). g. ?, ?; 67 D.Galkevicius.
EKR: A.Skrupskis, L.Klimavicius (86 D.Saulenas), G.Paulauskas, D.Gleveckas, A.Skroblas, D.Petrauskas (60 D.Galkevicius), M.Savenas, G.Tomkevicius (35 V.Kavaliauskas), D.Bicka, S.Pogreban (46 A.Sidlauskas), P.Luksys (86 E.Varnas).

03.03 Vilnius. Sportima
EKRANAS PANEVEZYS - FC VILNIUS  2:0 (2:0). g. 18 V.Kavaliauskas, 27 S.Pogreban.
EKR: B.Stefanovic, L.Klimavicius (75 A.Tumenas), G.Paulauskas, D.Gleveckas (66 L.Rimavicius), A.Skroblas (46 D.Padaigis), M.Savenas (66 Z.Banys), G.Tomkevicius (58 D.Petrauskas), V.Kavaliauskas, D.Bicka (70 D.Saulenas), S.Pogreban (39 A.Sidlauskas), P.Luksys (58 E.Varnas).

03.10 Kaunas
EKRANAS PANEVEZYS - ALYTIS ALYTUS  3:0 (2:0). g. 1 S.Pogreban, 35 G.Tomkevicius, 72 E.Varnas.
EKR: B.Stefanovic, A.Skroblas, L.Klimavicius, T.Rahn, D.Padaigis, G.Tomkevicius  (46 A.Tumenas), D.Galkevicius (60 D.Saulenas), V.Kavaliauskas (46 M.Savenas), D.Bicka, S.Pogreban (46 A.Sidlauskas, 65 Z.Banys), P.Luksys (46 E.Varnas).

03.23 Palanga
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  2:1 (0:0). g. 69 G.Tomkevicius, 74 A.Sidlauskas; 59 A.Douglas.
EKR: A.Skrupskis, A.Skroblas, D.Gleveckas, A.Tumenas, G.Tomkevicius, D.Petrauskas (66 A.Arlauskas), D.Saulenas, V.Kavaliauskas (46 A.Sidlauskas), D.Bicka, S.Pogreban (75 D.Venckus), P.Luksys.


2008

01.19 Riga.
EKRANAS PANEVEZYS - SKONTO RIGA  2:4 (0:1). g. 48 D.Matovic, 89 D.Galkevicius; 30 A.Pereplotnik, 46 A.Pereplotnik, 75 V.Moroz, 80 (pk) V.Dalisvili. Missed pk 15 A.Visnakovs.

01.26 Palanga.
EKRANAS PANEVEZYS - ATLANTAS KLAIPEDA  0:2 (0:1). g. 24 M.Soblinskas, 65 (pk) M.Soblinskas.
EKR: B.Stefanovic, D.Gleveckas, T.Rahn, A.Skroblas, D.Matovic, G.Tomkevicius, D.Bicka, S.Pogreban, D.Galkevicius, E.Varnas, Marcelo.

02.02 Vilnius.
EKRANAS PANEVEZYS - ZALGIRIS VILNIUS  2:1 (0:1). g. 62 S.Pogreban, 86 S.Pogreban; 40 R.Vileniskis.
EKR: B.Stefanovic, D.Gleveckas, T.Rahn, A.Skroblas, N.Sasnauskas (48 D.Matovic), G.Tomkevicius (46 V.Kavaliauskas), A.Arlauskas, D.Bicka (68 L.Rimavicius), S.Pogreban, D.Galkevicius (55 D.Petrauskas), E.Varnas (68 A.Sidlauskas).
ZAL: M.Rapalis, D.Arkhipov, R.Radavicius, V.Cepauskas, T.Sirevicius, I.Bursuc, I.Morinas, R.Vileniskis, M.Dovydenas, G.Kaladjiev, A.Siaulys.

02.08 Palanga.
EKRANAS PANEVEZYS - METALURGS LIEPAJA  0:1 (0:1). g. D.Miceika.

02.16 Ventspils.
EKRANAS PANEVEZYS - FK VENTSPILS  2:0 (1:0). g. 16 V.Kavaliauskas, 89 N.Sasnauskas.

02.23 Nymburk.
EKRANAS PANEVEZYS - ZENIT CZASLAV  0:1 (0:1).

02.25 Nymburk.
EKRANAS PANEVEZYS - SLOVAN LIBEREC  0:0.

02.27 Nymburk.
EKRANAS PANEVEZYS - VIKTORIA ZIZKOV  0:2.

03.08 Alytus
EKRANAS PANEVEZYS - ALYTIS ALYTUS  1:0 (1:0). g. 22 V.Trakys.
EKR: V.Cerniauskas, D.Gleveckas (L.Rimavicius), D.Padaigis, T.Rahn, N.Sasnauskas, A.Sidlauskas, A.Arlauskas (P.Janusauskas), D.Galkevicius (Z.Banys), D.Petrauskas, E.Varnas (T.Markevicius), V.Trakys (V.Kavaliauskas).
ALY: A.Kacinkevicius, E.Valaitis, A.Miniauskas, E.Susinskas, V.Miknevicius, R.Padegimas, M.Sarkelis, L.Savastas, D.Cibulskas, S.Laibinis, M.Stankevicius. (G.Vaitulevicius, M.Mockevicius, T.Jaskys, L.Mikelionis).

03.15 Kupiskis
EKRANAS PANEVEZYS - DINABURG DAUGAVPILS  1:0. g. E.Varnas.

03.22 Anyksciai
EKRANAS PANEVEZYS - FK JURMALA  2:1. g. E.Varnas, A.Sidlauskas.
EKR: B.Stefanovic, A.Skroblas, D.Gleveckas, G.Tomkevicius, D.Matovic, A.Sidlauskas, A.Arlauskas, D.Bicka, S.Pogreban, E.Varnas, V.Trakys. (V.Cerniauskas, T.Rahn, L.Rimavicius, N.Sasnauskas, P.Janusauskas, Z.Banys, T.Markevicius, D.Saulenas).


Created 07-01-2004. Corrected 30-03-2008.
Created by Almantas 'Almis' Lauzadis. E-Mail: almis@post.omnitel.net Copyright 2004/2008 Almis. All rights reserved.